Nonsense but women are going to eat this stuff up like it was nonfat yogurt
I da, Low Winter Sun nije preporučena 100 puta, a vrijedi spomenuti je.
Moderator: _BataZiv_0809
Nonsense but women are going to eat this stuff up like it was nonfat yogurt
ja odgledao sezonu za dva dana. Meni je dobra pravo, neobičnaPoint. wrote:Jel ko gledo ovu seriju Siberia, valjal cemu ili je qurcu za usi?
Nisi valjda cekao cijelu noc da pregledas?leet wrote:Strašna epizodapogotovo kraj.
Homeland također izašao večeras.![]()
Jesam.NeyDan wrote:Nisi valjda cekao cijelu noc da pregledas?leet wrote:Strašna epizodapogotovo kraj.
Homeland također izašao večeras.![]()
![]()
Jedva sam cekao da dodjem s posla ... sad cu da uzivam u 720p!
btw. Ona nova Agents of Shield se moze gledati, mada nisam nesto odusevljen.
Valja sad cekati 7 dana na novu epizodu.leet wrote:Jesam.NeyDan wrote:Nisi valjda cekao cijelu noc da pregledas?leet wrote:Strašna epizodapogotovo kraj.
Homeland također izašao večeras.![]()
![]()
Jedva sam cekao da dodjem s posla ... sad cu da uzivam u 720p!
btw. Ona nova Agents of Shield se moze gledati, mada nisam nesto odusevljen.
DaSanchez22 wrote:Ta braca kvare sliku :![]()
GospodinPristavilaVoduZaKafu wrote:DaSanchez22 wrote:Ta braca kvare sliku :![]()
![]()
Dobar ti avatar
Šveđanin wrote:
VenomousV wrote:Šveđanin wrote:
![]()
![]()
U prevodu, nijedna ne valja qrcu
Newsroom jeopremdobro30 wrote:Newsroom odlicna malo ozbiljnija serija.Druga sezona upravo zavrsila
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2