Visina

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#51 Re: Visina

Post by trcicu trceci »

svidja mi se ova, lici mi na predizbornu kampanju
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#52 Re: Visina

Post by JThomas »

puno je lakše napraviti potomstvo, nego nešto od svog života. ako kriteriji nisu problem i ako si medicinski sposoban, nekakvoj (ključna riječ) ga može složiti baš svako. i to nije floskula.
crnikreten
Posts: 16
Joined: 22/09/2014 15:00

#53 Re: Visina

Post by crnikreten »

Nikada nisam zelio postat smeker ali,odlucio sam neku promjenu gledam na netu npr stil oblacenja za niske ljude i neke nove frizure,nasao sam jednu koja mi pase i tako cu se osisat,radit cu ono sta me cini sretnim.A stil oblacenja nisam jos nasao ima li itko kakv savjet.Ako mi mozete pomoc.Valja li vidjeti na niskom liku neku ogrlicu, 2-3 narukvice sat rucni.
Nesto zelim promjenuti.
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#54 Re: Visina

Post by trcicu trceci »

crni kretenu, predlazem po prsten na svakom prstu :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#55 Re: Visina

Post by insomnia78 »

Ja ti predlazem da sa smekanjem krenes od manjih ka vecim stvarima
Za pocetak OŠMEKAŠ komsiju za kradju struje, drugog za tehnicki neispravno auto, treceg OŠMEKAŠ za ono malo trave sto uvalja
Nekog za sakriveni oružje
Onda OŠMEKAŠ npr nekog 'odzu koji regrutuje mladice za Siriju...
I tako, dok ne postaneš najveći šmeker u državi
Samo je malo zajebano sto niko ne voli ŠMEKERE, pa ni žene
Al jbg ni Tesla nije im'o žene (ova mi je jos jaca od TomE i Napoleona, cuj boli te kurac ni Tesla nije imo zene, ej Tesla jbt) :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
irac300
Posts: 9042
Joined: 18/07/2009 18:36

#56 Re: Visina

Post by irac300 »

Za sva pitanja u vezi mode, obrati se njemu.
Image
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#57 Re: Visina

Post by ladyblue18 »

Jokericious wrote:Neka mu zene odgovore bi li bile sa nekim njegove visine i tema se moze brisati. Samo bez ima cura kojima nije bitno. :D
Ne da bih bila nego sam bila, a sad nastavi kmecati kako si ti mal i kako te ni jedna nece i kako nema finih djevojaka.
Ako vec provodis ovdje slobodno vrijeme onda pocni uciti zaista kakve su zene a ne srati ko grlica.

Ja vjerujem pokretacu ali je nasao pogresno mjesto za traziti savjet jer ovdje jedino sto ce postici je da ga jos vise ubiju u pojam kao da on nije dovoljno vec ubijen, ovu pricu o nemanju potomstva ni zensko histericno ne bi skontalo.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#58 Re: Visina

Post by JThomas »

po vlastitom priznanju:

-nizak
-ružan
-ima malu kitu
-kompleksaš, ubijen u pojam

pa ima l' konstruktivnijeg savjeta od mog da ganja pare i društveni položaj? najlakše je... :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#59 Re: Visina

Post by ladyblue18 »

JThomas wrote:po vlastitom priznanju:

-nizak
-ružan
-ima malu kitu
-kompleksaš, ubijen u pojam

pa ima l' konstruktivnijeg savjeta od mog da ganja pare i društveni položaj? najlakše je... :D
Malo ga hebe drzava u kojoj zivi :mrgreen:
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#60 Re: Visina

Post by arslanbey »

Nadji neku ruznu
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#61 Re: Visina

Post by JThomas »

baš u ovakvoj državi su kraće prečice do toga. teže je pošteno, to da... :D
User avatar
avetinja
Posts: 31463
Joined: 19/07/2014 13:31

#62 Re: Visina

Post by avetinja »

Odeš na selo ko fol da kupiš rakije, kajmaka, kompira, a zapavo ideš i gledaš ima li kakva za tebe. Kada ti jedna rumenka zapadne za oko, ti odeš do njenog babe i kažeš mu da si usamljen u velikom gradu, imućan si, imaš stan, ali nemaš s kim u kasnim noćima popričati. On će ti odma' ono na seljačku pokušat uvaliti svoju šćer, a pošto je tebi frka odma' pristani i riješen problem. Rumenke su ti mnogo bolje od ovih gradskih cura, a i vrijedne su i poslušne. :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56828
Joined: 09/08/2004 16:35

#63 Re: Visina

Post by madner »

Ma nista to, covjek tvojih karakteristika treba samo poznavat trziste. Upises pilates ili yogu i onda imas sirok izbor. Samo mojne se na dobre zaljetat, nego nadji neku sifru.
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#64 Re: Visina

Post by gilla »

Teretana. Solidno se napumpaj, odmah dižeš cijenu sebi.

Pokušaj naći posao, kakvog autića...finu obleku. Znam nekoliko likova vodaju curetke, niski, bez posla, ili sa malo plaćenim poslom...solidni u faci, ALI imaju auto. Dovoljno za početak ili da nađeš nekoga.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#65 Re: Visina

Post by Jokericious »

ladyblue18 wrote:
Jokericious wrote:Neka mu zene odgovore bi li bile sa nekim njegove visine i tema se moze brisati. Samo bez ima cura kojima nije bitno. :D
Ne da bih bila nego sam bila, a sad nastavi kmecati kako si ti mal i kako te ni jedna nece i kako nema finih djevojaka.
Ako vec provodis ovdje slobodno vrijeme onda pocni uciti zaista kakve su zene a ne srati ko grlica.

