Do Mc Donaldsasupercali wrote:Ne k9ntam dokle bi vozi desnoing-ecc wrote:Ja sam cuo pricE da se sve vise auta vidja kako skrecu desno na semaforu iz Radiceve u M. Tita.I to kazu ocevidci da to sasvim normalno izvode.
Sad ne znam jel ovaj kombi mogao dobaciti bar nekih 70-80 m 'uz M. Tita' a da ga vec neko ranije nije 'napenalio'.
Da ima neka ulica blizu kao sto kod hotela europa idu prema obali pa ajde al ovdje nikako ne mogu skontati dokle bi isao
Do dalmatinske nemoguce da ga neko ne pokupi
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#4951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#4952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pruščakova i Alije Isakovića, tek onda Dalmatinskasupercali wrote:Ne k9ntam dokle bi vozi desnoing-ecc wrote:Ja sam cuo pricE da se sve vise auta vidja kako skrecu desno na semaforu iz Radiceve u M. Tita.I to kazu ocevidci da to sasvim normalno izvode.
Sad ne znam jel ovaj kombi mogao dobaciti bar nekih 70-80 m 'uz M. Tita' a da ga vec neko ranije nije 'napenalio'.
Da ima neka ulica blizu kao sto kod hotela europa idu prema obali pa ajde al ovdje nikako ne mogu skontati dokle bi isao
Do dalmatinske nemoguce da ga neko ne pokupi
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U alije isakovica ne moze jer je slijepa a i saobraćaj u njoj je ogranicen
U pruscakovu moze pored parkuse trampinom pa mehmeda spahe i tu si lakse logicnije nego ovako skretati
U pruscakovu moze pored parkuse trampinom pa mehmeda spahe i tu si lakse logicnije nego ovako skretati
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#4954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa ovaj da se služio logikom ne bi ni smot'o iz Radićeve u Titovu u kontru.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kad su bili protesti 2014. ja sam od predsjedništva do trampine prešao u kontra smjeru 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma da nema samo sa druge strane zgrade ulica koja vodi u istu shvatio bih zasto skrece al ovako u pruscakovu sigurno ne skrecebleee_sa wrote:Pa ovaj da se služio logikom ne bi ni smot'o iz Radićeve u Titovu u kontru.
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#4957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jel bila i ona situacija nekog drogerasa koji je dogurao do vjecne vatre, parkirao i razgulio??
Sad ne znam njegovu putanju al je isto bilo u kontru.
Sad ne znam njegovu putanju al je isto bilo u kontru.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#4958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
On je cini mi se iz radiceve
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa prije par sedmica je neki punto cini mi se skrenuo desno. Mozda ne znaju ljudi. Ne znam ni ima li znak. Vjerovatno ima.
Smrad i paljevina i dim na ch vili
Smrad i paljevina i dim na ch vili
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#4960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dje, koji dio?? pribliznijekaranana wrote: Smrad i paljevina i dim na ch vili
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4961 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kumrovec, kvadrant. Mozda kontejner ali bas smrdiing-ecc wrote:Dje, koji dio?? pribliznijekaranana wrote: Smrad i paljevina i dim na ch vili
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#4962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prolazio ja posle udesa i svadjaju se ko je kriv. Nije jos ni policije bilo. Kako sam skontao golf vozio lijevom trakom, ovaj se kombi prestrojavao iz srednje u lijevu. Golf ga zakacio za zadnji kraj i okrenuo.supercali wrote:Ne k9ntam dokle bi vozi desnoing-ecc wrote:Ja sam cuo pricE da se sve vise auta vidja kako skrecu desno na semaforu iz Radiceve u M. Tita.I to kazu ocevidci da to sasvim normalno izvode.
Sad ne znam jel ovaj kombi mogao dobaciti bar nekih 70-80 m 'uz M. Tita' a da ga vec neko ranije nije 'napenalio'.
Da ima neka ulica blizu kao sto kod hotela europa idu prema obali pa ajde al ovdje nikako ne mogu skontati dokle bi isao
Do dalmatinske nemoguce da ga neko ne pokupi
U kombiju cigi.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kaže trkali se do biblioteke 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52662
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ovo garant na onu francusku, a?
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
prolazio sam u pola 8 tuda i nisam vidio ništa
lafo neko se auto prvrnulo kod energoinvesta
lafo neko se auto prvrnulo kod energoinvesta
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#4968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gazda "Mrvice" naručio sabotažu konkurencije 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dana 04.09.2016.godine u 13,15 sati, policijski službenici Jedinice za saobraćaj ovog Ministarstva, lišili su slobode S.E., roeđen 1972.godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo iz člana 336. stav 3. (Teška krivična djela protiv sigurnosti javnog saobraćaja), a u vezi sa članom 332. (Ugrožavanje javnog saobraćaja) i članom 337. KZ F BIH (Neukazivanje pomoći osobi povrijeđenoj u saobraćajnoj nezgodi). Isti je dana 01.09.2016.godine na kolovu ulice Zagrebačka, općina Novo Sarajevo, upravljajući putničkim motornim vozilom marke “Mercedes”, reg oznake M85-A-622, udario i oborio na kolovoz pješaka - mldb. V.A. iz Sarajeva, a potom se udaljio sa mjesta saobraćajne nezgode. Tom prilikom je pješak zadobio teške tjelesne povrede opasne po život. O prednjem je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a S.E. je predat u Odsjek za zadržavanje osoba lišenih slobode MUP-a Kantona Sarajevo. Nastavlja se rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju opisanog krivičnog djela.
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#4971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Po ovome, nema teoretske sanse da se u ovako malom gradu nesto ne zna ili ne moze rijesiti, da se hoce, naravno.
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#4972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Možda je malo kasno, ali u petak za vrijeme špice oko 4 popodne sudar na Pofalićima do raskrsnice, izlaze likovi, tuku se, kolone se napravile, niko ništa, a vidim nema ni vijestina tu temu. Možda ovo nije crna hronika? 
-
vnm
- Posts: 1489
- Joined: 08/07/2008 01:28
#4973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sta sam ja puta vidio da izadju iz auta pa se pomarisu, nikad u nikakvoj hronici nisam citao o tome. 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa takvih marisana vezanih za saobracaj ima po nekoliko dnevno. to ne zasluzuje crnu hroniku. malo izadju posamaraju se,odnosno najcesce niko ni ne spoji fin samar, aperkat ili nesto, nego mahnu 2-3 puta jedan na drugog i vrate se u auta i nastave voziti.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I ja nedavno u Ze vidjeh jako smijesnu marisanu. Mastrafe se likovi iz neutvrdjenog razloga na trotoru, sve jedan drugom stosom u glavu direktni pogoci, nijedan ne drzi gard da stiti lice
Sijevaju sake, a picich od jednog nezainteresovano ponasa i sto mi je bilo nak cudno ceska supcic 
