Izdavanje stana

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#51 Re: Izdavanje stana

Post by quarterback »

sad me je zainteresovala tema :lol:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#52 Re: Izdavanje stana

Post by vješalica »

akcija007 wrote:Tesko je s podstanarima. Mislim da su studenti gori od zaposlenih.
Ima i to svoje
U mojon zgradi bili studenti podstanari vece olosi nisam vidjela
To udara ,lupa vratima ,ostavlja otvorena vrata od lifta i kad ih opomenes radi nediscipline kazu nisam ja...
Gazda ne prijavi pa to naprave veseraj u stanu trose vodu itd...prokleti zajednici mjerac
Jedna tura gurbeta je napravila poplavu 4 stana bila pod vodom nisu htjeli vrata otvoriti kucepazitelju
I lafo nakon 2 sata potpune katasrofe i zavrtanja vode kompletnom haustoru otvore kaze nisu nista culi
Provinvijska posla.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67358
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53 Re: Izdavanje stana

Post by _BataZiv_0809 »

Koja lovacka ovo sa uv svijetlom.

Ako je studentica, guzila se.

Ako izdajes stan studentima, precutno pristajes da ti likovi guze u stanu :D
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#54 Re: Izdavanje stana

Post by MikroBelaj »

Nekad tamo davne 1996 kad sam se ozenio,iznajmim dvosoban stan ,nenamjesten,platio unaprijed 6 mjeseci,,gazda donio na uvid sve racune od predhodnog mjeseca prije nego se uselim sa hanumom,sve nulirano bilo..uselimo,,stan onako prijeratna gradnja 1989..dnevna soba ,haman bila neka poplava prije,parket se podigo,ko balon na po dnevne :-D ..kupatilo ,ok,ali nema daske na wc solji..nije okreceno bilo,takoreci bjeli zidovi presli u neku zutu prljavu boju,balkon nekakav sa ogradom ,mrezasta celicna,haman bila bjela ,sva zahrdjala...plafonjera u hodniku i na balkonu nije postojala,nekad izgleda pukle,samo jedna sijalica radila u dnevnom boravku,,..i tako zivjeli smo tu te nase 3 prve bracne godine,i hvala dragom Allahu doslo i djete,,,u medju vremenu sve te stavke koje su vec navedene ja doveo u savrseno stanje,popravio parket (ko da je tek ugradjen ,sve sa hoblanjem i lakiranjem,,kupatilo zamjenio solju,kupio novi bojler,stari crko ,cesme sve zamjenio u stanu,prefarbao onu hrdju na balkonu,ma upicanio stan,za neprepoznat,,gazda je dosao samo jednom u stan za te 3 godine,i to drugi mjesec od naseg useljenja..tek da vidi jel sve ok,kasnije smo se sretali svakog 3-eg u mjesecu u jednom kaficu(neutralan teren),ja ponesem kiriju i sve racune uredno placene na uvid,,kad smo odlazili jer smo konacno skupili za svoj prvi stan,i kad je covjek dosao nemoze da vjeruje,stan smo mu ostavili u stanju,kao da je novogradnja u pitanju...i dan danas kad nas sretne u gradu,kaze,nije bilo boljih od nas :D

Tek toliko da se zna ,da nisu svi mladi bracni parovi djubrad :-D :-D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#55 Re: Izdavanje stana

Post by HAVANA »

Naravno da nisu.Smetljar je smetljar ,i u svom i u tudjem.
LulzSec
Posts: 83
Joined: 16/11/2016 20:28

#56 Re: Izdavanje stana

Post by LulzSec »

koliko se trošila pokazuje i ova odvratna slika stolice koju je koristila za kompom a prijatelj je stolicu našao izbačenu na malu terasu i pokrivenu nekim ćebetom :lol: FUJ sve ukaljano spermom :lol: ali vrijedno čuva sve dokaze :D stolica je u podrumu kaže i dan danas!

