Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4976 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Chmoljo »

20. Jan. 2011. 17:59 Banned user for reason “krsenje pravila sa-x foruma”
» feral.tribune
bingulesku
Posts: 249
Joined: 08/09/2010 09:48

#4977 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by bingulesku »

Šta hoće ovaj "Đekna"
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4978 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

bingulesku wrote:Šta hoće ovaj "Đekna"
kakav si vak nak :roll:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4979 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

24. januar 2011. godine

Terzić i Ferović razgovarali sa Stefanom Sanninom

Potpredsjednici Saveza za bolju budućnost BiH gospodin Adnan Terzić i gospođica Alma Ferović sastali su se danas, u sjedištu Evropske komisije u Sarajevu, sa zamjenikom direktora u Generalnoj direkciji Evropske unije za proširenje Stefanom Sanninom.

Tokom susreta bilo je govora o aktuelnoj političkoj situaciji u BiH, odnosima između BiH i EU, te o reformama koje su BiH potrebne na njenom putu ka evropskim integracijama.
"Savez za bolju budućnost BiH sada je u opoziciji. Ukoliko pobjedničke stranke priznaju da nisu sposobne formirati vlast onada ćemo se mi uključiti", rekao je Terzić Srni nakon razgovora sa Sanninom i ocijenio da su sada prepreke formiranju vlasti "sujete i prkos", koje treba pobijediti.

Terzić je dodao da je na sastanku sa zamjenikom generalnog direktora u Generalnoj direkciji EU za proširenje Stefanom Saninom razgovarao o uslovima za validnu kandidaturu za sticanje statusa zemlje kandidata za članstvo u EU.

"Riječ je o jasnim obavezama. Sada je pitanje ili resursa putem kojih će nove vlasti postaviti to kao prioritet, ili Evropske unije koja bi izvršila pritisak kako bi to ovdje bila top tema, što sumnjam da će se desiti", rekao je Terzić nakon sastanka sa Saninom.

Pres-centar SBB BiH/Srna
:sax:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4980 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

dobri su stenogrami iz "Dana",ima najviše Fahre.Ja onako pendast,što je drčan,samo bi mlatio,hapsio.Da ne bude zabune iz ratnog perioda,naši presretači.
bingulesku
Posts: 249
Joined: 08/09/2010 09:48

#4981 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by bingulesku »

Vlada je odobrila negdje 2008. ili 2009. godine dnevnom avazu 100.000 maraka za smrtovnice za žrtve ukopane Potočarima, za njih oko sedam stotina. Što znači da je dnevni avaz naplatio punu tarifu koja se inaće naplačuje u svakom drugom slučaju ako želite objaviti osmrtnicu u njihovom izdanju. To je oko 140 KM.
leo johnson
Posts: 132
Joined: 04/12/2010 21:41

#4982 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by leo johnson »

zonbirile wrote:ma ne ide mu to anglo-saksonsko ime.Više neko revolucionarno,možda Korčagin?

pa ima on svoje revolucionarno ime.

Šćepo.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4983 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

leo johnson wrote:
zonbirile wrote:ma ne ide mu to anglo-saksonsko ime.Više neko revolucionarno,možda Korčagin?

pa ima on svoje revolucionarno ime.

Šćepo.
-----------------------------------------------
samo kod Bošnjaka i Dede,mogao bahnuti sekretar SKJ Titograda,sa najlon kesom i pravo u štab,anotbelivit
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4984 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

zonbirile wrote:
leo johnson wrote:
zonbirile wrote:ma ne ide mu to anglo-saksonsko ime.Više neko revolucionarno,možda Korčagin?

pa ima on svoje revolucionarno ime.

