Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4976 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
guzenje je overated
a vi omare jeste li nam spremni reci jeste li on ili ona
a vi omare jeste li nam spremni reci jeste li on ili ona
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4978 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jednom pises gledao sam
drugi put gledala sam
ili imaju dva slicna nika
ili sam na poceo halucinirati
ili...
drugi put gledala sam
ili imaju dva slicna nika
ili sam na poceo halucinirati
ili...
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4979 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
u zivotu to nisam napisala. pokazi mi. pisem isto otkako sam se regala na forum, sedam godina.
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4980 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
onda izvini
cini mi se da sam te jednom vec to pitao
da ne duljimo i am watching you

cini mi se da sam te jednom vec to pitao
da ne duljimo i am watching you
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4981 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jedan pisem, dva pamtim 
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#4982 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
zadnji put guzio S03E06ferratilis wrote:djeco, guzite li se vi nekad ili samo gledate gejmotron?
- pici
- Posts: 46409
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4983 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
HBO sends official warnings to ‘Game of Thrones’ torrenters


- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#4984 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Vala, snimak je bas los.... necu ni pocinjati petu sezonu dok ne izbace i petu epizodu.
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#4985 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta kaze knjiga, hoce li dedo vitez i Crv prezivjeti ovu makljazu?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4986 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni lici k'o da je crv prezivio, a dedo zaplatio. Haj ba nema veze, sad ce se ionako Jorah vratit' na njegovo mjesto. 
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4987 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa ako te zanima knjiga, pročitaj knjigu 
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#4988 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako se to na mene odnosi, ne kontam gdje spomenuh da me knjiga zanima. Mada nevazno ... Knjiga me ne zanima jer je stripovska, kad smo vec kod toga ...shmizlica wrote:pa ako te zanima knjiga, pročitaj knjigu
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#4989 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imal' se negdje kupiti knjiga gdje nema strahovukova ili Zimovrela 
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4990 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
knjiga stripovska? Majko šta ću sve pročitati po forumuswanfilter wrote:Ako se to na mene odnosi, ne kontam gdje spomenuh da me knjiga zanima. Mada nevazno ... Knjiga me ne zanima jer je stripovska, kad smo vec kod toga ...shmizlica wrote:pa ako te zanima knjiga, pročitaj knjigu
mislim, bolje da nisam ništa ni pisao, činjenica da nije pročitao knjige, a tvrdi da su stripovske je jednako mojim ispadima kada nisam volio jagnjetinu sa ražnja, iako je nisam probao jer sam mislio da je istog ukusa kao kuhano meso.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4992 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
čini se da niko ovo više ne gleda ili nema volje komentirati 
-
omar little
- Posts: 17431
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4993 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
vidim da se moze sve sad pricati, jesam li jedina kojoj je ona borba ansalid bila malo...njh? mislim, cetiri sezone ansalid, ansalid, najjaca i najbolje trenira vojska, a u onoj borbi izbacuju ih iz igre jednim potezom i kolju ih ko zeceve. jedino se nas heroj bori k'o lav i na toj razini koju sam ja zamisljala za ansalid. ne znam...
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4994 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
isto sam pomislila 
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#4995 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
i meni je to bilo malo cudno..
fol Neokaljani nindze neunistive, i dodju robovi s maskama i pokolju ih ko zeceve.
Jedino onaj Sivi Crv je kao i nesto pokazao.
Cak mi je dedo vitez bio bolji fajter od pola ovih treniranih ubica.
fol Neokaljani nindze neunistive, i dodju robovi s maskama i pokolju ih ko zeceve.
Jedino onaj Sivi Crv je kao i nesto pokazao.
Cak mi je dedo vitez bio bolji fajter od pola ovih treniranih ubica.
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#4996 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
4 epizode su me potpuno sokirale iz razloga sto nisam uopste planirao gledati ovu sezonu jer sam procitao Gozbe za vrane ali gledajuci ove 4 epizode nema nekih dodirnih tacaka sa knjigama osim par scena sa Sarsei i ponekom iz Dorne,kepec i Khalisi se uopste ne spominju nego je glavna tema Gvozden ljudi kojih nema na mapi u ovoj sezoni,izgleda da su dobro promuckali radnju iz knjige pa se sad svaka epizoda zeljno iscekuje 
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4997 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
to je naravno bilo i najavljeno puno ranije, pa se znalo. Čak na temi su dva tri puta o tome raspravljaliaux wrote:4 epizode su me potpuno sokirale iz razloga sto nisam uopste planirao gledati ovu sezonu jer sam procitao Gozbe za vrane ali gledajuci ove 4 epizode nema nekih dodirnih tacaka sa knjigama osim par scena sa Sarsei i ponekom iz Dorne,kepec i Khalisi se uopste ne spominju nego je glavna tema Gvozden ljudi kojih nema na mapi u ovoj sezoni,izgleda da su dobro promuckali radnju iz knjige pa se sad svaka epizoda zeljno iscekuje
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#4998 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dje ce bona bit' dobri fajteri kad imaju otfikarenu cunu, bjezi ba tamo.omar little wrote:vidim da se moze sve sad pricati, jesam li jedina kojoj je ona borba ansalid bila malo...njh? mislim, cetiri sezone ansalid, ansalid, najjaca i najbolje trenira vojska, a u onoj borbi izbacuju ih iz igre jednim potezom i kolju ih ko zeceve.
Znas kako kaze nas narod: Sve dok je oklagije, bice i pite...ili tako nesto u tom smislu.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4999 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja cu samo da prokomentarisem kako sam se uspjela suzdrzati od gledanja sve 4 epizode i kako je Daenerys postala totalna glupaca
Uzdam se u Tyriona da joj pomogne
Uzdam se u Tyriona da joj pomogne
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta

