Možeš li odgovoriti na pitanje ili je ovo vrhunac tvog intelektualnog stvaralaštva?tvojkomsija wrote:Covjece shvatili smo svi da si SDA fan, odmori malo od foruma, bice dnevnica ne briniDigresija wrote:I šta će to promijeniti? Dobit ćemo 2520. stranku po redu. Ako ne mogu promijeniti stanje u SDP-u, tj. okupiti većinu oko sebe i pokrenuti promjene nek se prestanu baviti politikom.
SDP
-
Digresija
- Posts: 321
- Joined: 09/01/2019 22:28
#49951 Re: SDP
Last edited by Digresija on 19/01/2019 00:59, edited 1 time in total.
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#49952 Re: SDP
Ne mogu ti reći. Sačekajte koji dan, sami će izaći i potvrditi.invincible1921 wrote:izvor ?criticos wrote:Opaaaa, Segmedina Srna, Damir Nikšić i Igor Stojanović napuštaju SDP
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#49953 Re: SDP
channel10 wrote:Tacno, ali svi kritikuju, a niko da predlozi rjesenje. Koje je rjesenje problema? Kuda? Sa brojem osvojenih glasova na izborima mogu jedino u pm, zajedno sa cjelokupnim bh blokom, jer da su osvojili vise, sad ne bi bilo ovih problema. Nisu i to je problem. Znaci, koje je rjesenje?
OPOZICIJA. neka se pobjednici izbora brinu kako ce formirati vlast. Sda, hdz i snsd kazu ne moze bez njih. Dobro eto formiraj. Ako ne mogu blokada. Ko ih jebe. Nam obicnoj raji ni u dzep ni iz dzepa.
Ako ne moze prijevremeni izbori.
Jebala ih vise fotelja. Da sa govnima budes u vlasti samo da bi par SDP-ovaca bilo u fotelji.
Kako im nije jasno da su u svako slucaju donji ako sa njima udju u vlast. Da sdp i bh blok cuda urade za 4 godine opet ce ih biraci kazniti.
Tako da je jedino rjesenje opozicija.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#49954 Re: SDP
Control panel wrote:channel10 wrote:Tacno, ali svi kritikuju, a niko da predlozi rjesenje. Koje je rjesenje problema? Kuda? Sa brojem osvojenih glasova na izborima mogu jedino u pm, zajedno sa cjelokupnim bh blokom, jer da su osvojili vise, sad ne bi bilo ovih problema. Nisu i to je problem. Znaci, koje je rjesenje?
OPOZICIJA. neka se pobjednici izbora brinu kako ce formirati vlast. Sda, hdz i snsd kazu ne moze bez njih. Dobro eto formiraj. Ako ne mogu blokada. Ko ih jebe. Nam obicnoj raji ni u dzep ni iz dzepa.
Ako ne moze prijevremeni izbori.
Jebala ih vise fotelja. Da sa govnima budes u vlasti samo da bi par SDP-ovaca bilo u fotelji.
Kako im nije jasno da su u svako slucaju donji ako sa njima udju u vlast. Da sdp i bh blok cuda urade za 4 godine opet ce ih biraci kazniti.
Tako da je jedino rjesenje opozicija.
- kmirsad
- Posts: 16992
- Joined: 16/03/2008 14:10
#49955 Re: SDP
Neče biti jedini... ogroman broj SDP-ovaca izlazi...i čekaju da se NS izjasni da li ostaju dosljedni proklamovanoj politici... da im se priključe.criticos wrote:Ne mogu ti reći. Sačekajte koji dan, sami će izaći i potvrditi.invincible1921 wrote:izvor ?criticos wrote:Opaaaa, Segmedina Srna, Damir Nikšić i Igor Stojanović napuštaju SDP
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#49956 Re: SDP
SDP i SDA su već bili u koaliciji, imaju stare talove i jedni o drugima svašta znaju, pa ih je lako kupiti ili ucijeniti,
da ne podsjećamo na najboljeg Bakirovog druga Lagudmžiju koji sve o svakom iz svoje stranke zna i ima dokumentirano, pa mu je tako nabolji 'skretničar',
SDP jeste, u tom smislu, bio najslabija karika sve vrijeme.
