Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49151 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

jeza u ledja wrote:
emigrazione wrote:Najgluplja tema na klixu i to debelo ostavlja iza sebe sve ostale...
Tacno.
Isti likovi ponavljaju iste gluposti iz dana u dan, mjesecima.
Nek vam vala lendric malo pamet razvlaci... Allah ga nagradio :mrgreen:

Ocigledno se morao neko spustiti na isti nivo da osjetitie koliko je umobolno to sto pojedinci rade.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#49152 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

lakilaka wrote:
hrasno38 wrote: Ja sam samo napisao sta kaze pravilnik nadajuci se da cete zaista imati muda i reci ne moze ali posto ste vi bezmudi 100% u zadnji tren ste poceli pricu sa wc-ima pa vas je popisao i vlasnik stadiona i obraz je otisao u pizdu lijepu materinu. Tako da bez obzira na zasluzen poraz ja sam uzivao u tome kako ste postali bezmudi mali i nebitni sarajevski klub u vecinskom vlasnistvu covjeka koji vas ne jebe ni 2%. A koliko ste bitini pokazuje i prelazni rok u kojem evo niko bitan nije blizu Koseva i sve sto valja u BiH ode u Zelju. Na kraju krajeva kakvi ste evo pokazuje to sto nigdje vise avatara Tana ni za lijeka jedino je @dr.kuca ostao dosljedan!!! Uzgred cuo sam iz nekih izvora da hoce da vas Tan pretvori u polo klub.......kaze konji manje trose od upravnih garnitura FK Sarajevo!!!
ti ko miske, ne vadis. pa sta im radis u ovom svetom mjesecu. misli malo i na njihove duse. ipak su nase komsije, pa makar i bili takvi. mada su pojedini, a najvise belave, to i zasluzili. mislim da je on latentni plavi. samo sto jos on ne konta to. zar ne lendra, plavi brate. tako je bre.
Image
8-)
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49153 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

:D :kiss:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#49154 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

valja sad malo i za Mladost navijati :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49155 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Heheheheh neizmjerno mi je milo i drago uvijek kad vas vidim sretne i nasmijane a pogotovo u velikom broju sto su zaboravili kako izgleda i oni najvjerniji navijaci fudbalskog manjeg sarajevsogi kluba!!! I to izmedju tvojih prstiju je vise od ovog jada i cemera sa suprotne strane gdje niko nije branio ulazak :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49156 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

http://scsport.ba/dogovor-postignut-ram ... a-kupresu/

Nego Pitari hoce li iko kod vas doci......mozda vam prijateljski klub sa Bijelog Brijega posudi kojeg igraca.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49157 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Charuga, otključaj temu "Sarajevski derbi". Ne vidim razloga da tema bude zatvorena (kada smo pobijedili kone na Koševu nije se zatvarala sve do kraja sljedećeg derbija), a priča još nije ispričana.
User avatar
Fuzzy Dunlop
Posts: 436
Joined: 18/04/2012 00:40
Location: Ispred monitora

#49158 Re: Premijer liga BiH

Post by Fuzzy Dunlop »

Nisam znao da su i njima bili ograničili broj karata.. :?
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49159 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Pitar sa Kariba wrote:Image
8-)
Vidiš tu sliku, e tu je neko klepio preko 8 milja maraka.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49160 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Fuzzy Dunlop wrote:Nisam znao da su i njima bili ograničili broj karata.. :?
:thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: iz kola u kolo
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49161 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

:facepalm:
VPSA
Posts: 524
Joined: 19/05/2017 14:25

#49162 Re: Premijer liga BiH

Post by VPSA »

hrasno38 wrote:
Ja sam samo napisao sta kaze pravilnik nadajuci se da cete zaista imati muda i reci ne moze ali posto ste vi bezmudi 100% u zadnji tren ste poceli pricu sa wc-ima pa vas je popisao i vlasnik stadiona i obraz je otisao u pizdu lijepu materinu. Tako da bez obzira na zasluzen poraz ja sam uzivao u tome kako ste postali bezmudi mali i nebitni sarajevski klub u vecinskom vlasnistvu covjeka koji vas ne jebe ni 2%. A koliko ste bitini pokazuje i prelazni rok u kojem evo niko bitan nije blizu Koseva i sve sto valja u BiH ode u Zelju. Na kraju krajeva kakvi ste evo pokazuje to sto nigdje vise avatara Tana ni za lijeka jedino je @dr.kuca ostao dosljedan!!! Uzgred cuo sam iz nekih izvora da hoce da vas Tan pretvori u polo klub.......kaze konji manje trose od upravnih garnitura FK Sarajevo!!!
Dva pitanja za tebe.

