Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post Reply
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#51 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by weredsf »

JoseMujica wrote:
VjecitiStudent wrote:Bit će to vrlo zanimljiva TV debata, Hadžiomeragić vs. Suljagić, sa gomilama prljavog veša koji bi se mogao izvući.
Ako se ne potuku već u drugoj minuti. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:

ps

a nisam bio tu par dana pa nisam upratio...čij je Bakir kandidat?
Ciji je bio i novinar..SDP
User avatar
JoseMujica
Posts: 27836
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#52 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by JoseMujica »

ooo to ćemo lafo gledati remake čuvenog hita prošnjačke kinematografije "Bakir protiv Bakira" :D

fake potez Slučajnog Prolaznika da bazi zamaže oči, a Bakira će nagraditi nekim pemzionerskim mjestom
Last edited by JoseMujica on 14/07/2014 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#53 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by plain vanilla »

JoseMujica wrote:moja podrška Suljagiću....i tek da podsjetim da je moja podrška Emiru konstantna čak i kad je bio ministar, pa čak i kad je bio ženu...kao Dinarac razumim i tu potrebu za održavanjem uloge Pater Famaliusa i stalnog disciplinovanja ovih naših mahaluša, a istovremeno se zgražavam nad činjenicom da pojedine ženetine sa ovog foruma podržavaju čovjeka teške ruke samo što je danas u "pravoj" stranci :D to mi je nako jednako Kačavendinom protivljenju Prideu
nisam uspjela na forumu naci komentare na Emirovu ruku brzu od pameti ono kad je bilo aktuelno
a bilo bi zanimljivo podsjetiti se
User avatar
JoseMujica
Posts: 27836
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#54 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by JoseMujica »

meni je zanimljivije kako ga sad pojedine peru....naravno ne direktno, već hinjskim prebacivanjem priče na polje da danas samo plaćenici Centrale podsjećaju na tu stranu PreCedničkog lika i djela

al ja podržavam Suljagićevu kandidaturu uz klauzulu na kandidatskom listiću da nesmje biti žene osim Majkićke :lol:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#55 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Drinski »

[quote="krvava"
hoćeš da kažeš da te raduju pogledi s plakata "nekih novih klinaca" :D

bit će ovo zanimljiva jesen :D[/quote]
I previse ih je novih.
User avatar
madner
Posts: 56820
Joined: 09/08/2004 16:35

#56 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by madner »

Mislim da ta brza ruka nije problem za vecinu biracke populacije. :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#57 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by VjecitiStudent »

JoseMujica wrote:meni je zanimljivije kako ga sad pojedine peru....naravno ne direktno, već hinjskim prebacivanjem priče na polje da danas samo plaćenici Centrale podsjećaju na tu stranu PreCedničkog lika i djela

al ja podržavam Suljagićevu kandidaturu uz klauzulu na kandidatskom listiću da nesmje biti žene osim Majkićke :lol:
Poznato je da Hankino magično oko pere bolje nego faks.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27836
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#58 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by JoseMujica »

VjecitiStudent wrote:
JoseMujica wrote:meni je zanimljivije kako ga sad pojedine peru....naravno ne direktno, već hinjskim prebacivanjem priče na polje da danas samo plaćenici Centrale podsjećaju na tu stranu PreCedničkog lika i djela

al ja podržavam Suljagićevu kandidaturu uz klauzulu na kandidatskom listiću da nesmje biti žene osim Majkićke :lol:
Poznato je da Hankino magično oko pere bolje nego faks.

Samo ustat i stajat mirno kad se Esso s minđom Prosvjetitelj spomene :postar:

ps

nešto kontam .....sad se stvarno opravdano postavlja pitanje gdje će se Suljagić kandidovati i glasati s obzirom da je do jučer javno zagovarao da se izbjeglice registruju i glasaju u prijeratnim mjestima prebivališta, dok će se, prema ovome, sam Emir kandidovati iz Pederacije :?

bože dragi dokle će se više ovdje narod ko ovce teglit okolo :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66869
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#59 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by plain vanilla »

JoseMujica wrote:meni je zanimljivije kako ga sad pojedine peru....naravno ne direktno, već hinjskim prebacivanjem priče na polje da danas samo plaćenici Centrale podsjećaju na tu stranu PreCedničkog lika i djela

al ja podržavam Suljagićevu kandidaturu uz klauzulu na kandidatskom listiću da nesmje biti žene osim Majkićke :lol:
tako ti je kad odes iz SDP-a, sve ti halale :mrgreen:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#60 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by VjecitiStudent »

Emir Suljagić: Nije cilj da neko četiri godine ima vozača

Tacno.net: Dakle, iza „Prvog marta“ će biti drugi mart, neka vrsta evaluacije?

