Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#49126 Re: Premijer liga BiH
lendrić i avetinja nemaju veze jedan sa drugim.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#49128 Re: Premijer liga BiH
Meni vazda ove nove sezone prerano počinju.Charuga wrote:http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pozn ... zonu/85690
Skratiše zimsku pauzu.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#49129 Re: Premijer liga BiH
Malo su ubrzali zbog SP iduce godine.
Opet finale kupa prije kraja prvenstva
Opet cemo znati dali 4 mjesto vodi ili ne u evropu prije zadnjeg kola
Opet finale kupa prije kraja prvenstva
Opet cemo znati dali 4 mjesto vodi ili ne u evropu prije zadnjeg kola
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#49130 Re: Premijer liga BiH
Najgluplja tema na klixu i to debelo ostavlja iza sebe sve ostale...
- jeza u ledja
- Posts: 50679
- Joined: 29/12/2005 01:20
#49131 Re: Premijer liga BiH
Tacno.emigrazione wrote:Najgluplja tema na klixu i to debelo ostavlja iza sebe sve ostale...
Isti likovi ponavljaju iste gluposti iz dana u dan, mjesecima.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#49132 Re: Premijer liga BiH
Biće veselo igrati na 40 stepeni u julu i augustuLogovan wrote:Meni vazda ove nove sezone prerano počinju.Charuga wrote:http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pozn ... zonu/85690![]()
Skratiše zimsku pauzu.
A u februaru snijeg do koljena.
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#49133 Re: Premijer liga BiH
zajebat ovaj husic, kaze za mujkanovica da ja "kao hadzira u turskoj". moze li onaj sumir da objasni ovaj izraz. i nema ovaj azmir dlake na jeziku i ne cvika ni od koga. ni punac mu nije mogao nista a ni oni koji su ga htjeli tuziti. ali jedan je azmir husic i da je bogdom vise takvih u plbih. bilo bi vise golova sa polovine terena, kako rece ovaj vrli gospar i ljudina, bre.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#49134 Re: Premijer liga BiH
Amaru plivate 700 000 milja samo on nema papire. Miske sigurno nije napravio istu gresku. Tu gornja cifra ni kamatu ne može pokriti.
Vukotić najavljuje ulazak novog investitora. Carsija spekulira da je riječ o Tibri.
Puno riječi a nista sto zveci. Plata jos nema.
Vukotić najavljuje ulazak novog investitora. Carsija spekulira da je riječ o Tibri.
Puno riječi a nista sto zveci. Plata jos nema.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#49135 Re: Premijer liga BiH
Nije tema,ali svakako je zanimljivo
valjda bude valjo koji
https://www.fokus.ba/sport/fudbal/klub- ... bu/764785/
https://www.fokus.ba/sport/fudbal/klub- ... bu/764785/
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#49136 Re: Premijer liga BiH
Sampras za vicesampionsku titulu kasirao 50 milja. Koliko li je tek Pitar Cenan nakupio za silne trofeje prelaznih rokova?
Miske ne stedi lovu za kvalitetne sportske radnike
Miske ne stedi lovu za kvalitetne sportske radnike
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#49137 Re: Premijer liga BiH
on poslije brke im je najveci trn u oku. vidis da pjene i pisu samo o plavima. i kazu onda lendric ovo, lendric ono. e kolega plavi, nije im lako. vlasnik kluba negdje u maleziji danas sprema iftar za svoje poslovne patrnere. dabogda mu se primio kod svevisnjeg. cudo samo nije pozvao ovog bjelavea. zasluzio je on to. itekako. a da bi napravio balans, mogao je pozvati i avetinju.lendric wrote:Miske bog i batina
sada ide jug, pa onda kategorija 3 za evropske utakmice, a uskoro i kategorija grbavice 4 da i repka moze tu igrati. kada uredis odnose u svome na svome, onda moze i slijediti taj iskorak. miske svaka ti cast, a kada jos tu se vrati ( a nikad nije ni odlazio ) brko velikan, pocece da pucaju cirevi ljubomornim, a svi posteni i dobri ce pozdraviti taj iskorak.
