Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#4976 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ovaj video samo pokazuje koliko je Sarajevo iznad svih, kako evropski sve ovo izgleda... Da moze bolje, moze sigurno ali da je lose i nije, sem rezultata koji su katastrofalni.
Veliki smo, jesmo bgmi. Na hajr, da napokon procepi. Ja zelim Dudicu srecu, sta god mislio o njemu. To vise nije bitno
Veliki smo, jesmo bgmi. Na hajr, da napokon procepi. Ja zelim Dudicu srecu, sta god mislio o njemu. To vise nije bitno
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#4977 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
ne može izjaviti :"Sarajevu je trebao trener koji zna osvajati trofeje i koji zna igrati u Evropi"
Mor'o sam tri puta čitati njegovu biografiju, sve konto da nismo slučajno Murinja doveli.
Al' idemo mu dati podršku !!!
Mor'o sam tri puta čitati njegovu biografiju, sve konto da nismo slučajno Murinja doveli.
Al' idemo mu dati podršku !!!
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#4978 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Nesta drugacije da cujemo kada su predstavljanja trenera u pitanju

-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#4979 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Nadam se da ti je malo jasnije o cemu sam pisao neku vece.Logovan wrote: ↑01/06/2022 21:14 Stvarno ne znam čemu vrijeđanje Musemića, čovjeka koji nam je donio puno radosti. Nisam za njega, ne bih ga vraćao da se pitam, ali zašto ga vrijeđate? Ne slažete se sa njegovim načinom vođenja ekipe ili šta ja znam šta i to shvatam, ali ne vidim potrebu za nekakvim nadimcima, uvredama.
I da ti je jasna ostavstina lezbe i rumenog. Koliko su nas zasmrdili svojim isprdcima
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4980 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Od svega rečenog, meni je ovo najbitnije da ispoštuje.
Ni po babi ni stričevima, a ne da Heba bude zacementiran u prvih 11, da je Ahmo s 36 prvi napadač ili da Krste ulazi s klupe da donese prevagu.Igračkih promjena će biti, moramo podvući crtu i gledati interese kluba a ne neke 'ljubavi', privatno ili ovako ili onako... Jednostavno, ja sam takav, gdje god radim štitim interese kluba i svoje lične interese. Tu sam da napravim dodatni iskorak u svojoj karijeri i dat ću sve od sebe", poručio je Dudić.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#4982 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Bilo kako bilo nikako gora sezona od ove neće se moći ponoviti. Feletu mozemo poželite sreću kao i svim njegovim prethodnicima. Porazi mogu da bole ono sportski kad izgubiš ali kada izgubiš bez volje, želje i htijenja da pobjedis e to boli mnogo jače. Zelim da poželim doći na tekmu da gledam fudbal i uživam a ova patnja od ove sezone mi jednostavno nikako nije po volji valjda i godine čine svoje nije to vise onih dvadeset

- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#4983 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Onako najiskrenije, za mene je Dudic Mulalic za bogate. Malo naprednija i elokventnija verzija, sa blago boljim fudbalskim znanjem koje se bazira na hajcanju, bas kao i kod Mulalica.
Isto tako mislim da,, a ako smo htjeli trenera koji poznaje nasu ligu kao svoj dzep, jedini bolji i dokazan izbor bio je Husref. Sto vise govori o siromasnosti nase lige nego o Husrefu ili Dudicu. Ovdje naravno ne racunam nedodirljivog Jakirevica.
Kako god, nek mu je sretno, trebace mu.
Isto tako mislim da,, a ako smo htjeli trenera koji poznaje nasu ligu kao svoj dzep, jedini bolji i dokazan izbor bio je Husref. Sto vise govori o siromasnosti nase lige nego o Husrefu ili Dudicu. Ovdje naravno ne racunam nedodirljivog Jakirevica.
Kako god, nek mu je sretno, trebace mu.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#4984 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Sretno mu, možda i bude dobro na kraju.
Svakako svi sumnjamo da može gore od ove minule sezone, ona i ne smije biti polazna tačka za budućnost.
