Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49176 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

jeza u ledja wrote:Veca je sansa da je lendric drugi account Charuge nego da je avetinja drugi account nekog pitara.
jeza u ledja wrote:Inace tek u zadnjih par godina sam skonto koliko je forum pun cudnih likova sa drustvenim poremecajima koji na njemu dolaze do izrazaja. Neki lijece svoje frustracije, izmisljaju neki svoj paralelni svijet, a neki jebiga samo eksperimentisu zajebavajuci se. Imam osjecaj da su neki skroz ok likovi u stvanom zivotu, ali forum shvataju kao poligon za eksperimentisanje. :D
U pravu si ... :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49177 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#49178 Re: Premijer liga BiH

Post by agnostic_front »

Dulja u Bundesligu?
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#49179 Re: Premijer liga BiH

Post by ruud »

:bih:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50680
Joined: 29/12/2005 01:20

#49180 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

agnostic_front wrote:Dulja u Bundesligu?
ha. ma bilo bi fino fakat mislim da malac ima kvalitet za lige petice. nije da cemo mi imati ista od toga ali eto cisto radi reklame volio bih da uspije. al ce ma kraju u kakav spor...
Torpedista071
Posts: 358
Joined: 01/03/2016 16:27

#49181 Re: Premijer liga BiH

Post by Torpedista071 »

ruud wrote: :bih:
Jako lijepa priča...
A ako ćemo pošteno, po meni su svojom dopadljivom igrom više zaslužili da se nađu u ligi za prvaka od Radnika
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49182 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49183 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Pobrisao sam, redom, više od tri strane sranja i postova koji nemaju veze sa temom. Sve se to desilo oko ponoći, jer sam tada prihajao kući. Neko je iskoristio to sa više sranja, a neko sa manje, ali na kraju je sve u kanti.

P.S. Predložit ću administraciji da ubaci nekoga umjesto Libera, a da je navijač Sarajeva. Da se zadovolji forma, i da prestanete misliti o ugroženosti.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49184 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Charuga wrote:Pobrisao sam, redom, više od tri strane sranja i postova koji nemaju veze sa temom. Sve se to desilo oko ponoći, jer sam tada prihajao kući. Neko je iskoristio to sa više sranja, a neko sa manje, ali na kraju je sve u kanti.

P.S. Predložit ću administraciji da ubaci nekoga umjesto Libera, a da je navijač Sarajeva. Da se zadovolji forma, i da prestanete misliti o ugroženosti.
De ba,kako moj post nije imao veze sa temom svega ti....u istom je pisalo da nam je raspad sistema,niko ne dolazi,svi odose,konkurenti se pojacavaju i da sam apsolutno zabrinut ?

znaci ova prica nema veze sa temom ?
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49185 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

Gledam taj dokumentarac o DK, vidim svi navijaci ponosno pricaju o toj utakmici sa Goskom kad im je trebala pobjeda. Niko ni da spomene kako su ih pokrali zajedno sa sudijama, znaci epska namjestaljka kakva nije vidjena dugo u bh fudbalu. Jadno je kad je covjek ponosan na tako nesto, a da pri tom se to potpuno maskira i cenzurise. FUJ
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49186 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Sarlo Akrobata wrote:Pa evo Hrasno je sinoc svojim postovima potencirao da je Bjelave homoseksualac, jos mu kaze da ce mu bit lakse kad prizna. Bila su 3 ili 4 posta, svaki sam prijavio. I evo Hrasno jutros pise, kao da nista nista nije bilo.

Jel to znaci da je oo, da kazem naprimjer Hrasno je pedercina? Jer po meni nije bitna formulacija, nego znacenje napisanog.
Pa kad mi Bjelave kaze da me je karao Bekic sta je drugo nego homoseksualac ili gay ili naski peder. Rekao sam da je vasa dvolicnost odvratna i to cu samo jos jednom ponoviti. Spominjes ovdje forumasa koji pise najodvratnije postove u oba tabora pocevsi od izrazavanja pa nadalje....
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49187 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

leškarenje wrote:
Charuga wrote:Pobrisao sam, redom, više od tri strane sranja i postova koji nemaju veze sa temom. Sve se to desilo oko ponoći, jer sam tada prihajao kući. Neko je iskoristio to sa više sranja, a neko sa manje, ali na kraju je sve u kanti.

