Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49226 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:I onda kad krenu sa pricom daj ovog iz Zelje u repku daj onog iz Sarajeva. Sami krem de la krem evropskog fudbala.
Željo je u grupi 5 i potencijalni rivali su Zeta (Crna Gora), Tre Penne (San Marino), UE Santa Coloma (Andora), Floriana (Malta), St. Joseph's (Gibraltar).

Potencijalni protivnici Sarajeva su Lincoln (Gibraltar), Progres Niederkorn (Luksemburg), Zaria Balti (Moldavija), Folgore (San Marino) i Sant Julia (Andora).
Jos da si skonto da su Zeljo i Sarajevo nosioci, pa iz tog razloga i ovakvi protivnici.
Lose jeste, ali malo pretjerujes.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#49227 Re: Premijer liga BiH

Post by last mohicans »

north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#49228 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

Apsolutno..pokazao mu je to kad je najviše trebalo....
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#49229 Re: Premijer liga BiH

Post by cyprus »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:I onda kad krenu sa pricom daj ovog iz Zelje u repku daj onog iz Sarajeva. Sami krem de la krem evropskog fudbala.
Željo je u grupi 5 i potencijalni rivali su Zeta (Crna Gora), Tre Penne (San Marino), UE Santa Coloma (Andora), Floriana (Malta), St. Joseph's (Gibraltar).

Potencijalni protivnici Sarajeva su Lincoln (Gibraltar), Progres Niederkorn (Luksemburg), Zaria Balti (Moldavija), Folgore (San Marino) i Sant Julia (Andora).
Jos da si skonto da su Zeljo i Sarajevo nosioci, pa iz tog razloga i ovakvi protivnici.
Lose jeste, ali malo pretjerujes.
Ta on zna šta su nosioci :mrgreen: Evropski fudbal za njega počinje u septembru :)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#49230 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Sa ovim Željom stalno n'ake šprdnje, svi ih redom ismijavaju.
:lol: :lol: :lol:
Je li Bekrić u sindikatu?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49231 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

cyprus wrote: Ta on zna šta su nosioci :mrgreen: Evropski fudbal za njega počinje u septembru :)
Pa i Lazio ispadne nekad kad i Zeljo i Sarajevo :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49232 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Pitar sa Kariba wrote:Sa ovim Željom stalno n'ake šprdnje, svi ih redom ismijavaju.
:lol: :lol: :lol:
Je li Bekrić u sindikatu?
Realno, Bekric je papak.
Pokazao je papanski mentalitet.
Ono, kad si izasao, sad seres. Trener neznalica, on citavo vrijeme na udaru kritika.
Sve i da jeste tako, ima i on svojih aferima.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49233 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Što nisu "minirali" trenera pa dobili Krupu, kao što su dobili Zrinjskog, kako on kaže?
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49234 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Zar nije nemoguća činjenica da je došlo do bojkota usljed neslaganja? Imali smo primjer u komšiluku.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49235 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

avetinja wrote:Zar nije nemoguća činjenica da je došlo do bojkota usljed neslaganja? Imali smo primjer u komšiluku.
Ako i jeste, ovo nije nacin.
Sad kad je dobio sut kartu iz kluba, jedva docekao da istrese prljav ves.
Nek kaze da je i on karina cijeli ovaj posljednji period. Hoce klinac.
dobar,ti?
Posts: 654
Joined: 07/02/2009 19:58
Location: tu i tamo, vise tu nego tamo

#49236 Re: Premijer liga BiH

Post by dobar,ti? »

Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#49237 Re: Premijer liga BiH

Post by Mutivoda »

