Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4976 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

guzenje je overated

a vi omare jeste li nam spremni reci jeste li on ili ona
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4978 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

jednom pises gledao sam
drugi put gledala sam

ili imaju dva slicna nika
ili sam na poceo halucinirati
ili...
omar little
Posts: 17431
Joined: 14/03/2008 21:14

#4979 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

u zivotu to nisam napisala. pokazi mi. pisem isto otkako sam se regala na forum, sedam godina.
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4980 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

onda izvini :mrgreen:
cini mi se da sam te jednom vec to pitao
da ne duljimo i am watching you :mrgreen: :skoljka: :razz: :sax:
omar little
Posts: 17431
Joined: 14/03/2008 21:14

#4981 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

jedan pisem, dva pamtim :D
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4982 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by japin_mutapi »

ferratilis wrote:djeco, guzite li se vi nekad ili samo gledate gejmotron? :kakoste:
zadnji put guzio S03E06
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4983 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

HBO sends official warnings to ‘Game of Thrones’ torrenters :suplja: :odustajem: :jbt:
Image
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#4984 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by I am Happy »

Vala, snimak je bas los.... necu ni pocinjati petu sezonu dok ne izbace i petu epizodu.
swanfilter
Posts: 10819
Joined: 06/06/2008 18:52

#4985 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by swanfilter »

Sta kaze knjiga, hoce li dedo vitez i Crv prezivjeti ovu makljazu?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4986 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Meni lici k'o da je crv prezivio, a dedo zaplatio. Haj ba nema veze, sad ce se ionako Jorah vratit' na njegovo mjesto. :wink:
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4987 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

pa ako te zanima knjiga, pročitaj knjigu :-)
swanfilter
Posts: 10819
Joined: 06/06/2008 18:52

#4988 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by swanfilter »

shmizlica wrote:pa ako te zanima knjiga, pročitaj knjigu :-)
Ako se to na mene odnosi, ne kontam gdje spomenuh da me knjiga zanima. Mada nevazno ... Knjiga me ne zanima jer je stripovska, kad smo vec kod toga ...
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#4989 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Imal' se negdje kupiti knjiga gdje nema strahovukova ili Zimovrela :-)
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4990 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

swanfilter wrote:
shmizlica wrote:pa ako te zanima knjiga, pročitaj knjigu :-)
Ako se to na mene odnosi, ne kontam gdje spomenuh da me knjiga zanima. Mada nevazno ... Knjiga me ne zanima jer je stripovska, kad smo vec kod toga ...
knjiga stripovska? Majko šta ću sve pročitati po forumu
mislim, bolje da nisam ništa ni pisao, činjenica da nije pročitao knjige, a tvrdi da su stripovske je jednako mojim ispadima kada nisam volio jagnjetinu sa ražnja, iako je nisam probao jer sam mislio da je istog ukusa kao kuhano meso.
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4991 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

Image :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4992 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

čini se da niko ovo više ne gleda ili nema volje komentirati :D
omar little
Posts: 17431
Joined: 14/03/2008 21:14

#4993 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

vidim da se moze sve sad pricati, jesam li jedina kojoj je ona borba ansalid bila malo...njh? mislim, cetiri sezone ansalid, ansalid, najjaca i najbolje trenira vojska, a u onoj borbi izbacuju ih iz igre jednim potezom i kolju ih ko zeceve. jedino se nas heroj bori k'o lav i na toj razini koju sam ja zamisljala za ansalid. ne znam...:D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4994 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

isto sam pomislila :D
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#4995 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dinao »

i meni je to bilo malo cudno..
fol Neokaljani nindze neunistive, i dodju robovi s maskama i pokolju ih ko zeceve.
Jedino onaj Sivi Crv je kao i nesto pokazao.
Cak mi je dedo vitez bio bolji fajter od pola ovih treniranih ubica.
User avatar
aux
Posts: 939
Joined: 25/04/2011 21:30

#4996 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by aux »

4 epizode su me potpuno sokirale iz razloga sto nisam uopste planirao gledati ovu sezonu jer sam procitao Gozbe za vrane ali gledajuci ove 4 epizode nema nekih dodirnih tacaka sa knjigama osim par scena sa Sarsei i ponekom iz Dorne,kepec i Khalisi se uopste ne spominju nego je glavna tema Gvozden ljudi kojih nema na mapi u ovoj sezoni,izgleda da su dobro promuckali radnju iz knjige pa se sad svaka epizoda zeljno iscekuje :izet:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#4997 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sizifinho »

aux wrote:4 epizode su me potpuno sokirale iz razloga sto nisam uopste planirao gledati ovu sezonu jer sam procitao Gozbe za vrane ali gledajuci ove 4 epizode nema nekih dodirnih tacaka sa knjigama osim par scena sa Sarsei i ponekom iz Dorne,kepec i Khalisi se uopste ne spominju nego je glavna tema Gvozden ljudi kojih nema na mapi u ovoj sezoni,izgleda da su dobro promuckali radnju iz knjige pa se sad svaka epizoda zeljno iscekuje :izet:
to je naravno bilo i najavljeno puno ranije, pa se znalo. Čak na temi su dva tri puta o tome raspravljali
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4998 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

omar little wrote:vidim da se moze sve sad pricati, jesam li jedina kojoj je ona borba ansalid bila malo...njh? mislim, cetiri sezone ansalid, ansalid, najjaca i najbolje trenira vojska, a u onoj borbi izbacuju ih iz igre jednim potezom i kolju ih ko zeceve.
Dje ce bona bit' dobri fajteri kad imaju otfikarenu cunu, bjezi ba tamo. :D

Znas kako kaze nas narod: Sve dok je oklagije, bice i pite...ili tako nesto u tom smislu. :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4999 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by VenomousV »

Ja cu samo da prokomentarisem kako sam se uspjela suzdrzati od gledanja sve 4 epizode i kako je Daenerys postala totalna glupaca :roll:
Uzdam se u Tyriona da joj pomogne :D
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#5000 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by duboka_misao »

Image
Post Reply