Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#4951 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by pin-up »


Nonsense but women are going to eat this stuff up like it was nonfat yogurt
:mrgreen:

I da, Low Winter Sun nije preporučena 100 puta, a vrijedi spomenuti je.
User avatar
Vegetastar
Posts: 397
Joined: 22/04/2011 10:46

#4952 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Vegetastar »

Point. wrote:Jel ko gledo ovu seriju Siberia, valjal cemu ili je qurcu za usi?
ja odgledao sezonu za dva dana. Meni je dobra pravo, neobična
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4953 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

leet wrote:Strašna epizoda :thumbup: pogotovo kraj.


Homeland također izašao večeras. :oops: :zzzz:
Nisi valjda cekao cijelu noc da pregledas? :D

Jedva sam cekao da dodjem s posla ... sad cu da uzivam u 720p!

btw. Ona nova Agents of Shield se moze gledati, mada nisam nesto odusevljen.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4954 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

NeyDan wrote:
leet wrote:Strašna epizoda :thumbup: pogotovo kraj.


Homeland također izašao večeras. :oops: :zzzz:
Nisi valjda cekao cijelu noc da pregledas? :D

Jedva sam cekao da dodjem s posla ... sad cu da uzivam u 720p!

btw. Ona nova Agents of Shield se moze gledati, mada nisam nesto odusevljen.
Jesam. :mrgreen:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4955 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

leet wrote:
NeyDan wrote:
leet wrote:Strašna epizoda :thumbup: pogotovo kraj.


Homeland također izašao večeras. :oops: :zzzz:
Nisi valjda cekao cijelu noc da pregledas? :D

Jedva sam cekao da dodjem s posla ... sad cu da uzivam u 720p!

btw. Ona nova Agents of Shield se moze gledati, mada nisam nesto odusevljen.
Jesam. :mrgreen:
Valja sad cekati 7 dana na novu epizodu. :-x

Homeland sam pregledao jos prije 2-3 sedmice, izasla nekakva epizoda bez specijalnih efekata. :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4956 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Pocela sam i ja Revenge gledati, zasad mi se svidja. Hvala na preporukama. :D
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4957 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Image
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4958 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Previse preporuka,premalo vremena.Pocecu gledati Revenge iako je previse zapocetih.
Neko je napisao da su valjaju zene,znaci motiv vise :lol:
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4959 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Ta braca kvare sliku : :oops: :lol:
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4960 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

Sanchez22 wrote:Ta braca kvare sliku : :oops: :lol:
Da :oops:
Dobar ti avatar :D
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4961 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

PristavilaVoduZaKafu wrote:
Sanchez22 wrote:Ta braca kvare sliku : :oops: :lol:
Da :oops:
Dobar ti avatar :D
Gospodin :thumbup:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4962 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

Šveđanin wrote:Image

:lol: :thumbup:

@Milloni: braca Porter su niski, samim tim neprivlacni a inace dosadni :D :oops:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#4963 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sheilak »

VenomousV wrote:
Šveđanin wrote:Image

:lol: :thumbup:
:lol:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4964 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Zamislite da su i ostale serije na nivou bar upola kao što je BB..

Koliko bi imali dobrih naslova svaki dan za gledati. Ovako se svega par serija izdvaja. :izet:
User avatar
P.Starck
Posts: 1322
Joined: 14/07/2010 22:46

#4965 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by P.Starck »

moja preporuka, nakon odgledanih 5-6 epizoda "The Newsroom"!
nije beton al jako gledljiva - The Newsroom - http://www.imdb.com/title/tt1870479/
moja ocjena za odgledano 8,5

u pauzi 5 sezone bad-a odgledao "Vikings", nije loša, pilot epizoda me bila razočarala ali je kasnije sve leglo
Vikings - http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=sr_1
moja ocjena za odgledano 8,0
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#4966 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dugi nožni nokti »

Odgledao i drugu epizodu The Blacklista.

Spader će svakako ukrasti šou. To je jednostavno on. Eh, živo me zanima u kojem pravcu će serija ići - ima potencijala, ali isto tako može biti i otkazana nakon samo jedne sezone. Malo me vuče i na PoI (Person of Interest) sa tajanstvenošću glavnih likova, mada je u PoI to obostrano, dok je ovdje ipak jednostrano. Raymond zna :?: sve o Elizabet, dok ona ne zna apsolutno ništa o njemu. Ne samo ona - niko. Znaju samo ono što on želi da znaju. :D

Uglavnom, sigurno da vrijedi odvojiti četrdesetak minuta za jednu epizodu. Svakako će sad početi i The Walking Dead, pa ću sve ostale serije staviti u drugi plan. :razz:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4968 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Ancient Aliens izašlo S06E01 [2013]
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#4969 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

http://www.imdb.com/title/tt2751074/?ref_=sr_1

"Betrayal"

Ima potencijala. Stuart :thumbup:
Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#4970 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dendrlix »

User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#4971 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

sleepy hollow ... nije losa

Alex Kurtzman (Fringe, co-creator, co-writer, executive producer)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4972 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

U prevodu, nijedna ne valja qrcu :mrgreen:
opremdobro30
Posts: 117
Joined: 16/03/2013 18:45

#4973 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by opremdobro30 »

Newsroom odlicna malo ozbiljnija serija.Druga sezona upravo zavrsila

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
reha666
Posts: 33
Joined: 19/06/2013 04:07

#4974 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by reha666 »

Jel gledao neko ''Survivors''? Kakva je?

http://www.imdb.com/title/tt1258189/?ref_=fn_al_tt_1
User avatar
vee-jay
Posts: 9894
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#4975 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

opremdobro30 wrote:Newsroom odlicna malo ozbiljnija serija.Druga sezona upravo zavrsila

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Newsroom je :thumbup:
Post Reply