FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

omar little
Posts: 17422
Joined: 14/03/2008 21:14

#49951 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

masice penal
omar little
Posts: 17422
Joined: 14/03/2008 21:14

#49952 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

iscupase tri boda, jedva da znaju i oni sami kako :D dobro je, furaj dalje.
User avatar
aveos
Posts: 1763
Joined: 28/02/2012 08:42

#49953 Re: FC Barcelona

Post by aveos »

Jel bio penal
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49954 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Bio je penal, ali komentator govori da prvi gol Barce nije regularan.
omar little
Posts: 17422
Joined: 14/03/2008 21:14

#49955 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

nije svirao cist penal za valenciju u prvom, umtiti odvalio covjeku ruku, gura ga, sudac nista.

edit:
ovdje neko sranje i u tunelu izgleda.
Last edited by omar little on 22/10/2016 18:13, edited 1 time in total.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49956 Re: FC Barcelona

Post by Nadzorna_ploca »

Pa i nije, ono se svira kao ofsajd. Šteta za Iniestu.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#49957 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Ne vidjeh je li bio onaj penal na kraju, cini mi se da je sudija pogurao Barcu :skoljka: ako jest, yebeš takve pobjede.

Suarez se malo iskupio sa golom za one promašaje iz prvog dijela, Rakitić pogađa stativu iz mrtvog zicera kod 0-1 :facepalm: ...da je zabio za 0-2 to bi bilo gotovo.
Valencija se vratila, pa i preokrenula, pokazali su karakter. Munir ga zavuce svojima :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49958 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Promasio je i Nani na 2-2 citav gol.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49959 Re: FC Barcelona

Post by Nadzorna_ploca »

Penal čist na kraju. Valencia nabrijana bas, možda i previse tenzije prave.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#49960 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

omar little wrote:nije svirao cist penal za valenciju u prvom, umtiti odvalio covjeku ruku, gura ga, sudac nista.

edit:
ovdje neko sranje i u tunelu izgleda.
Ono se nikad ne svira kao penal. Trazili su igraci Valencije neke faulove i penale al nije to nista za penala.

Enzo Perez u prvom poluvremenu prvo 2x vuce Iniestu za dres i ne dobija zuti i onda opet opasno startuje na Iniesti i opet nista. Mallenco se bas kurci redovno protiv Barcelone.

Valencija se bas nabrijala kontra Barcelone :mrgreen:

Veliki gubitak povreda Inieste :!:

Na kraju penal cist, nema dileme i Messi ga zabi onoj budali na golu sto redovno skida penale.

Mogla se ova utakmica ranije rijesiti da Suarez nije fulao one sanse a pogotovo Rakitic.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#49961 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Jel moguce da je Iniesta OUT 4 mjeseca :shock:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49962 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Jasta je, bas se skrsio.
I to rekose da je to dobra vijest, jer je prvobitno bilo da bi mogao biti out godinu dana.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#49963 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Jasta je, bas se skrsio.
I to rekose da je to dobra vijest, jer je prvobitno bilo da bi mogao biti out godinu dana.
Ogroman hendikep za Barcu....bez glavnog veznjaka i kapitena toliko dugo :-?
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#49964 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
User avatar
Point.
Posts: 33514
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#49965 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

studeni76 wrote:Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
Kako ne pomaze, dobise penal u 167 minuti ko Spanija protiv nas onomad.
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#49966 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Point. wrote:
studeni76 wrote:Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
Kako ne pomaze, dobise penal u 167 minuti ko Spanija protiv nas onomad.
Sat kaze da je bilo 91:56 kad je sudjen penal. Znaci pricas bezze.... Drzi se svojih fasista
User avatar
Point.
Posts: 33514
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#49967 Re: FC Barcelona

Post by Point. »

studeni76 wrote:
Point. wrote:
studeni76 wrote:Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
Kako ne pomaze, dobise penal u 167 minuti ko Spanija protiv nas onomad.
Sat kaze da je bilo 91:56 kad je sudjen penal. Znaci pricas bezze.... Drzi se svojih fasista
Bez obzira, mocnoj Barceloni potreban sudija da im pogura pobjedu u nadoknadi vremena. I onda se neki usude govoriti kako je sudija zakino Barcu. Spoiled brats!
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49968 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Izvukoše se Katalonci. Kakve nafake. :D

Barcelona mora popraviti odbranu, a poznavajući njih, pojačat će napad i malo vezni red.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#49969 Re: FC Barcelona

Post by groove »

samo se vi radujte, ali kad tad ima da vas stignu suze valensijinih navijaca.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#49970 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

:lol: cuj ovog
Penal cist ko suza
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#49971 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Vertig0 wrote::lol: cuj ovog
Penal cist ko suza
Ma dzaba pricat, ono je sebi umislilo nesto i to ti je. Izgleda da je pravilo da ne vazi penal u nadoknadi
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24701
Joined: 26/08/2007 17:10

#49972 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

SLUŽBENO: Andres Iniesta će s travnjaka izbivati 6-8 sedmica!
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#49973 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

protiv citya utakmica bila super, jos ne mogu da vjerujem kako su izvizdali himnu lige prvaka :lol: :lol: postavim slike sutra nadam se :thumbup:
Rob_Atl
Posts: 6010
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#49974 Re: FC Barcelona

Post by Rob_Atl »

Kako sam primjetio himnoj se skoro pa svugdje zvizdi
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49975 Re: FC Barcelona

Post by Nadzorna_ploca »

Charuga wrote:SLUŽBENO: Andres Iniesta će s travnjaka izbivati 6-8 sedmica!
To je
Duplo manje nego su govorili za vrijeme tekme.
Post Reply