FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
omar little
- Posts: 17422
- Joined: 14/03/2008 21:14
#49952 Re: FC Barcelona
iscupase tri boda, jedva da znaju i oni sami kako
dobro je, furaj dalje.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49954 Re: FC Barcelona
Bio je penal, ali komentator govori da prvi gol Barce nije regularan.
-
omar little
- Posts: 17422
- Joined: 14/03/2008 21:14
#49955 Re: FC Barcelona
nije svirao cist penal za valenciju u prvom, umtiti odvalio covjeku ruku, gura ga, sudac nista.
edit:
ovdje neko sranje i u tunelu izgleda.
edit:
ovdje neko sranje i u tunelu izgleda.
Last edited by omar little on 22/10/2016 18:13, edited 1 time in total.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49956 Re: FC Barcelona
Pa i nije, ono se svira kao ofsajd. Šteta za Iniestu.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#49957 Re: FC Barcelona
Ne vidjeh je li bio onaj penal na kraju, cini mi se da je sudija pogurao Barcu
ako jest, yebeš takve pobjede.
Suarez se malo iskupio sa golom za one promašaje iz prvog dijela, Rakitić pogađa stativu iz mrtvog zicera kod 0-1
...da je zabio za 0-2 to bi bilo gotovo.
Valencija se vratila, pa i preokrenula, pokazali su karakter. Munir ga zavuce svojima
Suarez se malo iskupio sa golom za one promašaje iz prvog dijela, Rakitić pogađa stativu iz mrtvog zicera kod 0-1
Valencija se vratila, pa i preokrenula, pokazali su karakter. Munir ga zavuce svojima
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49958 Re: FC Barcelona
Promasio je i Nani na 2-2 citav gol.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49959 Re: FC Barcelona
Penal čist na kraju. Valencia nabrijana bas, možda i previse tenzije prave.
- Distortion
- Posts: 3209
- Joined: 08/09/2007 19:56
#49960 Re: FC Barcelona
Ono se nikad ne svira kao penal. Trazili su igraci Valencije neke faulove i penale al nije to nista za penala.omar little wrote:nije svirao cist penal za valenciju u prvom, umtiti odvalio covjeku ruku, gura ga, sudac nista.
edit:
ovdje neko sranje i u tunelu izgleda.
Enzo Perez u prvom poluvremenu prvo 2x vuce Iniestu za dres i ne dobija zuti i onda opet opasno startuje na Iniesti i opet nista. Mallenco se bas kurci redovno protiv Barcelone.
Valencija se bas nabrijala kontra Barcelone
Veliki gubitak povreda Inieste
Na kraju penal cist, nema dileme i Messi ga zabi onoj budali na golu sto redovno skida penale.
Mogla se ova utakmica ranije rijesiti da Suarez nije fulao one sanse a pogotovo Rakitic.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#49961 Re: FC Barcelona
Jel moguce da je Iniesta OUT 4 mjeseca 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49962 Re: FC Barcelona
Jasta je, bas se skrsio.
I to rekose da je to dobra vijest, jer je prvobitno bilo da bi mogao biti out godinu dana.
I to rekose da je to dobra vijest, jer je prvobitno bilo da bi mogao biti out godinu dana.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#49963 Re: FC Barcelona
Ogroman hendikep za Barcu....bez glavnog veznjaka i kapitena toliko dugoTomahawk11 wrote:Jasta je, bas se skrsio.
I to rekose da je to dobra vijest, jer je prvobitno bilo da bi mogao biti out godinu dana.
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#49964 Re: FC Barcelona
Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
- Point.
- Posts: 33514
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#49965 Re: FC Barcelona
Kako ne pomaze, dobise penal u 167 minuti ko Spanija protiv nas onomad.studeni76 wrote:Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#49966 Re: FC Barcelona
Sat kaze da je bilo 91:56 kad je sudjen penal. Znaci pricas bezze.... Drzi se svojih fasistaPoint. wrote:Kako ne pomaze, dobise penal u 167 minuti ko Spanija protiv nas onomad.studeni76 wrote:Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
- Point.
- Posts: 33514
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#49967 Re: FC Barcelona
Bez obzira, mocnoj Barceloni potreban sudija da im pogura pobjedu u nadoknadi vremena. I onda se neki usude govoriti kako je sudija zakino Barcu. Spoiled brats!studeni76 wrote:Sat kaze da je bilo 91:56 kad je sudjen penal. Znaci pricas bezze.... Drzi se svojih fasistaPoint. wrote:Kako ne pomaze, dobise penal u 167 minuti ko Spanija protiv nas onomad.studeni76 wrote:Unisti covjeku sezonu, utice na rezultat cijele ekipe i ni karton ne dobije! I onda neko kaze Maljenko pomaze Barcu
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#49968 Re: FC Barcelona
Izvukoše se Katalonci. Kakve nafake.
Barcelona mora popraviti odbranu, a poznavajući njih, pojačat će napad i malo vezni red.
Barcelona mora popraviti odbranu, a poznavajući njih, pojačat će napad i malo vezni red.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#49969 Re: FC Barcelona
samo se vi radujte, ali kad tad ima da vas stignu suze valensijinih navijaca.
-
Vertig0
- Posts: 2714
- Joined: 13/04/2011 23:45
#49970 Re: FC Barcelona
Penal cist ko suza
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#49971 Re: FC Barcelona
Ma dzaba pricat, ono je sebi umislilo nesto i to ti je. Izgleda da je pravilo da ne vazi penal u nadoknadiVertig0 wrote:cuj ovog
Penal cist ko suza
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24701
- Joined: 26/08/2007 17:10
#49972 Re: FC Barcelona
SLUŽBENO: Andres Iniesta će s travnjaka izbivati 6-8 sedmica!
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#49973 Re: FC Barcelona
protiv citya utakmica bila super, jos ne mogu da vjerujem kako su izvizdali himnu lige prvaka
postavim slike sutra nadam se 
-
Rob_Atl
- Posts: 6010
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#49974 Re: FC Barcelona
Kako sam primjetio himnoj se skoro pa svugdje zvizdi
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49975 Re: FC Barcelona
To jeCharuga wrote:SLUŽBENO: Andres Iniesta će s travnjaka izbivati 6-8 sedmica!
Duplo manje nego su govorili za vrijeme tekme.