Zrinjski - Maribor
p.s. pogriješih temu :(
Last edited by Mutivoda on 19/06/2017 12:34, edited 1 time in total.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49238 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Tomahawk11 wrote:
avetinja wrote:Zar nije nemoguća činjenica da je došlo do bojkota usljed neslaganja? Imali smo primjer u komšiluku.
Ako i jeste, ovo nije nacin.
Sad kad je dobio sut kartu iz kluba, jedva docekao da istrese prljav ves.
Nek kaze da je i on karina cijeli ovaj posljednji period. Hoce klinac.
Bekrić je dobar za 30 minuta, ali mene više brine to što Petrović gubi konce. Prvo Lendrić, pa Bekrić. Ne može biti slučajnost, a treninge su napuštali i drugi igrači, nije to nikakva nepoznanica. Kostić i Mulalić su također izgubili kontrolu u svlačionici. Onaj poraz od Viteza koji nas je koštao titule zajedno sa drugim kiksevima je navodno bio radi bojkota igrača koji su uplaćivali pare na Vitez.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49239 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

avetinja wrote:
Tomahawk11 wrote:
avetinja wrote:Zar nije nemoguća činjenica da je došlo do bojkota usljed neslaganja? Imali smo primjer u komšiluku.
Ako i jeste, ovo nije nacin.
Sad kad je dobio sut kartu iz kluba, jedva docekao da istrese prljav ves.
Nek kaze da je i on karina cijeli ovaj posljednji period. Hoce klinac.
Bekrić je dobar za 30 minuta, ali mene više brine to što Petrović gubi konce. Prvo Lendrić, pa Bekrić. Ne može biti slučajnost, a treninge su napuštali i drugi igrači, nije to nikakva nepoznanica. Kostić i Mulalić su također izgubili kontrolu u svlačionici. Onaj poraz od Viteza koji nas je koštao titule zajedno sa drugim kiksevima je navodno bio radi bojkota igrača koji su uplaćivali pare na Vitez.
Ne znam, to ne bih ulazio, to su vase interne stvari.
Pricamo o ovom sto je on izasao u javnost. Znam malo vise konkretno o Bekricu, o tome sta je nudio i sta je pruzio, a sta je dobio. Ispao je bas papak.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49240 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Tomahawk11 wrote:Ne znam, to ne bih ulazio, to su vase interne stvari.
Pricamo o ovom sto je on izasao u javnost. Znam malo vise konkretno o Bekricu, o tome sta je nudio i sta je pruzio, a sta je dobio. Ispao je bas papak.
Reci slobodno, forum je.
Bekrić na osnovu svoje forme i igračkih sposobnosti u zadnjoj sezoni nema pravo da govori da je oštećen. Eh, sad, postavlja se pitanje tog odnoA između njega i trenera. Ko zna šta se sve dešavalo, u svađi padnu teške riječi, a neko to zapamti duže nego ostali.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49241 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Realno, sve je ovo tačno.
Zašto se navijačima dozvoljava da prekidaju trening i drže predavanja igračima?
Zašto se dozvoljava da navijači u Plavom salonu dočekuju igrače i drže im predavanja?
Zašto se dozvoljava da navijači skidaju igračima dresove?
Zašto klub nije istao iza Lendrića kada ga je navijač udario kroz ogradu na južnoj tribini?
To je samo dio pitanja koje treba postaviti i tražiti odgovor na njih. O ostalim manje poznatim stvarima neću sada.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49242 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

    avetinja wrote:
    Tomahawk11 wrote:Ne znam, to ne bih ulazio, to su vase interne stvari.
    Pricamo o ovom sto je on izasao u javnost. Znam malo vise konkretno o Bekricu, o tome sta je nudio i sta je pruzio, a sta je dobio. Ispao je bas papak.
    Reci slobodno, forum je.
    Bekrić na osnovu svoje forme i igračkih sposobnosti u zadnjoj sezoni nema pravo da govori da je oštećen. Eh, sad, postavlja se pitanje tog odnoA između njega i trenera. Ko zna šta se sve dešavalo, u svađi padnu teške riječi, a neko to zapamti duže nego ostali.
    Bekric je dosao kao covjek koji ce biti nosioc igre ekipe, pa je u skladu s tim dobio i ovlasti, ali i beneficije. Sta je od toga opravdao? Sveo se na igraca za 30 minuta i eventualno da nesto uradi. A obecao sasvim nesto drugo, pazi.
    I onda kad je doslo do razlaza, logicno, nisi ti to jarane zasta se izdajes, on se okrene....ruzno, bas ruzno.
    Slavko je imao cilj Evropu i izborio ga je. Znaci, on je svoje odradio. Mozda je bio i u situaciji za titulu, pa se izmaklo, ali to bi samo bio bonus. Bekric, pak, svoje nije ispostovao, a dobro je naplatio.
    User avatar
    decko_sa_kovaca
    Posts: 2962
    Joined: 09/11/2014 18:28

