Punice i Svekrve

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#51 Re: Punice i Svekrve

Post by Not My Idea »

:lol: :lol: :lol:
radenska
Posts: 1263
Joined: 13/07/2011 22:43

#52 Re: Punice i Svekrve

Post by radenska »

E moji vi, kod mene je najveselije. Kod mene pola godine svekar, pola svekrva. Svekar ters da ga nema, svekrva gleda 96 serija svaki dan. :x Jedina dobra stvar je sto sam istrenirala zivce tako da su debeli kao oni lanci od liftova :D slabo sta me moze iznervirati osim njih dvoje.

I naravno, to sto je mom muzu dovoljno da vidi punicu jednom u mjesec dana. I svaka kolegica s posla mi isto kaze, da bukvalno moraju tjerati muzeve da idu punicama na kafu.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#53 Re: Punice i Svekrve

Post by miki.ba »

radenska wrote: I naravno, to sto je mom muzu dovoljno da vidi punicu jednom u mjesec dana. I svaka kolegica s posla mi isto kaze, da bukvalno moraju tjerati muzeve da idu punicama na kafu.
Da punica ne dođe kod mene sumnjam da bi se vidjeli, ja nikad ne bi ni otišo. :run:
nikimostar
Posts: 646
Joined: 09/05/2010 15:42

#54 Re: Punice i Svekrve

Post by nikimostar »

MOji su roditelji mladi,obrazovni i raja su,neka rock generacija,i moj muz uvijek kaze da bi mogao s njima uvijek ,dok su svekar i svekrva,stari dosta i zive u 1865 godini sto i mog muza nervira,ali opet ponavljam svekrva je zlatna,kakav je svekar,ters i samo sebe gleda :cry:
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#55 Re: Punice i Svekrve

Post by Warashii »

miki.ba wrote: Buraz svaka cast, samo kad pomislim na to pocinjem se znojiti, al onaj hladni znoj.
Da se to meni desi ja bi odselio nekoliko dana kod svojih. :D
Ma odem i ja al sta cu nemos sad ono previse, prenocim.
Nekad mi bude pun kufer svega, nekad sam malo mirniji, ovisno i o raspolozenju punice, a koje i nije bas cemu pa sam vecinom nekako i ja neraspolozen, nekad mi se ne mili kuci otici a stas.
Volio bih joj pomoci al nekako drugacije, il da makar ona pomaze nama, odnosno da vise saradjuje i da shvati da ona nema vise onoliku moc nad svojom kcerkom, a mojoj suprugom, koju je imala prije dvije godine.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#56 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

Ma kad vidim sta sam sve napisala i skontam sta sve nisam vec mi muka :lol: .Dok vam pisem usput pravim rucak, pa cu i na posao. Ja znam da ona nije zla osoba(bar to mislim) he he ali dosta mi moje muke i mene :mrgreen:
Kome ona supljira kad je citam ko bukvar.
User avatar
PapakizSarajeva
Posts: 738
Joined: 17/06/2010 13:03
Location: Rajvosa

#57 Re: Punice i Svekrve

Post by PapakizSarajeva »

Punica mi je umrla, poodavno. Bila je dobra zena. Punac, ziv ... Dobricina da ne moze biti veci. Nemam nista ruzno reci o njima, nikad nam se nisu petljali ni u sta u zivotu.

Za svoju RODJENU majku ( kao svekrvu ) nemam reci nista lijepo. Hajde sto mi izludi zenu, izludi i mene 100 puta vise ... Da mi nije majka, umlatio bih je kolcem.
User avatar
smurf
Posts: 70214
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#58 Re: Punice i Svekrve

Post by smurf »

Warashii wrote:
gerberica wrote: Ne zivi sa nama , naleti, ne tako cesto.
E pa zato tako i mozes.
Meni je sve bilo extra sto se punice tice dok je dolazila povremeno, ona nama mi njoj, al sad je tu, vec drugi mjesec a mi smo u nekih 33 kvadrata, i nema namjeru otici :D . I dalje je ne mrzim, daleko od toga ali samo zelim malo intime i opustenosti i hocu nazad moj daljinski :D
Uuuuuu ovo je dno dna, neka ti je dragi Bog na pomoci :-) :lol: :lol:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#59 Re: Punice i Svekrve

Post by miki.ba »

PapakizSarajeva wrote:Punica mi je umrla, poodavno. Bila je dobra zena. Punac, ziv ... Dobricina da ne moze biti veci. Nemam nista ruzno reci o njima, nikad nam se nisu petljali ni u sta u zivotu.

