Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52750
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4976 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
20. Jan. 2011. 17:59 Banned user for reason “krsenje pravila sa-x foruma”
» feral.tribune
» feral.tribune
-
bingulesku
- Posts: 249
- Joined: 08/09/2010 09:48
#4977 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Šta hoće ovaj "Đekna"
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4978 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
kakav si vak nakbingulesku wrote:Šta hoće ovaj "Đekna"
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4979 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
24. januar 2011. godine
Terzić i Ferović razgovarali sa Stefanom Sanninom
Potpredsjednici Saveza za bolju budućnost BiH gospodin Adnan Terzić i gospođica Alma Ferović sastali su se danas, u sjedištu Evropske komisije u Sarajevu, sa zamjenikom direktora u Generalnoj direkciji Evropske unije za proširenje Stefanom Sanninom.
Tokom susreta bilo je govora o aktuelnoj političkoj situaciji u BiH, odnosima između BiH i EU, te o reformama koje su BiH potrebne na njenom putu ka evropskim integracijama.
"Savez za bolju budućnost BiH sada je u opoziciji. Ukoliko pobjedničke stranke priznaju da nisu sposobne formirati vlast onada ćemo se mi uključiti", rekao je Terzić Srni nakon razgovora sa Sanninom i ocijenio da su sada prepreke formiranju vlasti "sujete i prkos", koje treba pobijediti.
Terzić je dodao da je na sastanku sa zamjenikom generalnog direktora u Generalnoj direkciji EU za proširenje Stefanom Saninom razgovarao o uslovima za validnu kandidaturu za sticanje statusa zemlje kandidata za članstvo u EU.
"Riječ je o jasnim obavezama. Sada je pitanje ili resursa putem kojih će nove vlasti postaviti to kao prioritet, ili Evropske unije koja bi izvršila pritisak kako bi to ovdje bila top tema, što sumnjam da će se desiti", rekao je Terzić nakon sastanka sa Saninom.
Pres-centar SBB BiH/Srna
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4980 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
dobri su stenogrami iz "Dana",ima najviše Fahre.Ja onako pendast,što je drčan,samo bi mlatio,hapsio.Da ne bude zabune iz ratnog perioda,naši presretači.
-
bingulesku
- Posts: 249
- Joined: 08/09/2010 09:48
#4981 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Vlada je odobrila negdje 2008. ili 2009. godine dnevnom avazu 100.000 maraka za smrtovnice za žrtve ukopane Potočarima, za njih oko sedam stotina. Što znači da je dnevni avaz naplatio punu tarifu koja se inaće naplačuje u svakom drugom slučaju ako želite objaviti osmrtnicu u njihovom izdanju. To je oko 140 KM.
-
leo johnson
- Posts: 132
- Joined: 04/12/2010 21:41
#4982 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
zonbirile wrote:ma ne ide mu to anglo-saksonsko ime.Više neko revolucionarno,možda Korčagin?
pa ima on svoje revolucionarno ime.
Šćepo.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4983 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
-----------------------------------------------leo johnson wrote:zonbirile wrote:ma ne ide mu to anglo-saksonsko ime.Više neko revolucionarno,možda Korčagin?
pa ima on svoje revolucionarno ime.
Šćepo.
samo kod Bošnjaka i Dede,mogao bahnuti sekretar SKJ Titograda,sa najlon kesom i pravo u štab,anotbelivit
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4984 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
e moj boze..ne mogu da vjerujem s kim ja na ovom *ebenom svijetu moram dijeliti kisikzonbirile wrote:-----------------------------------------------leo johnson wrote:zonbirile wrote:ma ne ide mu to anglo-saksonsko ime.Više neko revolucionarno,možda Korčagin?
pa ima on svoje revolucionarno ime.
Šćepo.
samo kod Bošnjaka i Dede,mogao bahnuti sekretar SKJ Titograda,sa najlon kesom i pravo u štab,anotbelivit
Dedo je bio tolika licnost da ti i takvi kao ti nikad necete to moci ni pojmiti..
