ultima_palabra wrote:
Ne postoji? Znaci bjelave i tomba su regularni forumasi? I avetinja koji je vjerovatno drugi account nekog pitara?
Ma hajte molim vas...
Napisao si da se lendric "spustio" na isti nivo, a to je nonsens, jer on nije na istom nivou kao bjelave i tomba, vec na nizem. I nije se "spustio", on je cijelo vrijeme takav. Nivo - nulti. Znaci nivo ko da guzicom sjednes na tastaturu i kliknes submit.
bjelave i tomba su ospjednuti vama i smaraju sa istom pricom o kamatama, Samprasima i slicnim stvarima. Jesu naporni, jesu dosadni, jeste da svode level ove teme na level preskakanja postova, ali barem napisu nekoliko recenica. Njih boli kurac sta ce ko reci, samo pucaju po svome pa dok se boje ne rastope povazdan o istom. Slicno kao hrasno.
Najgore sto se na to uhvate drugi pa kao sjo sto vam sukaju.
Sto se tice avetinje, on je samo kontras i ne spada u ovu pricu uopste. Veca je sansa da je lendric drugi account Charuge nego da je avetinja drugi account nekog pitara.
No kao sto rekoh, nisam mislio samo na lendrica.
Nije da smo mi ostali cvjecke i da ne nerviramo jedni druge, ali ovo sto citamo je fakat tacno izglupljivanje.
Inace tek u zadnjih par godina sam skonto koliko je forum pun cudnih likova sa drustvenim poremecajima koji na njemu dolaze do izrazaja. Neki lijece svoje frustracije, izmisljaju neki svoj paralelni svijet, a neki jebiga samo eksperimentisu zajebavajuci se. Imam osjecaj da su neki skroz ok likovi u stvanom zivotu, ali forum shvataju kao poligon za eksperimentisanje.

Nama koji smo poceli koristiti drustvene mreze prije 20 godina je to malo cudno.
