Šta trenutno čitate?

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply

Citate?

Sa zadovoljstvom!
1198
91%
Dovoljno je sto moram citat titlove na TV-u...
123
9%
 
Total votes: 1321

BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4951 Re: Šta trenutno čitate?

Post by BJB »

:D Procitala u cugu..Nije losa..
Citam Crvendaca od J. Nesboa..Svidja mi se..
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#4952 Re: Šta trenutno čitate?

Post by harisoni »

Image

Uploaded with ImageShack.us


Strašna. :-D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4953 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ExNihilo »

vox-populi wrote:Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
to je fantastičan serijal i topla preporuka :thumbup:
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4954 Re: Šta trenutno čitate?

Post by vox-populi »

Ellinor wrote:
vox-populi wrote:Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
to je fantastičan serijal i topla preporuka :thumbup:
tnx dude, zavrsavam LOTR, a poslije cu jos da citam The Hobbit. Poslije toga kupujem lagano TWoT knjige.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4955 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ExNihilo »

Potrošit ćeš se plaho :D

Svaka cca 15 -20 KM :D

Al vrijedi, pogotovo ako ti se svidja LOTR :D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4956 Re: Šta trenutno čitate?

Post by vox-populi »

Ellinor wrote:Potrošit ćeš se plaho :D

Svaka cca 15 -20 KM :D

Al vrijedi, pogotovo ako ti se svidja LOTR :D
Cuj svidja... LOTR citam po ne znam koji put, na engleskom sigurno bar peti put, a citao jos na nasem, njemackom i francuskom, knjiga nad knjigama.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4957 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ExNihilo »

vox-populi wrote:
Cuj svidja... LOTR citam po ne znam koji put, na engleskom sigurno bar peti put, a citao jos na nasem, njemackom i francuskom, knjiga nad knjigama.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Collector604
Posts: 532
Joined: 18/05/2011 04:42
Location: Show ip interface brief

#4958 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Collector604 »

Image
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6864
Joined: 01/05/2010 19:03

#4959 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Digla_da_kreci »

Collector604 wrote:Image
:thumbup: :D


Nakon knjige Metro 2033, dosao je red i na Metro 2034/ Dmitrij Gluhovski
User avatar
Collector604
Posts: 532
Joined: 18/05/2011 04:42
Location: Show ip interface brief

#4960 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Collector604 »

:thumbup: ;-)
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#4962 Re: Šta trenutno čitate?

Post by harisoni »

Ellinor wrote:
vox-populi wrote:Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
to je fantastičan serijal i topla preporuka :thumbup:

Preporuka i od mene.Odličan serijal, iako još uvijek nisam do kraja ga pročitao. :razz:
User avatar
Filter
Posts: 8675
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#4963 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Filter »

Digla_da_kreci wrote:
Collector604 wrote:Image
:thumbup: :D


Nakon knjige Metro 2033, dosao je red i na Metro 2034/ Dmitrij Gluhovski

gdje si nasla 2034??

btw 2033 ... :thumbup:

odo opet trkeljati po netu
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#4964 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Ma.Le.Na »

citaci :)
dajte mi preporuku neke knjige za citati :)
nesto sto je napisano u onako lijepom stilu kao 1000 zlatnih sunaca....ali da nije tuzno :cry: :(
User avatar
Collector604
Posts: 532
Joined: 18/05/2011 04:42
Location: Show ip interface brief

#4965 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Collector604 »

Recimo knjiga Profiling The Criminal Minds

Odlicna knjiga,ogroman izvor znanja :music2: :music:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4966 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ExNihilo »

harisoni wrote:

Preporuka i od mene.Odličan serijal, iako još uvijek nisam do kraja ga pročitao. :razz:
Nisi ni mogao, čeka se zadnji dio :D
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#4967 Re: Šta trenutno čitate?

Post by jedna tamo »

sto godina samoće 97.strana
User avatar
sadmire
Posts: 2401
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#4968 Re: Šta trenutno čitate?

Post by sadmire »

jedna tamo wrote:sto godina samoće 97.strana
dobro napredujes, meni nikako nije isla, prosjek mi je bio nekih 20 stranica dnevno! A i to na silu!
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6864
Joined: 01/05/2010 19:03

#4969 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Digla_da_kreci »

Digla_da_kreci wrote: Nakon knjige Metro 2033, dosao je red i na Metro 2034/ Dmitrij Gluhovski
Filter wrote:gdje si nasla 2034??

btw 2033 ... :thumbup:

odo opet trkeljati po netu
Jesi nasao? :D
Evo jedna od stranica gdje je mozes kupiti http://www.dobra-knjiga.com/Home.asp?Na ... tro%202034
User avatar
Neddd
Posts: 61
Joined: 23/06/2011 08:45
Location: Tamo negdje iza duge ....

#4970 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Neddd »

Agatha Christie Ciganski posjed ! extraaa znacii knjiga :D
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6864
Joined: 01/05/2010 19:03

#4971 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Digla_da_kreci »

Neddd wrote:Agatha Christie Ciganski posjed ! extraaa znacii knjiga :D
:thumbup:
Meni se Agathine knjiige odlicne :thumbup:
Last edited by Digla_da_kreci on 24/06/2022 21:33, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4972 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

ok i ja ih imam 15.ak
pročitao sam možda 10 njih
dobre su sve... ali nekako... mogu li se prerasti?

obožavam misteriju
ali čovjek poželi nešto više?
User avatar
AC_grom_DC
Posts: 3266
Joined: 15/12/2010 09:42

#4973 Re: Šta trenutno čitate?

Post by AC_grom_DC »

još jedna odlična knjiga....Norvežanka koja je odlučila da provede duže vrijeme unutar jedne tradicionalne porodice u Kabulu živeći sa njima kao član porodice.Do u detalje opisuje način života tih ljudi.
Image

naravno tu su opisani i lokalni paštunski macani koji su bacili oko na gošću, neudatu ehlu-l-kitabijku , uključujući i domaćina lično :)
User avatar
Sookie McSue
Posts: 338
Joined: 17/08/2010 13:44
Location: hair of gold and lips like cherries

#4974 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Sookie McSue »

ja čitam Harry Pottera (cijeli serijal) po valjda deseti put, trenutno sam na četvrtoj knjizi :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#4975 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ExNihilo »

Sookie McSue wrote:ja čitam Harry Pottera (cijeli serijal) po valjda deseti put, trenutno sam na četvrtoj knjizi :D

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Post Reply