
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#4927 Re: Šta trenutno čitate?
Ništa bez crkvenog vjenĆanja ....Sarajevski_Marlboro wrote:Samo reci u koju opštinu da dođemerni3 wrote:Udaj se za meneSarajevski_Marlboro wrote:Puškin-Pikova dama,Dubrovski,Kapetanova kći itd. itd.![]()
Slijedeći je Gogolj
- Hank Moody
- Posts: 92
- Joined: 18/06/2011 10:23
- Location: majka Jamajka
#4928 Re: Šta trenutno čitate?
Slavoj Žižek - Početi izpočetka
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4929 Re: Šta trenutno čitate?
Da li je neko mozda citao The Wheel of Time serijal? Kontam da pocnem a s obzirom da je ogroman dobro bi mi doslo par savjeta.
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4930 Re: Šta trenutno čitate?
jes moj prijatelj
ima i još forumaša ako vide možda se jave
šta te zanima?
meni je predebelo i previše nastavaka pa sam volju izgubio
ima i još forumaša ako vide možda se jave
šta te zanima?
meni je predebelo i previše nastavaka pa sam volju izgubio
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4931 Re: Šta trenutno čitate?
Dnevnici Carrie Bradshaw
lajk, lajk
lajk, lajk
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4932 Re: Šta trenutno čitate?
Pa najvise me zanima preporuka citati ili ne. Naravno, ne zelim spoiler-ekomi wrote:jes moj prijatelj
ima i još forumaša ako vide možda se jave
šta te zanima?
meni je predebelo i previše nastavaka pa sam volju izgubio
A veliko jeste, mada ja s tim nemam problem ako je dobro. Recimo Vorkosigan saga od Lois McMaster Bujold je 16-17 knjiga i zao mi je sto nije jos toliko.
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4933 Re: Šta trenutno čitate?
ako voliš fantasy čitaj... nećeš požaliti
mene je odbila duljina serijala a čujem i da je umro lik a nije završio
dobro ovo kažu sad počeo

mene je odbila duljina serijala a čujem i da je umro lik a nije završio
dobro ovo kažu sad počeo

- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4934 Re: Šta trenutno čitate?
Poceo Cyclop-Clive Cussler, citam je na njemackom, a tek sada sam vidio da ima cak desetak njegovih djela na nasim jezicima. Ko bi rekao!?
- AC_grom_DC
- Posts: 3266
- Joined: 15/12/2010 09:42
#4935 Re: Šta trenutno čitate?
šta reći za ovo kapitalno djelo osim da se čita širom zatvorenih očiju , da trenutno prirasta za biceps i da ga svi oni ovakvi kao ja moraju imati u svojoj vitrini pored servisa sa šljivom, Kamasutre, Travničke Hronike i Družbe Sinjeg Galeba.

sve tu piše kako su u Dayton došli, u njemu jeli , pili i dogovarali se , o njihovim unutarnjim i vanjskim borbama i epskim nadmudrivanjima.....
PREDOBRO

sve tu piše kako su u Dayton došli, u njemu jeli , pili i dogovarali se , o njihovim unutarnjim i vanjskim borbama i epskim nadmudrivanjima.....
PREDOBRO
- de fakto
- Posts: 245
- Joined: 10/11/2010 23:34
- Location: u kotlini
#4936 Re: Šta trenutno čitate?
Artur Konan Dojl - Srebrna zvijezda
- lejlamo
- Posts: 8990
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: suncana strana ulice
#4937 Re: Šta trenutno čitate?
ja je procitah za jedan danMannequin wrote:Protiv sjevernog vjetra
Za cudo Bozje svidja mi se
taman za ovo ljetno vrijeme.... kada te uhvati dosada, a nije ti do teskih tema...
- TheBlejac
- Posts: 57
- Joined: 21/06/2011 21:28
- Location: Beograd-Senjak
#4938 Re: Šta trenutno čitate?
Pa ovo Sudar Kraljeva da vidim sta ce da bude.
And
Poslednjih par dana obnavljam gradivo Maskarede i Bloodlinesa treba sutra tj. danas da pocnem neki frp


And
Poslednjih par dana obnavljam gradivo Maskarede i Bloodlinesa treba sutra tj. danas da pocnem neki frp


-
Emilija Kovačev
- Posts: 258
- Joined: 29/03/2011 23:48
- Location: Tamo gdje vječno Sunce sja.
#4939 Re: Šta trenutno čitate?
lejlamo wrote:ja je procitah za jedan danMannequin wrote:Protiv sjevernog vjetra
Za cudo Bozje svidja mi se![]()
taman za ovo ljetno vrijeme.... kada te uhvati dosada, a nije ti do teskih tema...
I ja danas pročitala. Baš je interesantno, lagano štivo, bez puno razmišljanja.
Sad bih mogla obnoviti gradivo "iz Prusta".
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#4940 Re: Šta trenutno čitate?
Vladimir Nabokov - Laughter in the dark 
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#4941 Re: Šta trenutno čitate?
Edgar Allan Poe "Umorstva u ulici Margue i druge priče". 
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4942 Re: Šta trenutno čitate?
Oprosti mi, molim te
Isto simpaticna i lako citljiva knjiga
Isto simpaticna i lako citljiva knjiga
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4944 Re: Šta trenutno čitate?
svaka čast
kakva je?
ja imam prvi i treći dio
kapije
nisam je nikad čitao
ja imam prvi i treći dio
nisam je nikad čitao
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4945 Re: Šta trenutno čitate?
Good stuff, samo moraš biti posebno raspoložen
- Ultravox
- Posts: 1209
- Joined: 18/05/2011 13:02
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4947 Re: Šta trenutno čitate?
ultima_palabra wrote:
Good stuff, samo moraš biti posebno raspoložen
Ma on je legendaran
Ako ostanem..
trenutno pocela citati
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#4948 Re: Šta trenutno čitate?
Nektar u situ - Kamala Markandaja
-
teky92
- Posts: 48
- Joined: 20/03/2011 19:10
- Location: Montenegro
#4949 Re: Šta trenutno čitate?
Rejcel na odmoru-Marijana Kiz
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4950 Re: Šta trenutno čitate?
Knjigu "Ako ostanem" nikako ne preporucujem preosjetljivim i emotivnim ljudima
Ja sam suze ronila citajuci, rekla sam ubiti prijateljicu sto mi to poklonila..
Ja sam suze ronila citajuci, rekla sam ubiti prijateljicu sto mi to poklonila..