da ne podsjećamo na najboljeg Bakirovog druga Lagudmžiju koji sve o svakom iz svoje stranke zna i ima dokumentirano, pa mu je tako nabolji 'skretničar',
SDP jeste, u tom smislu, bio najslabija karika sve vrijeme.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49957 Re: SDP
Pa upravu si, ali sasvim je jasno zasto su oni u politici a to nije da bi mijenjali ista. Hajde mozda i grijesim i izvinuti cu se ali mislim da ce bar dvoje od ovo troje transferirati negdje drugo. Moralne hale.Digresija wrote:I šta će to promijeniti? Dobit ćemo 2520. stranku po redu. Ako ne mogu promijeniti stanje u SDP-u, tj. okupiti većinu oko sebe i pokrenuti promjene nek se prestanu baviti politikom.
-
mrgreen
- Posts: 1289
- Joined: 12/05/2008 21:11
#49958 Re: SDP
Kako bi Bakir rekao, nije ovo propast vec ciscenje SDP-a. U tom smislu Bakir je najveći reformator SDP-a 
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#49959 Re: SDP
Mozda B-SDP ,
ili PSDP ,
Mozda radnici i pravda ili RIP

ili PSDP ,
Mozda radnici i pravda ili RIP
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#49960 Re: SDP
nisam za sda ali smatram da je koalicija sa njima odraz političke zrelosti i nacionalnog zajedništva.
-
mrgreen
- Posts: 1289
- Joined: 12/05/2008 21:11
#49961 Re: SDP
U ovom prelomnom historijskom trenutku za opstanak naseg naroda.
- Prpa.ba
- Posts: 15271
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#49962 Re: SDP
Jer dusmani su ujedinjeni, a mi imamo 5001 stranku, glupi Bosnjo nikako da nauci.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#49963 Re: SDP
Pitanje je da li su donji. Uvalit ce se u fotelje, zaraditi i potencijalno ukrasti veliki novac.Control panel wrote:channel10 wrote:Tacno, ali svi kritikuju, a niko da predlozi rjesenje. Koje je rjesenje problema? Kuda? Sa brojem osvojenih glasova na izborima mogu jedino u pm, zajedno sa cjelokupnim bh blokom, jer da su osvojili vise, sad ne bi bilo ovih problema. Nisu i to je problem. Znaci, koje je rjesenje?
OPOZICIJA. neka se pobjednici izbora brinu kako ce formirati vlast. Sda, hdz i snsd kazu ne moze bez njih. Dobro eto formiraj. Ako ne mogu blokada. Ko ih jebe. Nam obicnoj raji ni u dzep ni iz dzepa.
Ako ne moze prijevremeni izbori.
Jebala ih vise fotelja. Da sa govnima budes u vlasti samo da bi par SDP-ovaca bilo u fotelji.
Kako im nije jasno da su u svako slucaju donji ako sa njima udju u vlast. Da sdp i bh blok cuda urade za 4 godine opet ce ih biraci kazniti.
Tako da je jedino rjesenje opozicija.
Boli ih kita. Oni hoce da uzmu pare.
-
Digresija
- Posts: 321
- Joined: 09/01/2019 22:28
#49964 Re: SDP
Najveci apsurd je sto ce kasnije koalirati sa tim istim SDP-om, formirati blokove kao sto to danas radi DF ili kao sto SDA radi sa svojim derivatima. Moras biti debil da podrzis nastajanje jos jedne stranke.Nadzorna_ploca wrote:Pa upravu si, ali sasvim je jasno zasto su oni u politici a to nije da bi mijenjali ista. Hajde mozda i grijesim i izvinuti cu se ali mislim da ce bar dvoje od ovo troje transferirati negdje drugo. Moralne hale.Digresija wrote:I šta će to promijeniti? Dobit ćemo 2520. stranku po redu. Ako ne mogu promijeniti stanje u SDP-u, tj. okupiti većinu oko sebe i pokrenuti promjene nek se prestanu baviti politikom.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#49965 Re: SDP
Cenzus dici na 10% na nivou federacije i Drzave.
