un1ted wrote: ↑04/08/2020 13:02 Jučer na M17 prije zenice, pravac ogroman, vidim auto na autobuskom proširenju u suprotnom smijeru i blicam kako pretičem znajući da ima debila koji će se uključiti bez gledanja. Džabe sam ja blicao, debil se uključio i natjerao me na rizičan manevar iako sam u fazi preticanja bio sasvim dovoljno da uoči auto, ali i dodatno blicanje.
Sad jel do mene il u blizini autobuske je zabranjeno preticanje i brzina je max 50. 50-100m sa obje strane, slicno kao za benzinske, skole i ta sranja...
Ovdje gdje sam bar je tako, oko stanica svi uspore


