FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#49976 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

Morao je Mallenco znat da ce biti zara na terenu jer su ove utakmice uvijek nabrijane. Na pocetku Enzo Perez dva puta povlaci Iniestu i ne dobija zuti karton. Za manje povlacenje Busquets dobija karton (u Engleskoj ono nikad nije faul a da ne govorum zuti). Poslije tog start na Iniesti i opet nista. Tek nekad poslije makon grubom starta na Neymaru lik dobija zuti.

Vidim da se Valencija zali na sudjenje. Traze penale i ofsajd. Mogao bi neko spomenuti i Maria Suareza i onaj start djonom na Gomesu koji se u zadnje vrijeme svira kao direktni crveni.

Bas je ozbiljno krenulo sa povredama jako bitnih igraca. U par dana ostali vez Piquea, Inieste, Albe. Sreca pa se Messi vratio al imam osjecaj da je i on malo pod kocnicom.
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#49977 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Pa kad su Barcini igraci poznati ko pickice sto se bacaju za najmanji dodir, onda nekad dobijes ovakvu utakmicu kad sudija malo zazmiri, jer ima u podsvijesti tu sliku od valjanja i glumatanja pickica po terenu. Sinoc, flasa pogodi Neymara a ono tri igraca se fataju za glavu.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#49978 Re: FC Barcelona

Post by Towelie »

Point. wrote:Pa kad su Barcini igraci poznati ko pickice sto se bacaju za najmanji dodir, onda nekad dobijes ovakvu utakmicu kad sudija malo zazmiri, jer ima u podsvijesti tu sliku od valjanja i glumatanja pickica po terenu. Sinoc, flasa pogodi Neymara a ono tri igraca se fataju za glavu.
Empatija. :D Barsa ti je kao jedno telo. Kad strada jedan organ (igrac), bol osete i svi ostali. :D
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#49979 Re: FC Barcelona

Post by dinao »

Opasne komplekse vam Barca zadaje..
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#49980 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

Rijec godine u BiH....kompleksi. :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#49981 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Point. wrote:Rijec godine u BiH....kompleksi. :D
ne znam sta je drugo nego kompleks

kada u jednoj utakmici punoj zara i tempa i sansi i udaraca po golu a i po nogama - tvoj jedini komentar je kako je valencija zakinuta

nisi prokomentarisao utakmicu vec komentarises barcu

svako malo uletis na temu, vazda su ti isti komentari. Da nisu kompleksi mozda bi nesto konstruktivno i pametno i rekao.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#49982 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Pointa odraše kompleksi prema Barci :per: stalno se nešto spotice od nju.

A šta ce, razumijemo ga....Lazio mu odavno u dubokoj hladovini, pa se prebacio na hejtanje časne Katalunje :kontrabas: nema šta pametnije napisati.
Last edited by LSD on 23/10/2016 16:28, edited 1 time in total.
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#49983 Re: FC Barcelona

Post by dinao »

Evo ti druga rijec godine; troll!
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#49984 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

sizifinho wrote:
Point. wrote:Rijec godine u BiH....kompleksi. :D
ne znam sta je drugo nego kompleks

kada u jednoj utakmici punoj zara i tempa i sansi i udaraca po golu a i po nogama - tvoj jedini komentar je kako je valencija zakinuta

nisi prokomentarisao utakmicu vec komentarises barcu

svako malo uletis na temu, vazda su ti isti komentari. Da nisu kompleksi mozda bi nesto konstruktivno i pametno i rekao.
Ja kazem da je ogavno kada barcini navijaci govore kako su zakinuti a dobili penal u 94 minuti. I kakav je kompleks reci ono sto citav svijet vidi, da u Barci imas odredjeni broj igraca koji glume kad god stignu? Kazem, isto ste sekta u pravom smislu rijeci, nedo Bog da neko sa strane dodje sa nekom kritikom, odmah ide rijec godine - kompleksi. :mrgreen:

Viva España! :D
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#49985 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Otvarač očiju u misiji prosvijetljenja :nargila:
lajkamo te pokušaje
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#49986 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Point. wrote:
sizifinho wrote:
Point. wrote:Rijec godine u BiH....kompleksi. :D
ne znam sta je drugo nego kompleks

kada u jednoj utakmici punoj zara i tempa i sansi i udaraca po golu a i po nogama - tvoj jedini komentar je kako je valencija zakinuta

nisi prokomentarisao utakmicu vec komentarises barcu

svako malo uletis na temu, vazda su ti isti komentari. Da nisu kompleksi mozda bi nesto konstruktivno i pametno i rekao.
Ja kazem da je ogavno kada barcini navijaci govore kako su zakinuti a dobili penal u 94 minuti. I kakav je kompleks reci ono sto citav svijet vidi, da u Barci imas odredjeni broj igraca koji glume kad god stignu? Kazem, isto ste sekta u pravom smislu rijeci, nedo Bog da neko sa strane dodje sa nekom kritikom, odmah ide rijec godine - kompleksi. :mrgreen:

Viva España! :D
ja nigdje nisam procitow sa barcin navijac kuka...
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#49987 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

Kad sam tek dosao, naravno dosta ranije nego sto sam trebao :D
Image

Poluvrijeme
Image

Strah kad je kod Ter Stegena lopta :D
Image

Hiljade ljudi prema metrou ide :)
Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49988 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

@AmirBaa, dobro si mjesto imao :)
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#49989 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

Tomahawk11 wrote:@AmirBaa, dobro si mjesto imao :)
zadovoljan sam ali mi je zao sto nisam ugrabio tamo gdje su ona bolja mjesta, gdje mes que un club ispisano. Karte su pustili 2 sedmice na sat vremena i tu sam jedva ove ugrabio jer su one kao bile zauzete, i onda 7 dana prije utakmice opet puste karte na stranici i bilo je dosta slobodno tih mjesta koja su bila "zauzeta". Ali je bilo predobro, jos da pogledam el clasico i mogu umrijeti :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49990 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

AmirBaa wrote:
Tomahawk11 wrote:@AmirBaa, dobro si mjesto imao :)
zadovoljan sam ali mi je zao sto nisam ugrabio tamo gdje su ona bolja mjesta, gdje mes que un club ispisano. Karte su pustili 2 sedmice na sat vremena i tu sam jedva ove ugrabio jer su one kao bile zauzete, i onda 7 dana prije utakmice opet puste karte na stranici i bilo je dosta slobodno tih mjesta koja su bila "zauzeta". Ali je bilo predobro, jos da pogledam el clasico i mogu umrijeti :D
Dobro, ta mjesta su sigurno bolja, ali nisu losa ni ova.
FIno, cejf nema cijenu :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#49991 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj Messiju onog psa, šta je ono jbt :shock: :shock: do neki dan ga u naručju držao :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49992 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Joj Messiju onog psa, šta je ono jbt :shock: :shock: do neki dan ga u naručju držao :lol:
Image

Bas fin cuko :)
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#49993 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Cukica :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#49994 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa jeste fin, ali me iznenadilo kako je prebrzo narastao jbt :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49995 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:Pa jeste fin, ali me iznenadilo kako je prebrzo narastao jbt :mrgreen:
Pojeo Messijeve hormone rasta :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#49996 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Pa jeste fin, ali me iznenadilo kako je prebrzo narastao jbt :mrgreen:
Pojeo Messijeve hormone rasta :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :thumbup:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#49997 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Vat da fak, opet ovo:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcel ... /161027016

Pa zar su stvarno na to spali?
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#49998 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

to novine pisu, nije izaslo na stranici kluba. pisu i da messi ide iz barce kod guardiole u city, da neymar ide iz barce, dolaze, odlaze, nema veze sa stvarnoscu.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#49999 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Ako su olupine tipa Mathieu, Song, i Digne stvarnost, onda postoji mogucnost da i ovo to postane.
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#50000 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Tito_i_Partija wrote:Vat da fak, opet ovo:

http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcel ... /161027016

Pa zar su stvarno na to spali?
Frajer nije kvalitet za Barcu, plus 33 godine. :-) Opet će fuliti.
Post Reply