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4985 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:56, edited 1 time in total.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4986 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
mozda i nije birao..i ti si mozda dobar covjek a imas oko sebe kamaru papaka koji su tu radi neke koristi i slicno..convict wrote:jeste, ali je birao saradnike u p.m. - Radončić, Bičakčić, Čengić, Šaja i more drugih već zaboravljenih asova...
o gore navedenim likovima nebi na ovoj temi..osim za fahrudina
mislim da je cinjenica da je iskoristio sansu koju mu je tadasnja vlast pruzila..koliko je to moralno i slicno to moze biti predmet rasprave kao i njegovo djelovanje..al naravno za tu raspravu ocekujem da mi neko pruzi dokaze
-
leo johnson
- Posts: 132
- Joined: 04/12/2010 21:41
#4987 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
opet ti sa dokazima...nikad_vise wrote:mozda i nije birao..i ti si mozda dobar covjek a imas oko sebe kamaru papaka koji su tu radi neke koristi i slicno..convict wrote:jeste, ali je birao saradnike u p.m. - Radončić, Bičakčić, Čengić, Šaja i more drugih već zaboravljenih asova...
o gore navedenim likovima nebi na ovoj temi..osim za fahrudina
mislim da je cinjenica da je iskoristio sansu koju mu je tadasnja vlast pruzila..koliko je to moralno i slicno to moze biti predmet rasprave kao i njegovo djelovanje..al naravno za tu raspravu ocekujem da mi neko pruzi dokaze
da imas makar elementarno poznavanje prorode i drustva znao bi da se dokazi iznose na sudu, a argumenti u raspravi ili diskusiji. ali to je bas ta avazovska arogancija. arogancija mediokriteta koji se ne stide svoje osrednjsoti.
nego, kad smo vec kod dokaza, ajde ti nama argumentovano objasni kolika je dedo bio licnost i u cemu je njegova velicina.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#4988 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Sto je uspio sacuvati porodicu u trezoru?leo johnson wrote: nego, kad smo vec kod dokaza, ajde ti nama argumentovano objasni kolika je dedo bio licnost i u cemu je njegova velicina.
-
popajic
- Posts: 5738
- Joined: 16/07/2007 09:55
- Location: Sarajevo
#4989 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Je li to FahrA postao dedo 
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4990 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
@kakav danak neiskustvu
pa kako mu dođe Ščepo,a pročitaj i presretene razgovore šta pendo misli o njemu.
pa kako mu dođe Ščepo,a pročitaj i presretene razgovore šta pendo misli o njemu.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4991 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
---------------------------kakavdanakneiskustvu wrote:zonbirile wrote:@kakav danak neiskustvu
pa kako mu dođe Ščepo,a pročitaj i presretene razgovore šta pendo misli o njemu.
ma znam,ja sam ga upitao misli li i na fahru kad spominje one koji neće moći pojmiti Dedu
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
-
Haettenschweiler
- Posts: 635
- Joined: 15/03/2010 18:29
#4992 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
alternativni wrote:25 delegata održalo sjednicu Doma naroda FBiH
Da izvadimo dio najbitniji za ovu temu:Eto informacija svim dezurnim braniocima lika i djela Fahrudina Radoncica.Mada nije zvanično objavljeno ko se od 30 do sada izabranih delegata nije odazvao pozivu, u kuloarima je komentirano da nisu došli delegati koji su ujedno članovi Saveza za bolju budućnost BiH.
Delegati ove privatne partije nisu dosli na sjednicu, te su time podrzali HDZ u blokadi formiranja vlasti.
Hajd sad smislite neko mudro obrazlozenje zasto nisu prisustvovali.
Pa ljudi jednostavno imaju previše poštovanja prema duhu BiH da bi na tako grub način izigrali legitimne predstavnike hrvatskog naroda. Mislim logično je, zar ne?
