Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4926 Re: Dres reprezentacije BiH
I Vrsajevic u egalu sa Begovicem

- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4927 Re: Dres reprezentacije BiH
Medunjanin se skupio, ni ne vidiš ga a Seo širok k'o trokrilni ormar. 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4928 Re: Dres reprezentacije BiH
Ova slika je photoshopirana drama
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4929 Re: Dres reprezentacije BiH
pa jesuinsomnia78 wrote:Ova slika je photoshopirana drama
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4930 Re: Dres reprezentacije BiH
A sto nema Senijada ?

- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4931 Re: Dres reprezentacije BiH
Njega cuvaju za promociju BossaKinaski wrote:A sto nema Senijada ?
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4932 Re: Dres reprezentacije BiH
Begovic i Lulic jos naprijed da budu a ostali izad na otpadphillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu
casualci
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4933 Re: Dres reprezentacije BiH
Begović, Avdija po 1.70 visine. 
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4934 Re: Dres reprezentacije BiH
insomnia78 wrote:Ova slika je photoshopirana drama
Isto ko da su slikali svaki red posebno pa ovaj prvi zaljepili na sliku
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Slikali jednog po jednog i onda skupili
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4935 Re: Dres reprezentacije BiH
Jedva čekam da izađu novi dresovi pa da kupim dres od rušioca.Ja mislim da će njegov dres biti jedan od najprodavanijih dresova naše reprezentacije 
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4936 Re: Dres reprezentacije BiH
ja cu od misimovica 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4938 Re: Dres reprezentacije BiH
Miske mi je pravo drag...puno je dao repki...naš je MVP svih vremena,ali mislim da ču kupit dres na kojem stoji SEO!
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#4939 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne mogu da docekam taj dan, kad cu moci fino na internetu naruciti nas originalni dres, cijena nije bitna, nista nije bitno, samo cekam Vedu

- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4940 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako cu ijedan dres kupiti to ce biti desetka sa natpisom TSS ! 
ma Seo, mosa Seo!
ma Seo, mosa Seo!
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4941 Re: Dres reprezentacije BiH
EA izbacuje igricu WC 2014 polovinom aprila, bas me zanima kakve cemo dresove imat na igrici
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#4942 Re: Dres reprezentacije BiH
Kupujem dva:
Misimovic i Izet
.........nece niko Dzeku ?
Misimovic i Izet
.........nece niko Dzeku ?
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4943 Re: Dres reprezentacije BiH
Juče u Avazovom sportu pozivajući se na "jednog od članova pregovaračkog tima", koji je dogovarao detalje ugovora sa Adidasom, stoji:
Dakle treba očekivati jedan "šablonski" dres, ne bi bilo loše kad bi kroj bio kao kod Bayerna i Chelsea.
Ugovor je potpisan na 4 godine, uz već pomenute bonuse za prolazak u drugi krug na SP.Zmajevi će u Brazilu nastupati u dresovima plave i bijele boje. Tek u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo dresovi će biti posebno dizajnirani.
Dakle treba očekivati jedan "šablonski" dres, ne bi bilo loše kad bi kroj bio kao kod Bayerna i Chelsea.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4944 Re: Dres reprezentacije BiH
logicno da ce bi sablon jer je premalo vremena do kraja ugovora s onim firgama i pocetka sp....al adi nece fulat sta god nam da celzi, salke,bayern samo da ne saraju mlogo
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4945 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa sinoc gledam Celzijeve dresove, svi normalno na igracima stoje, rukavi normalno do pola mishke, a ne do podlaktica. I Hazaru i Ivanovicu ko da su za njih krojeni.....dakle, da nam dadnu dresove iz neke svoje prodavnice i samo polijepe brojeve i imena, bolji ce biti od dosadasnjih.
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4946 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja bih narucio dres i neka stave natpis SEO
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Last edited by Kal El on 20/03/2014 00:24, edited 1 time in total.
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4947 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa moze i to ja mislim
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4948 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa to su ti modeli .. Rukavi su normalni samo sto su uz ruku pa se cini da su duzi jer inace ako ide uz ruku rukav budu malo kraci ..
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4949 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa ja neki dan kontam da su im samo glave nalijepili na nečija tijela.todd_smith wrote:Fotosopom ih smanjili, ispade Dzeko i Pjanic iste visinephillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu
casualci
-
nihoniho
- Posts: 1744
- Joined: 18/03/2008 19:10
- Location: cardak ni na nebu ni na zemlji
#4950 Re: Dres reprezentacije BiH
I kad covjek kaze da je kod nas sve javasluk, optuze ga da je neprijatelj domovine.phillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu
casualci
Jedino kod nas, sponzor reprezentacije moze napraviti cirkus od fotografije poput ove, sprdati s nasim odlaskom na SP, a ne dobiti nogu i tuzbu.

