Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4926 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

I Vrsajevic u egalu sa Begovicem :D :D
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4927 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Medunjanin se skupio, ni ne vidiš ga a Seo širok k'o trokrilni ormar. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4928 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ova slika je photoshopirana drama
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4929 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

insomnia78 wrote:Ova slika je photoshopirana drama
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
pa jesu :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4930 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

A sto nema Senijada ?
:D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4931 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Kinaski wrote:A sto nema Senijada ?
:D
Njega cuvaju za promociju Bossa :D
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#4932 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

phillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu :D

Image

casualci :D
Begovic i Lulic jos naprijed da budu a ostali izad na otpad :mrgreen:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4933 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Begović, Avdija po 1.70 visine. :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4934 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

insomnia78 wrote:Ova slika je photoshopirana drama
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

Slikali jednog po jednog i onda skupili :D ofirno do bola
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4935 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Nuken »

Jedva čekam da izađu novi dresovi pa da kupim dres od rušioca.Ja mislim da će njegov dres biti jedan od najprodavanijih dresova naše reprezentacije 8-)
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4936 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

ja cu od misimovica 8-)
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4937 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

Vedad Ibisevic!!!
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4938 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Miske mi je pravo drag...puno je dao repki...naš je MVP svih vremena,ali mislim da ču kupit dres na kojem stoji SEO!
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4939 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

Ne mogu da docekam taj dan, kad cu moci fino na internetu naruciti nas originalni dres, cijena nije bitna, nista nije bitno, samo cekam Vedu :-D :-D :-D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4940 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Ako cu ijedan dres kupiti to ce biti desetka sa natpisom TSS ! :D

:D :D

ma Seo, mosa Seo!
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4941 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

EA izbacuje igricu WC 2014 polovinom aprila, bas me zanima kakve cemo dresove imat na igrici
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4942 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Kupujem dva:
Misimovic i Izet :D
.........nece niko Dzeku ? :D
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4943 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by horion_bosona »

Juče u Avazovom sportu pozivajući se na "jednog od članova pregovaračkog tima", koji je dogovarao detalje ugovora sa Adidasom, stoji:
Zmajevi će u Brazilu nastupati u dresovima plave i bijele boje. Tek u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo dresovi će biti posebno dizajnirani.
Ugovor je potpisan na 4 godine, uz već pomenute bonuse za prolazak u drugi krug na SP.

Dakle treba očekivati jedan "šablonski" dres, ne bi bilo loše kad bi kroj bio kao kod Bayerna i Chelsea.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4944 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

logicno da ce bi sablon jer je premalo vremena do kraja ugovora s onim firgama i pocetka sp....al adi nece fulat sta god nam da celzi, salke,bayern samo da ne saraju mlogo
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4945 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Pa sinoc gledam Celzijeve dresove, svi normalno na igracima stoje, rukavi normalno do pola mishke, a ne do podlaktica. I Hazaru i Ivanovicu ko da su za njih krojeni.....dakle, da nam dadnu dresove iz neke svoje prodavnice i samo polijepe brojeve i imena, bolji ce biti od dosadasnjih.
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#4946 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Ja bih narucio dres i neka stave natpis SEO

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Last edited by Kal El on 20/03/2014 00:24, edited 1 time in total.
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#4947 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gnjev »

Pa moze i to ja mislim
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#4948 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Pa to su ti modeli .. Rukavi su normalni samo sto su uz ruku pa se cini da su duzi jer inace ako ide uz ruku rukav budu malo kraci ..
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4949 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

todd_smith wrote:
phillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu :D

Image

casualci :D
Fotosopom ih smanjili, ispade Dzeko i Pjanic iste visine :mrgreen:
Pa ja neki dan kontam da su im samo glave nalijepili na nečija tijela. :D Nekako su Medunjanin i Bićo preglavati na ovoj slici. A i Spahića su brate velikodušno skalirali u odnosu na ostale.
nihoniho
Posts: 1744
Joined: 18/03/2008 19:10
Location: cardak ni na nebu ni na zemlji

#4950 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by nihoniho »

phillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu :D

Image

casualci :D
I kad covjek kaze da je kod nas sve javasluk, optuze ga da je neprijatelj domovine.
Jedino kod nas, sponzor reprezentacije moze napraviti cirkus od fotografije poput ove, sprdati s nasim odlaskom na SP, a ne dobiti nogu i tuzbu. :roll:
Post Reply