    #49243 Re: Premijer liga BiH

    Post by decko_sa_kovaca »

    Ma govno od covjeka. Sam je sebe zajebo ovom izjavom
    User avatar
    ultima_palabra
    Posts: 59308
    Joined: 15/12/2008 16:53

    #49244 Re: Premijer liga BiH

    Post by ultima_palabra »

    Tomahawk11 wrote:
      avetinja wrote:
      Tomahawk11 wrote:Ne znam, to ne bih ulazio, to su vase interne stvari.
      Pricamo o ovom sto je on izasao u javnost. Znam malo vise konkretno o Bekricu, o tome sta je nudio i sta je pruzio, a sta je dobio. Ispao je bas papak.
      Reci slobodno, forum je.
      Bekrić na osnovu svoje forme i igračkih sposobnosti u zadnjoj sezoni nema pravo da govori da je oštećen. Eh, sad, postavlja se pitanje tog odnoA između njega i trenera. Ko zna šta se sve dešavalo, u svađi padnu teške riječi, a neko to zapamti duže nego ostali.
      Bekric je dosao kao covjek koji ce biti nosioc igre ekipe, pa je u skladu s tim dobio i ovlasti, ali i beneficije. Sta je od toga opravdao? Sveo se na igraca za 30 minuta i eventualno da nesto uradi. A obecao sasvim nesto drugo, pazi.
      I onda kad je doslo do razlaza, logicno, nisi ti to jarane zasta se izdajes, on se okrene....ruzno, bas ruzno.
      Slavko je imao cilj Evropu i izborio ga je. Znaci, on je svoje odradio. Mozda je bio i u situaciji za titulu, pa se izmaklo, ali to bi samo bio bonus. Bekric, pak, svoje nije ispostovao, a dobro je naplatio.
      :thumbup: Nemam šta dodati ni oduzeti.
      User avatar
      leškarenje
      Posts: 17455
      Joined: 30/12/2010 20:49
      Location: Sa druge strane

      #49245 Re: Premijer liga BiH

      Post by leškarenje »

      Navijačka policija dominira :skoljka:
      User avatar
      avetinja
      Posts: 32228
      Joined: 19/07/2014 13:31

      #49246 Re: Premijer liga BiH

      Post by avetinja »

      Tomahawk11 wrote:Bekric je dosao kao covjek koji ce biti nosioc igre ekipe, pa je u skladu s tim dobio i ovlasti, ali i beneficije. Sta je od toga opravdao? Sveo se na igraca za 30 minuta i eventualno da nesto uradi. A obecao sasvim nesto drugo, pazi.
      I onda kad je doslo do razlaza, logicno, nisi ti to jarane zasta se izdajes, on se okrene....ruzno, bas ruzno.
      Slavko je imao cilj Evropu i izborio ga je. Znaci, on je svoje odradio. Mozda je bio i u situaciji za titulu, pa se izmaklo, ali to bi samo bio bonus. Bekric, pak, svoje nije ispostovao, a dobro je naplatio.
      Za to je kriv onaj ko ga je doveo. Naša liga jeste slaba, ali opet je teško vjerovati da će igrač od 30 godina biti pokretač igre. Ne možeš nekome na riječ vjerovati da će biti u top formi. Ako vjeruješ, ispadaš naivan i većina krivice je na tebi. Možeš dovesti i Ronalda, ali ne možeš znati kakve će partije pružati.
      Kao što rekoh, Bekrić nema pravo da se žali da je oštećen, jer nema osnova za to, nije pružao partije na nivou koji se očekivao do njega. Ali uvijek postoji "ali". To "ali" je pitanje odnosa njega i trenera. Niko od nas ne zna šta se dešava između njih. Nije Bekrić jedini koji ga je prozvao, i Lendrić je također. Iz perspektive posmatrača dolazim do pitanja da li je pravilan odnos trenera prema igračima, šta nije u redu, zašto je izgubio kontrolu nad igračima. Uz ove događaje su vezana pitanja koja sam iznad postavio, jer ona itekako utiču na ekipu.
      LSD
      Posts: 29910
      Joined: 24/07/2007 08:26