Šćepo.
-----------------------------------------------
samo kod Bošnjaka i Dede,mogao bahnuti sekretar SKJ Titograda,sa najlon kesom i pravo u štab,anotbelivit
e moj boze..ne mogu da vjerujem s kim ja na ovom *ebenom svijetu moram dijeliti kisik :?
Dedo je bio tolika licnost da ti i takvi kao ti nikad necete to moci ni pojmiti.. :wink:
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#4985 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by convict »

.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:56, edited 1 time in total.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4986 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

convict wrote:jeste, ali je birao saradnike u p.m. - Radončić, Bičakčić, Čengić, Šaja i more drugih već zaboravljenih asova...
mozda i nije birao..i ti si mozda dobar covjek a imas oko sebe kamaru papaka koji su tu radi neke koristi i slicno..
o gore navedenim likovima nebi na ovoj temi..osim za fahrudina
mislim da je cinjenica da je iskoristio sansu koju mu je tadasnja vlast pruzila..koliko je to moralno i slicno to moze biti predmet rasprave kao i njegovo djelovanje..al naravno za tu raspravu ocekujem da mi neko pruzi dokaze :roll:
leo johnson
Posts: 132
Joined: 04/12/2010 21:41

#4987 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by leo johnson »

nikad_vise wrote:
convict wrote:jeste, ali je birao saradnike u p.m. - Radončić, Bičakčić, Čengić, Šaja i more drugih već zaboravljenih asova...
mozda i nije birao..i ti si mozda dobar covjek a imas oko sebe kamaru papaka koji su tu radi neke koristi i slicno..
o gore navedenim likovima nebi na ovoj temi..osim za fahrudina
mislim da je cinjenica da je iskoristio sansu koju mu je tadasnja vlast pruzila..koliko je to moralno i slicno to moze biti predmet rasprave kao i njegovo djelovanje..al naravno za tu raspravu ocekujem da mi neko pruzi dokaze :roll:
opet ti sa dokazima...

da imas makar elementarno poznavanje prorode i drustva znao bi da se dokazi iznose na sudu, a argumenti u raspravi ili diskusiji. ali to je bas ta avazovska arogancija. arogancija mediokriteta koji se ne stide svoje osrednjsoti.

nego, kad smo vec kod dokaza, ajde ti nama argumentovano objasni kolika je dedo bio licnost i u cemu je njegova velicina.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#4988 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by VjecitiStudent »

leo johnson wrote: nego, kad smo vec kod dokaza, ajde ti nama argumentovano objasni kolika je dedo bio licnost i u cemu je njegova velicina.
Sto je uspio sacuvati porodicu u trezoru?
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#4989 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by popajic »

Je li to FahrA postao dedo :D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4990 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

@kakav danak neiskustvu


pa kako mu dođe Ščepo,a pročitaj i presretene razgovore šta pendo misli o njemu.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4991 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

kakavdanakneiskustvu wrote:
zonbirile wrote:@kakav danak neiskustvu


pa kako mu dođe Ščepo,a pročitaj i presretene razgovore šta pendo misli o njemu.

ma znam,ja sam ga upitao misli li i na fahru kad spominje one koji neće moći pojmiti Dedu
---------------------------
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Haettenschweiler
Posts: 635
Joined: 15/03/2010 18:29

#4992 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Haettenschweiler »

alternativni wrote:25 delegata održalo sjednicu Doma naroda FBiH

Da izvadimo dio najbitniji za ovu temu:
Mada nije zvanično objavljeno ko se od 30 do sada izabranih delegata nije odazvao pozivu, u kuloarima je komentirano da nisu došli delegati koji su ujedno članovi Saveza za bolju budućnost BiH.
Eto informacija svim dezurnim braniocima lika i djela Fahrudina Radoncica.
Delegati ove privatne partije nisu dosli na sjednicu, te su time podrzali HDZ u blokadi formiranja vlasti.

Hajd sad smislite neko mudro obrazlozenje zasto nisu prisustvovali.

