Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Tomahawk11 wrote:I jos smeta kad kazes da smo isto prosli i poslije ide plakanje
Nije to isto ....Ovaj je nas odbio da bi za njih potpisao, laki napisao tako ..... nešto ala Zahirović oko koga se onanisalo noćima ....Ili Slavkec i njega su nam uzeli ispred nosa, a mi nismo sebi došli danima ...Svaki igrač koji dođe u Želju. ili skoro svaki, je bio prethodno želja Sarajeva, ali kad su dobili poziv Ćenana rekli tako nešto se ne odbija u životu
Da ne napisa covjek ne bih ni znao da smo i mi bili zainteresovani
Ali moram se sloziti, ne treba komentarisati igrace koje komsije dovode.
Srescemo se, pa cemo vidjeti ko je sta sastavio
Opet mene lendrić proziva. Dosadan si, prestani me prozivati.
Jebo te, napišeš za igrača koji je do 26 godine promijenio 10 i više klubova, koji je problematičan, zajebava se, mijenja klubove svakih 6 mjeseci, da je vjerovatno promašaj, male šanse da bude pogodak, a napadnu te i ne ponude nijedan argument da nisi u pravu.
Druga je stvar, ako ste vi ludi za svojim klubom, pa gledate optimistično na njegov dolazak. To već mogu shvatiti.
ZeljA opet osvajač prelaznog roka. Dominiraju pauzom vec 4-5 za redom, bez ikakve konkurencije u drzavi.
No, nisu su s tim zadovoljili. Cilj im je da u regionu preuzmu primat Dinamu.
Imaju najinteligentniju upravu, iste takve navijace,najsrtucnije ljude u sportskom segmentu.
procitati par zadnjin stranica i onda doci do zakljucka da pojedini, ovdje najcesci pitari, pisu samo o komsijama. gledaju u tudju avliju a to nijekaju i kriju kao zmija noge. da li je ljubomora, zavist, zloba, strah ili nesto trece - ko ce znati, znanje je krhko. gdje nestade avetinja, mijenja polozaj i povlaci se na rezervni. neprijatelj prelazi rijeku.
lakilaka wrote:procitati par zadnjin stranica i onda doci do zakljucka da pojedini, ovdje najcesci pitari, pisu samo o komsijama. gledaju u tudju avliju a to nijekaju i kriju kao zmija noge. da li je ljubomora, zavist, zloba, strah ili nesto trece - ko ce znati, znanje je krhko. gdje nestade avetinja, mijenja polozaj i povlaci se na rezervni. neprijatelj prelazi rijeku.
Ponovi jos koji put, 100 puta izgovorena laz postaje istina, to najbolje znaju mitomani sa Grbavice.
lakilaka wrote:procitati par zadnjin stranica i onda doci do zakljucka da pojedini, ovdje najcesci pitari, pisu samo o komsijama. gledaju u tudju avliju a to nijekaju i kriju kao zmija noge. da li je ljubomora, zavist, zloba, strah ili nesto trece - ko ce znati, znanje je krhko. gdje nestade avetinja, mijenja polozaj i povlaci se na rezervni. neprijatelj prelazi rijeku.
zubane zavio si ih u crno i otada kmece. hrusteme i saide zasto bolan profuliste panal i dadoste im duplo golo. nije trebalo to od vas, hajde sto je to uradio zuban neprijatelj ali zasto vi. zasto. haram vam bila svaka suza i neprospavane noci belavea & comp. jos im je jedino ostalo da slave 5% i vodoinstalatera ferida. zasto, zasto, zasto.
Nevjerovatno na koje sve načine uprava pokušava smiriti navijače. Prvo dopuštaju da navijači drže predavanja igračima, pa Vedranu kapitenska traka, pa predstavljanje dresova na djeci, pa dres iz 1998. godine. Ako ćemo živjeti na račun Zubandana i stare slave, bolje odmah da nam kažu da trofeja neće biti i da nam samo mažu oči. A navijači naivni kakvi jesu zabave se dresovima i zaborave na sve. Doduše, ima nas i onih koji ne praštamo propuste koje niti jedan tim u državi ne bi napravio.
lakilaka wrote:zubane zavio si ih u crno i otada kmece. hrusteme i saide zasto bolan profuliste panal i dadoste im duplo golo. nije trebalo to od vas, hajde sto je to uradio zuban neprijatelj ali zasto vi. zasto. haram vam bila svaka suza i neprospavane noci belavea & comp. jos im je jedino ostalo da slave 5% i vodoinstalatera ferida. zasto, zasto, zasto.
avetinja wrote:Nevjerovatno na koje sve načine uprava pokušava smiriti navijače. Prvo dopuštaju da navijači drže predavanja igračima, pa Vedranu kapitenska traka, pa predstavljanje dresova na djeci, pa dres iz 1998. godine. Ako ćemo živjeti na račun Zubandana i stare slave, bolje odmah da nam kažu da trofeja neće biti i da nam samo mažu oči. A navijači naivni kakvi jesu zabave se dresovima i zaborave na sve. Doduše, ima nas i onih koji ne praštamo propuste koje niti jedan tim u državi ne bi napravio.
Doduše, ima vas koji ste prije mjesec dana ložili raju po forumima sa pricama "jeste li rezervisali mjesto za proslavu titule", a sad ovdje otvarate oči pred dušmanlukom o nekoj korumpiranoj upravi.
avetinja wrote:Nevjerovatno na koje sve načine uprava pokušava smiriti navijače. Prvo dopuštaju da navijači drže predavanja igračima, pa Vedranu kapitenska traka, pa predstavljanje dresova na djeci, pa dres iz 1998. godine. Ako ćemo živjeti na račun Zubandana i stare slave, bolje odmah da nam kažu da trofeja neće biti i da nam samo mažu oči. A navijači naivni kakvi jesu zabave se dresovima i zaborave na sve. Doduše, ima nas i onih koji ne praštamo propuste koje niti jedan tim u državi ne bi napravio.
Doduše, ima vas koji ste prije mjesec dana ložili raju po forumima sa pricama "jeste li rezervisali mjesto za proslavu titule", a sad ovdje otvarate oči pred dušmanlukom o nekoj korumpiranoj upravi.
Moram istaci, najdraži su mi takvi otvarači očiju
Ma ovaj je jos davno otvorio svima oci ko je i sta je......ja ga posmatram iskljucivo kao zabavljaca navijackih masa.
LSD wrote:Doduše, ima vas koji ste prije mjesec dana ložili raju po forumima sa pricama "jeste li rezervisali mjesto za proslavu titule", a sad ovdje otvarate oči pred dušmanlukom o nekoj korumpiranoj upravi.
lendric wrote:Izvinite prispa san, a treba san SMS poslati
Sutra pratite opet
Hajd malo popusti sa istim postovima, živ bio. Jebo više i SMS, ponovio si danas bruku puta i sada lagano prelazi ili je prešlo u trolanje.
Još kada se nadoveže onaj što samo spominje šampione prelaznog roka, odoše stranice na bezvezne postove.