Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4951 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by burek_in_space »

ultima_palabra wrote:Svaka čast Barceloni... kakav tim :thumbup:

Smiješni ste s tim pričama o bunkeru, kakav je to bunker danas bio? :-) Vidljivo je da Madrid pokušava da igra... kombinacija dobre igre Barcelone i njihove psihe im ne dozvoljava da dođu do svoje igre. Na kraju od frustracije dođu i oni idiotski startovi kojima nije mjesto na terenu :oops:
Ovo nije stvar frustracije, nego kombinacija bezobrazluka, poganshtine i nedostatka fair playa.

U svakom sluchaju, nadam se da ce masakrirati Real Madrid neki komitet za normalizaciju unutar shpanskog fudbalskog saveza. Zajedno sa Mourinhom, naravno.
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#4952 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by juventus »

Bruka za Real. Sramota da tako veliki i moćan klub dođe na takav glas. Siledžije. Fuj.

Pepe mora dobiti najmanje 5 utakmica zabrane. Sport se mora zaštititi. Ovi cigani ga skrnave.

VISCA BARCA!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#4953 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

burek_in_space wrote:
ultima_palabra wrote:Svaka čast Barceloni... kakav tim :thumbup:

Smiješni ste s tim pričama o bunkeru, kakav je to bunker danas bio? :-) Vidljivo je da Madrid pokušava da igra... kombinacija dobre igre Barcelone i njihove psihe im ne dozvoljava da dođu do svoje igre. Na kraju od frustracije dođu i oni idiotski startovi kojima nije mjesto na terenu :oops:
Ovo nije stvar frustracije, nego kombinacija bezobrazluka, poganshtine i nedostatka fair playa.

U svakom sluchaju, nadam se da ce masakrirati Real Madrid neki komitet za normalizaciju unutar shpanskog fudbalskog saveza. Zajedno sa Mourinhom, naravno.
Mislim da ipak jeste... ako pogledaš utakmice u kojima se to desilo, većinom su takvi startovi na kraju utakmice, kad su oni već u gubitničkoj poziciji. Sve se ponavlja, ko u Danu mrmota :-)

Španski savez je poznat po blagosti u ovim slučajevima, a i ne znam koga bi mogli kazniti osim Pepea. Pepe je nakon one scene protiv Getafea već dobio žuti karton od madridske javnosti i sad opasno pleše po žici :roll:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4954 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by burek_in_space »

ultima_palabra wrote: Mislim da ipak jeste... ako pogledaš utakmice u kojima se to desilo, većinom su takvi startovi na kraju utakmice, kad su oni već u gubitničkoj poziciji. Sve se ponavlja, ko u Danu mrmota :-)

Španski savez je poznat po blagosti u ovim slučajevima, a i ne znam koga bi mogli kazniti osim Pepea. Pepe je nakon one scene protiv Getafea već dobio žuti karton od madridske javnosti i sad opasno pleše po žici :roll:
Ne govorim samo na osnovu ove utakmice, bar kada je Pepe u pitanju.
Shto se tiche Mourinha, ni sam ne vjerujem da ce biti kazhnjen, ali je stvarno bruka u shta je pretvorio Real Madrid.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4955 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

ovo je isto radio i u celziju i u interu...
nabrije svoje igrace maksimalno,zarati sa svima,i on i igraci,pokupi kredite za uspjehe i ode dalje..poslje njega,nista...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4956 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skafiskafsnjak »

Da li se zna, sta je bilo s Pepeom ?
da li je u zatvoru ?



:lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#4957 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

The Manchester United striker Wayne Rooney, who had been following the match on television, tweeted: "Pepe. What an idiot."
That drew a response from the retired former Real Madrid player Guti, who wrote: "I laugh at Rooney. There are plenty of saints – in heaven. If he wants to be a saint, he should set an example. Making mistakes is human."
8-)
Mourinho accepted the blame. "Victory has many fathers, defeat has just one – and that's me," he said.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4958 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skafiskafsnjak »

"Making mistakes is human"


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wtf ? mistake ?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4959 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

L00d wrote:"Making mistakes is human"


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wtf ? mistake ?
pa dobro ovo je jedna od onih greski pri rodjenju :D :D :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4960 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

mojne ba ultima nema te svete vodice kojom mozes ove portugalce poskropit..pogotov mesara pepeta...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4961 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skafiskafsnjak »

Ne kazem ja sad da je Rooney svetac..ali brate...
Shta je ovaj Pepe uradio ... pa oni iz Marce se obrusili na njega , sta hoces vise :D hahah .
Da ne spominjem prijasnje krvnicke startove ... :P
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#4962 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

sumirprimus wrote:mojne ba ultima nema te svete vodice kojom mozes ove portugalce poskropit..pogotov mesara pepeta...
Ma nema opravdanja... samo kažem da Rooney nije igrač koji može bilo koga kritikovati. Ustvari može, ali ispada smiješno :)

Čovjek je nagazio Carvalha po jajcima... i nekako su Englezi tu svu scenu svalili na Ronalda :-)
Pa je onda opalio onog đetića s leđa po cjevanici... i nije ih bilo stid tražiti smanjenje kazne.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4963 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skafiskafsnjak »

Ali sta god spomenes, Pepe je uradio vise i gore :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#4964 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

L00d wrote:Ali sta god spomenes, Pepe je uradio vise i gore :lol:
Da... ali nisam vidio da Pepe nekoga naziva bijednikom po Twitteru. Ustvari, možda to i nije Rooney, pitanje je da li on zna upaliti računar :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4965 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skafiskafsnjak »

Sta reci, koju posluku porati

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4966 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

nemojte ba ronija,otkako je novi friz nabacio simpaticniji mi je no ikad :D
i roni je kako bi rekli braca iranci pravi aset za svaku ekipu,bio bi on dobar kontribušn za barcu,pogotov u duelima sa realom :dance:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#4967 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skafiskafsnjak »

sumirprimus wrote:nemojte ba ronija,otkako je novi friz nabacio simpaticniji mi je no ikad :D
i roni je kako bi rekli braca iranci pravi aset za svaku ekipu,bio bi on dobar kontribušn za barcu,pogotov u duelima sa realom :dance:
jezik pregrizao . hhihii
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#4968 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Teufik »

Cestitke Barceloni.Nisam ni sumnjao.
Real Madrid-uzas
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#4969 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Obuca9 »

Pepeder :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4970 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Edin Barca, Višća Katalonija
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4971 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Pitarrr82 »

Dokle vise ovako ljudi :mrgreen: ?


Jedna od najboljih ekipa svih vremena, ako ne i najbolja je pokazala svoju jacinu...
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4972 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

:lol: :lol: haha citam Rooney ,onaj mali Wilshere i ostali engleski "sportmeni" prave moralne vertikale i poceli dijeliti lekcije iz ponašanja :-) zgrozili su se Pepeovim ponašanjem :lol: jao preseravanja
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#4973 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by nellington »

Čeka se vijest: NK Travnik se oglasio povodom nemilih scena i pozvao na fair play :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#4974 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

nellington wrote:Čeka se vijest: NK Travnik se oglasio povodom nemilih scena i pozvao na fair play :D
Sarajčić i Varupa putem Bolchata osudili barbarski čin Pepea :lol:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#4975 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by nellington »

ultima_palabra wrote:
nellington wrote:Čeka se vijest: NK Travnik se oglasio povodom nemilih scena i pozvao na fair play :D
Sarajčić i Varupa putem Bolchata osudili barbarski čin Pepea :lol:
:lol: :lol: :lol: Tehnologija all over gornja čaršija :D
Locked