E jbg..Alfons Kauders wrote:Nije mozda vec sigurno, kao i oni na drugoj strani. Znas kako znam? Zato jer su politicarianimals wrote:Ne branim Trumpa, mozda i jeste smece..Alfons Kauders wrote:
Dobro, vidimo kako vam idu te prognoze od ruke... Ali zaboravljate jedan bitan detalj kolega.
Za razliku od Hrvata, drugi narodi imaju vise od jedne politicke opcije.
ali idu ma na zivce ove demonsstracije sada..
sta su prije radili..i kakve veze imaju Hrvati sa ovim..![]()
A imate brate veze, imate... Pogledaj malo rasprave na najvecim hrvatskim medijima i forumima u BiH, pa ce ti biti jasno na sta mislim. Rekao sam kad ste krenuli s ovom eskalacijom prije par mjeseci - odabrali ste stranu i sad dolazi vrijeme da se pomirite s posljedicama.
A prva posljedica je ta sto cu vam reci da vasa pro-srpska i pro-ruska politika u zadnjih 10 godina sa sobom nosi stanovite... Posljedice
jebe mi se za Hrvatske i Srpske forume..
samo znam da u Americi nikad ne bi zivio..
a sto je najgore Njemacka upravo radi da postane Amerika,
i to bi da nametne i ostalim zemljama...
ali ostale Evropske zemlje ne zele to..
i to je jedini ispravan put,ne Amercikom imperijalizmu u Evropi..