Pa ljudi jednostavno imaju previše poštovanja prema duhu BiH da bi na tako grub način izigrali legitimne predstavnike hrvatskog naroda. Mislim logično je, zar ne?
Last edited by Haettenschweiler on 30/01/2011 02:24, edited 1 time in total.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4993 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

poštuju stav CIK-a
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4994 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

da ne citiram jednog po jednog uglavnom sto se tice samog rahmetli Alije i djela zbog kojeg je velicina je ta sto je ponajvise zahvaljujuci njemu ova drzava ostala u svojim granicama..i sacuvan je hiljadugodisnji kontinuitet BIH..racunica je jasna..2 agresora,3 izdajnika u BIH,interesi istoka,interesi zapada,i milion drugih faktora..povrh svega BIH je u svojim granicama..sto se pak tice ljudskih vrlina tu mu ni najveci neprijatelji ne mogu prigovoriti..sta vise mislim da se o doticnom i njegovoj zasluzi i djelima treba raspravljati na jednoj posebnoj i opsirnoj temi...

sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..


sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..

p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#4995 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by zonbirile »

nikad_vise wrote:da ne citiram jednog po jednog uglavnom sto se tice samog rahmetli Alije i djela zbog kojeg je velicina je ta sto je ponajvise zahvaljujuci njemu ova drzava ostala u svojim granicama..i sacuvan je hiljadugodisnji kontinuitet BIH..racunica je jasna..2 agresora,3 izdajnika u BIH,interesi istoka,interesi zapada,i milion drugih faktora..povrh svega BIH je u svojim granicama..sto se pak tice ljudskih vrlina tu mu ni najveci neprijatelji ne mogu prigovoriti..sta vise mislim da se o doticnom i njegovoj zasluzi i djelima treba raspravljati na jednoj posebnoj i opsirnoj temi...

sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..


sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..

p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
-----------------------------------------------------
ima tema i pogledaj je nečeš biti oduševljen, a zašto nisu mufljuzi SBB došli,naravno pročitaj u ABA3Y.
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#4996 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by extraordinary »

Bosne bi bilo i sa Alijom i bez njeg. Samo je razlika što bi Bosna i Hercegovina, da ne bi Alje i njegovog Esselamu alejkum u presudnom momentu sad bila država koju bi dobar dio onih koji se ne odazivaju selam smatrao svojom.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4997 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

extraordinary wrote:Bosne bi bilo i sa Alijom i bez njeg. Samo je razlika što bi Bosna i Hercegovina, da ne bi Alje i njegovog Esselamu alejkum u presudnom momentu sad bila država koju bi dobar dio onih koji se ne odazivaju selam smatrao svojom.
ti si jako opasna i zlonamjerna osoba..hoces da kazes da je velikosrpsku i velikohrvatsku politiku i agresiju doticnih izazvao selam..podmeces da je selam stvorio danasnjeg dodika,covica,karadzica i slicne..hoces da kazes kako je bila naredba da se mora sa selam pozdravljat?onim koji se smatraju bosancima selam sigurno nije smetao kao ni onim bosancima islamske vjeroispovjesti sto nije smetao neki drugi pozdrav..ti iskreni bosanci i hercegovci bi znali i "su" znali cijeniti razlicitost..
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4998 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

zonbirile wrote:
nikad_vise wrote:da ne citiram jednog po jednog uglavnom sto se tice samog rahmetli Alije i djela zbog kojeg je velicina je ta sto je ponajvise zahvaljujuci njemu ova drzava ostala u svojim granicama..i sacuvan je hiljadugodisnji kontinuitet BIH..racunica je jasna..2 agresora,3 izdajnika u BIH,interesi istoka,interesi zapada,i milion drugih faktora..povrh svega BIH je u svojim granicama..sto se pak tice ljudskih vrlina tu mu ni najveci neprijatelji ne mogu prigovoriti..sta vise mislim da se o doticnom i njegovoj zasluzi i djelima treba raspravljati na jednoj posebnoj i opsirnoj temi...

sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..


sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..

p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
-----------------------------------------------------
ima tema i pogledaj je nečeš biti oduševljen, a zašto nisu mufljuzi SBB došli,naravno pročitaj u ABA3Y.
ma ako to bakiru nije smetalo i njegovoj stranci sto sbb delegati nisu dosli zasto bi tebi smetalo :dance:
ajd mani plakanja i glumetanja toboznje patriote :D
tabloid
Posts: 372
Joined: 16/03/2010 13:21