i amaru brki velicanstvenom zeljo ne pliva tih pisljivih 7 stoja, nego se radi o visemilionskim ciframa. ali brko ce zbog ljubavi prema svojoj porodici to da halali u svetom mjesecu ramazana.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#49138 Re: Premijer liga BiH
Gdje je preko 8 hiljada maraka?lakilaka wrote:on poslije brke im je najveci trn u oku. vidis da pjene i pisu samo o plavima. i kazu onda lendric ovo, lendric ono. e kolega plavi, nije im lako. vlasnik kluba negdje u maleziji danas sprema iftar za svoje poslovne patrnere. dabogda mu se primio kod svevisnjeg. cudo samo nije pozvao ovog bjelavea. zasluzio je on to. itekako. a da bi napravio balans, mogao je pozvati i avetinju.
sada ide jug, pa onda kategorija 3 za evropske utakmice, a uskoro i kategorija grbavice 4 da i repka moze tu igrati. kada uredis odnose u svome na svome, onda moze i slijediti taj iskorak. miske svaka ti cast, a kada jos tu se vrati ( a nikad nije ni odlazio ) brko velikan, pocece da pucaju cirevi ljubomornim, a svi posteni i dobri ce pozdraviti taj iskorak.
i amaru brki velicanstvenom zeljo ne pliva tih pisljivih 7 stoja, nego se radi o visemilionskim ciframa. ali brko ce zbog ljubavi prema svojoj porodici to da halali u svetom mjesecu ramazana.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#49139 Re: Premijer liga BiH
Ako smo pametni, otišli bi tamo i uzeli bi dvojicu, trojicu najboljih.leškarenje wrote:Nije tema,ali svakako je zanimljivovaljda bude valjo koji
![]()
https://www.fokus.ba/sport/fudbal/klub- ... bu/764785/
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#49140 Re: Premijer liga BiH
Dogovoreno, sjedilo se i sjedice seleškarenje wrote:Ti radi sa njom šta hoćešali da sjedemo malo....
A dobio sam drugog strumfa na opkladi taman da tebi proslijedim
Ne bježiš, poštujem
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#49141 Re: Premijer liga BiH
Vidis kako ti sve znas o svom Zelji....ti si ovdje najveci Manijak!!bjelave wrote:Amaru plivate 700 000 milja samo on nema papire. Miske sigurno nije napravio istu gresku. Tu gornja cifra ni kamatu ne može pokriti.
Vukotić najavljuje ulazak novog investitora. Carsija spekulira da je riječ o Tibri.
Puno riječi a nista sto zveci. Plata jos nema.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#49142 Re: Premijer liga BiH
A možda da streberi podnesu zahtjev da se reprogramira Bekicev gol za neko buduce vrijeme. Ako isposluju da se penal ponovi mozda fuli u sljedećem pokušaju.
Kaze Vukotić da je taj gol dosta nepovoljno uticao na ukupnu finsijsko materijalnu situaciju u ovom kritičnom momentu.
Kaze Vukotić da je taj gol dosta nepovoljno uticao na ukupnu finsijsko materijalnu situaciju u ovom kritičnom momentu.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#49143 Re: Premijer liga BiH
Ciča 'Rasno de mi jos jednom rastumači kako ce deset milja manijaka slaviti titulu na Kosevu jer vam moramo dati cijeli jug prema pravilima Saveza a da ce vam Tan svakako dati jos pola zapada.hrasno38 wrote:Vidis kako ti sve znas o svom Zelji....ti si ovdje najveci Manijak!!bjelave wrote:Amaru plivate 700 000 milja samo on nema papire. Miske sigurno nije napravio istu gresku. Tu gornja cifra ni kamatu ne može pokriti.
Vukotić najavljuje ulazak novog investitora. Carsija spekulira da je riječ o Tibri.