I problem preletaca,papaka,buranija stranaka se rjesava u dva izborna ciklusa.
I problem preletaca,papaka,buranija stranaka se rjesava u dva izborna ciklusa.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#49966 Re: SDP
Samo da ih podsjetim da sam ga zasiljio i cekam da vidim hocu li im se nahebat majke za sva vremena.
-
howdy
- Posts: 3606
- Joined: 11/04/2010 09:09
- Location: Fadil Novalic do mezara
#49967 Re: SDP
Kad je dzenaza rahmetli SDP-u?
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#49968 Re: SDP
Mogla bi biti već u srijedu..howdy wrote:Kad je dzenaza rahmetli SDP-u?
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#49969 Re: SDP
Predvidjam raspad istog casa. Brojne nezavisne poslanike koji ce se pozicionirati po svom izboru.
- nemampojma0
- Posts: 1913
- Joined: 27/11/2013 19:57
- Location: Bosna ponosna
#49970 Re: SDP
Samo da pitam, sta ce gradjani dobiti ako BH blok ode u opoziciju?
A to o odlasku nekih poslanika iz sdp je prepadanje jeza golom .uzicom. Ako slucajno neki pojedinac i uradi to, to ce biti samo oni koji su navikli da nista ne rade, osim da pljuju i uzivaju u odlicnim platama. A nisu gadljivi ni na koju dodatnu markicu.
Ulazak SDP i DF u vlast je najodgovorniji potez prema gradjanima i drzavi, ma sta mislili forumski ideolozi o tome.
A to o odlasku nekih poslanika iz sdp je prepadanje jeza golom .uzicom. Ako slucajno neki pojedinac i uradi to, to ce biti samo oni koji su navikli da nista ne rade, osim da pljuju i uzivaju u odlicnim platama. A nisu gadljivi ni na koju dodatnu markicu.
Ulazak SDP i DF u vlast je najodgovorniji potez prema gradjanima i drzavi, ma sta mislili forumski ideolozi o tome.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#49971 Re: SDP
Vidjecemo sta misle njihovi biraci o toj odgovornosti.
Mandate nisu sigurno dobili zato sto ce ici sa SDA u koaliciju.
Gradjani nece dobiti nista ni od ulaska u koaliciju.
Ssmo ce izgubiti nadu i ojacati SDA.
Mandate nisu sigurno dobili zato sto ce ici sa SDA u koaliciju.
Gradjani nece dobiti nista ni od ulaska u koaliciju.
Ssmo ce izgubiti nadu i ojacati SDA.
- Prpa.ba
- Posts: 15271
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#49972 Re: SDP
Patriotska odgovornost se jedino moze pokazati podrskom manjinskim vladama u kojima ce sudjelovati SDA. 
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#49973 Re: SDP
Fotelja se brani patriotizmom.
-
criticos
- Posts: 646
- Joined: 15/01/2018 16:00
#49974 Re: SDP
Sve je ovo igra pred Kongres.
Imaćemo seriju jako interesantnih kongresa za 3-4 mjeseca u mnogim strankama.
Imaćemo seriju jako interesantnih kongresa za 3-4 mjeseca u mnogim strankama.
- Prpa.ba
- Posts: 15271
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#49975 Re: SDP
Ulazak u vlast promijeni mnoge rasporede. Tako je i KO SDP KS nakon rezultata 2010. pobjegao u misje rupe rastaljujuci se sa partnerima iz SDA i obavljajuci patriotsku duznost, clanstvo i rukovodstva nizih instanci se nisu sastajali rasporedima unatoc. Clanstva su se sjetili 2013.

