Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4976 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

I tako, po drugi put u nasoj historiji Adidas :thumbup:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4977 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Ipak obična garnitura :-)

Image
Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 16:37, edited 1 time in total.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4978 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Nuken »

Ovo isto da je neko od forumaša dizajnirao.Zakleo bi se da na ovom ili na duplom forumu vidio skoro pa isti dres prije par dana :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4979 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Odron
Bolja Legea


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4980 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

insomnia78 wrote:Odron
Bolja Legea


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Najbloje će se procjenit na igracu :D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#4981 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Ja_Ja »

Image
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#4982 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jack Be Nimble »

Kakva zastava takvi i dresovi :roll:

Uzeli bijelu majicu i stavili adidas logo.
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#4983 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

Herr Flick wrote:Šta je ovo
:-) :-)

Image

ovo je baš odron.... ljubičasti :shock:
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#4984 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Fast Driver »

Ovo je Legein dres, samo neko promjenio logo u adidas. Kinezi neki.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4985 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Fast Driver wrote:Ovo je Legein dres, samo neko promjenio logo u adidas. Kinezi neki.
Da i linije stavio,grb i etiketu :-)
nihoniho
Posts: 1744
Joined: 18/03/2008 19:10
Location: cardak ni na nebu ni na zemlji

#4986 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by nihoniho »

Sto ti je privatno poduzetnistvo ! Sto bi oni cekali 3.juni :lol:
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4987 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Kada ih igrac obuce, bude to kako treba. Ne znam ti koji i kakav dres kada uslikas na podu, on qurcu nece valjati :D
Dizajn, pa adidas je uvijek krasila jednostavnost. Ovo su jednostavni dresovi i bas su ok :izet:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4988 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#4989 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by archi_a »

Ovo je pr nadlezan za komunikaciju sa medijima i interesnim grupama. Na njegov mail

Robert Hughes

adidas Senior Global Football PR Manager

Email: [email protected] 

Tel: +49/9132/84-6856

treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa. :) Molim da se svi koji mogu ukljuce.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc. :bih:
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4990 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by and »

Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D
ne izgledaju loše.
kako su i rekli tek će za kvalifikacije za euro praviti poseban dres za nas.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4991 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

archi_a wrote:Ovo je pr nadlezan za komunikaciju sa medijima i interesnim grupama. Na njegov mail

Robert Hughes

adidas Senior Global Football PR Manager

Email: [email protected] 

Tel: +49/9132/84-6856

treba poslati sto vise upita vezano za prezentaciju novih dresova. Treba traziti datum, kada ce se oficijelno predstaviti novi dresovi. Ako nas vise postavi to pitanje, mozda ubrzaju, zbog velikog interesa. :) Molim da se svi koji mogu ukljuce.
Da vidimo, ima li ovaj forum moc. :bih:
Pa eto ti novi dresovi poviš tvog posta :)
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4992 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Da da, bas sam i ja gledao te linkove, ima jos jedna lika tj. zoom ovog bijelog dresa, sa stranice su NFSBiH .
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres3.jpg
u svakom slucaju ovako izgleda poprilicno lose, dosadno :D mada mi je interesantna ova ljubicasta verzija dresa :) .
Mada sam ovako nesto i ocekivao, nista specijalno .
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4993 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D

Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već iza :-) dupljak 100%
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4994 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

House wrote:
Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D

Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već iza :-) dupljak 100%
Ali objasni zasto je bio na stranici saveza par minuta.Eto vidis sam da je link od saveza.10000% novi dresovi
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4995 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Herr Flick wrote:
House wrote:
Herr Flick wrote:Ove slike sam ja kopirao sa ss foruma,neko je bio na stranici saveza i vidio da su postavljene slike a nakon minutu su izbrisane.Ovo je orginalni link slike( kod mene je drugacije) http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres2.jpg ,
http://nfsbih.ba/nsbih_userfiles/image/ ... /dres1.jpg

EDIT: Ima li ko sada da ne vjeruje da ovo nisu novi dresovi?? :D

Jest problem staviti grb reprezentacije i ime igrača , logo adidas (šorc) nije naprijed već iza :-) dupljak 100%
Ali objasni zasto je bio na stranici saveza par minuta.Eto vidis sam da je link od saveza.10000% novi dresovi

Vidi stvarno nfsbih :D :D ali opet ne vjerujem
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#4996 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Ako je to...to onda nam nista novo nisu ponudili.Kakve veze ima ljubicasta sa reprezentacijom.Hocemo pink :-)
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4997 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Ma moguce je da su neki prijedlozi,da ce biti još dorađeni,mozda zele da vide naše reakcije :D :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4998 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Pa receno je da ce biti sablon za SP i da tek za EP ide poseban dizajn
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4999 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Herr Flick wrote:Ma moguce je da su neki prijedlozi,da ce biti još dorađeni,mozda zele da vide naše reakcije :D :D

Ovo sigurno , dobit će dvije-tri garniture i onda izaberi najbolji dizajn


Btw Adidas je lijepo rekao "As the global leader in football, the 2014 World Cup in Brazil will see our cutting edge technology displayed on a world stage, including the latest adidas federation kits"


Ovaj dres na slici nije latest da ga jebeš :D
User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#5000 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Taj bijeli ima kao neku traku na rukavu i ledjima sto onda na igracu izgleda kao trokut. :?
Lijep dres.
Post Reply