Cupko_ wrote:Muuky wrote:Cupko_ wrote:Ups, još nešto - svi novi korisnici koji aktiviraju !hej start paket i korisnici drugih mobilnih mreža koji prijeđu na !hej i aktiviraju broj, mogu tijekom 12 mjeseci ostvarivati dupli iznos megabajta na aktivirane opcije sa internet prometom na Slagalici i Savršenoj tarifi.
To bi značilo da će se na ovoj dolazećoj tarifi Slagalica za 15 KM prvih 12 mjeseci dobijati 10 GB ukoliko se kupi novi !hej start paket ili prenese broj na !hej iz neke druge mreže

ovo mi nešto djeluje previše dobrooo ?
Jel ti problem malo pojasniti ? Šta bi mi bilo bolje i koje su opcije ? ako znaš
Npr ja sam trenutno na mini15 + moja tv 1GB neta
stim da nikad ne prelazim ovih 15 km + 2,50 PDV -17,50 svaki mjesec
U ponedjeljak će sve izaći zvanično pa će biti jasnije. Ovo što se tiče duplih MB će sigurno biti tako a ovo dole za slagalicu je moje neko logično razmišljanje pa vidit ćemo

Ja sam zvanicno odlucio preci sa Moj mini 15 tj 17,55 KM na GO free jer sam 17.10 potrošio jednu gigu brzog neta (uvezan u moj izbor sa moja tv) i patim se sve do sad na neupotrebljiva 64 kps a na razgovore potrosio samo 2,32 KM

a ako bi dokupio dodatni net to bi mi se dodatno naplatilo i sto me je naljutilo prosli mjesec zvao firmu koja fizicki (alarm) obezbjedjuje objekte na cetverocifreni broj i to mi se dodatno naplatilo kao posebna usluga tj nije uslo u pretplatu
Isao sam u GOfree na Dobrinji i objasnili su mi da mogu prenijeti broj iz BHTelecoma, samo da od njih donesem papir da sam izmirio sve troškove. Dopunit cu 20 KM i odmah aktivirati 3G za 10 KM koje mi traju 30 dana sto je meni za fb i viber sasvim dovolljno a ako i potrošim koji dan ranije imat cu besplatni net spori ali opet duplo brži od BHTelekoma na 128 kbs
Obracunska je jedna sekunda sto meni odgovara jer su mi pozivi kratki. Iako je uspostava poziva 6 feninga to je opet ok.
Definitivno sam odlucio da cu to odraditi u ponedeljak, tri mjeseca cu izdržati kako god da bude a poslije cemo vidjeti ko šta nudi na tržištu povoljnije. Prošla su vremena kad sam gledao patriotizam, sad gledam samo svoj djep kao svi drugi