Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4926 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Entropio wrote:
LSD wrote:Dobro je sa tim oznojenim muškim tijelima, bez pretjerivanja sad...nismo gay community....nego šta ovaj Pinto slavi da mi je znati :? ...jedan jedini šut koji je išao u njegov gol nije u stanju odbraniti :lol: mogli si i Gušu komotno angažovati, za njega je Šogun golmanska klasa.
Dešava se. Valdes je u prošlom El Clasicu katastrofalno pogriješio, pa šta? Dobar je Pinto.
Ne možeš Valdesa (koliko god da je sklon kiksevima) ali baš nikako porediti sa ovim pokušajem od golmana....ne pljujem po Pintu, ali je fakat preloš golman...bar za jedne Barce je preloš....kroz noge mu Ronaldo zavuce :shock: :oops:
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#4927 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Lucas Leiva »

Manic Psycho wrote:
Lucas Leiva wrote:Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
mislim da je konacan odgovor luzerpool. andy carol se usro :lol:
Engleski klubovi su viteski klubovi, ova dva spanska su govna neopjevana!
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#4928 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fidoremilienko »



:D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4929 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

LSD wrote: Ne možeš Valdesa (koliko god da je sklon kiksevima) ali baš nikako porediti sa ovim pokušajem od golmana....ne pljujem po Pintu, ali je fakat preloš golman...bar za jedne Barce je preloš....kroz noge mu Ronaldo zavuce :shock: :oops:
pinto je osvojio zamora trofej :lol:
User avatar
samaran
Posts: 116
Joined: 20/01/2011 08:18

#4930 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by samaran »

Kako jos braco da ih maznemo, hoces pet razlike, hos u gostima pa kod kuce, hos po pet sest puta zaredom, pustis ih da povedu pa im zabijes 2, 3.... pa onda das abidalu i puyolu da zabijaju ili onoj djecurliji alcantari i ostalim... pa malo messi solo prodor....ja ne znam sta jos treba...
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#4931 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Baltazar_khan »

Image
jesu se zadali :mrgreen:
User avatar
Hopkins
Posts: 494
Joined: 10/01/2012 00:44

#4932 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Hopkins »

samaran wrote:Kako jos braco da ih maznemo, hoces pet razlike, hos u gostima pa kod kuce, hos po pet sest puta zaredom, pustis ih da povedu pa im zabijes 2, 3.... pa onda das abidalu i puyolu da zabijaju ili onoj djecurliji alcantari i ostalim... pa malo messi solo prodor....ja ne znam sta jos treba...
:D
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#4933 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Manic Psycho »

Lucas Leiva wrote:
Manic Psycho wrote:
Lucas Leiva wrote:Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
mislim da je konacan odgovor luzerpool. andy carol se usro :lol:
Engleski klubovi su viteski klubovi, ova dva spanska su govna neopjevana!
:lol: :lol: :lol: naravno. nema potrebe za daljnjim odgovorima
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4934 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Not My Idea »

:-)
Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4935 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

:lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4936 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

Ista utakmica i kod 0-0, i kod 1-0,1-1 i 1-2. Ova Mourinhova taktika je imala smisla.Pojacan srednji red i Antiltop i Coentrao rade kao zivotinje. Jedina greska po meni je bila trojica gore u napadu. Ozil umjesto Higuaina ili Benzeme bi bilo puno logicnije. Utakmica je dokaz da ne igras ofanzivnije ako imas tri napadaca. Ko ce im dodati loptu? Sada ce Mourinho od navijaca Reala biti proglasen kukavicom seronjom i bezveznjakom. Madrid u nedjelju ima utakmicu protiv ATHL. Bilbao-a na svom terenu. Ako ne rijese utakmicu u prvom poluvremenu Bernabeu bi mogao biti surov prema svojim igracima.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4937 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Ista utakmica i kod 0-0, i kod 1-0,1-1 i 1-2. Ova Mourinhova taktika je imala smisla.Pojacan srednji red i Antiltop i Coentrao rade kao zivotinje. Jedina greska po meni je bila trojica gore u napadu. Ozil umjesto Higuaina ili Benzeme bi bilo puno logicnije. Utakmica je dokaz da ne igras ofanzivnije ako imas tri napadaca. Ko ce im dodati loptu? Sada ce Mourinho od navijaca Reala biti proglasen kukavicom seronjom i bezveznjakom. Madrid u nedjelju ima utakmicu protiv ATHL. Bilbao-a na svom terenu. Ako ne rijese utakmicu u prvom poluvremenu Bernabeu bi mogao biti surov prema svojim igracima.
To sam se isto pitao...šta mu je radio Higuain (a Boga mi i Benzema) na terenu :? :roll: ...onaj decko Calejon se bar nešto vidio, bio je zapažen barem u duelim, ako ništa drugo...pa i Ozil koji nije neki fajter....Higuain i Benzema potpuno bezopasni, zapravo suvišni igraci u ovakvoj utakmicu :shock: ....šta je radio - cekao je Barcu na sredini sa ciljem da ih iskontrira preko brzog Ronalda (i jedna je takva situacija prošla u 11 minuti kad je pobjegao Piqueu i iskosa zavukao Pintu kroz noge)....ali šta dalje?? ...potpuno pasivan i podređen pristup utakmici, cemu svjedoci omjer lopte 73-27% u korist Barce, dakle u sred Madrida, nema igraca manje, igraju na svom stadionu i on bez imalo rizika igra ziheraški i ne pokušava da šta iskreira sa svojim igracima :shock: a ima igrace koji se mogu nadigravati sa Barcom... uopšte nije pro-aktivan, vec ceka kao kobac grešku....pa tako igra i Osasuna protiv Barce (sa ovim omjerom posjeda lopte)...jbt jedan Betis više pokaže i kombinuje od Reala koji je 5-6 puta skuplji tim.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4938 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Iker Casillas: "We must use our weapons. Barcelona have a style of play and should be congratulated"
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4939 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by skenderija04 »

@ LSD
Danas je Mourinho odlucio da se kocka i izgubio je. Izgubio je postovanje svoje publike i to je najgore sto mu se moglo desiti.Prosle godine su prihvatili nacin igre s obzirom da je Mourinhova prva sezona, cilj je bio pobijediti Barcu kako god a jos su imali i onu pricu o sudijama. Ove godine je druga prica.Real igra dobro, prvi je sa pet bodova prednosti i prohtjevi su porasli. Cetiri Klasika ove godine tri poraza.Tri utakmice u Madridu su poveli i niti jednu dobili. Navijacu Madrida je prekipilo. Navijaci Reala su ok, mogu izgubiti i to prihvataju i prastaju. Jedino sto ne mogu prihvatiti je inferioran polozaj i to protiv Barce i jos kuci.....i tako vec cetiri godine.
Od danas ce Mourinho biti u masini Marce i kojekakvih kreatora javnog mjenja. A iz toga se niti jedan trener nije izvukao.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4940 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Real Madrid 1-2 Barcelona: Real start strongly but Barca eventually find a way through

Image
Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4941 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Image
Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#4942 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

surovo! :D
Image
User avatar
Richard Wagner
Posts: 1138
Joined: 30/04/2011 11:18

#4943 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Richard Wagner »

User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#4944 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tvrdokorna mrlja »

kod 0-1 cekas da barca zabije,gol visi u zraku
kod 1-1 cekas da barca povede,gol visi u zraku
kod 2-1 cekas da barca da treci gol,i zavrsi tekmu,i opet gol visi u zraku

frustrirajuce ...i za navijace,i za murinja i za igrace...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4945 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4946 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#4947 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by just principe »

User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#4948 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ascari »

samo jedan u nizu fenomenalnih poteza busquetsa!
Image

citam komentare par stranica unazad i od jednom svi osporavaju gazenje od strane pepea. ne sjecam se da je bilo takvih reakcija nakon sto su to uradili arbeloa i marcelo (mislim da su bili njih dvojica) u ona dva "simulatorska" clasica. doduse, bilo je manje ofirno (po nogama).
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4949 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by BHF_Manijak »

skenderija04 wrote:Ista utakmica i kod 0-0, i kod 1-0,1-1 i 1-2. Ova Mourinhova taktika je imala smisla.Pojacan srednji red i Antiltop i Coentrao rade kao zivotinje. Jedina greska po meni je bila trojica gore u napadu. Ozil umjesto Higuaina ili Benzeme bi bilo puno logicnije. Utakmica je dokaz da ne igras ofanzivnije ako imas tri napadaca. Ko ce im dodati loptu? Sada ce Mourinho od navijaca Reala biti proglasen kukavicom seronjom i bezveznjakom. Madrid u nedjelju ima utakmicu protiv ATHL. Bilbao-a na svom terenu. Ako ne rijese utakmicu u prvom poluvremenu Bernabeu bi mogao biti surov prema svojim igracima.
To je to! :thumbup: Ok, tri napadaca, ali ko ce im dati loptu?! To isto stavis dva golmana(uzmimo primjer da to moze tako) a ne stavis nikog u odbranu, koja ti korist s 2 golmana onda?! :roll:
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#4950 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by luckylaka »

BHF_Manijak wrote:
skenderija04 wrote:Ista utakmica i kod 0-0, i kod 1-0,1-1 i 1-2. Ova Mourinhova taktika je imala smisla.Pojacan srednji red i Antiltop i Coentrao rade kao zivotinje. Jedina greska po meni je bila trojica gore u napadu. Ozil umjesto Higuaina ili Benzeme bi bilo puno logicnije. Utakmica je dokaz da ne igras ofanzivnije ako imas tri napadaca. Ko ce im dodati loptu? Sada ce Mourinho od navijaca Reala biti proglasen kukavicom seronjom i bezveznjakom. Madrid u nedjelju ima utakmicu protiv ATHL. Bilbao-a na svom terenu. Ako ne rijese utakmicu u prvom poluvremenu Bernabeu bi mogao biti surov prema svojim igracima.
To je to! :thumbup: Ok, tri napadaca, ali ko ce im dati loptu?! To isto stavis dva golmana(uzmimo primjer da to moze tako) a ne stavis nikog u odbranu, koja ti korist s 2 golmana onda?! :roll:
Pa kako jos Maurino nije pokusao protiv Barce sa jednim napadacem,sa dva,sa tri,bez napadaca,sa 2 beka,tri,cetiri,tri vezna,cetiri,tri bocna,cetiri bocna ne ide nikako ,da oproba sa Messi-em.Jednostavno covjek nema rjesenje za Guardiolu.P.S.Danas prvi put sazna da Guardiola samo 41 godinu ima wtf mogao je jos igrati a ob pokupio sve trfeje ovog svijeta. :thumbup:
Locked