Last edited by Haettenschweiler on 30/01/2011 02:24, edited 1 time in total.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4993 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
poštuju stav CIK-a
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4994 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
da ne citiram jednog po jednog uglavnom sto se tice samog rahmetli Alije i djela zbog kojeg je velicina je ta sto je ponajvise zahvaljujuci njemu ova drzava ostala u svojim granicama..i sacuvan je hiljadugodisnji kontinuitet BIH..racunica je jasna..2 agresora,3 izdajnika u BIH,interesi istoka,interesi zapada,i milion drugih faktora..povrh svega BIH je u svojim granicama..sto se pak tice ljudskih vrlina tu mu ni najveci neprijatelji ne mogu prigovoriti..sta vise mislim da se o doticnom i njegovoj zasluzi i djelima treba raspravljati na jednoj posebnoj i opsirnoj temi...
sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..
sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..
p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..
sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..
p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#4995 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
-----------------------------------------------------nikad_vise wrote:da ne citiram jednog po jednog uglavnom sto se tice samog rahmetli Alije i djela zbog kojeg je velicina je ta sto je ponajvise zahvaljujuci njemu ova drzava ostala u svojim granicama..i sacuvan je hiljadugodisnji kontinuitet BIH..racunica je jasna..2 agresora,3 izdajnika u BIH,interesi istoka,interesi zapada,i milion drugih faktora..povrh svega BIH je u svojim granicama..sto se pak tice ljudskih vrlina tu mu ni najveci neprijatelji ne mogu prigovoriti..sta vise mislim da se o doticnom i njegovoj zasluzi i djelima treba raspravljati na jednoj posebnoj i opsirnoj temi...
sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..
sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..
p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
ima tema i pogledaj je nečeš biti oduševljen, a zašto nisu mufljuzi SBB došli,naravno pročitaj u ABA3Y.
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#4996 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Bosne bi bilo i sa Alijom i bez njeg. Samo je razlika što bi Bosna i Hercegovina, da ne bi Alje i njegovog Esselamu alejkum u presudnom momentu sad bila država koju bi dobar dio onih koji se ne odazivaju selam smatrao svojom.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4997 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ti si jako opasna i zlonamjerna osoba..hoces da kazes da je velikosrpsku i velikohrvatsku politiku i agresiju doticnih izazvao selam..podmeces da je selam stvorio danasnjeg dodika,covica,karadzica i slicne..hoces da kazes kako je bila naredba da se mora sa selam pozdravljat?onim koji se smatraju bosancima selam sigurno nije smetao kao ni onim bosancima islamske vjeroispovjesti sto nije smetao neki drugi pozdrav..ti iskreni bosanci i hercegovci bi znali i "su" znali cijeniti razlicitost..extraordinary wrote:Bosne bi bilo i sa Alijom i bez njeg. Samo je razlika što bi Bosna i Hercegovina, da ne bi Alje i njegovog Esselamu alejkum u presudnom momentu sad bila država koju bi dobar dio onih koji se ne odazivaju selam smatrao svojom.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4998 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma ako to bakiru nije smetalo i njegovoj stranci sto sbb delegati nisu dosli zasto bi tebi smetalozonbirile wrote:-----------------------------------------------------nikad_vise wrote:da ne citiram jednog po jednog uglavnom sto se tice samog rahmetli Alije i djela zbog kojeg je velicina je ta sto je ponajvise zahvaljujuci njemu ova drzava ostala u svojim granicama..i sacuvan je hiljadugodisnji kontinuitet BIH..racunica je jasna..2 agresora,3 izdajnika u BIH,interesi istoka,interesi zapada,i milion drugih faktora..povrh svega BIH je u svojim granicama..sto se pak tice ljudskih vrlina tu mu ni najveci neprijatelji ne mogu prigovoriti..sta vise mislim da se o doticnom i njegovoj zasluzi i djelima treba raspravljati na jednoj posebnoj i opsirnoj temi...
sto se tice poredjenja alije i fahrudina..ne moze njemu fahrudin papuca okrenuti..
sto se tice ne dolaska na sjednicu stvarno nisam u toku..danas cu u toku dana naci clanak da vidim o cemu se radi pa cu reci svoje misljenje da ne lupam..
p.s.o kojim presretenim razgovorima je rijec? neko je gore spomenuo? i gdje mogu pronaci iste?
