Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49026 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lakilaka wrote:slagao si da je uprava napravila mahalski klub, kao prvo. a drugo da neko ko voli klub i koji navija za njega , pa onda pise ove nebuloze , to moze samo pitar tako da pise, pogotovo na ovoj temi. ako imas nesto pisi na temi kluba a ne na plbih.
Zašto sam slagao da je uprava napravila mahalski klub? Je li želja navijača bila da se komšijama da 5%? Jeste. Jesu li pod pritiskom juga dali Vedranu kapitensku traku (zaslužio je, ali pitanje je da li bi bez one parole postupili kako već jesu) i na djeci promovisali dresove? Jesu. Je li nam želja bio Kostić, pa su zbog toga zakuhali sa Slobodom samo da ga dovedu? Jeste. Je li previše osluškuju forume i društvene mreže? Da, spominju ga i na sjednici/konferenciji ili šta je već bilo. Jesu li dozvolili da navijači drže predavanja igračima u Plavom salonu? Jesu. Jesu li dozvolili navijačima da poskidaju dresove igračima? Jesu. I sada ti meni reci da nismo mahalski klub.

Ja govorim istinu ma kakva bila.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49027 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

avetinja wrote:
lakilaka wrote:slagao si da je uprava napravila mahalski klub, kao prvo. a drugo da neko ko voli klub i koji navija za njega , pa onda pise ove nebuloze , to moze samo pitar tako da pise, pogotovo na ovoj temi. ako imas nesto pisi na temi kluba a ne na plbih.
Zašto sam slagao da je uprava napravila mahalski klub? Je li želja navijača bila da se komšijama da 5%? Jeste. Jesu li pod pritiskom juga dali Vedranu kapitensku traku (zaslužio je, ali pitanje je da li bi bez one parole postupili kako već jesu) i na djeci promovisali dresove? Jesu. Je li nam želja bio Kostić, pa su zbog toga zakuhali sa Slobodom samo da ga dovedu? Jeste. Je li previše osluškuju forume i društvene mreže? Da, spominju ga i na sjednici/konferenciji ili šta je već bilo. Jesu li dozvolili da navijači drže predavanja igračima u Plavom salonu? Jesu. Jesu li dozvolili navijačima da poskidaju dresove igračima? Jesu. I sada ti meni reci da nismo mahalski klub.

Ja govorim istinu ma kakva bila.
ovako moze pisati o zelji samo jedan pitar. napisao si puno neistine u ovom postu, ali sa pitarom ne zelim o tome diskutovati. najgori je trojanski konj.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#49028 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lakilaka wrote:
avetinja wrote:
lakilaka wrote:slagao si da je uprava napravila mahalski klub, kao prvo. a drugo da neko ko voli klub i koji navija za njega , pa onda pise ove nebuloze , to moze samo pitar tako da pise, pogotovo na ovoj temi. ako imas nesto pisi na temi kluba a ne na plbih.
Zašto sam slagao da je uprava napravila mahalski klub? Je li želja navijača bila da se komšijama da 5%? Jeste. Jesu li pod pritiskom juga dali Vedranu kapitensku traku (zaslužio je, ali pitanje je da li bi bez one parole postupili kako već jesu) i na djeci promovisali dresove? Jesu. Je li nam želja bio Kostić, pa su zbog toga zakuhali sa Slobodom samo da ga dovedu? Jeste. Je li previše osluškuju forume i društvene mreže? Da, spominju ga i na sjednici/konferenciji ili šta je već bilo. Jesu li dozvolili da navijači drže predavanja igračima u Plavom salonu? Jesu. Jesu li dozvolili navijačima da poskidaju dresove igračima? Jesu. I sada ti meni reci da nismo mahalski klub.

Ja govorim istinu ma kakva bila.
ovako moze pisati o zelji samo jedan pitar. napisao si puno neistine u ovom postu, ali sa pitarom ne zelim o tome diskutovati. najgori je trojanski konj.
Kada nemaš odgovora na sve ovo što se dešava u i oko kluba, onda se izvlačiš jeftinim floskulama.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#49029 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Opet pompezne najave iz radnickog kluba, bh Dinamo u nastanku. Nakon svih dosadanjih, od Gibraltara, preko Kostica, Nikolica i Samprasa, jednostavno nemamo razloga da sumnjamo u ovu najnoviju izjavu od strane Pitara Cenana. Svezite ga ugovorom na 10ak godina, da vam ga ne mazne Mamic, ipak su ovakvi sportski radnici rijetkost na ovim prostorima.

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo- ... eve/169580

https://www.klix.ba/sport/nogomet/uprav ... /160114055

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/milo ... nima/48481

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/nikoli ... icu/196288

https://www.klix.ba/sport/nogomet/petro ... /160928148

http://scsport.ba/cenan-za-sc-formirat- ... er-dinama/
Last edited by alberto_tomba on 16/06/2017 00:05, edited 4 times in total.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#49030 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

lendric wrote:
lakilaka wrote: ovako moze pisati o zelji samo jedan pitar. napisao si puno neistine u ovom postu, ali sa pitarom ne zelim o tome diskutovati. najgori je trojanski konj.
Opusti se laki, pusti avetinju, ko ga još uzima za ozbiljno
hvala plavi druze, opusten sam ja, samo mu skrecem da zna da je provaljen i da si ti to davno otkrio.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#49031 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

avetinja wrote:
Kada nemaš odgovora na sve ovo što se dešava u i oko kluba, onda se izvlačiš jeftinim floskulama.
Ad hominem moj havetinja, ti ko da forumaš od juče :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#49032 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

lendric wrote:Slavko - sampras

Da li ja mogu Mehmeda Janjoša nazivati čmarom - jel od čala dodamo par slova neka izbacimo i dobijemo čmara
Ma nazivaj kako hoćeš, bitno je da ćete ga sanjati doživotno i kako je isprskao ublehaša samprasa na derbiju! 8-)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49033 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

alberto_tomba wrote:Opet pompezne najave iz radnickog kluba, bh Dinamo u nastanku. Nakon svih dosadanjih, od Gibraltara, preko Kostica, Nikolica i Samprasa, jednostavno nemamo razloga da sumnjamo u ovu najnoviju izjavu od strane Pitara Cenana. Svezite ga ugovorom na 10ak godina, da vam ga ne mazne Mamic, ipak su ovakvi sportski radnici rijetkost na ovim prostorima.

