jbg, izgleda nakon niza hoće-neće Dudić dolazi k' nama.
Nisam oduševljen.
on mi je malo urbaniziranija verzija Sablje
Moderators: Charuga, Tomahawk11
on je najbolji od imena sa kojim su nas povezivali. Dati mu sansu 2 godine i abd da imamo neki rezultat
Meni je sega ta neka mrznja prema nasim veteranima.
pravo da ti kažem mene ne interesuje ko ima koliku platu. Ne dajem mu je ja.
Hasić ima pare i može dudiću dati šta želi.Pitar sa Kariba wrote: ↑01/06/2022 14:10 A jbg ja se sve nada(m)o nekakvom strancu, ono uboli pa rapsodija na Kosevu.
Ho's Q, jbg vrti u krug....
Dudic je najbolje rjesenje od ponudjenih.
Vjeruj da mi se neda guglati, ali eto možda griješim.
I ovaj Risto vazda kandidatSportski direktor Sarajeva je, kako saznaje portal Klix.ba, putovao i u Beograd gdje je obavio razgovore s trojicom trenera. U pitanju su Risto Vidaković, Ilija Stolica i Miroslav Đukić
Taj Stolica ( cuj StolicaLogovan wrote: ↑01/06/2022 16:09Vjeruj da mi se neda guglati, ali eto možda griješim.
I ovaj Risto vazda kandidatSportski direktor Sarajeva je, kako saznaje portal Klix.ba, putovao i u Beograd gdje je obavio razgovore s trojicom trenera. U pitanju su Risto Vidaković, Ilija Stolica i Miroslav Đukić![]()
Carsijska, karanana, I tako je shvati. AL mislim da je blizu istine. Sarajevo nudi 20 000 Km , Dudic od Veleza trazio 12 000....navodno mu je Velez bio spreman dati, al onda je Dudic trazio dodatne uslove I tu je pukla tikva. AL veceras cemo sve znati.
ne znam sta su mu bili dodatni uslovi, vjerovatno pojacanja, jer smo karine po pitanju dovodjenja, e a igraci nam odlaze.
Pojacanja su navodno prihvacena, kao I nove plate za strucni stab, koliko cujem radilo se o nekim uslovima vezanim za eventualni raskid ugovora.karanana wrote: ↑01/06/2022 16:32ne znam sta su mu bili dodatni uslovi, vjerovatno pojacanja, jer smo karine po pitanju dovodjenja, e a igraci nam odlaze.
ali ovo mjesecno je prihvatljivo, posebno ako nema nekog bunusa unaprijed na ruke. pa to je na godisnjem nivou plate manje od premije koju cemo uzet za prvo pretkolo.
Gdje se toga sjecas?Raigor Stonehoof wrote: ↑01/06/2022 16:15Taj Stolica ( cuj Stolica) je omalenima uvalio 3-4 gola kad su ih nakantali u prijateljskoj povodom neke godisnjice
Otad mi je drag![]()
last mohicans wrote: ↑01/06/2022 16:41Gdje se toga sjecas?Raigor Stonehoof wrote: ↑01/06/2022 16:15
Taj Stolica ( cuj Stolica) je omalenima uvalio 3-4 gola kad su ih nakantali u prijateljskoj povodom neke godisnjice
Otad mi je drag![]()
Ovog Ristu ko i znam, drugu dvojicu ne. Ozbiljne klubove su vodili. Pitanje je kakav kredibilitet imaju. Nama treba fakin, najprije, ali da nesto i zna prvenstveno.