      #49247 Re: Premijer liga BiH

      Post by LSD »

      Beganovićev smiješni portalčić dominira, jedva su cekali da Bekrić nešto lane :lol: eto cime se bijednici bave :lol:
      User avatar
      Tomahawk11
      Globalni moderator
      Posts: 109749
      Joined: 14/08/2009 14:51

      #49248 Re: Premijer liga BiH

      Post by Tomahawk11 »

      avetinja wrote:
      Tomahawk11 wrote:Bekric je dosao kao covjek koji ce biti nosioc igre ekipe, pa je u skladu s tim dobio i ovlasti, ali i beneficije. Sta je od toga opravdao? Sveo se na igraca za 30 minuta i eventualno da nesto uradi. A obecao sasvim nesto drugo, pazi.
      I onda kad je doslo do razlaza, logicno, nisi ti to jarane zasta se izdajes, on se okrene....ruzno, bas ruzno.
      Slavko je imao cilj Evropu i izborio ga je. Znaci, on je svoje odradio. Mozda je bio i u situaciji za titulu, pa se izmaklo, ali to bi samo bio bonus. Bekric, pak, svoje nije ispostovao, a dobro je naplatio.
      Za to je kriv onaj ko ga je doveo. Naša liga jeste slaba, ali opet je teško vjerovati da će igrač od 30 godina biti pokretač igre. Ne možeš nekome na riječ vjerovati da će biti u top formi. Ako vjeruješ, ispadaš naivan i većina krivice je na tebi. Možeš dovesti i Ronalda, ali ne možeš znati kakve će partije pružati.
      Kao što rekoh, Bekrić nema pravo da se žali da je oštećen, jer nema osnova za to, nije pružao partije na nivou koji se očekivao do njega. Ali uvijek postoji "ali". To "ali" je pitanje odnosa njega i trenera. Niko od nas ne zna šta se dešava između njih. Nije Bekrić jedini koji ga je prozvao, i Lendrić je također. Iz perspektive posmatrača dolazim do pitanja da li je pravilan odnos trenera prema igračima, šta nije u redu, zašto je izgubio kontrolu nad igračima. Uz ove događaje su vezana pitanja koja sam iznad postavio, jer ona itekako utiču na ekipu.
      Ok, ali nije ga Slavko doveo.
      Sto da ne, sta je sa Zebom, cak je i stariji?!
      Nije to samo na rijec, Bekric je ko znao lopte. Usput je zaboravio, propoo, sta li vec. Poenta je da treba kao covjek otici iz kluba.
      Ne znam, nisam se na to referirao nego na ovo Bekricevo.
      Sarlo Akrobata
      Posts: 504
      Joined: 09/05/2017 15:02

      #49249 Re: Premijer liga BiH

      Post by Sarlo Akrobata »

      Sta ovo Fokus pise ? Zula dominira ?
      User avatar
      avetinja
      Posts: 32228
      Joined: 19/07/2014 13:31

      #49250 Re: Premijer liga BiH

      Post by avetinja »

      Tomahawk11 wrote:Ok, ali nije ga Slavko doveo.
      Sto da ne, sta je sa Zebom, cak je i stariji?!
      Nije to samo na rijec, Bekric je ko znao lopte. Usput je zaboravio, propoo, sta li vec. Poenta je da treba kao covjek otici iz kluba.
      Ne znam, nisam se na to referirao nego na ovo Bekricevo.
      Nije ga doveo, ali mu je pored Mulalića i Kostića bio trener, te je kao takav morao ostvariti odnos sa njim na koji se Bekrić žali. Da se razumijemo, ne branim Bekrića, nego me interesuje zašto je Petrović toliko omražen.
      Zeba je korektan igrač, ali ništa posebno. U poređenju sa Bekrićem je bolji, ali opet to ne znači ništa, jer je svako individua za sebe.
      Locked