FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#49976 Re: FC Barcelona
Morao je Mallenco znat da ce biti zara na terenu jer su ove utakmice uvijek nabrijane. Na pocetku Enzo Perez dva puta povlaci Iniestu i ne dobija zuti karton. Za manje povlacenje Busquets dobija karton (u Engleskoj ono nikad nije faul a da ne govorum zuti). Poslije tog start na Iniesti i opet nista. Tek nekad poslije makon grubom starta na Neymaru lik dobija zuti.
Vidim da se Valencija zali na sudjenje. Traze penale i ofsajd. Mogao bi neko spomenuti i Maria Suareza i onaj start djonom na Gomesu koji se u zadnje vrijeme svira kao direktni crveni.
Bas je ozbiljno krenulo sa povredama jako bitnih igraca. U par dana ostali vez Piquea, Inieste, Albe. Sreca pa se Messi vratio al imam osjecaj da je i on malo pod kocnicom.
Vidim da se Valencija zali na sudjenje. Traze penale i ofsajd. Mogao bi neko spomenuti i Maria Suareza i onaj start djonom na Gomesu koji se u zadnje vrijeme svira kao direktni crveni.
Bas je ozbiljno krenulo sa povredama jako bitnih igraca. U par dana ostali vez Piquea, Inieste, Albe. Sreca pa se Messi vratio al imam osjecaj da je i on malo pod kocnicom.
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#49977 Re: FC Barcelona
Pa kad su Barcini igraci poznati ko pickice sto se bacaju za najmanji dodir, onda nekad dobijes ovakvu utakmicu kad sudija malo zazmiri, jer ima u podsvijesti tu sliku od valjanja i glumatanja pickica po terenu. Sinoc, flasa pogodi Neymara a ono tri igraca se fataju za glavu.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#49978 Re: FC Barcelona
Empatija.Point. wrote:Pa kad su Barcini igraci poznati ko pickice sto se bacaju za najmanji dodir, onda nekad dobijes ovakvu utakmicu kad sudija malo zazmiri, jer ima u podsvijesti tu sliku od valjanja i glumatanja pickica po terenu. Sinoc, flasa pogodi Neymara a ono tri igraca se fataju za glavu.
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#49979 Re: FC Barcelona
Opasne komplekse vam Barca zadaje..
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#49980 Re: FC Barcelona
Rijec godine u BiH....kompleksi. 
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#49981 Re: FC Barcelona
ne znam sta je drugo nego kompleksPoint. wrote:Rijec godine u BiH....kompleksi.
kada u jednoj utakmici punoj zara i tempa i sansi i udaraca po golu a i po nogama - tvoj jedini komentar je kako je valencija zakinuta
nisi prokomentarisao utakmicu vec komentarises barcu
svako malo uletis na temu, vazda su ti isti komentari. Da nisu kompleksi mozda bi nesto konstruktivno i pametno i rekao.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#49982 Re: FC Barcelona
Pointa odraše kompleksi prema Barci
stalno se nešto spotice od nju.
A šta ce, razumijemo ga....Lazio mu odavno u dubokoj hladovini, pa se prebacio na hejtanje časne Katalunje
nema šta pametnije napisati.
A šta ce, razumijemo ga....Lazio mu odavno u dubokoj hladovini, pa se prebacio na hejtanje časne Katalunje
nema šta pametnije napisati.
Last edited by LSD on 23/10/2016 16:28, edited 1 time in total.
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#49983 Re: FC Barcelona
Evo ti druga rijec godine; troll!
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#49984 Re: FC Barcelona
Ja kazem da je ogavno kada barcini navijaci govore kako su zakinuti a dobili penal u 94 minuti. I kakav je kompleks reci ono sto citav svijet vidi, da u Barci imas odredjeni broj igraca koji glume kad god stignu? Kazem, isto ste sekta u pravom smislu rijeci, nedo Bog da neko sa strane dodje sa nekom kritikom, odmah ide rijec godine - kompleksi.sizifinho wrote:ne znam sta je drugo nego kompleksPoint. wrote:Rijec godine u BiH....kompleksi.
kada u jednoj utakmici punoj zara i tempa i sansi i udaraca po golu a i po nogama - tvoj jedini komentar je kako je valencija zakinuta
nisi prokomentarisao utakmicu vec komentarises barcu
svako malo uletis na temu, vazda su ti isti komentari. Da nisu kompleksi mozda bi nesto konstruktivno i pametno i rekao.
Viva España!
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#49985 Re: FC Barcelona
Otvarač očiju u misiji prosvijetljenja
lajkamo te pokušaje
lajkamo te pokušaje
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#49986 Re: FC Barcelona
ja nigdje nisam procitow sa barcin navijac kuka...Point. wrote:Ja kazem da je ogavno kada barcini navijaci govore kako su zakinuti a dobili penal u 94 minuti. I kakav je kompleks reci ono sto citav svijet vidi, da u Barci imas odredjeni broj igraca koji glume kad god stignu? Kazem, isto ste sekta u pravom smislu rijeci, nedo Bog da neko sa strane dodje sa nekom kritikom, odmah ide rijec godine - kompleksi.sizifinho wrote:ne znam sta je drugo nego kompleksPoint. wrote:Rijec godine u BiH....kompleksi.
kada u jednoj utakmici punoj zara i tempa i sansi i udaraca po golu a i po nogama - tvoj jedini komentar je kako je valencija zakinuta
nisi prokomentarisao utakmicu vec komentarises barcu
svako malo uletis na temu, vazda su ti isti komentari. Da nisu kompleksi mozda bi nesto konstruktivno i pametno i rekao.![]()
Viva España!
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#49987 Re: FC Barcelona
Kad sam tek dosao, naravno dosta ranije nego sto sam trebao

