Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49051 Re: Premijer liga BiH
Pojacanje i po, Zeljeznicar prvi favorit ako ne osvoje gasenje. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49052 Re: Premijer liga BiH
A stoper nistalendric wrote:
Sarajevu danas dolazi Petrak, također ili danas ili sutra Stojčev, u ponedeljak najkasnije dolaze Mehmedagić i jedan klasni špic, a čut će se ubrzo o kome je riječ. Glavni ste favoriti
-
Sarlo Akrobata
- Posts: 504
- Joined: 09/05/2017 15:02
#49053 Re: Premijer liga BiH
Tomahawk11 wrote:A stoper nistalendric wrote:
Sarajevu danas dolazi Petrak, također ili danas ili sutra Stojčev, u ponedeljak najkasnije dolaze Mehmedagić i jedan klasni špic, a čut će se ubrzo o kome je riječ. Glavni ste favoriti
Lendir haman dobio SMS
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49054 Re: Premijer liga BiH
Ma vidim da je dobro informisan, ali me cudi da nista ne pise za stoperaSarlo Akrobata wrote:Tomahawk11 wrote:A stoper nistalendric wrote:
Sarajevu danas dolazi Petrak, također ili danas ili sutra Stojčev, u ponedeljak najkasnije dolaze Mehmedagić i jedan klasni špic, a čut će se ubrzo o kome je riječ. Glavni ste favoriti
Lendir haman dobio SMS
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49055 Re: Premijer liga BiH
Ovaj Meho je stoper jeli..
Slabi svi za novog Splicanina... zeljeznicar zna sa tovarima, osvajaju ovo.
Slabi svi za novog Splicanina... zeljeznicar zna sa tovarima, osvajaju ovo.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#49056 Re: Premijer liga BiH
Haris Mehmedagić igra tu poziciju.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49057 Re: Premijer liga BiH
Nesto sam drugo mislio, ali dobro, ti si odgovorio u skladu sa pitanjemlendric wrote: Momake, ne poznaješ materiju, šta je Mehmedagić
@iznad ne brkaj i ti materiju, ovaj je iz austrije, sa splitom ima veze ko ja sa vladivostokom
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49058 Re: Premijer liga BiH
Jok, on je sa Kobilje glave.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#49059 Re: Premijer liga BiH
Pojacavaju se kone,bi'će prvaci a i kupa osvajaci
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49060 Re: Premijer liga BiH
Mene samo cudi da nisi tako veliku informaciju pokupio.lendric wrote:Čujte, ne bavim se insinuacijamaTomahawk11 wrote:Nesto sam drugo mislio, ali dobro, ti si odgovorio u skladu sa pitanjemlendric wrote: Momake, ne poznaješ materiju, šta je Mehmedagić
@iznad ne brkaj i ti materiju, ovaj je iz austrije, sa splitom ima veze ko ja sa vladivostokom
Niste neki sagovornici
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#49061 Re: Premijer liga BiH
Ne treba biti skroman, ulazimo u grupnu fazu EL.Nadzorna_ploca wrote:Slabi svi za novog Splicanina... zeljeznicar zna sa tovarima, osvajaju ovo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49062 Re: Premijer liga BiH
Odakle ta sad info, sa ss 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#49063 Re: Premijer liga BiH
I te kakvi favoriti, prošetat ćemo se ligom, poslije ispadanja iz grupne faze EL.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49064 Re: Premijer liga BiH
Sve ispod 1/8 finala je neuspjeh.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#49065 Re: Premijer liga BiH
Hmmm. Za to će nam trebati barem još 1-2 kapitalca kao što je Gotal. Teško ...
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#49066 Re: Premijer liga BiH
Kobilja glava rulez. 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#49067 Re: Premijer liga BiH
Koliko ovaj Gotal ima zvanično odigranih utakmica u zadnej dvije sezone ili zadnju sezonu?....bez zajebavanja, ali meni je drago što ovakav igrač ne dolazi u FCS....Puno klubova mijenja, malo odigranih utakmica na visokom nivou u zadnje vrijeme, tempirana bomba za svlačionicu....bio dobar igrač, ali NEKAD
....čini se idealan za raskid ugovora nakon pola godine
...mada opet, more bit bidne more bit nebidne, kao i sve kod nas 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#49068 Re: Premijer liga BiH
Meni vuce na onog naseg srbijanskog stopera...kako ono bi....Benfica folovi golovinorth wrote:Koliko ovaj Gotal ima zvanično odigranih utakmica u zadnej dvije sezone ili zadnju sezonu?....bez zajebavanja, ali meni je drago što ovakav igrač ne dolazi u FCS....Puno klubova mijenja, malo odigranih utakmica na visokom nivou u zadnje vrijeme, tempirana bomba za svlačionicu....bio dobar igrač, ali NEKAD....čini se idealan za raskid ugovora nakon pola godine
...mada opet, more bit bidne more bit nebidne, kao i sve kod nas
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#49069 Re: Premijer liga BiH
2 godine
4 kluba
19 utakmica
7 u startnoj postavi
1 gol
= ZVIJER!
4 kluba
19 utakmica
7 u startnoj postavi
1 gol
= ZVIJER!
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#49070 Re: Premijer liga BiH
Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#49071 Re: Premijer liga BiH
U finalu dobijamo Reala na penaleCharuga wrote:Hmmm. Za to će nam trebati barem još 1-2 kapitalca kao što je Gotal. Teško ...
- Logovan
- Posts: 102792
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#49072 Re: Premijer liga BiH
Lendrić se ne može porediti sa ovim. Lendrić je već igrao u našoj ligi i već je jednom bio najbolji strijelac lige.decko_sa_kovaca wrote:Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#49073 Re: Premijer liga BiH
decko_sa_kovaca wrote:Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase
Nasa realnost...evo npr. Harmony Ikande je izmislio fudbal za 99% igraca na toj poziciji, al dzaba kad je frajko voli gitaru i derneke do zore.
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#49074 Re: Premijer liga BiH
lembdara, klik na soccerway.com i eto scoutinga, GRATIS
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
