Tomahawk11 wrote:Bekric je dosao kao covjek koji ce biti nosioc igre ekipe, pa je u skladu s tim dobio i ovlasti, ali i beneficije. Sta je od toga opravdao? Sveo se na igraca za 30 minuta i eventualno da nesto uradi. A obecao sasvim nesto drugo, pazi.
I onda kad je doslo do razlaza, logicno, nisi ti to jarane zasta se izdajes, on se okrene....ruzno, bas ruzno.
Slavko je imao cilj Evropu i izborio ga je. Znaci, on je svoje odradio. Mozda je bio i u situaciji za titulu, pa se izmaklo, ali to bi samo bio bonus. Bekric, pak, svoje nije ispostovao, a dobro je naplatio.
Za to je kriv onaj ko ga je doveo. Naša liga jeste slaba, ali opet je teško vjerovati da će igrač od 30 godina biti pokretač igre. Ne možeš nekome na riječ vjerovati da će biti u top formi. Ako vjeruješ, ispadaš naivan i većina krivice je na tebi. Možeš dovesti i Ronalda, ali ne možeš znati kakve će partije pružati.
Kao što rekoh, Bekrić nema pravo da se žali da je oštećen, jer nema osnova za to, nije pružao partije na nivou koji se očekivao do njega. Ali uvijek postoji "ali". To "ali" je pitanje odnosa njega i trenera. Niko od nas ne zna šta se dešava između njih. Nije Bekrić jedini koji ga je prozvao, i Lendrić je također. Iz perspektive posmatrača dolazim do pitanja da li je pravilan odnos trenera prema igračima, šta nije u redu, zašto je izgubio kontrolu nad igračima. Uz ove događaje su vezana pitanja koja sam iznad postavio, jer ona itekako utiču na ekipu.