Poluvrijeme

Strah kad je kod Ter Stegena lopta

Hiljade ljudi prema metrou ide


Poluvrijeme

Strah kad je kod Ter Stegena lopta

Hiljade ljudi prema metrou ide

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49988 Re: FC Barcelona
@AmirBaa, dobro si mjesto imao 
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#49989 Re: FC Barcelona
zadovoljan sam ali mi je zao sto nisam ugrabio tamo gdje su ona bolja mjesta, gdje mes que un club ispisano. Karte su pustili 2 sedmice na sat vremena i tu sam jedva ove ugrabio jer su one kao bile zauzete, i onda 7 dana prije utakmice opet puste karte na stranici i bilo je dosta slobodno tih mjesta koja su bila "zauzeta". Ali je bilo predobro, jos da pogledam el clasico i mogu umrijetiTomahawk11 wrote:@AmirBaa, dobro si mjesto imao
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49990 Re: FC Barcelona
Dobro, ta mjesta su sigurno bolja, ali nisu losa ni ova.AmirBaa wrote:zadovoljan sam ali mi je zao sto nisam ugrabio tamo gdje su ona bolja mjesta, gdje mes que un club ispisano. Karte su pustili 2 sedmice na sat vremena i tu sam jedva ove ugrabio jer su one kao bile zauzete, i onda 7 dana prije utakmice opet puste karte na stranici i bilo je dosta slobodno tih mjesta koja su bila "zauzeta". Ali je bilo predobro, jos da pogledam el clasico i mogu umrijetiTomahawk11 wrote:@AmirBaa, dobro si mjesto imao
FIno, cejf nema cijenu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#49991 Re: FC Barcelona
Joj Messiju onog psa, šta je ono jbt
do neki dan ga u naručju držao 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#49994 Re: FC Barcelona
Pa jeste fin, ali me iznenadilo kako je prebrzo narastao jbt 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49995 Re: FC Barcelona
Pojeo Messijeve hormone rastaAmiĐa_Idriz wrote:Pa jeste fin, ali me iznenadilo kako je prebrzo narastao jbt
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#49996 Re: FC Barcelona
Tomahawk11 wrote:Pojeo Messijeve hormone rastaAmiĐa_Idriz wrote:Pa jeste fin, ali me iznenadilo kako je prebrzo narastao jbt![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#49997 Re: FC Barcelona
Vat da fak, opet ovo:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcel ... /161027016
Pa zar su stvarno na to spali?
http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcel ... /161027016
Pa zar su stvarno na to spali?
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#49998 Re: FC Barcelona
to novine pisu, nije izaslo na stranici kluba. pisu i da messi ide iz barce kod guardiole u city, da neymar ide iz barce, dolaze, odlaze, nema veze sa stvarnoscu.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#49999 Re: FC Barcelona
Ako su olupine tipa Mathieu, Song, i Digne stvarnost, onda postoji mogucnost da i ovo to postane.
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#50000 Re: FC Barcelona
Frajer nije kvalitet za Barcu, plus 33 godine.Tito_i_Partija wrote:Vat da fak, opet ovo:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcel ... /161027016
Pa zar su stvarno na to spali?

