Odlično, napokon da se i ovo ruglo ukloni.Dzontra_Volta wrote:Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Sarajevo Construction
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4951 Re: Sarajevo Construction
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4952 Re: Sarajevo Construction
Nadam se da će se neće mijenjati izgled objekta. Ima lijepih detalja, šteta bi bilo da se ne zadrži postojeći izgled.Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#4953 Re: Sarajevo Construction
Ostaće izgled prema obali, ostalo se mijenja.Logovan wrote:Nadam se da će se neće mijenjati izgled objekta. Ima lijepih detalja, šteta bi bilo da se ne zadrži postojeći izgled.Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4954 Re: Sarajevo Construction
Pa ima li šta drugo da se u ovom gradu pravi osim hotela?Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4955 Re: Sarajevo Construction
kako nema, stambeno-poslovni kompleks 
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#4956 Re: Sarajevo Construction
Šta bi ti da se pravi tu osim kafane, hotela ili stanova, a da je profitabilno?BadBoy wrote:Pa ima li šta drugo da se u ovom gradu pravi osim hotela?Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
Fabrika za proizvodnju ništa?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#4957 Re: Sarajevo Construction
Šta ćeš na čaršiji drugo graditi osim hotela i ugostiteljtva (eventualno koji butik).BadBoy wrote:Pa ima li šta drugo da se u ovom gradu pravi osim hotela?Dzontra_Volta wrote: Ovdje će se hotel graditi, sa proširenjem prema onom "trokutu".
- Haris.ba
- Posts: 35321
- Joined: 08/09/2005 20:08
#4958 Re: Sarajevo Construction
Sjećam se jedne presude od prije rata za štetne emisije. Kada je trebalo imati petlju, pa pokrenuti postupak protiv društvenog interesa.Dzontra_Volta wrote:Šta ćeš na čaršiji drugo graditi osim hotela i ugostiteljtva (eventualno koji butik).
Za jedno industrijsko postojenje u centru grada, u prizemlju zgrade. Pa se građani bunili zbog buke, i podnijeli tužbu. Mislim da je to postrojenje i dan danas tamo. Znam i kako se zove. Relativno je blizu jednome parku u gradu.
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4959 Re: Sarajevo Construction
Ma znam da je lokacija najpogodnija za to ali u krugu od 50 metara imaš milion hotela, imaš Astre (dvije), odmah niže Estrade ima Hotel Central, pa onda imaš onaj crni monolit - Hotel President, Hotel Evropa...
Samo mi sa na prvu ovako čini prenatrpano hotelima
Samo mi sa na prvu ovako čini prenatrpano hotelima
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4960 Re: Sarajevo Construction
samo dJamije i hotele grade!
drzava duradi nesto!
drzava duradi nesto!
-
veliki_ah
- Posts: 1125
- Joined: 28/09/2008 23:42
#4961 Re: Sarajevo Construction
Nakon 4.5 mjeseca i bio je vakat da završe rekonstrukciju 200 metara ulice.. Rade sada stepenice koje vode prema ulici potoklinica.thekupus wrote:Sad gledam na TVSA, stavljen prvi sloj asfalta u Muse Cazima Catica, pocetkom sljedece sedmice gotovo sve
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4962 Re: Sarajevo Construction
Tako je! Treba mladima dati priliku!Hajvan wrote:samo dJamije i hotele grade!
drzava duradi nesto!
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#4963 Re: Sarajevo Construction
Treba!
Treba mladima jos kladara i hookah barova
Treba mladima jos kladara i hookah barova
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#4964 Re: Sarajevo Construction
Meni je ovo odlicna lokacija za hotel i nadam se da ce sa ovom zgradom uciniti nesto slicno sto je ucinjeno sa hotelom Opal i hotelom City One Diamond koji se nalaze u blizini.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#4966 Re: Sarajevo Construction
Preostalo još 3.998.640.487.

- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
-
foton
- Posts: 887
- Joined: 05/07/2004 11:02
#4968 Re: Sarajevo Construction
Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#4969 Re: Sarajevo Construction
Tako je, samo hrakni.foton wrote:
Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#4970 Re: Sarajevo Construction
Za koliko će biti razjebane? Koja su predvidjanja 
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#4971 Re: Sarajevo Construction
Pa neće se istopiti do proljeća, koja je razlika sad ili taffoton wrote:Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
- thekupus
- Posts: 7388
- Joined: 25/06/2011 22:38
#4972 Re: Sarajevo Construction
Od već postojećih ispred Narodnog, ALU i Scc-a l, niti jedna nije razjebana, s tim da je jedna ispred Scc-a malo ukrivo, ali radiMišo_Kovač wrote:Za koliko će biti razjebane? Koja su predvidjanja
-
BadBoy
- Posts: 9611
- Joined: 01/11/2005 21:55
#4973 Re: Sarajevo Construction
Al baš mi je više preko glave ove naše negativnosti i generalnog kolektivnog stava da ništa ne valja.Cossack wrote:Tako je, samo hrakni.foton wrote:
Kraj novembra je optimalno vrijeme za postavljanje solarnih klupa. Suncano, cisto, ljudi setaju...
Da su ovo postavili u Berlinu, Londonu ili Amsterdamu svi bi pisali "kako se to radi u svijetu"... ali kad je kod nas onda ništa ne valja.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#4975 Re: Sarajevo Construction
sta se ono pravi iza zgrade agencije za kordinaciju policijskih tijela ili kako se vec zove?



