Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#49076 Re: Premijer liga BiH

Post by BlueBlood »

Logovan wrote:
decko_sa_kovaca wrote:Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase
Lendrić se ne može porediti sa ovim. Lendrić je već igrao u našoj ligi i već je jednom bio najbolji strijelac lige.
kao i said huseinovic :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49077 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Šta Said Husejinović?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#49078 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Rustemovic za Petraka... mescini da bi tu komsinice bolje prosle.

Gotal svakako rizik, ali se moze isplatiti, ovakav tip igraca smo mi znali vracati u zivot. Svakako su mi draza ovakva pojacanja nego da dovedu 2-3 PL prosjeka.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49079 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Koj mizerija od lige i ekipa, saltanje iz jedne u drugu ekipu i tzv.pojacanja. :lol:
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#49080 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Pitar Cenan, inace poznat pod nadimkom BH Mamic, stvara superekipu koja ce I ove godine prekucati ligasku pauzu. Ostatku lige se vec tresu gace.

Lajk za Gotala, inace igraca iz samprasove kartoteke. Hoce li nastupati za A ili B ekipu?
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#49081 Re: Premijer liga BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Cim to pitar ismijava naci bice zvijer
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49082 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Imali smo mi taj tip kapitalca. Mrka kapa.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#49083 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

decko_sa_kovaca wrote:Cim to pitar ismijava naci bice zvijer
Cim to Pitar dovodi, 'naci bice zvijer
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#49084 Re: Premijer liga BiH

Post by kakotakonikako »

Ofanzivac Sandro Gotal već u toku današnjeg dana trebao bi se priključiti pripremama FK Željezničar na Kupresu, a postoji mogućnost da Plavi danas dobiju još jedno pojačanje.

Ipak je preovladala ljubav prema plavoj boji ili mozda ljubav prema talGo vozovima. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49085 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

decko_sa_kovaca wrote:Cim to pitar ismijava naci bice zvijer
Pa i jeste za ismijavanja (karijera govori o njemu), isto kao što je kod nas bio Ikande. Niđe veze igrač, cirkusant obični, zajebavao se na utakmicama.

Mislim možda ovaj vaš i bude dobar, možda ga krene u karijeri, možda postane glavni igrač, nikad ne znaš, a šanse za ovo su male.

Al' dobro, lakše je napisati pitari samo ismijavaju, pitari ovo, pitari ono, nego napisati neki realni post.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49086 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

Treba opet poslat ponudu za dulju
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49087 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

ciscenje gajbi od truhlih jabuka, patentira izum gosn mujkanovic. sta li ce na ovo reci sumir tuzlak.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#49088 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Ovaj Gotal ima zeljA DNK. Zato ga je Cenan selektirao.
Riječ je o staroj uskotračnoj obitelji.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49089 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

talGo voz dobar skroz. ipak je imao razuma kada je birao i odabrao veci sarajevski klub. a normala je da ce sada poceti pljuvanje i omalovazavanje od onih koje je odbio.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49090 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

treba ovim jufkama opet jogeta na ledja natovarit :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49091 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Gledaj orgijanja dan te jebo :-) doveli igrača koji će imati najveća primanja u skretnici....ne moRes oka otvoriti :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49092 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

I jos smeta kad kazes da smo isto prosli i poslije ide plakanje :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49093 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

e vi se nasli nekom oci otvarat
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49094 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Ma odlican je :thumbup:
Sa srecom :)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#49095 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

Tomahawk11 wrote:I jos smeta kad kazes da smo isto prosli i poslije ide plakanje :mrgreen:
Nije to isto :oops: ....Ovaj je nas odbio da bi za njih potpisao, laki napisao tako 8) ..... nešto ala Zahirović oko koga se onanisalo noćima :D....Ili Slavkec i njega su nam uzeli ispred nosa, a mi nismo sebi došli danima :oops: ...Svaki igrač koji dođe u Želju. ili skoro svaki, je bio prethodno želja Sarajeva, ali kad su dobili poziv Ćenana rekli tako nešto se ne odbija u životu :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49096 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Kinaski wrote:e vi se nasli nekom oci otvarat
Jok.....

Ako čitaš onda ćeš vidjeti šta sam napisao.
5korpus
Posts: 1186
Joined: 24/07/2015 14:45

#49097 Re: Premijer liga BiH

Post by 5korpus »

leškarenje wrote:Gledaj orgijanja dan te jebo :-) doveli igrača koji će imati najveća primanja u skretnici....ne moRes oka otvoriti :skoljka:
Ne daj Boze da je presao kod vas u fk sranjejevo.. Ko bi zivio od vas.
Ovaj je jos jedna u nizu karina.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#49098 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

Opet nam uzese igrac za kojeg nismo pokazali interes.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#49099 Re: Premijer liga BiH

Post by Šibicar »

Ko od vas ili nas zna kakav je lik?Gdje su te objave portala o problematicnom Gotalu?Sta je radio pa se misli da ce biti ovakav ili onakav?Jel' odlez'o kakvu kaznu?Jebote vecina igraca i Zelje i Sarajeva ne silaze sa sise,ne vade se iz kafana,zive maksimalno nesportski zivot,ali bosnjo je nas'o da na osnovu fejzbuk slike formira misljenje o nekakvom Gotalu za kojeg su prvi put culi juce ili danas,ono slik'o se sa podignutim srednjacima :shock: ,onako sav istetoviran i sa zajebanom facom :shock: ,pa onda mora i da je problematican,nema druge.....
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49100 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

Sta se ovo Stepanov ponovo povezuje sa jufkama ??
Locked