Svakako svi sumnjamo da može gore od ove minule sezone, ona i ne smije biti polazna tačka za budućnost.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#4985 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ma meni je gora ona sa Marinovicem...ja ovo nisam ni pratio. Ovo se ne moze ni pikatijalijas74 wrote: ↑02/06/2022 18:56 Bilo kako bilo nikako gora sezona od ove neće se moći ponoviti. Feletu mozemo poželite sreću kao i svim njegovim prethodnicima. Porazi mogu da bole ono sportski kad izgubiš ali kada izgubiš bez volje, želje i htijenja da pobjedis e to boli mnogo jače. Zelim da poželim doći na tekmu da gledam fudbal i uživam a ova patnja od ove sezone mi jednostavno nikako nije po volji valjda i godine čine svoje nije to vise onih dvadeset![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ali ona sezona sa Marinovicem i ona prednost od...koliko...jel ono 13 bodova...ono je najgore
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4986 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Evo Feđe na N1.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4987 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
BAGARIĆ, BODUL I CMILJANIĆ NAPUŠTAJU FK SARAJEVO
https://fksarajevo.ba/vijesti/bagaric-b ... 1DJOHq95HI
Vozdra. Najviše mi je drago što je Cmiljanić otišao.
https://fksarajevo.ba/vijesti/bagaric-b ... 1DJOHq95HI
Vozdra. Najviše mi je drago što je Cmiljanić otišao.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4988 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Bodul,Bagaric,Cmiljanic, prva trojica.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4989 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Za tren si me pretekao. Kad bi i razmislio mozda bi Bodula ostavio, ali premalo daje, godina ima, a nije ni u glavu dobar. Bagaric je imao priliku se pokazati, nista. Cmilja,no comment.Logovan wrote: ↑03/06/2022 11:53 BAGARIĆ, BODUL I CMILJANIĆ NAPUŠTAJU FK SARAJEVO
https://fksarajevo.ba/vijesti/bagaric-b ... 1DJOHq95HI
Vozdra. Najviše mi je drago što je Cmiljanić otišao.
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
#4990 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Sljedeca trojka Ahmetovic, Velkoski i Hebibovic. Prvu dvojicu bi gurnuo u akademiju da treniraju djecu, a treceg bi nabio nogom u guzicu.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4991 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Bodul je znalac, zna lopte fakat, ali kao što ti reče ima godina, a ne treba nam neko sa debelom platom i godinama na klupi. Bagarić totalni mrtvac. Početak sezone mu je bio ok, kasnije ništa. Nije mi jasan onakav pad. Čovjek nije dva poštena duela dobio još od oktobra.last mohicans wrote: ↑03/06/2022 11:54 Za tren si me pretekao. Kad bi i razmislio mozda bi Bodula ostavio, ali premalo daje, godina ima, a nije ni u glavu dobar. Bagaric je imao priliku se pokazati, nista. Cmilja,no comment.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#4992 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Neka Hebibovica kao druga opcija za desnog beka mada nije bek. Za tu ulogu bolji po meni nego Oremus.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#4993 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Lazic ostaje?Logovan wrote: ↑03/06/2022 11:53 BAGARIĆ, BODUL I CMILJANIĆ NAPUŠTAJU FK SARAJEVO
https://fksarajevo.ba/vijesti/bagaric-b ... 1DJOHq95HI
Vozdra. Najviše mi je drago što je Cmiljanić otišao.
I njemu je ugovor bio do 30.06.2022.
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
-
kleja
- Posts: 541
- Joined: 08/03/2022 13:25
#4995 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Izgleda da s njim pričajuAnquilla wrote: ↑03/06/2022 13:30Lazic ostaje?Logovan wrote: ↑03/06/2022 11:53 BAGARIĆ, BODUL I CMILJANIĆ NAPUŠTAJU FK SARAJEVO
https://fksarajevo.ba/vijesti/bagaric-b ... 1DJOHq95HI
Vozdra. Najviše mi je drago što je Cmiljanić otišao.
I njemu je ugovor bio do 30.06.2022.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4996 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
8. juna održat će se REMAKE VJEČITOG DERBIJA ODIGRANOG 2. MAJA 1996.
Na terenu dugoočekivane utakmice pojavit će se svi akteri od prije 26 godina.
Sav prihod od ulaznica ići će u Fond za liječenje oboljelih bh. građana "Sportisti za život", kojeg su osnovali Edin Džeko i Mirza Teletović u saradnji sa @pomozi.ba.
Uz podršku Turističke zajednice Kantona Sarajevo i uz sufinansiranje Vlade KS-a, te mnogobrojnih sponzora, očekuje se vrhunski spektakl.
FK Sarajevo je podržalo navedenu akciju sa 10.000 KM kroz kupovinu 2000 karata.