Ja vjerujem pokretacu ali je nasao pogresno mjesto za traziti savjet jer ovdje jedino sto ce postici je da ga jos vise ubiju u pojam kao da on nije dovoljno vec ubijen, ovu pricu o nemanju potomstva ni zensko histericno ne bi skontalo.
Nista od toga nisam rekao. A logika ti valjda nije jaca strana ako si dosla do ovakvih zakljucaka. :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 20779
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#66 Re: Visina

Post by Capajebo »

gilla wrote:Teretana. Solidno se napumpaj, odmah dižeš cijenu sebi.

Pokušaj naći posao, kakvog autića...finu obleku. Znam nekoliko likova vodaju curetke, niski, bez posla, ili sa malo plaćenim poslom...solidni u faci, ALI imaju auto. Dovoljno za početak ili da nađeš nekoga.
:lol: :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#67 Re: Visina

Post by sheilak »

JThomas wrote:po vlastitom priznanju:

-nizak
-ružan
-ima malu kitu
-kompleksaš, ubijen u pojam

pa ima l' konstruktivnijeg savjeta od mog da ganja pare i društveni položaj? najlakše je... :D
nema. ovo su odlicne predispozicije za ulogu diktatora.
mokhac
Posts: 434
Joined: 02/06/2012 21:15

#68 Re: Visina

Post by mokhac »

MeSko Hz wrote:
mokhac wrote: Muskarci rastu do oko 26. godine, onaj golman Begovic je porastao 2 cm u zadnjih godinu i po, pa ti vidi... dva po dva...
Ja koliko znam muški rastu do oko 20-te godine , i vec u 18.godini im je to to što se tiče rasta , možda još koji cenat al rijetko , a što se tiče depresije , nikom nije idealan život , svako ima nekih problema , neko veće neko manje al šta ćeš moraš sa tim živiti , nikom nije med i mlijeko zapamti to ;)
http://www.stokesentinel.co.uk/Stoke-Ci ... story.html
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#69 Re: Visina

Post by prog321 »

mokhac wrote: Ja koliko znam muški rastu do oko 20-te godine , i vec u 18.godini im je to to što se tiče rasta , možda još koji cenat al rijetko , a što se tiče depresije , nikom nije idealan život , svako ima nekih problema , neko veće neko manje al šta ćeš moraš sa tim živiti , nikom nije med i mlijeko zapamti to ;)
Ti onda ne znas mnogo.
Ja sam izmedju 25 - 35 godine narastao oko 4-5 cm. (kao klinac sam pusio, pio,, itd. i kasnije dosao tobe)
Neki ljudi se razviju ranije, a nekima treba malo vise vremena. Generalno nema tacne linije kad i koliko.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#70 Re: Visina

Post by JThomas »

rijetkost je, izuzetak je.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#71 Re: Visina

Post by prog321 »

JThomas wrote:rijetkost je, izuzetak je.
To stoji.

Ali visina mnogo zavisi od nacina zivota koji vodis.
Ako puno spavas, jedes kaloricnu hranu sa puno vitamina i bavis se sportom (ili fizickim radom- gradjevinac),- bit ces visok.
Ako pijes, pusis, hranis se nezdravo i uz to ne spavas dugo- bit ces nizak.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#72 Re: Visina

Post by ladyblue18 »

prog321 wrote:
JThomas wrote:rijetkost je, izuzetak je.
To stoji.

Ali visina mnogo zavisi od nacina zivota koji vodis.
Ako puno spavas, jedes kaloricnu hranu sa puno vitamina i bavis se sportom (ili fizickim radom- gradjevinac),- bit ces visok.
Ako pijes, pusis, hranis se nezdravo i uz to ne spavas dugo- bit ces nizak.
A nista genetika? :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 56828
Joined: 09/08/2004 16:35

#73 Re: Visina

Post by madner »

Genetika ti je gornja granica, ako se ne hranis kako treba neces dostici potencijal. No oko 1880 je u ishrani obicno dovoljno proteina da se stigne do granice :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#74 Re: Visina

Post by MedenoSrce »

prog321 wrote: Ti onda ne znas mnogo.
Ja sam izmedju 25 - 35 godine narastao oko 4-5 cm. (kao klinac sam pusio, pio,, itd. i kasnije dosao tobe)
Neki ljudi se razviju ranije, a nekima treba malo vise vremena. Generalno nema tacne linije kad i koliko.
nije ti palo na pamet da si klosarski hod zamijenio pravim ramenima i ispravnim drzanjem?
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#75 Re: Visina

Post by Jokericious »

prog321 wrote:
JThomas wrote:rijetkost je, izuzetak je.
To stoji.

Ali visina mnogo zavisi od nacina zivota koji vodis.
Ako puno spavas, jedes kaloricnu hranu sa puno vitamina i bavis se sportom (ili fizickim radom- gradjevinac),- bit ces visok.
Ako pijes, pusis, hranis se nezdravo i uz to ne spavas dugo- bit ces nizak.
:lol:

Od drugarice koja je oko 160, sestra joj 175 visoka. Ne vjerujem da su pretjerano razlicitu ishranu imale. :D
Post Reply