Dunlop je na benzinskoj masini od 152 KS i masi od 1500 kg, 17"... A ja bas i nisam spor vozac... I super su po suhom, ali na mokrom su vec diskutabilne.lavic wrote:Gdje ces poredit M Energy i Dunlop sport maxx, te se gume nisu srele ni u jednoj kategoriji, jedino kad bi ti michelin mogao bit bolji je ako si vozio dunlopa na laganom autu sa malim motorom koji ne moze ugrijat gume.
Michelin je na dizelu od 110 KS i 1300 KG, 16", i odlicne su i na suhom i na mokrom, podjednako.
Da ne bude zabune, vozio sam ja i Contija, i Pirrelija, i Vredenstaina, i Savu, i GoodYear-a, sto ljetne sto zimske verzije, i na raznim masinama i tezinama, a presao preko miliona. Ali, kad sve saberem i uporedim, na kraju mi Michelin najbolje lezi.