Svi oni koji žele da se pridruže akciji i daju svoj doprinos mogu to učiniti kupovinom karata. Određeni broj istih bit će dostupan u @bordofanshop.
#ZAJEDNOsmoSarajevo

- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4997 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Glup potez uprave pored Palica,Kobiljara,Secerovica i slicnih tjeramo ljude koji su bar nesto pokazali.Bagaric i nije bio toliko los 4 gola i 8 asistencija ako se uzme u obzir da je citava ekipa igrala preko k...a.Imas bar 7-8 igraca koji bi trebali prije da odu.Logovan wrote: ↑03/06/2022 12:28Bodul je znalac, zna lopte fakat, ali kao što ti reče ima godina, a ne treba nam neko sa debelom platom i godinama na klupi. Bagarić totalni mrtvac. Početak sezone mu je bio ok, kasnije ništa. Nije mi jasan onakav pad. Čovjek nije dva poštena duela dobio još od oktobra.last mohicans wrote: ↑03/06/2022 11:54 Za tren si me pretekao. Kad bi i razmislio mozda bi Bodula ostavio, ali premalo daje, godina ima, a nije ni u glavu dobar. Bagaric je imao priliku se pokazati, nista. Cmilja,no comment.Napadač, a nigdje golova. Čak nije nešto puno ulazio u prilike. Imaš ga, a nemaš ga.
Oremus je Tito za Hebiba prvo zato sto mu bekovska pozicija nije strana.Derbi je prekucao kad je Ahmet zabio na Kosevu izgubio se kao i svi ostali kasnije.Hebib je imao dovoljno vremena i covjek nista niej pokazao.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#4998 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Tjeramo one sa isteknutim ugovorom, jer je to najbezbolnija opcija. Ne mozes tako lako tjerati one s ugovorom, dok se ne dogovoris s njima. Bagaric je većinu vremena bio 1 napadač i u 35 utakmica dati 4 gola je smijesno. Asistencije nisu njegov posao. Lik apsolutno nista nije pokazao, poštena duela nije u stanju dobiti. Ahmet s 36 je pokretljiviji od njega. Morat ce se i raskidati ugovori. Dudić je jutros spominjao veliki remont. Ja vjerujem da jos 6-7 igrača ide.Dinostula wrote: ↑03/06/2022 18:01Glup potez uprave pored Palica,Kobiljara,Secerovica i slicnih tjeramo ljude koji su bar nesto pokazali.Bagaric i nije bio toliko los 4 gola i 8 asistencija ako se uzme u obzir da je citava ekipa igrala preko k...a.Imas bar 7-8 igraca koji bi trebali prije da odu.Logovan wrote: ↑03/06/2022 12:28
Bodul je znalac, zna lopte fakat, ali kao što ti reče ima godina, a ne treba nam neko sa debelom platom i godinama na klupi. Bagarić totalni mrtvac. Početak sezone mu je bio ok, kasnije ništa. Nije mi jasan onakav pad. Čovjek nije dva poštena duela dobio još od oktobra.Napadač, a nigdje golova. Čak nije nešto puno ulazio u prilike. Imaš ga, a nemaš ga.
Oremus je Tito za Hebiba prvo zato sto mu bekovska pozicija nije strana.Derbi je prekucao kad je Ahmet zabio na Kosevu izgubio se kao i svi ostali kasnije.Hebib je imao dovoljno vremena i covjek nista niej pokazao.
Last edited by last mohicans on 03/06/2022 18:46, edited 1 time in total.
- van Basten
- Posts: 7971
- Joined: 21/09/2006 02:59
#4999 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
Ja mislim da je dobra stvar sto je pitanje trenera rijesenoprije svih pocetaka nove sezone,tako da ce imati vremena da slozi ekipu po svojim zeljama, racunajuci i dolaske i odlaske.
-
last mohicans
- Posts: 18286
- Joined: 09/08/2012 23:19
#5000 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo
To je dobra stvar kod Dudićevog izbora,nije pjan da ne zna na koga ne računa. Vec je sjedio s Emirom i Ahlom.Više puta igrali jedni protiv drugih, vodio klub iz iste lige i ne treba mu vrijeme da sačeka pripreme i neke utakmice da bi rekao na koga računa ili ne. To je dobitak na vremenu.. Sigurno ce se neki na pripremama morati nametnuti i pokazati u boljem svjetlu ako žele nositi bordo dres.
