Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49101 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

north wrote:
Tomahawk11 wrote:I jos smeta kad kazes da smo isto prosli i poslije ide plakanje :mrgreen:
Nije to isto :oops: ....Ovaj je nas odbio da bi za njih potpisao, laki napisao tako 8) ..... nešto ala Zahirović oko koga se onanisalo noćima :D....Ili Slavkec i njega su nam uzeli ispred nosa, a mi nismo sebi došli danima :oops: ...Svaki igrač koji dođe u Želju. ili skoro svaki, je bio prethodno želja Sarajeva, ali kad su dobili poziv Ćenana rekli tako nešto se ne odbija u životu :D
Da ne napisa covjek ne bih ni znao da smo i mi bili zainteresovani :mrgreen:
Ali moram se sloziti, ne treba komentarisati igrace koje komsije dovode.
Srescemo se, pa cemo vidjeti ko je sta sastavio :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49102 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Opet mene lendrić proziva. Dosadan si, prestani me prozivati.

Jebo te, napišeš za igrača koji je do 26 godine promijenio 10 i više klubova, koji je problematičan, zajebava se, mijenja klubove svakih 6 mjeseci, da je vjerovatno promašaj, male šanse da bude pogodak, a napadnu te i ne ponude nijedan argument da nisi u pravu. :facepalm:

Druga je stvar, ako ste vi ludi za svojim klubom, pa gledate optimistično na njegov dolazak. To već mogu shvatiti.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#49103 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

Nece niko doci, nemamo para. Zeljo pun ko brod, nastalvjaju nam optimati igrace.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#49104 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

ZeljA opet osvajač prelaznog roka. Dominiraju pauzom vec 4-5 za redom, bez ikakve konkurencije u drzavi.
No, nisu su s tim zadovoljili. Cilj im je da u regionu preuzmu primat Dinamu.
Imaju najinteligentniju upravu, iste takve navijace,najsrtucnije ljude u sportskom segmentu​.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#49105 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Tibra uplatila avans, Pitar Cenan opet mlati gloginje tudjim kurcem :thumbup:
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49106 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

procitati par zadnjin stranica i onda doci do zakljucka da pojedini, ovdje najcesci pitari, pisu samo o komsijama. gledaju u tudju avliju a to nijekaju i kriju kao zmija noge. da li je ljubomora, zavist, zloba, strah ili nesto trece - ko ce znati, znanje je krhko. gdje nestade avetinja, mijenja polozaj i povlaci se na rezervni. neprijatelj prelazi rijeku.
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#49107 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

lakilaka wrote:procitati par zadnjin stranica i onda doci do zakljucka da pojedini, ovdje najcesci pitari, pisu samo o komsijama. gledaju u tudju avliju a to nijekaju i kriju kao zmija noge. da li je ljubomora, zavist, zloba, strah ili nesto trece - ko ce znati, znanje je krhko. gdje nestade avetinja, mijenja polozaj i povlaci se na rezervni. neprijatelj prelazi rijeku.

Ponovi jos koji put, 100 puta izgovorena laz postaje istina, to najbolje znaju mitomani sa Grbavice. :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49108 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Raigor Stonehoof wrote:
avetinja wrote:
Kada nemaš odgovora na sve ovo što se dešava u i oko kluba, onda se izvlačiš jeftinim floskulama.
Ad hominem moj havetinja, ti ko da forumaš od juče :D
Najgore je kada se stvari guraju pod tepih. Onda dođe do problema, pa se međusobno optužujemo, svađamo, a sve je moglo biti bolje.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49109 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

ultima_palabra wrote:Ima li tog sms-a? Garant je avetinja dobio pa krije ekskluzivu.
Ti si insajder zajedno sa leMdarom,ne bi SMS-a :oops: .....samo ne znam gdje završi onaj @zeljo do groba što je ovdje postavljao postove se infa?
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49110 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lakilaka wrote:procitati par zadnjin stranica i onda doci do zakljucka da pojedini, ovdje najcesci pitari, pisu samo o komsijama. gledaju u tudju avliju a to nijekaju i kriju kao zmija noge. da li je ljubomora, zavist, zloba, strah ili nesto trece - ko ce znati, znanje je krhko. gdje nestade avetinja, mijenja polozaj i povlaci se na rezervni. neprijatelj prelazi rijeku.
Gdje je preko 8 hiljada maraka?
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#49111 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Zeljo opet postavlja standarde. Od Hervasa pa sve do Gotala.
Dva najaca igaraca PL u posljednjih par godina
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#49112 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Bekicu haram ti bilo svake suze radnicke klase
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49113 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

bjelave wrote:Bekicu haram ti bilo svake suze radnicke klase
rece @bjelave sa sjetnim pogledom prema....
Image
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49114 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

zubane zavio si ih u crno i otada kmece. hrusteme i saide zasto bolan profuliste panal i dadoste im duplo golo. nije trebalo to od vas, hajde sto je to uradio zuban neprijatelj ali zasto vi. zasto. haram vam bila svaka suza i neprospavane noci belavea & comp. jos im je jedino ostalo da slave 5% i vodoinstalatera ferida. zasto, zasto, zasto.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49115 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Joj... :-) :lol:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#49116 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

