Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#4951 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

Dzontra_Volta wrote:
Logovan wrote:Da se i ovo više riješi.... :-)
Image
http://starigrad.ba/v2/vijest.php?id=7227
Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Odlično, napokon da se i ovo ruglo ukloni.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4952 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Nadam se da će se neće mijenjati izgled objekta. Ima lijepih detalja, šteta bi bilo da se ne zadrži postojeći izgled.
Dzontra_Volta
Posts: 8008
Joined: 20/01/2011 11:10

#4953 Re: Sarajevo Construction

Post by Dzontra_Volta »

Logovan wrote:
Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Nadam se da će se neće mijenjati izgled objekta. Ima lijepih detalja, šteta bi bilo da se ne zadrži postojeći izgled.
Ostaće izgled prema obali, ostalo se mijenja.
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#4954 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Pa ima li šta drugo da se u ovom gradu pravi osim hotela?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4955 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

kako nema, stambeno-poslovni kompleks :mrgreen:
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#4956 Re: Sarajevo Construction

Post by studiorum_tuzlaensis »

BadBoy wrote:
Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Pa ima li šta drugo da se u ovom gradu pravi osim hotela?
Šta bi ti da se pravi tu osim kafane, hotela ili stanova, a da je profitabilno?

Fabrika za proizvodnju ništa?
Dzontra_Volta
Posts: 8008
Joined: 20/01/2011 11:10

#4957 Re: Sarajevo Construction

Post by Dzontra_Volta »

BadBoy wrote:
Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Pa ima li šta drugo da se u ovom gradu pravi osim hotela?
Šta ćeš na čaršiji drugo graditi osim hotela i ugostiteljtva (eventualno koji butik).
User avatar
Haris.ba
Posts: 35321
Joined: 08/09/2005 20:08

#4958 Re: Sarajevo Construction

Post by Haris.ba »

Dzontra_Volta wrote:Šta ćeš na čaršiji drugo graditi osim hotela i ugostiteljtva (eventualno koji butik).
Sjećam se jedne presude od prije rata za štetne emisije. Kada je trebalo imati petlju, pa pokrenuti postupak protiv društvenog interesa.

Za jedno industrijsko postojenje u centru grada, u prizemlju zgrade. Pa se građani bunili zbog buke, i podnijeli tužbu. Mislim da je to postrojenje i dan danas tamo. Znam i kako se zove. Relativno je blizu jednome parku u gradu. :D
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#4959 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

Ma znam da je lokacija najpogodnija za to ali u krugu od 50 metara imaš milion hotela, imaš Astre (dvije), odmah niže Estrade ima Hotel Central, pa onda imaš onaj crni monolit - Hotel President, Hotel Evropa...

Samo mi sa na prvu ovako čini prenatrpano hotelima
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4960 Re: Sarajevo Construction

Post by Hajvan »

samo dJamije i hotele grade!

drzava duradi nesto!
veliki_ah
Posts: 1125
Joined: 28/09/2008 23:42

#4961 Re: Sarajevo Construction

Post by veliki_ah »

thekupus wrote:Sad gledam na TVSA, stavljen prvi sloj asfalta u Muse Cazima Catica, pocetkom sljedece sedmice gotovo sve
Nakon 4.5 mjeseca i bio je vakat da završe rekonstrukciju 200 metara ulice.. Rade sada stepenice koje vode prema ulici potoklinica.
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#4962 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

Hajvan wrote:samo dJamije i hotele grade!

drzava duradi nesto!
Tako je! Treba mladima dati priliku!
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#4963 Re: Sarajevo Construction

Post by Hajvan »

Treba!
Treba mladima jos kladara i hookah barova
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4964 Re: Sarajevo Construction

Post by P308 »

Meni je ovo odlicna lokacija za hotel i nadam se da ce sa ovom zgradom uciniti nesto slicno sto je ucinjeno sa hotelom Opal i hotelom City One Diamond koji se nalaze u blizini.
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#4966 Re: Sarajevo Construction

Post by Naslovnica »

Preostalo još 3.998.640.487.
:lol:
foton
Posts: 887
Joined: 05/07/2004 11:02

#4968 Re: Sarajevo Construction

Post by foton »

Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#4969 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

foton wrote:
Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
Tako je, samo hrakni.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#4970 Re: Sarajevo Construction

Post by Mišo_Kovač »

Za koliko će biti razjebane? Koja su predvidjanja :)
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#4971 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

foton wrote:
Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
Pa neće se istopiti do proljeća, koja je razlika sad ili taf
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#4972 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

Mišo_Kovač wrote:Za koliko će biti razjebane? Koja su predvidjanja :)
Od već postojećih ispred Narodnog, ALU i Scc-a l, niti jedna nije razjebana, s tim da je jedna ispred Scc-a malo ukrivo, ali radi
BadBoy
Posts: 9611
Joined: 01/11/2005 21:55

#4973 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

Cossack wrote:
foton wrote:
Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
Tako je, samo hrakni.
Al baš mi je više preko glave ove naše negativnosti i generalnog kolektivnog stava da ništa ne valja.

Da su ovo postavili u Berlinu, Londonu ili Amsterdamu svi bi pisali "kako se to radi u svijetu"... ali kad je kod nas onda ništa ne valja.
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#4975 Re: Sarajevo Construction

Post by nepass1 »

sta se ono pravi iza zgrade agencije za kordinaciju policijskih tijela ili kako se vec zove?
Post Reply