Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4951 Re: Dres reprezentacije BiH
Cekaj je li ovo prije egipta ili poslije? Fali mi Miske 
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4952 Re: Dres reprezentacije BiH
timečmo ih zahtjevom zatrpat sinhroniziranoKal El wrote:Ja bih narucio dres i neka stave natpis SEO
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4953 Re: Dres reprezentacije BiH
JoseMujica wrote:timečmo ih zahtjevom zatrpat sinhroniziranoKal El wrote:Ja bih narucio dres i neka stave natpis SEO
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- DonVitos
- Posts: 16
- Joined: 20/03/2014 11:26
- Location: Bihac
#4954 Re: Dres reprezentacije BiH
Nostalgija Legea.House wrote:BegA_ wrote:
Bitno je biti drugaciji
-
ins
- Posts: 2741
- Joined: 12/05/2005 10:50
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#4956 Re: Dres reprezentacije BiH
Nek smo i ovo apsolvirali.
Vrijeme je da se zatvori i ova tema.

Vrijeme je da se zatvori i ova tema.

- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4957 Re: Dres reprezentacije BiH
kakvo zatvaranje, dres nije ni predstavljen. A i kad ga predstave nema potrebe za zatvaranjem jer ce se svaki ciklus mjenjati dizajn dresa.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4958 Re: Dres reprezentacije BiH
Nema zatvaranja dok ne vidimo dres. 
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4959 Re: Dres reprezentacije BiH
da li bi neko mogao protjerati ovaj dres kroz photoshop.
U plavo bijeloj varijanti i sa nasim grbom

meni je ovaj do sada najbolji sto se tice adidasa
U plavo bijeloj varijanti i sa nasim grbom

meni je ovaj do sada najbolji sto se tice adidasa
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4960 Re: Dres reprezentacije BiH
Zar nije red da NS prvi to objavi na svojoj stranici pa onda Adidas a ne obrnuto ili možda kasne 
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4961 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma govore tek 3 juna zvanicna prezentacija dresa na utakmici protiv Meksika
Fakat ne znam sta se ceka, sve repke vec davno objavile dresove samo mi cekemo.
Bog zna sta je onaj Munib potpisivao sa cosa nostra mafijaskom markom ala Legea
Fakat ne znam sta se ceka, sve repke vec davno objavile dresove samo mi cekemo.
Bog zna sta je onaj Munib potpisivao sa cosa nostra mafijaskom markom ala Legea
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#4962 Re: Dres reprezentacije BiH
neki osporavaju zivot ove teme, ja kao ombudsmen za prava tema na forumu kazem da ova tema ima sva elemtarna prava postojanja kao teme na klixu. Ova tema je vjecna i dok god je Reprezentacije biti ce i ove teme 
I nije zvanicna prezentacija 3 juna, rekli su u adidasu da u prodaju krece 1 juna, to znaci da ce prezentacija biti mnogo ranije.
I nije zvanicna prezentacija 3 juna, rekli su u adidasu da u prodaju krece 1 juna, to znaci da ce prezentacija biti mnogo ranije.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4963 Re: Dres reprezentacije BiH
Imas pravo, evo sad proictahlajkujMe wrote:neki osporavaju zivot ove teme, ja kao ombudsmen za prava tema na forumu kazem da ova tema ima sva elemtarna prava postojanja kao teme na klixu. Ova tema je vjecna i dok god je Reprezentacije biti ce i ove teme
I nije zvanicna prezentacija 3 juna, rekli su u adidasu da u prodaju krece 1 juna, to znaci da ce prezentacija biti mnogo ranije.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4964 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ici ce prodaja mnogo prije 1.juna šta vam je.Nabaviće to ovi šverceri 
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#4965 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne kontam ove legea levate, zasto ne uzmu neku pinku od adidasa i vec sutra dogovorno prekinu ugovor sa nama...
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo.
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4966 Re: Dres reprezentacije BiH
Jesi ti smiješan,zasto bi savez ili Adidas placali penale kad do kraja ugovora ima još 2 mjeseca i 10 danacindrlimindrli wrote:Ne kontam ove legea levate, zasto ne uzmu neku pinku od adidasa i vec sutra dogovorno prekinu ugovor sa nama...
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo.
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#4967 Re: Dres reprezentacije BiH
Nisu to samo tamo neka dva mjeseca...dva mjeseca pred pocetak SP, znas li ti koliko ce tu promocija biti, kolika seHerr Flick wrote:Jesi ti smiješan,zasto bi savez ili Adidas placali penale kad do kraja ugovora ima još 2 mjeseca i 10 danacindrlimindrli wrote:Ne kontam ove legea levate, zasto ne uzmu neku pinku od adidasa i vec sutra dogovorno prekinu ugovor sa nama...
svakako su nas izgubili. E jedino ako Munja nema potpis na neku klauzulu zbog koje ce trebati zasjedati UN da se
govnara kutarisemo.![]()
lova vrti...zato ja ne vjerujem da smo dobili adidas dok ne vidim da ga nose na utakmici.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4968 Re: Dres reprezentacije BiH
Sad će to proletit i cim izbace dizajn dresa,odmah ces ga moci kupit na Baščaršiji 
-
nihoniho
- Posts: 1744
- Joined: 18/03/2008 19:10
- Location: cardak ni na nebu ni na zemlji
#4969 Re: Dres reprezentacije BiH
Slazem se, mislim da je udar na opstojnost ove teme , plod snaga koje zele da ozive duhove proslosti i ospore legitimno i utemeljeno pravo ove teme, na ravnopravno bitisanje na forumu klix.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4970 Re: Dres reprezentacije BiH
"This is a great deal for adidas to have signed with an emerging football nation of huge potential and demonstrates our continued investment in football around the world. As the global leader in football, the 2014 World Cup in Brazil will see our cutting edge technology displayed on a world stage, including the latest adidas federation kits - the most advanced and lightest we have ever produced."
bit će jebozovan dres
bit će jebozovan dres
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4971 Re: Dres reprezentacije BiH
A ovo izgleda odgovara i Adidasu. Neće biti vremena za dupljake prije Mundijala.
http://j.mp/128fkPs
http://j.mp/128fkPs
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4972 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo i NS objavio na svojoj stranici


- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4973 Re: Dres reprezentacije BiH
I footyheadlines.com objavio
ovi će "iskopati" novi izgled dresova u aprilu , pogledajte već imaju novi dres Benfice 14/15

http://www.footyheadlines.com/2014/03/b ... s-kit.html
http://www.footyheadlines.com/2014/03/b ... s-kit.html
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#4974 Re: Dres reprezentacije BiH
Šta je ovo


Last edited by Herr Flick on 20/03/2014 16:36, edited 1 time in total.
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#4975 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ne vjerujem da je to, a i takav je bolji od legea, bar je velicina brojeva normalna. 