Kakve to ima veze s mudima, zar je hrabrost bit glup i platit kaznu?
Zajmovic, Zec, Graovac ili Gotal, jel stvarno mislis da je ikome na svijetu zao sto je ovakva imena propustio?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50687
Joined: 29/12/2005 01:20

#49163 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

ultima_palabra wrote: Nek vam vala lendric malo pamet razvlaci... Allah ga nagradio :mrgreen:

Ocigledno se morao neko spustiti na isti nivo da osjetitie koliko je umobolno to sto pojedinci rade.
A tebi pak to ne smeta? Jbt ko da meni znaci za koga navija. :-)
Ne znam sta mislis pod "spustiti na isti nivo", ali nivo ovakvih gluposti ne postoji kod nikog drugog. To je jasno tebi i svima ostalima, ukljucujuci i Charugu, ali hajmo se pravit ludi, jel, jer vam je valjda izgleda godra sto se nama "pamet razvlaci". :wink: (valjda bi se svakom normalnom razvlacila pamet ovakvim glupostima?)

I ja nisam uopste mislio samo na lendrica, ali on u tom prednjaci, i sto je najsmjesnije - svi ostali "slucajevi" se redovno banuju osim njega. :wink:

Mah....u sustini poenta ove teme je ocigledno sukanje jedni drugima, a sad se spustilo na nivo apsurda. Ono hajmo svi napravit jos jedan konto i pisat nebuloze dok se boje ne rastope. Treba i za to imat umijece, priznajem. :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49164 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

jeza u ledja wrote:
ultima_palabra wrote: Nek vam vala lendric malo pamet razvlaci... Allah ga nagradio :mrgreen:

Ocigledno se morao neko spustiti na isti nivo da osjetitie koliko je umobolno to sto pojedinci rade.
A tebi pak to ne smeta? Jbt ko da meni znaci za koga navija. :-)
Ne znam sta mislis pod "spustiti na isti nivo", ali nivo ovakvih gluposti ne postoji kod nikog drugog. To je jasno tebi i svima ostalima, ukljucujuci i Charugu, ali hajmo se pravit ludi, jel, jer vam je valjda izgleda godra sto se nama "pamet razvlaci". :wink: (valjda bi se svakom normalnom razvlacila pamet ovakvim glupostima?)

I ja nisam uopste mislio samo na lendrica, ali on u tom prednjaci, i sto je najsmjesnije - svi ostali "slucajevi" se redovno banuju osim njega. :wink:

Mah....u sustini poenta ove teme je ocigledno sukanje jedni drugima, a sad se spustilo na nivo apsurda. Ono hajmo svi napravit jos jedan konto i pisat nebuloze dok se boje ne rastope. Treba i za to imat umijece, priznajem. :-)
Ne postoji? Znaci bjelave i tomba su regularni forumasi? I avetinja koji je vjerovatno drugi account nekog pitara?

Ma hajte molim vas...
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#49165 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

ultima_palabra wrote:
jeza u ledja wrote:
ultima_palabra wrote: Nek vam vala lendric malo pamet razvlaci... Allah ga nagradio :mrgreen:

Ocigledno se morao neko spustiti na isti nivo da osjetitie koliko je umobolno to sto pojedinci rade.
A tebi pak to ne smeta? Jbt ko da meni znaci za koga navija. :-)
Ne znam sta mislis pod "spustiti na isti nivo", ali nivo ovakvih gluposti ne postoji kod nikog drugog. To je jasno tebi i svima ostalima, ukljucujuci i Charugu, ali hajmo se pravit ludi, jel, jer vam je valjda izgleda godra sto se nama "pamet razvlaci". :wink: (valjda bi se svakom normalnom razvlacila pamet ovakvim glupostima?)