ima tema i pogledaj je nečeš biti oduševljen, a zašto nisu mufljuzi SBB došli,naravno pročitaj u ABA3Y.
ajd mani plakanja i glumetanja toboznje patriote
-
tabloid
- Posts: 372
- Joined: 16/03/2010 13:21
#4999 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Odavno nesto gluplje nije napisano.extraordinary wrote:Bosne bi bilo i sa Alijom i bez njeg. Samo je razlika što bi Bosna i Hercegovina, da ne bi Alje i njegovog Esselamu alejkum u presudnom momentu sad bila država koju bi dobar dio onih koji se ne odazivaju selam smatrao svojom.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#5000 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
kao sto je i obecano prije izbora,svaki izabrani delegat SBB stranke je duzan da omoguci stipendiju za jednog studenta..Zaustavimo nelegalno oduzimanje imovine FK "Jedinstvo"
Opštinski odbor SBB BiH Banja Luka šokiran je posljednjom odlukom opštine Banja Luka i gradonačelnika ovog grada, gospodina Dragoljuba Davidovića, u kojoj se predlaže potpuno odzimanje imovine, od 15 dunuma zemlje, u vlasništvu banjolučkog Fudbalskog kluba „Jedinstvo" iz Vrbanje.
Naime, bez ikakvoga obrazloženja gradonačelnik predlaže da se kompletna imovina kluba oduzme i prepiše na grad Banja Luku. FK „Jedinstvo" postoji još od 1953. godine, a stadion kao i kompletna infrastuktura upisni su 1/1 na klub.
Nažalost, početkom nemilih događaja na našim prostorima klub je prestao sa radom da bi, zatim, 2005. godine nastavio sa aktivnostima. Klub je, također, predao tužbu za povrat uzurpirane imovine u maju 2009. godine i taj proces je u toku.
Kompletnu imovinu kluba trenutno bespravno koristi FK „Džaja" i to još od 1993. godine kojem se namjerava prepisati imovina FK „Jedinstvo".
FK „Jedinstvo" je simbol Vrbanje, simbol Banja Luke, i predstavlja jedan od stubova povratka i opstanka Bošnjaka na ovim prostorima. „Jedinstvo“ je uvijek bio multietnički klub, kao što je i danas, i jedini cilj kluba je da nastavi svoje postojanje.
OO SBB BiH Banja Luka se iskreno nada će se ovaj proces zaustaviti, i ovim putem pozivamo sve institucije koje su u mogućnosti da pomognu pri zaustavljanju ove očite zloupotrebe. Oduzimanjem imovine FK „Jedinstvo" dovelo bi do automatskog gašenja kluba, što bi bilo katastrofalno za sve povratnike i simpatizere kluba.
OO SBB BiH Banja Luka
e sad mozemo nastaviti s pljuvanjem..28. januar 2011. godine
Poslanici SBB BiH ispunjavaju obećanja: Sabina Gušo i Osman Marić stipendiraju dvije studentice
Sabina Gušo i Osman Marić, poslanici Saveza za bolju budućnost BiH u Skupštini BPK Goražde, ove sedmice potpisali su ugovore o finansiranju dviju studentica iz Goražda.
Riječ je o Ameri Malokos, studentici druge godine Mašinskog fakulteta u Sarajevu, i Erni Dardagan, s Medicinskog fakulteta u Foči.
Prema riječima predsjednice Kantonalnog odbora SBB BiH Goražde Sabine Gušo, dvije stipendistice izabrane su među više kandidata.
"Ovo je jedan od rijetkih primjera da političari u ovoj državi znaju ispuniti svoje obećanje", kazala je Gušo.
Ugovori o stipendiranju bit će obnavljani svake godine, a jedina obaveza stipendistica je da ispite polože u roku i upišu narednu godinu.
"Puno nam ovo znači s obzirom na tešku ekonomsku situaciju, pogotovo za nas, studente koji studiramo van svoga grada", kazala je Amera Malokos.
Al.B /Dnevni avaz
