Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#4951 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Cekaj je li ovo prije egipta ili poslije? Fali mi Miske :(

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4952 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Kal El wrote:Ja bih narucio dres i neka stave natpis SEO

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
timečmo ih zahtjevom zatrpat sinhronizirano :thumbup:
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#4953 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

JoseMujica wrote:
Kal El wrote:Ja bih narucio dres i neka stave natpis SEO

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
timečmo ih zahtjevom zatrpat sinhronizirano :thumbup:
:mrgreen: :thumbup: SEO RUSILAC!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
DonVitos
Posts: 16
Joined: 20/03/2014 11:26
Location: Bihac

#4954 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitos »

House wrote:
BegA_ wrote:Image

8-)


Bitno je biti drugaciji 8-)
Nostalgija Legea. :sad:
ins
Posts: 2741
Joined: 12/05/2005 10:50

#4955 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ins »

User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#4956 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mousstapha »

Nek smo i ovo apsolvirali.

Vrijeme je da se zatvori i ova tema. :-D

Image
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4957 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

kakvo zatvaranje, dres nije ni predstavljen. A i kad ga predstave nema potrebe za zatvaranjem jer ce se svaki ciklus mjenjati dizajn dresa.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4958 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Nema zatvaranja dok ne vidimo dres. :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4959 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

da li bi neko mogao protjerati ovaj dres kroz photoshop.
U plavo bijeloj varijanti i sa nasim grbom
Image
meni je ovaj do sada najbolji sto se tice adidasa
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4960 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Zar nije red da NS prvi to objavi na svojoj stranici pa onda Adidas a ne obrnuto ili možda kasne :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4961 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Ma govore tek 3 juna zvanicna prezentacija dresa na utakmici protiv Meksika :-)
Fakat ne znam sta se ceka, sve repke vec davno objavile dresove samo mi cekemo.
Bog zna sta je onaj Munib potpisivao sa cosa nostra mafijaskom markom ala Legea
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4962 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lajkujMe »

neki osporavaju zivot ove teme, ja kao ombudsmen za prava tema na forumu kazem da ova tema ima sva elemtarna prava postojanja kao teme na klixu. Ova tema je vjecna i dok god je Reprezentacije biti ce i ove teme :D


I nije zvanicna prezentacija 3 juna, rekli su u adidasu da u prodaju krece 1 juna, to znaci da ce prezentacija biti mnogo ranije.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4963 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

lajkujMe wrote:neki osporavaju zivot ove teme, ja kao ombudsmen za prava tema na forumu kazem da ova tema ima sva elemtarna prava postojanja kao teme na klixu. Ova tema je vjecna i dok god je Reprezentacije biti ce i ove teme :D


I nije zvanicna prezentacija 3 juna, rekli su u adidasu da u prodaju krece 1 juna, to znaci da ce prezentacija biti mnogo ranije.
Imas pravo, evo sad proictah
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4964 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Ma ici ce prodaja mnogo prije 1.juna šta vam je.Nabaviće to ovi šverceri :lol:
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#4965 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

Ne kontam ove legea levate, zasto ne uzmu neku pinku od adidasa i vec sutra dogovorno prekinu ugovor sa nama...
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo. :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4966 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

cindrlimindrli wrote:Ne kontam ove legea levate, zasto ne uzmu neku pinku od adidasa i vec sutra dogovorno prekinu ugovor sa nama...
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo. :D
Jesi ti smiješan,zasto bi savez ili Adidas placali penale kad do kraja ugovora ima još 2 mjeseca i 10 dana :-) :-)
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#4967 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

Herr Flick wrote:
cindrlimindrli wrote:Ne kontam ove legea levate, zasto ne uzmu neku pinku od adidasa i vec sutra dogovorno prekinu ugovor sa nama...
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo. :D
Jesi ti smiješan,zasto bi savez ili Adidas placali penale kad do kraja ugovora ima još 2 mjeseca i 10 dana :-) :-)
Nisu to samo tamo neka dva mjeseca...dva mjeseca pred pocetak SP, znas li ti koliko ce tu promocija biti, kolika se
lova vrti...zato ja ne vjerujem da smo dobili adidas dok ne vidim da ga nose na utakmici. :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4968 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Sad će to proletit i cim izbace dizajn dresa,odmah ces ga moci kupit na Baščaršiji :D
nihoniho
Posts: 1744
Joined: 18/03/2008 19:10
Location: cardak ni na nebu ni na zemlji

#4969 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by nihoniho »

Slazem se, mislim da je udar na opstojnost ove teme , plod snaga koje zele da ozive duhove proslosti i ospore legitimno i utemeljeno pravo ove teme, na ravnopravno bitisanje na forumu klix.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4970 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

"This is a great deal for adidas to have signed with an emerging football nation of huge potential and demonstrates our continued investment in football around the world. As the global leader in football, the 2014 World Cup in Brazil will see our cutting edge technology displayed on a world stage, including the latest adidas federation kits - the most advanced and lightest we have ever produced."


:thumbup:


bit će jebozovan dres
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4971 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

A ovo izgleda odgovara i Adidasu. Neće biti vremena za dupljake prije Mundijala.


http://j.mp/128fkPs
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4972 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Evo i NS objavio na svojoj stranici :D

Image
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4973 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

I footyheadlines.com objavio :D ovi će "iskopati" novi izgled dresova u aprilu , pogledajte već imaju novi dres Benfice 14/15

Image
http://www.footyheadlines.com/2014/03/b ... s-kit.html
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4974 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Šta je ovo
:-) :-)

Image
Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 16:36, edited 1 time in total.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#4975 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

Ma ne vjerujem da je to, a i takav je bolji od legea, bar je velicina brojeva normalna. :D
Post Reply