I ja nisam uopste mislio samo na lendrica, ali on u tom prednjaci, i sto je najsmjesnije - svi ostali "slucajevi" se redovno banuju osim njega. :wink:

Mah....u sustini poenta ove teme je ocigledno sukanje jedni drugima, a sad se spustilo na nivo apsurda. Ono hajmo svi napravit jos jedan konto i pisat nebuloze dok se boje ne rastope. Treba i za to imat umijece, priznajem. :-)
Ne postoji? Znaci bjelave i tomba su regularni forumasi? I avetinja koji je vjerovatno drugi account nekog pitara?

Ma hajte molim vas...
Oni su mu simpaticni :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49166 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

ultima_palabra wrote:Ne postoji? Znaci bjelave i tomba su regularni forumasi? I avetinja koji je vjerovatno drugi account nekog pitara?

Ma hajte molim vas...
:lol: Još samo reci da si Damir Nikšić, "umjetnik" što piše scenario za Nadreality, i to je kraj priče.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49167 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Oguli jabuku, dolazi vam jedan kapitalac ;-)
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49168 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Jesi li to kupio člansku, pošto su te poćerali sa infa? :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49169 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

avetinja wrote:Charuga, otključaj temu "Sarajevski derbi". Ne vidim razloga da tema bude zatvorena (kada smo pobijedili kone na Koševu nije se zatvarala sve do kraja sljedećeg derbija), a priča još nije ispričana.
Derbi u kojem je Željo pobjedio igrao se 24.04.2016., a tema je zaključana 27.04.2016. (http://forum.klix.ba/sarajevski-derbi-t1275s19400.html) nakon TRI dana.
Posljednji derbi je odigran 20.05.2017., a tema je zaključana 23.05.2017. iliti nakon TRI dana.

Ne smeta meni što se ti predstavljaš kao da navijaš za Želju, smeta mi što se petljaš gdje ti nije mjesto, i što lažeš i tražiš pravdu ili ispravljaš nepravdu tamo gdje je nema, Uz sve to, petljaš se u moderatorske poslove. Neka sada prođe samo na ovome.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49170 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Charuga wrote:
avetinja wrote:Charuga, otključaj temu "Sarajevski derbi". Ne vidim razloga da tema bude zatvorena (kada smo pobijedili kone na Koševu nije se zatvarala sve do kraja sljedećeg derbija), a priča još nije ispričana.
Derbi u kojem je Željo pobjedio igrao se 24.04.2016., a tema je zaključana 27.04.2016. (http://forum.klix.ba/sarajevski-derbi-t1275s19400.html) nakon TRI dana.
Posljednji derbi je odigran 20.05.2017., a tema je zaključana 23.05.2017. iliti nakon TRI dana.

Ne smeta meni što se ti predstavljaš kao da navijaš za Želju, smeta mi što se petljaš gdje ti nije mjesto, i što lažeš i tražiš pravdu ili ispravljaš nepravdu tamo gdje je nema, Uz sve to, petljaš se u moderatorske poslove. Neka sada prođe samo na ovome.
Znam da je bila otvorena nakon nekog derbija. Može biti da sam pogriješio, ali sumnjam.
Šta sam slagao?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50687
Joined: 29/12/2005 01:20

#49171 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

ultima_palabra wrote: Ne postoji? Znaci bjelave i tomba su regularni forumasi? I avetinja koji je vjerovatno drugi account nekog pitara?