Image

https://postimg.org/image/z118i12tv/
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#57 Re: Izdavanje stana

Post by MikroBelaj »

Havana ne kontam,jeli neki replay ili grijesim?
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#58 Re: Izdavanje stana

Post by HAVANA »

Pa naravno nisu svi mladi bracni parovi djubrad.To kazem.Ko je pogan pogan je...Ko je uredan i cist ,takav je i u svom, i u tudjem...
User avatar
Gargi
Posts: 185
Joined: 17/08/2012 19:52

#59 Re: Izdavanje stana

Post by Gargi »

_BataZiv_0809 wrote:Koja lovacka ovo sa uv svijetlom.

Ako je studentica, guzila se.

Ako izdajes stan studentima, precutno pristajes da ti likovi guze u stanu :D
Ma neka se guze sve dok redovno placaju :izet: :-D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#60 Re: Izdavanje stana

Post by HAVANA »

Stan za izdavanje.Kirija 5 glava,3 unaprijed.Niposto se guzit. :lol:
detroit-mercy
Posts: 16183
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#61 Re: Izdavanje stana

Post by detroit-mercy »

LulzSec wrote:
Chmoljo wrote:možda se kačila za luster :lol: pa swingala :lol:
Saznalo se da je mala bila kraljica Squirting_a imala jake orgazme, kad zapiša ko vatrogasnim šmrkom :D
Il zagondzija, kad ga frcne ko cok za malter po plafonu ostaje :mrgreen:
modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#62 Re: Izdavanje stana

Post by modem33 »

Chmoljo wrote:možda se kačila za luster :lol: pa swingala :lol:

Sad mi je jasno sto mi je luster malo odvaljen. :D :D :D
modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#63 Re: Izdavanje stana

Post by modem33 »

Banksy wrote:Gori je taj, čuj UV lampa, šta čovjeku neće pasti na pamet...
Ja sam probala izdavati, par godina, al' ne bih tog trvora nikad više, nevjerovatno je kakvog svijeta ima i kakvih je doživljaja bilo, i to što su veće hadžije, to je veća stoka :mrgreen:
prijatelj, u stvari poznanik, vrlo, vrlo situiran, falsificirao račune za režije, nisam skontala dok nisu došli da iskljujučuju :lol: i to fina gracka raja :lol:
:D :D :D :D :D Posten ti prijatelj ...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67358
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#64 Re: Izdavanje stana

Post by _BataZiv_0809 »

Ah ti seksovi u studenstkim stanovima :evil:
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#65 Re: Izdavanje stana

Post by zli_hordas »

detroit-mercy wrote:
LulzSec wrote:
Chmoljo wrote:možda se kačila za luster :lol: pa swingala :lol:
Saznalo se da je mala bila kraljica Squirting_a imala jake orgazme, kad zapiša ko vatrogasnim šmrkom :D
Il zagondzija, kad ga frcne ko cok za malter po plafonu ostaje :mrgreen:
Lajkujem
LulzSec
Posts: 83
Joined: 16/11/2016 20:28

#66 Re: Izdavanje stana

Post by LulzSec »

bukake stolica je nešto najodvratnije što sam imao prilike da vidim :lol: govorio sam mu baci ovo nisi normalan :lol: a on mrtav hladan kaže zamisli kako je njoj samo ljepo bilo na ovoj stolici i da njemu ta stolica priča priču :lol:

još jednom FUJ

Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#67 Re: Izdavanje stana

Post by HAVANA »

Ako je on sjedio na stolici a ona na njemu,kako sperma,ne ide iz guzova.Ako je ona na stolici,nije vala mogo u tom polozaju.Da kleci ne moze dobacit,da stoji ,uscakla bi ga ledja.Jebe vas nesta ta lampa,treba jela cokoladu.Kako ste uopste skontali da je sperma?Hiljadu pitanja a nema odgovora. :mastakazes: Da nije moto keks?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#68 Re: Izdavanje stana

Post by vješalica »

prno frajer i usro se
možda se ustvari ona usrala a sjedila gola na stolici
LulzSec
Posts: 83
Joined: 16/11/2016 20:28

#69 Re: Izdavanje stana

Post by LulzSec »