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo- ... eve/169580

https://www.klix.ba/sport/nogomet/uprav ... /160114055

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/milo ... nima/48481

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/nikoli ... icu/196288

https://www.klix.ba/sport/nogomet/petro ... /160928148

http://scsport.ba/cenan-za-sc-formirat- ... er-dinama/
svaka cast, pratis zelju vise nego vecina njegovih navijaca :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#49034 Re: Premijer liga BiH

Post by SmokingMan »

A ko će preuzeti ulogu Mamića,jesu li se prvo dogovorili oko toga. :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49035 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

SmokingMan wrote:A ko će preuzeti ulogu Mamića,jesu li se prvo dogovorili oko toga. :D
Muminovic Dzeka kod vas, kod nas se jos trazi takva licnost
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#49036 Re: Premijer liga BiH

Post by SmokingMan »

Kinaski wrote:
SmokingMan wrote:A ko će preuzeti ulogu Mamića,jesu li se prvo dogovorili oko toga. :D
Muminovic Dzeka kod vas, kod nas se jos trazi takva licnost
Jedan od kriterija je da moraju biti braća koja imaju jasno definisane ulogu u klubu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#49037 Re: Premijer liga BiH

Post by SmokingMan »

SmokingMan wrote:
Kinaski wrote:
SmokingMan wrote:A ko će preuzeti ulogu Mamića,jesu li se prvo dogovorili oko toga. :D
Muminovic Dzeka kod vas, kod nas se jos trazi takva licnost
Jedan od kriterija je da moraju biti braća koja imaju jasno definisane ulogu u klubu.
Mi neam tako elike ambicije kao Zaimović.

Kukala mu majka ako ne ispunu ono što je obećao u naredne 3 sezone.

Bolje mu je da razmili o jakom sponzoru na dresu i ne poredi se sa premoćnom Barcelonom.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#49038 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

mozel se pricat sam sa sobom, ljudino ?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#49039 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

:mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#49040 Re: Premijer liga BiH

Post by SmokingMan »

Kinaski wrote:mozel se pricat sam sa sobom, ljudino ?
Lepi,trabaju li ti dodatna pojašnjenja,ili da nastavimo dalje?Ili smo se našli na rskrsnici nesporazuma? :-?

Dotakli smo se budućeg GNK Željezničar.
Last edited by SmokingMan on 16/06/2017 07:41, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#49041 Re: Premijer liga BiH

Post by nema me tamo »

Ma pusti se smokinga on je u nekom svom svijetu plovi univerzumom covjek ne obracajte paznju na njega. :D :D :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#49042 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Cenan > Ibrak


Mali je Partizan za Dinamo :skoljka:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22556
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#49043 Re: Premijer liga BiH

Post by SmokingMan »

nema me tamo wrote:Ma pusti se smokinga on je u nekom svom svijetu plovi univerzumom covjek ne obracajte paznju na njega. :D :D :D
Podcjenjueš nauku. :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#49044 Re: Premijer liga BiH

Post by nema me tamo »

hahahahahhahaa

Zato što su me ucili da se okrecem samo prema pravom istini.

Dosta ne mogu više!
Admine izvinjavam se! hahahah
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49045 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

SmokingMan wrote:
SmokingMan wrote: Jedan od kriterija je da moraju biti braća koja imaju jasno definisane ulogu u klubu.
Mi neam tako elike ambicije kao Zaimović.

Kukala mu majka ako ne ispunu ono što je obećao u naredne 3 sezone.

Bolje mu je da razmili o jakom sponzoru na dresu i ne poredi se sa premoćnom Barcelonom.
Nek' si mu rek'o. 8-) :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#49046 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Logovan wrote:
SmokingMan wrote:
SmokingMan wrote: Jedan od kriterija je da moraju biti braća koja imaju jasno definisane ulogu u klubu.
Mi neam tako elike ambicije kao Zaimović.

Kukala mu majka ako ne ispunu ono što je obećao u naredne 3 sezone.

Bolje mu je da razmili o jakom sponzoru na dresu i ne poredi se sa premoćnom Barcelonom.
Nek' si mu rek'o. 8-) :mrgreen:
Ja sto mu se nagovori,to pas s maslom nebi pojeo :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#49047 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Haj ba manite suplje i ovi sto su ustali na lijevu :oops:
Ima li sta konkretno :?
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#49048 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

mali_milojica wrote: Ja sto mu se nagovori,to pas s maslom nebi pojeo :mrgreen:
:mrgreen:
Tomahawk11 wrote:Haj ba manite suplje i ovi sto su ustali na lijevu :oops:
Ima li sta konkretno :?
Ništa. :skoljka:
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#49049 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/dogovor- ... lju/241190

Ako ovom budu 'sovali, moglo bi bit svasta :mrgreen:

Al' svakako dobro pojacanje.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#49050 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Ovaj nece psovati tribini,nego pravac gore i samarat ce navijace :D
Locked