Citam Crvendaca od J. Nesboa..Svidja mi se..
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4951 Re: Šta trenutno čitate?
Citam Crvendaca od J. Nesboa..Svidja mi se..
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4953 Re: Šta trenutno čitate?
to je fantastičan serijal i topla preporukavox-populi wrote:Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4954 Re: Šta trenutno čitate?
tnx dude, zavrsavam LOTR, a poslije cu jos da citam The Hobbit. Poslije toga kupujem lagano TWoT knjige.Ellinor wrote:to je fantastičan serijal i topla preporukavox-populi wrote:Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4955 Re: Šta trenutno čitate?
Potrošit ćeš se plaho
Svaka cca 15 -20 KM
Al vrijedi, pogotovo ako ti se svidja LOTR
Svaka cca 15 -20 KM
Al vrijedi, pogotovo ako ti se svidja LOTR
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4956 Re: Šta trenutno čitate?
Cuj svidja... LOTR citam po ne znam koji put, na engleskom sigurno bar peti put, a citao jos na nasem, njemackom i francuskom, knjiga nad knjigama.Ellinor wrote:Potrošit ćeš se plaho![]()
Svaka cca 15 -20 KM![]()
Al vrijedi, pogotovo ako ti se svidja LOTR
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4957 Re: Šta trenutno čitate?
vox-populi wrote:
Cuj svidja... LOTR citam po ne znam koji put, na engleskom sigurno bar peti put, a citao jos na nasem, njemackom i francuskom, knjiga nad knjigama.
- Collector604
- Posts: 532
- Joined: 18/05/2011 04:42
- Location: Show ip interface brief
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
- Collector604
- Posts: 532
- Joined: 18/05/2011 04:42
- Location: Show ip interface brief
-
factotum
- Posts: 81
- Joined: 19/03/2011 20:07
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#4962 Re: Šta trenutno čitate?
Ellinor wrote:to je fantastičan serijal i topla preporukavox-populi wrote:Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
Preporuka i od mene.Odličan serijal, iako još uvijek nisam do kraja ga pročitao.
- Filter
- Posts: 8675
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#4964 Re: Šta trenutno čitate?
citaci 
dajte mi preporuku neke knjige za citati
nesto sto je napisano u onako lijepom stilu kao 1000 zlatnih sunaca....ali da nije tuzno

dajte mi preporuku neke knjige za citati
nesto sto je napisano u onako lijepom stilu kao 1000 zlatnih sunaca....ali da nije tuzno
- Collector604
- Posts: 532
- Joined: 18/05/2011 04:42
- Location: Show ip interface brief
#4965 Re: Šta trenutno čitate?
Recimo knjiga Profiling The Criminal Minds
Odlicna knjiga,ogroman izvor znanja

Odlicna knjiga,ogroman izvor znanja
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4966 Re: Šta trenutno čitate?
Nisi ni mogao, čeka se zadnji dioharisoni wrote:
Preporuka i od mene.Odličan serijal, iako još uvijek nisam do kraja ga pročitao.
- jedna tamo
- Posts: 7569
- Joined: 09/10/2009 10:48
- Location: tamo gdje je sve po mom
#4967 Re: Šta trenutno čitate?
sto godina samoće 97.strana
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4968 Re: Šta trenutno čitate?
dobro napredujes, meni nikako nije isla, prosjek mi je bio nekih 20 stranica dnevno! A i to na silu!jedna tamo wrote:sto godina samoće 97.strana
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
#4969 Re: Šta trenutno čitate?
Digla_da_kreci wrote: Nakon knjige Metro 2033, dosao je red i na Metro 2034/ Dmitrij Gluhovski
Jesi nasao?Filter wrote:gdje si nasla 2034??
btw 2033 ...![]()
odo opet trkeljati po netu
Evo jedna od stranica gdje je mozes kupiti http://www.dobra-knjiga.com/Home.asp?Na ... tro%202034
- Neddd
- Posts: 61
- Joined: 23/06/2011 08:45
- Location: Tamo negdje iza duge ....
#4970 Re: Šta trenutno čitate?
Agatha Christie Ciganski posjed ! extraaa znacii knjiga 
- Digla_da_kreci
- Posts: 6864
- Joined: 01/05/2010 19:03
#4971 Re: Šta trenutno čitate?
Neddd wrote:Agatha Christie Ciganski posjed ! extraaa znacii knjiga
Meni se Agathine knjiige odlicne
Last edited by Digla_da_kreci on 24/06/2022 21:33, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4972 Re: Šta trenutno čitate?
ok i ja ih imam 15.ak
pročitao sam možda 10 njih
dobre su sve... ali nekako... mogu li se prerasti?
obožavam misteriju
ali čovjek poželi nešto više?
pročitao sam možda 10 njih
dobre su sve... ali nekako... mogu li se prerasti?
obožavam misteriju
ali čovjek poželi nešto više?
- AC_grom_DC
- Posts: 3266
- Joined: 15/12/2010 09:42
#4973 Re: Šta trenutno čitate?
još jedna odlična knjiga....Norvežanka koja je odlučila da provede duže vrijeme unutar jedne tradicionalne porodice u Kabulu živeći sa njima kao član porodice.Do u detalje opisuje način života tih ljudi.

naravno tu su opisani i lokalni paštunski macani koji su bacili oko na gošću, neudatu ehlu-l-kitabijku , uključujući i domaćina lično

naravno tu su opisani i lokalni paštunski macani koji su bacili oko na gošću, neudatu ehlu-l-kitabijku , uključujući i domaćina lično
- Sookie McSue
- Posts: 338
- Joined: 17/08/2010 13:44
- Location: hair of gold and lips like cherries
#4974 Re: Šta trenutno čitate?
ja čitam Harry Pottera (cijeli serijal) po valjda deseti put, trenutno sam na četvrtoj knjizi 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#4975 Re: Šta trenutno čitate?
Sookie McSue wrote:ja čitam Harry Pottera (cijeli serijal) po valjda deseti put, trenutno sam na četvrtoj knjizi