Ma hajte molim vas...
Napisao si da se lendric "spustio" na isti nivo, a to je nonsens, jer on nije na istom nivou kao bjelave i tomba, vec na nizem. I nije se "spustio", on je cijelo vrijeme takav. Nivo - nulti. Znaci nivo ko da guzicom sjednes na tastaturu i kliknes submit.
bjelave i tomba su ospjednuti vama i smaraju sa istom pricom o kamatama, Samprasima i slicnim stvarima. Jesu naporni, jesu dosadni, jeste da svode level ove teme na level preskakanja postova, ali barem napisu nekoliko recenica. Njih boli kurac sta ce ko reci, samo pucaju po svome pa dok se boje ne rastope povazdan o istom. Slicno kao hrasno.
Najgore sto se na to uhvate drugi pa kao sjo sto vam sukaju. :roll:
Sto se tice avetinje, on je samo kontras i ne spada u ovu pricu uopste. Veca je sansa da je lendric drugi account Charuge nego da je avetinja drugi account nekog pitara.

No kao sto rekoh, nisam mislio samo na lendrica.

Nije da smo mi ostali cvjecke i da ne nerviramo jedni druge, ali ovo sto citamo je fakat tacno izglupljivanje. :-)

Inace tek u zadnjih par godina sam skonto koliko je forum pun cudnih likova sa drustvenim poremecajima koji na njemu dolaze do izrazaja. Neki lijece svoje frustracije, izmisljaju neki svoj paralelni svijet, a neki jebiga samo eksperimentisu zajebavajuci se. Imam osjecaj da su neki skroz ok likovi u stvanom zivotu, ali forum shvataju kao poligon za eksperimentisanje. :D Nama koji smo poceli koristiti drustvene mreze prije 20 godina je to malo cudno. :-?
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49172 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

jeza u ledja wrote:Sto se tice avetinje, on je samo kontras i ne spada u ovu pricu uopste. Veca je sansa da je lendric drugi account Charuge nego da je avetinja drugi account nekog pitara.
Nisam kontraš nego samo govorim istinu. Kada je ultima govorio da jug dobija platu, svi su ga napali, pa se povukao, jer se ne želi zamjeriti jaranima. Ja sam bez dlake na jeziku, govorim ono što jeste bez obzira koliko bolilo. Da sam kontraš, ne bi vjerovao u titulu koju smo nažalost izgubili. Sa ovim zadnjim dijelom se slažem, a ti o meni misli šta želiš, na tebi je.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49173 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

avetinja wrote:
Charuga wrote:
avetinja wrote:Charuga, otključaj temu "Sarajevski derbi". Ne vidim razloga da tema bude zatvorena (kada smo pobijedili kone na Koševu nije se zatvarala sve do kraja sljedećeg derbija), a priča još nije ispričana.
Derbi u kojem je Željo pobjedio igrao se 24.04.2016., a tema je zaključana 27.04.2016. (http://forum.klix.ba/sarajevski-derbi-t1275s19400.html) nakon TRI dana.
Posljednji derbi je odigran 20.05.2017., a tema je zaključana 23.05.2017. iliti nakon TRI dana.

Ne smeta meni što se ti predstavljaš kao da navijaš za Želju, smeta mi što se petljaš gdje ti nije mjesto, i što lažeš i tražiš pravdu ili ispravljaš nepravdu tamo gdje je nema, Uz sve to, petljaš se u moderatorske poslove. Neka sada prođe samo na ovome.
Znam da je bila otvorena nakon nekog derbija. Može biti da sam pogriješio, ali sumnjam.
Šta sam slagao?
Slagao si da je tema, poslije pobjede Želje na Koševu, bila otključana do kraja sljedećeg derbija. Ništa više ... 8-)

Sve imaš u prvom mom postu, nema potrebe da se oko ove laži pravi drama.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#49174 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Lendric je za skijasa i planinara,glavom i bradom, Nikola Tesla.
Lendric barem postavi link za utakmicu,montira neke golove,cuda.
Ova dvojica ? :pisnuo:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49175 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Charuga wrote:Slagao si da je tema, poslije pobjede Želje na Koševu, bila otključana do kraja sljedećeg derbija. Ništa više ... 8-)

Sve imaš u prvom mom postu, nema potrebe da se oko ove laži pravi drama.
Pobjeglo mi. Znaš da nikada ne bih slagao namjerno.
A je li nakon nekog derbija bila otvorena dugo vremena?
Locked