Za svoju RODJENU majku ( kao svekrvu ) nemam reci nista lijepo. Hajde sto mi izludi zenu, izludi i mene 100 puta vise ... Da mi nije majka, umlatio bih je kolcem.
:thumbup:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#60 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

PapakizSarajeva wrote:Punica mi je umrla, poodavno. Bila je dobra zena. Punac, ziv ... Dobricina da ne moze biti veci. Nemam nista ruzno reci o njima, nikad nam se nisu petljali ni u sta u zivotu.

Za svoju RODJENU majku ( kao svekrvu ) nemam reci nista lijepo. Hajde sto mi izludi zenu, izludi i mene 100 puta vise ... Da mi nije majka, umlatio bih je kolcem.

Vidim punac ti slobodan, a i moja je svekrva :mrgreen: .
Kol'ka mu je peMzija ,jel cemu?
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#61 Re: Punice i Svekrve

Post by Warashii »

smurf wrote:
Warashii wrote:
gerberica wrote: Ne zivi sa nama , naleti, ne tako cesto.
E pa zato tako i mozes.
Meni je sve bilo extra sto se punice tice dok je dolazila povremeno, ona nama mi njoj, al sad je tu, vec drugi mjesec a mi smo u nekih 33 kvadrata, i nema namjeru otici :D . I dalje je ne mrzim, daleko od toga ali samo zelim malo intime i opustenosti i hocu nazad moj daljinski :D
Uuuuuu ovo je dno dna, neka ti je dragi Bog na pomoci :-) :lol: :lol:
Ama dao bi joj i daljinski za malo razgovora, ono tipa slusajte djeco ja sam tu jos toliko, mesec, tri, pet ne znam ni sam,. Na neki nacin gledati olaksati situaciju u kojoj smo.
Osjecam se ko uljez u svojoj kuci jbga.
User avatar
PapakizSarajeva
Posts: 738
Joined: 17/06/2010 13:03
Location: Rajvosa

#62 Re: Punice i Svekrve

Post by PapakizSarajeva »

gerberica wrote:
PapakizSarajeva wrote:Punica mi je umrla, poodavno. Bila je dobra zena. Punac, ziv ... Dobricina da ne moze biti veci. Nemam nista ruzno reci o njima, nikad nam se nisu petljali ni u sta u zivotu.

Za svoju RODJENU majku ( kao svekrvu ) nemam reci nista lijepo. Hajde sto mi izludi zenu, izludi i mene 100 puta vise ... Da mi nije majka, umlatio bih je kolcem.

Vidim punac ti slobodan, a i moja je svekrva :mrgreen: .
Kol'ka mu je peMzija ,jel cemu?
Ma peMzija zaradjena u ovim "demokratskim" vremenima ne moze biti da valja, al' je u snazi. Mog'o bi joj "dati ruke" ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#63 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

PapakizSarajeva wrote:
gerberica wrote:
PapakizSarajeva wrote:Punica mi je umrla, poodavno. Bila je dobra zena. Punac, ziv ... Dobricina da ne moze biti veci. Nemam nista ruzno reci o njima, nikad nam se nisu petljali ni u sta u zivotu.

Za svoju RODJENU majku ( kao svekrvu ) nemam reci nista lijepo. Hajde sto mi izludi zenu, izludi i mene 100 puta vise ... Da mi nije majka, umlatio bih je kolcem.

Vidim punac ti slobodan, a i moja je svekrva :mrgreen: .
Kol'ka mu je peMzija ,jel cemu?
Ma peMzija zaradjena u ovim "demokratskim" vremenima ne moze biti da valja, al' je u snazi. Mog'o bi joj "dati ruke" ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:thumbup: sredjeno .
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#64 Re: Punice i Svekrve

Post by Great Cornholio »

- Mama, opet sam se svadjala s muzem, ja to ne mogu izdrzati. Doci cu zivjeti s vama!
- Ne, draga, on mora platiti za svoje greske! Ja cu doci zivjeti s vama!
:D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#65 Re: Punice i Svekrve

Post by Great Cornholio »

Znači u većini slučajeva nije istina ono " kakva majka , takva i kćerka" :)
Mr. Brightside
Posts: 31340
Joined: 26/02/2011 13:07

#66 Re: Punice i Svekrve

Post by Mr. Brightside »

Great Cornholio wrote:Znači u većini slučajeva nije istina ono " kakva majka , takva i kćerka" :)
po čemu si to zaključio? :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#67 Re: Punice i Svekrve