HAVANA wrote:Ako je on sjedio na stolici a ona na njemu,kako sperma,ne ide iz guzova.Ako je ona na stolici,nije vala mogo u tom polozaju.Da kleci ne moze dobacit,da stoji ,uscakla bi ga ledja.Jebe vas nesta ta lampa,treba jela cokoladu.Kako ste uopste skontali da je sperma?Hiljadu pitanja a nema odgovora. :mastakazes: Da nije moto keks?
kakve veze ima UV lampa sa ovom stolicom?UV lampa samo u totalnom mraku pokazuje fleke i izdrkotinu, ovu stolicu je kao što rekoh našao na balkonu prekrivenu ćebetom :lol: ako ne znaš kako izgleda izdrkotina jebaji ga, i šta ja znam kako se guzila :lol: počelo je CSI istraživanje forumskih stručnjaka koji sve znaju i u sve se živo razumiju :D (čokolada, keks) :lol: :lol: :lol:
triiksa
Posts: 172
Joined: 12/02/2015 12:01

#70 Re: Izdavanje stanas

Post by triiksa »

Gledam naslov teme i zadnji post, nikako da povežem.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#71 Re: Izdavanje stana

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

LulzSec wrote:
Gargi wrote:Pozdrav forumašima,

Zanimaju me iskustva onih koji su izdavali stan, da li su išli samostalno ili preko neke agencije i uz kakve uslove? Da li ste zaključivali neki ugovor? Stan je inače namješten i na dobroj lokaciji tako da ne mislim da bi mi bio problem naći potencijalno zainteresovane.

Hvala unaprijed i lijep pozdrav.
zavisi kakav je stan, novogradnja , moderan , klimatiziran, WIFI itd.

koga želiš u stanu koja klijentela, studenti, porodica, samci, stranci itd.

ja posjedujem stan od 140 kvadrata/dvoetažni i izdajem ga jednoj od ambasada za 1400€ a iduće godine ću im podignut kiriju za dodatnih 300€.
Ti da izdaješ za 1400Eura nekretninu ne bi se hvalio po forumu ali eto, uživaj u svojih 5 minuta. :wink: Drugo, prošlo je vrijeme bubanja takvih cifri na stanovima, do 2002-2003 i moglo se, kasnije za 1400Eura uzimaju se kuće sa baštama da ti pamet stane. Jedna od najjačih ambasada u Sarajevu dobro opremljene objekte sa dosta više kvadrata plaća daleko manje. Kada kažem dobro opremljene mislim na sve, od klime, alarma, sistema zaštite i zapreke, dva prilaza objeku...itd.
detroit-mercy
Posts: 16183
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#72 Re: Izdavanje stana

Post by detroit-mercy »

LulzSec wrote:bukake stolica je nešto najodvratnije što sam imao prilike da vidim :lol: govorio sam mu baci ovo nisi normalan :lol: a on mrtav hladan kaže zamisli kako je njoj samo ljepo bilo na ovoj stolici i da njemu ta stolica priča priču :lol:

još jednom FUJ

Image
Farbala se treba na stolici pa joj hydrogen frcnuo i izblijedio tkaninu :mrgreen: .
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67358
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#73 Re: Izdavanje stana

Post by _BataZiv_0809 »

Ne sumnjam da je bilo seksova, ali mi je nelogicno ovo sa stolicom :mastakazes:
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#74 Re: Izdavanje stana

Post by iceman ze »

Prijatelj je unajmio stan, sve uredno, dok nisu poceli racuni pristizati prvi mjesec. Gazda ostavio par milja racuna. Tako da ni stanodavci nisu svi cvjecke. On bi rado kiriju, a podstanar mora da trci po salterima, i da mu vadi izvode.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#75 Re: Izdavanje stana

Post by Heller »

_BataZiv_0809 wrote:Koja lovacka ovo sa uv svijetlom.

Ako je studentica, guzila se.

Ako izdajes stan studentima, precutno pristajes da ti likovi guze u stanu :D
Da placam kiriju i da ne mogu guzit u stanu :lol: :lol: :lol:

Lulzsec da nije Spajdermen guzio u tom stanu, cuj sperma po plafonu
Post Reply