:lol: :lol: :lol:
Bekicu din dusmane pruznih radnika
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49117 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Nevjerovatno na koje sve načine uprava pokušava smiriti navijače. Prvo dopuštaju da navijači drže predavanja igračima, pa Vedranu kapitenska traka, pa predstavljanje dresova na djeci, pa dres iz 1998. godine. Ako ćemo živjeti na račun Zubandana i stare slave, bolje odmah da nam kažu da trofeja neće biti i da nam samo mažu oči. A navijači naivni kakvi jesu zabave se dresovima i zaborave na sve. Doduše, ima nas i onih koji ne praštamo propuste koje niti jedan tim u državi ne bi napravio.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49118 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

:unesvijest:
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#49119 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

lakilaka wrote:zubane zavio si ih u crno i otada kmece. hrusteme i saide zasto bolan profuliste panal i dadoste im duplo golo. nije trebalo to od vas, hajde sto je to uradio zuban neprijatelj ali zasto vi. zasto. haram vam bila svaka suza i neprospavane noci belavea & comp. jos im je jedino ostalo da slave 5% i vodoinstalatera ferida. zasto, zasto, zasto.

Cestitam na tituli :zzzz:
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#49120 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

avetinja wrote:Nevjerovatno na koje sve načine uprava pokušava smiriti navijače. Prvo dopuštaju da navijači drže predavanja igračima, pa Vedranu kapitenska traka, pa predstavljanje dresova na djeci, pa dres iz 1998. godine. Ako ćemo živjeti na račun Zubandana i stare slave, bolje odmah da nam kažu da trofeja neće biti i da nam samo mažu oči. A navijači naivni kakvi jesu zabave se dresovima i zaborave na sve. Doduše, ima nas i onih koji ne praštamo propuste koje niti jedan tim u državi ne bi napravio.
Doduše, ima vas koji ste prije mjesec dana ložili raju po forumima sa pricama "jeste li rezervisali mjesto za proslavu titule", a sad ovdje otvarate oči pred dušmanlukom o nekoj korumpiranoj upravi.

Moram istaci, najdraži su mi takvi otvarači očiju :nargila:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#49121 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

LSD wrote:
avetinja wrote:Nevjerovatno na koje sve načine uprava pokušava smiriti navijače. Prvo dopuštaju da navijači drže predavanja igračima, pa Vedranu kapitenska traka, pa predstavljanje dresova na djeci, pa dres iz 1998. godine. Ako ćemo živjeti na račun Zubandana i stare slave, bolje odmah da nam kažu da trofeja neće biti i da nam samo mažu oči. A navijači naivni kakvi jesu zabave se dresovima i zaborave na sve. Doduše, ima nas i onih koji ne praštamo propuste koje niti jedan tim u državi ne bi napravio.
Doduše, ima vas koji ste prije mjesec dana ložili raju po forumima sa pricama "jeste li rezervisali mjesto za proslavu titule", a sad ovdje otvarate oči pred dušmanlukom o nekoj korumpiranoj upravi.

Moram istaci, najdraži su mi takvi otvarači očiju :nargila:
Ma ovaj je jos davno otvorio svima oci ko je i sta je......ja ga posmatram iskljucivo kao zabavljaca navijackih masa.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49122 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

LSD wrote:Doduše, ima vas koji ste prije mjesec dana ložili raju po forumima sa pricama "jeste li rezervisali mjesto za proslavu titule", a sad ovdje otvarate oči pred dušmanlukom o nekoj korumpiranoj upravi.

Moram istaci, najdraži su mi takvi otvarači očiju :nargila:
Obrati se upravi, stručnom štabu i igračima. :nargila:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49123 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

hrasno38 wrote:Ma ovaj je jos davno otvorio svima oci ko je i sta je......ja ga posmatram iskljucivo kao zabavljaca navijackih masa.
Idi, bježi.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49124 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

lendric wrote:Izvinite prispa san, a treba san SMS poslati

Sutra pratite opet
Hajd malo popusti sa istim postovima, živ bio. Jebo više i SMS, ponovio si danas bruku puta i sada lagano prelazi ili je prešlo u trolanje.
Još kada se nadoveže onaj što samo spominje šampione prelaznog roka, odoše stranice na bezvezne postove.

Dajte nešto novo ..
batara
Posts: 1183
Joined: 24/01/2014 23:31

#49125 Re: Premijer liga BiH

Post by batara »

Lemdara/larssonja1946/havetinja ili vec kako mu idu nikovi, lik bukvalno prisvojio temu i gusla li gusla :run:
Locked