Kitarovicki su vece sise od intelektaKolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#4926 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
-
prog321
- Posts: 7052
- Joined: 08/07/2014 21:03
#4927 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
ali lik je muško 
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#4928 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
mozdaprog321 wrote:ali lik je muško
-
prog321
- Posts: 7052
- Joined: 08/07/2014 21:03
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#4930 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ko? Kitarovickaprog321 wrote:ali lik je muško
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#4931 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Eto vidite kako je lijepa diskusija, odmah u pravom smjeru - zajebancija...
Samo na ignore i mirna Bosna.
Samo na ignore i mirna Bosna.
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#4932 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Napose kad se sa takvom veličinom kao ti moram usporediti ...zenit dozic wrote:Kitarovicki su vece sise od intelektaKolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Na temi od cca.200 stranica delegat nije u stanju napisati jedan jedini post koji bi čovjek povezao sa temom . Osim omalovažavanja,negiranja i ruganja drugima ne možeš naći NIŠTA .. tabula rasa kad je dijalog u pitanju...
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#4933 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Svaki moj post ima veze sa temom. U svakom pistu ukazujem na velikosrpsku kuinju sa juznosrpskim receptima.Kolinda wrote:Napose kad se sa takvom veličinom kao ti moram usporediti ...zenit dozic wrote:Kitarovicki su vece sise od intelektaKolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Na temi od cca.200 stranica delegat nije u stanju napisati jedan jedini post koji bi čovjek povezao sa temom . Osim omalovažavanja,negiranja i ruganja drugima ne možeš naći NIŠTA .. tabula rasa kad je dijalog u pitanju...
Od pisanja da je avis nakro bele tehnike od svojih komsija i dan danas istu prodaje, do negiranja drzave, najbrojnijeg naroda, koaliranje sa ratnim drugovima, ubijanje povratnika, prije toga slanje komsija u logore i ubijanje i maltretiranje istih, nazivi ulica i trgova po ndh fasistima, skrnavljenje tekovina NOBa itd itd
Ti pises off topic. Stvari vezane za ustav i mokre snove juznih srba
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#4934 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Upravo si potvrdio moju tezu 
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#4935 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Zanimljivo nas proljeće čeka kad je u pitanju BiH a posebno fBiH .
Bakir ma kako izgledalo da se nalazi u teškoj situaciji ipak ima par jakih aduta.
1. Podnio je reviziju i jedino njeno ne prihvaćanje od strane suda će mu malo naštetiti ali opet ne previše jer može reći ja sam pokušao i što sad .
2. Drugi jaki adut je novi izborni zakon, ako pritisak nacionalista s lijeve strane df,SDP,gs Ico.bude prevelik samo kaže ok neću pristati ,izbora nema Bakir ima političku moć ,svoje ljude uhljebljene po raznim državnim firmama i nikom ko njemu .
3. A kako će na sve to gledati ovi nacionalisti s lijeva vidjeti će mo , dali dolazi vrijeme plenuma i prosvjeda neizvjesno je..
Bakir ma kako izgledalo da se nalazi u teškoj situaciji ipak ima par jakih aduta.
1. Podnio je reviziju i jedino njeno ne prihvaćanje od strane suda će mu malo naštetiti ali opet ne previše jer može reći ja sam pokušao i što sad .
2. Drugi jaki adut je novi izborni zakon, ako pritisak nacionalista s lijeve strane df,SDP,gs Ico.bude prevelik samo kaže ok neću pristati ,izbora nema Bakir ima političku moć ,svoje ljude uhljebljene po raznim državnim firmama i nikom ko njemu .
3. A kako će na sve to gledati ovi nacionalisti s lijeva vidjeti će mo , dali dolazi vrijeme plenuma i prosvjeda neizvjesno je..
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#4936 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Majorizacija !!!Alfons Kauders wrote:Eto vidite kako je lijepa diskusija, odmah u pravom smjeru - zajebancija...
Samo na ignore i mirna Bosna.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#4937 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Prihvatio bih rizik, meni izgleda k'o da joj nista ne fali.spreca wrote:mozdaprog321 wrote:ali lik je muško
Taman.
- Point.
- Posts: 33514
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4938 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Koliki je doseg necijeg intelekta da se prosuditi da upotrebljava rijec koja nije zakonski po Ustavu i naravno, sad ce opet kmecati kako dosljeduje pravom, iskonskom juznom srbinu.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Takodjer intelekt prosto sja iz osobe koja na ignore listi ina 90% foruma i onda kuka kako nema skim cavrljati. To je posebna vrsta juznog srbina.
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#4939 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Kume, morat ćemo izgleda i mi na temu o Komšiću ili reviziji.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Ovdje samo još ovi dosadni prašinari ostali i ekonomski mag iz Tuzle
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#4940 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ma ima jedan fenomen a to je da samo 1 od 20 onih koji se jave želi voditi neki dijalog. Mene uopće ne dira da li neko dijametralno suprotno razmišlja ali kad čitaš ovih 19 najradije bi se rasplakao za njima .Hafis wrote:Kume, morat ćemo izgleda i mi na temu o Komšiću ili reviziji.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Ovdje samo još ovi dosadni prašinari ostali i ekonomski mag iz Tuzle
- Point.
- Posts: 33514
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4941 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Neka vas ovdje juzni srbi, lakse vam se smijati na jednoj temi. Lakse vas majorizirati.
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#4942 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ja ljepote na na temi, ko kod mene na terasi. 
A govorio sam ja...