#4999 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by tabloid »

extraordinary wrote:Bosne bi bilo i sa Alijom i bez njeg. Samo je razlika što bi Bosna i Hercegovina, da ne bi Alje i njegovog Esselamu alejkum u presudnom momentu sad bila država koju bi dobar dio onih koji se ne odazivaju selam smatrao svojom.
Odavno nesto gluplje nije napisano.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#5000 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

Zaustavimo nelegalno oduzimanje imovine FK "Jedinstvo"

Opštinski odbor SBB BiH Banja Luka šokiran je posljednjom odlukom opštine Banja Luka i gradonačelnika ovog grada, gospodina Dragoljuba Davidovića, u kojoj se predlaže potpuno odzimanje imovine, od 15 dunuma zemlje, u vlasništvu banjolučkog Fudbalskog kluba „Jedinstvo" iz Vrbanje.

Naime, bez ikakvoga obrazloženja gradonačelnik predlaže da se kompletna imovina kluba oduzme i prepiše na grad Banja Luku. FK „Jedinstvo" postoji još od 1953. godine, a stadion kao i kompletna infrastuktura upisni su 1/1 na klub.
Nažalost, početkom nemilih događaja na našim prostorima klub je prestao sa radom da bi, zatim, 2005. godine nastavio sa aktivnostima. Klub je, također, predao tužbu za povrat uzurpirane imovine u maju 2009. godine i taj proces je u toku.

Kompletnu imovinu kluba trenutno bespravno koristi FK „Džaja" i to još od 1993. godine kojem se namjerava prepisati imovina FK „Jedinstvo".

FK „Jedinstvo" je simbol Vrbanje, simbol Banja Luke, i predstavlja jedan od stubova povratka i opstanka Bošnjaka na ovim prostorima. „Jedinstvo“ je uvijek bio multietnički klub, kao što je i danas, i jedini cilj kluba je da nastavi svoje postojanje.

OO SBB BiH Banja Luka se iskreno nada će se ovaj proces zaustaviti, i ovim putem pozivamo sve institucije koje su u mogućnosti da pomognu pri zaustavljanju ove očite zloupotrebe. Oduzimanjem imovine FK „Jedinstvo" dovelo bi do automatskog gašenja kluba, što bi bilo katastrofalno za sve povratnike i simpatizere kluba.

OO SBB BiH Banja Luka
kao sto je i obecano prije izbora,svaki izabrani delegat SBB stranke je duzan da omoguci stipendiju za jednog studenta..
28. januar 2011. godine

Poslanici SBB BiH ispunjavaju obećanja: Sabina Gušo i Osman Marić stipendiraju dvije studentice

Sabina Gušo i Osman Marić, poslanici Saveza za bolju budućnost BiH u Skupštini BPK Goražde, ove sedmice potpisali su ugovore o finansiranju dviju studentica iz Goražda.
Riječ je o Ameri Malokos, studentici druge godine Mašinskog fakulteta u Sarajevu, i Erni Dardagan, s Medicinskog fakulteta u Foči.

Prema riječima predsjednice Kantonalnog odbora SBB BiH Goražde Sabine Gušo, dvije stipendistice izabrane su među više kandidata.
"Ovo je jedan od rijetkih primjera da političari u ovoj državi znaju ispuniti svoje obećanje", kazala je Gušo.

Ugovori o stipendiranju bit će obnavljani svake godine, a jedina obaveza stipendistica je da ispite polože u roku i upišu narednu godinu.

"Puno nam ovo znači s obzirom na tešku ekonomsku situaciju, pogotovo za nas, studente koji studiramo van svoga grada", kazala je Amera Malokos.

Al.B /Dnevni avaz
e sad mozemo nastaviti s pljuvanjem..
Post Reply