Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49051 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Pojacanje i po, Zeljeznicar prvi favorit ako ne osvoje gasenje. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49052 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

lendric wrote:
Sarajevu danas dolazi Petrak, također ili danas ili sutra Stojčev, u ponedeljak najkasnije dolaze Mehmedagić i jedan klasni špic, a čut će se ubrzo o kome je riječ. Glavni ste favoriti
A stoper nista :(
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#49053 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

Tomahawk11 wrote:
lendric wrote:
Sarajevu danas dolazi Petrak, također ili danas ili sutra Stojčev, u ponedeljak najkasnije dolaze Mehmedagić i jedan klasni špic, a čut će se ubrzo o kome je riječ. Glavni ste favoriti
A stoper nista :(

Lendir haman dobio SMS :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49054 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Sarlo Akrobata wrote:
Tomahawk11 wrote:
lendric wrote:
Sarajevu danas dolazi Petrak, također ili danas ili sutra Stojčev, u ponedeljak najkasnije dolaze Mehmedagić i jedan klasni špic, a čut će se ubrzo o kome je riječ. Glavni ste favoriti
A stoper nista :(

Lendir haman dobio SMS :mrgreen:
Ma vidim da je dobro informisan, ali me cudi da nista ne pise za stopera :-)
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49055 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Ovaj Meho je stoper jeli..
Slabi svi za novog Splicanina... zeljeznicar zna sa tovarima, osvajaju ovo.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49056 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Haris Mehmedagić igra tu poziciju.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49057 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

lendric wrote: Momake, ne poznaješ materiju, šta je Mehmedagić

@iznad ne brkaj i ti materiju, ovaj je iz austrije, sa splitom ima veze ko ja sa vladivostokom
Nesto sam drugo mislio, ali dobro, ti si odgovorio u skladu sa pitanjem :thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49058 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Jok, on je sa Kobilje glave.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#49059 Re: Premijer liga BiH

Post by Anestezija »

Pojacavaju se kone,bi'će prvaci a i kupa osvajaci
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49060 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

lendric wrote:
Tomahawk11 wrote:
lendric wrote: Momake, ne poznaješ materiju, šta je Mehmedagić

@iznad ne brkaj i ti materiju, ovaj je iz austrije, sa splitom ima veze ko ja sa vladivostokom
Nesto sam drugo mislio, ali dobro, ti si odgovorio u skladu sa pitanjem :thumbup:
Čujte, ne bavim se insinuacijama

Niste neki sagovornici
Mene samo cudi da nisi tako veliku informaciju pokupio.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49061 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Nadzorna_ploca wrote:Slabi svi za novog Splicanina... zeljeznicar zna sa tovarima, osvajaju ovo.
Ne treba biti skroman, ulazimo u grupnu fazu EL.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49062 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Odakle ta sad info, sa ss :?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49063 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

I te kakvi favoriti, prošetat ćemo se ligom, poslije ispadanja iz grupne faze EL.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49064 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Sve ispod 1/8 finala je neuspjeh.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49065 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Hmmm. Za to će nam trebati barem još 1-2 kapitalca kao što je Gotal. Teško ...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#49066 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Kobilja glava rulez. :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#49067 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

Koliko ovaj Gotal ima zvanično odigranih utakmica u zadnej dvije sezone ili zadnju sezonu?....bez zajebavanja, ali meni je drago što ovakav igrač ne dolazi u FCS....Puno klubova mijenja, malo odigranih utakmica na visokom nivou u zadnje vrijeme, tempirana bomba za svlačionicu....bio dobar igrač, ali NEKAD :D ....čini se idealan za raskid ugovora nakon pola godine :D ...mada opet, more bit bidne more bit nebidne, kao i sve kod nas :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49068 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

north wrote:Koliko ovaj Gotal ima zvanično odigranih utakmica u zadnej dvije sezone ili zadnju sezonu?....bez zajebavanja, ali meni je drago što ovakav igrač ne dolazi u FCS....Puno klubova mijenja, malo odigranih utakmica na visokom nivou u zadnje vrijeme, tempirana bomba za svlačionicu....bio dobar igrač, ali NEKAD :D ....čini se idealan za raskid ugovora nakon pola godine :D ...mada opet, more bit bidne more bit nebidne, kao i sve kod nas :oops:
Meni vuce na onog naseg srbijanskog stopera...kako ono bi....Benfica folovi golovi :oops:
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#49069 Re: Premijer liga BiH

Post by slucajan »

2 godine
4 kluba
19 utakmica
7 u startnoj postavi
1 gol

= ZVIJER!
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#49070 Re: Premijer liga BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#49071 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Charuga wrote:Hmmm. Za to će nam trebati barem još 1-2 kapitalca kao što je Gotal. Teško ...
U finalu dobijamo Reala na penale :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102792
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49072 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

decko_sa_kovaca wrote:Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase
Lendrić se ne može porediti sa ovim. Lendrić je već igrao u našoj ligi i već je jednom bio najbolji strijelac lige.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#49073 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

decko_sa_kovaca wrote:Kakav je lendric imo ucinak prije nego sto je doso, ne kazem da je gotal pogodak nego et kolke su sanse da dovedes igraca koji je vani bio zvijer u bilo kojoj ligi jer znamo da je svaka bolja od nase

Nasa realnost...evo npr. Harmony Ikande je izmislio fudbal za 99% igraca na toj poziciji, al dzaba kad je frajko voli gitaru i derneke do zore. :oops:
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#49074 Re: Premijer liga BiH

Post by slucajan »

lembdara, klik na soccerway.com i eto scoutinga, GRATIS
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#49075 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

:lol: ...Ma ja ljubomora je čudo naročito na ovakve impozantne brojke koje slučajan navede, ali to je nebitno jer on ima definitivno DNK za Želju :D ...
Locked