Kome smeta Varta, ima da gleda ljiljane... Kome smeta Lagumdzija, eto mu Reufa... A kome ne valja Alfons, tu je kolega Point.
A govorio sam ja...
Kome smeta Varta, ima da gleda ljiljane... Kome smeta Lagumdzija, eto mu Reufa... A kome ne valja Alfons, tu je kolega Point.
Last edited by Alfons Kauders on 06/03/2017 14:51, edited 2 times in total.
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#4943 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Aj ti zakuhaj jednu ,lokum ,kocka šećera i pomalo ,ja na ignor listi imam dva bezobrazna i jednog koji je sam to tražio ...Alfons Kauders, who is currently on your ignore list, made this post.Point. wrote:Koliki je doseg necijeg intelekta da se prosuditi da upotrebljava rijec koja nije zakonski po Ustavu i naravno, sad ce opet kmecati kako dosljeduje pravom, iskonskom juznom srbinu.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Takodjer intelekt prosto sja iz osobe koja na ignore listi ina 90% foruma i onda kuka kako nema skim cavrljati. To je posebna vrsta juznog srbina.
Display this post.
Makroekonomist nam se uzmigao pa eto da zna da ga ne vidim...
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#4944 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Ti i Hafis djeca prava, takmiče se ko će više skupiti sličica (ignore lista). Mislim pa koji K dolazite onda na temu?Kolinda wrote:Aj ti zakuhaj jednu ,lokum ,kocka šećera i pomalo ,ja na ignor listi imam dva bezobrazna i jednog koji je sam to tražio ...Alfons Kauders, who is currently on your ignore list, made this post.Point. wrote:Koliki je doseg necijeg intelekta da se prosuditi da upotrebljava rijec koja nije zakonski po Ustavu i naravno, sad ce opet kmecati kako dosljeduje pravom, iskonskom juznom srbinu.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Takodjer intelekt prosto sja iz osobe koja na ignore listi ina 90% foruma i onda kuka kako nema skim cavrljati. To je posebna vrsta juznog srbina.
Display this post.
Makroekonomist nam se uzmigao pa eto da zna da ga ne vidim...
-
Hafis
- Posts: 17983
- Joined: 18/07/2013 12:40
- Location: južno, niz Ivan
#4945 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pa zar još držiš van filtera ovog @pointa, zvanog južni Srbin. E golemo.Kolinda wrote:Aj ti zakuhaj jednu ,lokum ,kocka šećera i pomalo ,ja na ignor listi imam dva bezobrazna i jednog koji je sam to tražio ...Alfons Kauders, who is currently on your ignore list, made this post.Point. wrote:Koliki je doseg necijeg intelekta da se prosuditi da upotrebljava rijec koja nije zakonski po Ustavu i naravno, sad ce opet kmecati kako dosljeduje pravom, iskonskom juznom srbinu.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Takodjer intelekt prosto sja iz osobe koja na ignore listi ina 90% foruma i onda kuka kako nema skim cavrljati. To je posebna vrsta juznog srbina.
Display this post.
Ako itko ode u svece iz ovih naših južnih, toplih i naprednih krajeva, to ćeš biti ti. Stvarno svojim milosrđem najbolje vjedočiš Božju riječ.
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#4946 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A što mogu Hafize davno sam ja svoju misiju pojasnio . Nego što ti misliš za Bakira , njemu će meni se čini najbolje leći ovo da neće biti novih izbora na godinu...
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#4947 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Dijalog?Kolinda wrote:Ma ima jedan fenomen a to je da samo 1 od 20 onih koji se jave želi voditi neki dijalog. Mene uopće ne dira da li neko dijametralno suprotno razmišlja ali kad čitaš ovih 19 najradije bi se rasplakao za njima .Hafis wrote:Kume, morat ćemo izgleda i mi na temu o Komšiću ili reviziji.Kolinda wrote:Koliki je doseg nečijeg intelekta da se prosuditi po tome da trivijalne stvari tipa županija/kanton pokušava nametnuti kao problem za bilo što .
Ovdje samo još ovi dosadni prašinari ostali i ekonomski mag iz Tuzle
S tobom i sa tim drugim Matanom?
Niko vam ne klima glavom na izlive sovinizma ?
A jest' mi vas zao.
- Point.
- Posts: 33514
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4948 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
Pitam se je li postoji neki virtualni Dretelj u koji zavrsimo mi sa Hafizove crne liste? 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#4950 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima
A tamo gdje su sa svojima dijalog ide ovako;
I sad ova dva nasa hercegovacka tokmaka ovdje imaju problem jer nemaju slicnih sagovornika medju balijama iz trokutistana?
Tacno mi dodje da suzu pustim kad ih raja napusi i po faci poprsce.
Cim vidim da su nekoga stavili na ignore odmah mi bude jasno da ga je doticni kitom po tintari zvekno.
pa onda sljedeca tema,Krug od 99 islamskih fašista: Hrvati moraju biti Bosanci i Hercegovci
ovo im je nekakav moderator,Arapski kmetovi: Kanton Sarajevo postaje arapski posjed. Bosnjaci prodaju kvadratne kilometre
...o sadrzaju ovih bljuvotina ne treba trositi previse rijeci.1995.-2016. Krah multietniĆarsko-demografske politike bošnji
I sad ova dva nasa hercegovacka tokmaka ovdje imaju problem jer nemaju slicnih sagovornika medju balijama iz trokutistana?
Tacno mi dodje da suzu pustim kad ih raja napusi i po faci poprsce.
Cim vidim da su nekoga stavili na ignore odmah mi bude jasno da ga je doticni kitom po tintari zvekno.