Puno riječi a nista sto zveci. Plata jos nema.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#49144 Re: Premijer liga BiH
Ja sam samo napisao sta kaze pravilnik nadajuci se da cete zaista imati muda i reci ne moze ali posto ste vi bezmudi 100% u zadnji tren ste poceli pricu sa wc-ima pa vas je popisao i vlasnik stadiona i obraz je otisao u pizdu lijepu materinu. Tako da bez obzira na zasluzen poraz ja sam uzivao u tome kako ste postali bezmudi mali i nebitni sarajevski klub u vecinskom vlasnistvu covjeka koji vas ne jebe ni 2%. A koliko ste bitini pokazuje i prelazni rok u kojem evo niko bitan nije blizu Koseva i sve sto valja u BiH ode u Zelju. Na kraju krajeva kakvi ste evo pokazuje to sto nigdje vise avatara Tana ni za lijeka jedino je @dr.kuca ostao dosljedan!!! Uzgred cuo sam iz nekih izvora da hoce da vas Tan pretvori u polo klub.......kaze konji manje trose od upravnih garnitura FK Sarajevo!!!bjelave wrote:Ciča 'Rasno de mi jos jednom rastumači kako ce deset milja manijaka slaviti titulu na Kosevu jer vam moramo dati cijeli jug prema pravilima Saveza a da ce vam Tan svakako dati jos pola zapada.hrasno38 wrote:Vidis kako ti sve znas o svom Zelji....ti si ovdje najveci Manijak!!bjelave wrote:Amaru plivate 700 000 milja samo on nema papire. Miske sigurno nije napravio istu gresku. Tu gornja cifra ni kamatu ne može pokriti.
Vukotić najavljuje ulazak novog investitora. Carsija spekulira da je riječ o Tibri.
Puno riječi a nista sto zveci. Plata jos nema.
-
Sarlo Akrobata
- Posts: 504
- Joined: 09/05/2017 15:02
#49145 Re: Premijer liga BiH
Ono kad Hrasno prica o obrazu 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#49147 Re: Premijer liga BiH
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Dogovoreno, sjedilo se i sjedice seleškarenje wrote:Ti radi sa njom šta hoćešali da sjedemo malo....
A dobio sam drugog strumfa na opkladi taman da tebi proslijedim
Ne bježiš, poštujem
Da sumiramo utiske nakon ispadanja u prvom pretkolu
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#49148 Re: Premijer liga BiH
ti ko miske, ne vadis. pa sta im radis u ovom svetom mjesecu. misli malo i na njihove duse. ipak su nase komsije, pa makar i bili takvi. mada su pojedini, a najvise belave, to i zasluzili. mislim da je on latentni plavi. samo sto jos on ne konta to. zar ne lendra, plavi brate. tako je bre.hrasno38 wrote: Ja sam samo napisao sta kaze pravilnik nadajuci se da cete zaista imati muda i reci ne moze ali posto ste vi bezmudi 100% u zadnji tren ste poceli pricu sa wc-ima pa vas je popisao i vlasnik stadiona i obraz je otisao u pizdu lijepu materinu. Tako da bez obzira na zasluzen poraz ja sam uzivao u tome kako ste postali bezmudi mali i nebitni sarajevski klub u vecinskom vlasnistvu covjeka koji vas ne jebe ni 2%. A koliko ste bitini pokazuje i prelazni rok u kojem evo niko bitan nije blizu Koseva i sve sto valja u BiH ode u Zelju. Na kraju krajeva kakvi ste evo pokazuje to sto nigdje vise avatara Tana ni za lijeka jedino je @dr.kuca ostao dosljedan!!! Uzgred cuo sam iz nekih izvora da hoce da vas Tan pretvori u polo klub.......kaze konji manje trose od upravnih garnitura FK Sarajevo!!!
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#49149 Re: Premijer liga BiH
Uf ovaj Borac ce da napadne titulu izgleda u prvoj sezonu
Last edited by Kinaski on 17/06/2017 15:33, edited 1 time in total.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#49150 Re: Premijer liga BiH
Pa dobro, moguće je proći u drugo pretkolo ako igraš protiv ekipa iz Andore, San Marina i Gibraltara, a što je najgore ekipe iz Luxemburga i sa Malte već počinju da budu problemi, ako ne u ovoj sezoni onda u nekoliko narednih.leškarenje wrote:cvrčak_na_hedonizmu wrote:Dogovoreno, sjedilo se i sjedice seleškarenje wrote:Ti radi sa njom šta hoćešali da sjedemo malo....
A dobio sam drugog strumfa na opkladi taman da tebi proslijedim
Ne bježiš, poštujem![]()
Da sumiramo utiske nakon ispadanja u prvom pretkolu
