Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#4976 Re: Dres reprezentacije BiH
I tako, po drugi put u nasoj historiji Adidas 
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4977 Re: Dres reprezentacije BiH
Ipak obična garnitura


Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 16:37, edited 1 time in total.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4978 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovo isto da je neko od forumaša dizajnirao.Zakleo bi se da na ovom ili na duplom forumu vidio skoro pa isti dres prije par dana 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4979 Re: Dres reprezentacije BiH
Odron
Bolja Legea
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Bolja Legea
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4980 Re: Dres reprezentacije BiH
Najbloje će se procjenit na igracuinsomnia78 wrote:Odron
Bolja Legea
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#4982 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakva zastava takvi i dresovi
Uzeli bijelu majicu i stavili adidas logo.
Uzeli bijelu majicu i stavili adidas logo.
-
PeppermintSA
- Posts: 1933
- Joined: 05/08/2010 20:00
#4983 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:Šta je ovo
![]()
![]()
ovo je baš odron.... ljubičasti
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#4984 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovo je Legein dres, samo neko promjenio logo u adidas. Kinezi neki.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4985 Re: Dres reprezentacije BiH
Da i linije stavio,grb i etiketuFast Driver wrote:Ovo je Legein dres, samo neko promjenio logo u adidas. Kinezi neki.
-
nihoniho
- Posts: 1744
- Joined: 18/03/2008 19:10
- Location: cardak ni na nebu ni na zemlji
#4986 Re: Dres reprezentacije BiH
Sto ti je privatno poduzetnistvo ! Sto bi oni cekali 3.juni 
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4987 Re: Dres reprezentacije BiH
Kada ih igrac obuce, bude to kako treba. Ne znam ti koji i kakav dres kada uslikas na podu, on qurcu nece valjati
Dizajn, pa adidas je uvijek krasila jednostavnost. Ovo su jednostavni dresovi i bas su ok
Dizajn, pa adidas je uvijek krasila jednostavnost. Ovo su jednostavni dresovi i bas su ok
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4988 Re: Dres reprezentacije BiH
Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#4989 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovo je pr nadlezan za komunikaciju sa medijima i interesnim grupama. Na njegov mail
Robert Hughes
adidas Senior Global Football PR Manager
Email: [email protected]
Tel: +49/9132/84-6856
treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa.
Molim da se svi koji mogu ukljuce.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc.
Robert Hughes
adidas Senior Global Football PR Manager
Email: [email protected]
Tel: +49/9132/84-6856
treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc.
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#4990 Re: Dres reprezentacije BiH
ne izgledaju loše.Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
kako su i rekli tek će za kvalifikacije za euro praviti poseban dres za nas.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4991 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa eto ti novi dresovi poviš tvog postaarchi_a wrote:Ovo je pr nadlezan za komunikaciju sa medijima i interesnim grupama. Na njegov mail
Robert Hughes
adidas Senior Global Football PR Manager
Email: [email protected]
Tel: +49/9132/84-6856
treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa.Molim da se svi koji mogu ukljuce.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#4992 Re: Dres reprezentacije BiH
Da da, bas sam i ja gledao te linkove, ima jos jedna lika tj. zoom ovog bijelog dresa, sa stranice su NFSBiH .
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres3.jpg
u svakom slucaju ovako izgleda poprilicno lose, dosadno
mada mi je interesantna ova ljubicasta verzija dresa
.
Mada sam ovako nesto i ocekivao, nista specijalno .
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres3.jpg
u svakom slucaju ovako izgleda poprilicno lose, dosadno
Mada sam ovako nesto i ocekivao, nista specijalno .
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4993 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već iza
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4994 Re: Dres reprezentacije BiH
Ali objasni zasto je bio na stranici saveza par minuta.Eto vidis sam da je link od saveza.10000% novi dresoviHouse wrote:Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već izadupljak 100%
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4995 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:Ali objasni zasto je bio na stranici saveza par minuta.Eto vidis sam da je link od saveza.10000% novi dresoviHouse wrote:Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg
EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi??
Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već izadupljak 100%
Vidi stvarno nfsbih
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4996 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako je to...to onda nam nista novo nisu ponudili.Kakve veze ima ljubicasta sa reprezentacijom.Hocemo pink 
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4997 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma moguce je da su neki prijedlozi,da ce biti još dorađeni,mozda zele da vide naše reakcije

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4998 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa receno je da ce biti sablon za SP i da tek za EP ide poseban dizajn
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4999 Re: Dres reprezentacije BiH
Herr Flick wrote:Ma moguce je da su neki prijedlozi,da ce biti još dorađeni,mozda zele da vide naše reakcije![]()
Ovo sigurno , dobit će dvije-tri garniture i onda izaberi najbolji dizajn
Btw Adidas je lijepo rekao "As the global leader in football, the 2014 World Cup in Brazil will see our cutting edge technology displayed on a world stage, including the latest adidas federation kits"
Ovaj dres na slici nije latest da ga jebeš
- sinuhe
- Posts: 12589
- Joined: 03/06/2011 11:33
#5000 Re: Dres reprezentacije BiH
Taj bijeli ima kao neku traku na rukavu i ledjima sto onda na igracu izgleda kao trokut.
Lijep dres.
Lijep dres.