Post by Great Cornholio »

Mr. Brightside wrote:
Great Cornholio wrote:Znači u većini slučajeva nije istina ono " kakva majka , takva i kćerka" :)
po čemu si to zaključio? :D
Pa eto, ko biva muževi vole svoje supruge, a ne vole njihove majke, a ono klada - iver ti fazoni, đe je to :? :D
DanD
Posts: 3
Joined: 09/08/2012 16:11

#68 Re: Punice i Svekrve

Post by DanD »

Zasto zene ne razmisljate ovako: ona je majka moga muza, nana moje djece i sve sto je lose .... zanemariti? Ne razumijem zasto se prepucavati sa starim zenama, zenama koje su zivjele u nekom drugom vremenu, svijetu, na drugi nacin? Treba se postaviti lijepo od samog pocetka i sve sto je lose od strane njegovih roditelja zanemariti. Raditi i potencirati lijepe price, radnje, cesto se i spustiti na njihov nivo. Sta vi forumasi mislite o tome?
Mr. Brightside
Posts: 31340
Joined: 26/02/2011 13:07

#69 Re: Punice i Svekrve

Post by Mr. Brightside »

Great Cornholio wrote:
Mr. Brightside wrote:
Great Cornholio wrote:Znači u većini slučajeva nije istina ono " kakva majka , takva i kćerka" :)
po čemu si to zaključio? :D
Pa eto, ko biva muževi vole svoje supruge, a ne vole njihove majke, a ono klada - iver ti fazoni, đe je to :? :D
pogrešnu stvar posmatraš rekao bih :roll:
kakva je punica u svom braku, životu inače... :D

ps. zašto bi neko volio punicu/svekrvu? zar nije dovoljno samo neko poštovanje :)
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#70 Re: Punice i Svekrve

Post by Mr.Penguin »

Op3r4t0r wrote:Pratim :D
.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#71 Re: Punice i Svekrve

Post by miki.ba »

Mr. Brightside wrote: pogrešnu stvar posmatraš rekao bih :roll:
kakva je punica u svom braku, životu inače... :D

ps. zašto bi neko volio punicu/svekrvu? zar nije dovoljno samo neko poštovanje :)
Volim ja punicu dok joj je daleko kuca od moje. :D
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#72 Re: Punice i Svekrve

Post by Great Cornholio »

Mr. Brightside wrote: pogrešnu stvar posmatraš rekao bih :roll:
kakva je punica u svom braku, životu inače... :D

ps. zašto bi neko volio punicu/svekrvu? zar nije dovoljno samo neko poštovanje :)
Ako uđeš u brak sa zrelom i nezavisnom osobom onda nećeš imati problema sa punicom/svekrvom, jer mala je vjerovatnoća da je, u tom slučaju , punica/svekrva nezrela osoba.
Tako ja posmatram tu problematiku, možda griješim ali eto sad imam takav stav.

Pa zašto ne bi volio i punicu/svekrvu, pa valjda bi ti bilo drago da usrećiš svoga supružnika voleći osobu koja je tvojoj ljubavi dala život :)
Mr. Brightside
Posts: 31340
Joined: 26/02/2011 13:07

#73 Re: Punice i Svekrve

Post by Mr. Brightside »

Great Cornholio wrote: Pa zašto ne bi volio i punicu/svekrvu, pa valjda bi ti bilo drago da usrećiš svoga supružnika voleći osobu koja je tvojoj ljubavi dala život :)
neka hvala :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#74 Re: Punice i Svekrve

Post by Ductus Holedocus »

ja bukvalno "ganjam" buduceg svekrva da ga vidim,da ga pozdravim ili da mu nesto kazem :D
mozda samo hocu da se dobro prodam..sta ja znam :-)
User avatar
Warashii
Posts: 4275
Joined: 13/09/2011 12:55

#75 Re: Punice i Svekrve

Post by Warashii »

Stvarno nema razloga da se ne voli punica/svekrva ukoliko niti jedna od ove dvije se ne mjesa u zivot, nebitno sto je od jedne sin a od druge kcerka.
Vecina nas ce biti u slicnim situacijama akBgd, a osim toga, kao sto su vec i neki naveli, to je u svakom slucaju majka od naseg supruznika.
Zayebane tu situacije mogu da budu, i iz tih razloga smo ja i moja supruga odlucili da ne zivimo s mojima kao ni sa njenom majkom ali eto....
Al hajde sve bude i prodje
Post Reply