SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#4951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ing-ecc »

supercali wrote:
ing-ecc wrote:Ja sam cuo pricE da se sve vise auta vidja kako skrecu desno na semaforu iz Radiceve u M. Tita. :shock: I to kazu ocevidci da to sasvim normalno izvode.
Sad ne znam jel ovaj kombi mogao dobaciti bar nekih 70-80 m 'uz M. Tita' a da ga vec neko ranije nije 'napenalio'. :D
Ne k9ntam dokle bi vozi desno
Da ima neka ulica blizu kao sto kod hotela europa idu prema obali pa ajde al ovdje nikako ne mogu skontati dokle bi isao
Do dalmatinske nemoguce da ga neko ne pokupi
Do Mc Donaldsa :lol: .... na najnoviji bounty :wink:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bleee_sa »

supercali wrote:
ing-ecc wrote:Ja sam cuo pricE da se sve vise auta vidja kako skrecu desno na semaforu iz Radiceve u M. Tita. :shock: I to kazu ocevidci da to sasvim normalno izvode.
Sad ne znam jel ovaj kombi mogao dobaciti bar nekih 70-80 m 'uz M. Tita' a da ga vec neko ranije nije 'napenalio'. :D
Ne k9ntam dokle bi vozi desno
Da ima neka ulica blizu kao sto kod hotela europa idu prema obali pa ajde al ovdje nikako ne mogu skontati dokle bi isao
Do dalmatinske nemoguce da ga neko ne pokupi
Pruščakova i Alije Isakovića, tek onda Dalmatinska :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

U alije isakovica ne moze jer je slijepa a i saobraćaj u njoj je ogranicen
U pruscakovu moze pored parkuse trampinom pa mehmeda spahe i tu si lakse logicnije nego ovako skretati
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bleee_sa »

Pa ovaj da se služio logikom ne bi ni smot'o iz Radićeve u Titovu u kontru.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

kad su bili protesti 2014. ja sam od predsjedništva do trampine prešao u kontra smjeru :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

bleee_sa wrote:Pa ovaj da se služio logikom ne bi ni smot'o iz Radićeve u Titovu u kontru.
Ma da nema samo sa druge strane zgrade ulica koja vodi u istu shvatio bih zasto skrece al ovako u pruscakovu sigurno ne skrece
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#4957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ing-ecc »

Jel bila i ona situacija nekog drogerasa koji je dogurao do vjecne vatre, parkirao i razgulio?? :-)
Sad ne znam njegovu putanju al je isto bilo u kontru.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#4958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

On je cini mi se iz radiceve
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

Pa prije par sedmica je neki punto cini mi se skrenuo desno. Mozda ne znaju ljudi. Ne znam ni ima li znak. Vjerovatno ima.

Smrad i paljevina i dim na ch vili
ing-ecc
Posts: 18618
Joined: 31/03/2013 09:58

#4960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ing-ecc »

karanana wrote: Smrad i paljevina i dim na ch vili
Dje, koji dio?? pribliznije
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4961 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

ing-ecc wrote:
karanana wrote: Smrad i paljevina i dim na ch vili
Dje, koji dio?? pribliznije
Kumrovec, kvadrant. Mozda kontejner ali bas smrdi
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#4962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

supercali wrote:
ing-ecc wrote:Ja sam cuo pricE da se sve vise auta vidja kako skrecu desno na semaforu iz Radiceve u M. Tita. :shock: I to kazu ocevidci da to sasvim normalno izvode.
Sad ne znam jel ovaj kombi mogao dobaciti bar nekih 70-80 m 'uz M. Tita' a da ga vec neko ranije nije 'napenalio'. :D
Ne k9ntam dokle bi vozi desno
Da ima neka ulica blizu kao sto kod hotela europa idu prema obali pa ajde al ovdje nikako ne mogu skontati dokle bi isao
Do dalmatinske nemoguce da ga neko ne pokupi
Prolazio ja posle udesa i svadjaju se ko je kriv. Nije jos ni policije bilo. Kako sam skontao golf vozio lijevom trakom, ovaj se kombi prestrojavao iz srednje u lijevu. Golf ga zakacio za zadnji kraj i okrenuo.
U kombiju cigi.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

kaže trkali se do biblioteke :lol:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52662
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

ovo garant na onu francusku, a?
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

prolazio sam u pola 8 tuda i nisam vidio ništa


lafo neko se auto prvrnulo kod energoinvesta
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#4968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Gazda "Mrvice" naručio sabotažu konkurencije :D
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Dana 04.09.2016.godine u 13,15 sati, policijski službenici Jedinice za saobraćaj ovog Ministarstva, lišili su slobode S.E., roeđen 1972.godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo iz člana 336. stav 3. (Teška krivična djela protiv sigurnosti javnog saobraćaja), a u vezi sa članom 332. (Ugrožavanje javnog saobraćaja) i članom 337. KZ F BIH (Neukazivanje pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nezgodi). Isti je dana 01.09.2016.godine na kolovu ulice Zagrebačka, općina Novo Sarajevo, upravljajući putničkim motornim vozilom marke “Mercedes”, reg oznake M85-A-622, udario i oborio na kolovoz pješaka - mldb. V.A. iz Sarajeva, a potom se udaljio sa mjesta saobraćajne nezgode. Tom prilikom je pješak zadobio teške tjelesne povrede opasne po život. O prednjem je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a S.E. je predat u Odsjek za zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo. Nastavlja se rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju opisanog krivičnog djela.
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Po ovome, nema teoretske sanse da se u ovako malom gradu nesto ne zna ili ne moze rijesiti, da se hoce, naravno.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#4972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Vitezanin »

Možda je malo kasno, ali u petak za vrijeme špice oko 4 popodne sudar na Pofalićima do raskrsnice, izlaze likovi, tuku se, kolone se napravile, niko ništa, a vidim nema ni vijestina tu temu. Možda ovo nije crna hronika? :D
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#4973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vnm »

sta sam ja puta vidio da izadju iz auta pa se pomarisu, nikad u nikakvoj hronici nisam citao o tome. :)
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

pa takvih marisana vezanih za saobracaj ima po nekoliko dnevno. to ne zasluzuje crnu hroniku. malo izadju posamaraju se,odnosno najcesce niko ni ne spoji fin samar, aperkat ili nesto, nego mahnu 2-3 puta jedan na drugog i vrate se u auta i nastave voziti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

I ja nedavno u Ze vidjeh jako smijesnu marisanu. Mastrafe se likovi iz neutvrdjenog razloga na trotoru, sve jedan drugom stosom u glavu direktni pogoci, nijedan ne drzi gard da stiti lice :D Sijevaju sake, a picich od jednog nezainteresovano ponasa i sto mi je bilo nak cudno ceska supcic :roll:
Post Reply