Upravo tako. Mi nećemo stati, nije cilj ovog što smo napravili da neko četiri godine ima vozača.

http://tacno.net/interview/emir-suljagi ... ma-vozaca/
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#61 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by daddy-kool »

madner wrote:Mislim da ta brza ruka nije problem za vecinu biracke populacije. :D
Za većinu je to plus - ipak je ovo Balkan.

Suljagić ima neke od osobina koje će biti tražene ove jeseni: spremnost na konfrontaciju, agresivnost, kratak fitilj. Ima i minusa, ali kako reče @plain vanilla, haman su mu halili. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31603
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#62 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by hrasno38 »

MOSALJOZE wrote:Ne mogu da nadjem,ali u petak sam gledao njegov intervju gdje kaze kako on nije Bošnjak,i kako se bolje osjeća kao Bosanac i Hercegovac....
Napokon jedan politicar koji Bosnu i Hercegovinu stavlja na prvo mjesto. Da smo bogdo svi prvo Bosanci i Hercegovci, pa onda Bosnjaci, Srbi i Hrvati te muslimani, pravoslavci i katolici ova zemlja bi bila druga Svicarska!
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#63 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by muzicar_iz_parka »

hrasno38 wrote:
MOSALJOZE wrote:Ne mogu da nadjem,ali u petak sam gledao njegov intervju gdje kaze kako on nije Bošnjak,i kako se bolje osjeća kao Bosanac i Hercegovac....
Napokon jedan politicar koji Bosnu i Hercegovinu stavlja na prvo mjesto. Da smo bogdo svi prvo Bosanci i Hercegovci, pa onda Bosnjaci, Srbi i Hrvati te muslimani, pravoslavci i katolici ova zemlja bi bila druga Svicarska!
Promašio se taj voz prije 200 godina, gdje se to u današnje vrijeme stvaraju nove "narodne pripadnosti". Šta je tu je, to treba prihvatiti i na osnovu toga ići dalje.
User avatar
madner
Posts: 56820
Joined: 09/08/2004 16:35

#64 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by madner »

Mislis 20 godina, jerbo ovdje samo jedan narod ima zastavu na East Riveru. :D
muzicar_iz_parka
Posts: 3818
Joined: 02/06/2012 18:59

#65 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by muzicar_iz_parka »

madner wrote:Mislis 20 godina, jerbo ovdje samo jedan narod ima zastavu na East Riveru. :D
Šta kaže popis vidjećemo.
Sam sastav države po tome nije loš, iako se ne može porediti, GB ima više naroda pa im ništa ne fali, nebi ni mi od toga morali praviti neki problem, može biti i prednost ako se zna iskoristiti.
User avatar
madner
Posts: 56820
Joined: 09/08/2004 16:35

#66 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by madner »

Sta kaze East River na popis? :D
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#67 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Skijaš »

klma77 wrote:
Skijaš wrote:
Havatar wrote:Jos mi niko nije odgovorio kako ce 1 martu pomoci pravljenje 3 entiteta :?:
Kakav treći entitet ?
Ovo je cista prodaja ljudi koji su vjerovali Suljagicu.
Naprotiv, ako ovo prođe tim će ljudima biti lakše jer će Suljagić imati veći utjecaj. Imamo posla sa pacijentima koji spaljuju žive ljude i siluju djecu, nema tu mjesta nekakvom dizanju nosa i filozofiranju nego djeluješ u okviru svojih mogućnosti. A ti sam procjeni čije su mogućnosti veće, šefa neke NVO ili člana Predsjedništva ?
Misliš čije su mogućnosti veće, člana parlamenta RS ili člana Predsjedništva?
Pa i u tom bi slučaju bio efikasniji u Predsjedništvu nego kao jedan ubogi poslanik kojeg bi razvlačili k'o žvaku. Na primjer, Predsjedništvo ima bitnu ulogu u definisanju budžeta i kada bi u Predsjedništvu imao aktivistu 1. Marta, logično je očekivati da bi se pri kreiranju budžeta "pripazilo" povratničke sredine. O tom se ovdje radi, o mogućem ulasku aktiviste 1. Marta u Predsjedništvo.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27836
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#68 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by JoseMujica »