P.S. Predložit ću administraciji da ubaci nekoga umjesto Libera, a da je navijač Sarajeva. Da se zadovolji forma, i da prestanete misliti o ugroženosti.
De ba,kako moj post nije imao veze sa temom svega ti....u istom je pisalo da nam je raspad sistema,niko ne dolazi,svi odose,konkurenti se pojacavaju i da sam apsolutno zabrinut ?

znaci ova prica nema veze sa temom ?
Samo kolateralna šteta, jer sam izbrisao SVE postove redom, bez biranja. Toliko sranja je bilo da se morao potrefiti jedan normalan post koji je zaplatio.

Mogao si ga ponovo napisati, umjesto što si ispisao 2-3 posta na tersanje ... :wink:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49188 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

I opet isto. Ne filozofirajte, nego se vratite temi. Nije su to žalopoljke i kuknjava, prijave i ko je šta pisao i radio. Tema je PLBiH.
Ako nemate ništa o tome, radije nemojte nikako.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49189 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#49190 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

hrasno38 wrote:
Pa kad mi Bjelave kaze da me je karao Bekic

Netacno. Ja to nisam tako formulirao,. Potpuna laz i falsifikat.

S druge strane ja gajim duboki respekt prema tvojim intimnim, dubokim osjećajima i ako se ti osjećaš naguženim to treba respektirati i pruziti ti svaku pomoć i podršku. Moja duboka sucut.

Ne samo tebi već i svim žrtvama bezdušnog nasilja.

Bekicu katile jedan, kako uopće spavao nakon svog zuluma kojeg si pocinio.
Last edited by bjelave on 18/06/2017 23:07, edited 2 times in total.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49191 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

zubane sta si uradio ovome belaveu. sto nisi profulio gol. vidis sta si uradio od njega, gdje ce ti dusa u ovom svetom mjesecu.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#49192 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

lakilaka wrote:zubane sta si uradio ovome belaveu. sto nisi profulio gol. vidis sta si uradio od njega, gdje ce ti dusa u ovom svetom mjesecu.
Može li se kako ograničiti "historija" ovdje na nešto iz OVOGA STOLJEĆA?! :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49193 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Fedor Predragović se možda vrati u Borac.

Propade ovaj Fedor, nekad je obećavao. :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49194 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Jedan prelazni rok se vezao za Želju, ne znam da li je i za Sarajevo. Bio je potencijal, mada su u BL uvijek bila podijeljena mišljenja oko njega.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49195 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Maharadza wrote:
lakilaka wrote:zubane sta si uradio ovome belaveu. sto nisi profulio gol. vidis sta si uradio od njega, gdje ce ti dusa u ovom svetom mjesecu.
Može li se kako ograničiti "historija" ovdje na nešto iz OVOGA STOLJEĆA?! :oops:
Moze na dvostruko samaranje u predprosloj sezoni kada smo misli da je @bjelave preselio jer ga nisi mogao vidjeti na forumu sve da si mu cenera ponudio da moze kupiti cokoladu.
User avatar
Logovan
Posts: 102815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49196 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Charuga wrote:Jedan prelazni rok se vezao za Želju, ne znam da li je i za Sarajevo. Bio je potencijal, mada su u BL uvijek bila podijeljena mišljenja oko njega.
Jeste, vezao se i za nas prije koju godinu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49197 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Cala ga odjebo, ili je to bio Jesic? :D
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#49198 Re: Premijer liga BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Vrijeme je da se bordo brod usidri :lol:
Ovi su prekucali nase bajke o izgradnji stadiona
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49199 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

decko_sa_kovaca wrote:Vrijeme je da se bordo brod usidri :lol:
Ovi su prekucali nase bajke o izgradnji stadiona
Koji ovi?

Jel misliš na ove studente?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49200 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Mercedes arena jos zivi. :oops:
Locked