Skijaš wrote:
Pa i u tom bi slučaju bio efikasniji u Predsjedništvu nego kao jedan ubogi poslanik kojeg bi razvlačili k'o žvaku. Na primjer, Predsjedništvo ima bitnu ulogu u definisanju budžeta i kada bi u Predsjedništvu imao aktivistu 1. Marta, logično je očekivati da bi se pri kreiranju budžeta "pripazilo" povratničke sredine. O tom se ovdje radi, o mogućem ulasku aktiviste 1. Marta u Predsjedništvo.
evo čitam ovo 2-3 put i sve kontam da se zajebavaš
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#69 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Skijaš »

JoseMujica wrote: .....sad se stvarno opravdano postavlja pitanje gdje će se Suljagić kandidovati i glasati s obzirom da je do jučer javno zagovarao da se izbjeglice registruju i glasaju u prijeratnim mjestima prebivališta, dok će se, prema ovome, sam Emir kandidovati iz Pederacije :?
Zato što se po Ustavu ne može kandidovati za to mjesto iz manjeg entiteta.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#70 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by dezurni_ucenik »

U poredjenju sa Bakirom I.,Cericem,Fahrom ja bih ipak dao glas (naravno kad bih glasao,a to necu uraditi)Suljagicu.
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#71 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Skijaš »

JoseMujica wrote:
Skijaš wrote:
Pa i u tom bi slučaju bio efikasniji u Predsjedništvu nego kao jedan ubogi poslanik kojeg bi razvlačili k'o žvaku. Na primjer, Predsjedništvo ima bitnu ulogu u definisanju budžeta i kada bi u Predsjedništvu imao aktivistu 1. Marta, logično je očekivati da bi se pri kreiranju budžeta "pripazilo" povratničke sredine. O tom se ovdje radi, o mogućem ulasku aktiviste 1. Marta u Predsjedništvo.
evo čitam ovo 2-3 put i sve kontam da se zajebavaš
Ne zajebavam nego sam pogledao listu ponuđenih kandidata. I kao što rekoh, sigurno je da se moglo naći boljeg, ali je sigurno i da među ponuđenim trenutno nema boljeg.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27836
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#72 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by JoseMujica »

Skijaš wrote:
JoseMujica wrote: .....sad se stvarno opravdano postavlja pitanje gdje će se Suljagić kandidovati i glasati s obzirom da je do jučer javno zagovarao da se izbjeglice registruju i glasaju u prijeratnim mjestima prebivališta, dok će se, prema ovome, sam Emir kandidovati iz Pederacije :?
Zato što se po Ustavu ne može kandidovati za to mjesto iz manjeg entiteta.
znači Corto je svojevremeno bio u pravu kad je govorio da je 1. mart ubleha najsličnija 100% BiH...na takav perfidan način izložit narod da se kreira temelj za predizbornu kampanju prošnjačkog Traktoriste s diplomom :-) :roll:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27836
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#73 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by JoseMujica »

Skijaš wrote:
JoseMujica wrote:
Skijaš wrote:
Pa i u tom bi slučaju bio efikasniji u Predsjedništvu nego kao jedan ubogi poslanik kojeg bi razvlačili k'o žvaku. Na primjer, Predsjedništvo ima bitnu ulogu u definisanju budžeta i kada bi u Predsjedništvu imao aktivistu 1. Marta, logično je očekivati da bi se pri kreiranju budžeta "pripazilo" povratničke sredine. O tom se ovdje radi, o mogućem ulasku aktiviste 1. Marta u Predsjedništvo.
evo čitam ovo 2-3 put i sve kontam da se zajebavaš
Ne zajebavam nego sam pogledao listu ponuđenih kandidata. I kao što rekoh, sigurno je da se moglo naći boljeg, ali je sigurno i da među ponuđenim trenutno nema boljeg.
nije pitanje meni jel bolji ili nije.....slažem se da jeste bolji, ali ovom se kandidaturom s 1.martom otrala guzica da prostiš :roll:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#74 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Alfons Kauders »

dezurni_ucenik wrote:U poredjenju sa Bakirom I.,Cericem,Fahrom ja bih ipak dao glas (naravno kad bih glasao,a to necu uraditi)Suljagicu.
ni ja ne bih glasao da nije raguza i covica... al eto, sad lansiram kampanju "100,000 glasova za raguza"

fokus je na tuzli i sarajevu, naravno... u kalesiji vec imam 500-600 glasova
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#75 Re: Emir Suljagic kao novi bosnjacki clan predsjednistva!?

Post by Havatar »

Skijaš wrote:
Havatar wrote:Jos mi niko nije odgovorio kako ce 1 martu pomoci pravljenje 3 entiteta :?:
Kakav treći entitet ?
Pa DF i SBB se guraju da bi sa HDZ napravili treci entitet i sad se on kandiduje bas kao njihov kandidat .
Post Reply