Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
lakilaka wrote:slagao si da je uprava napravila mahalski klub, kao prvo. a drugo da neko ko voli klub i koji navija za njega , pa onda pise ove nebuloze , to moze samo pitar tako da pise, pogotovo na ovoj temi. ako imas nesto pisi na temi kluba a ne na plbih.
Zašto sam slagao da je uprava napravila mahalski klub? Je li želja navijača bila da se komšijama da 5%? Jeste. Jesu li pod pritiskom juga dali Vedranu kapitensku traku (zaslužio je, ali pitanje je da li bi bez one parole postupili kako već jesu) i na djeci promovisali dresove? Jesu. Je li nam želja bio Kostić, pa su zbog toga zakuhali sa Slobodom samo da ga dovedu? Jeste. Je li previše osluškuju forume i društvene mreže? Da, spominju ga i na sjednici/konferenciji ili šta je već bilo. Jesu li dozvolili da navijači drže predavanja igračima u Plavom salonu? Jesu. Jesu li dozvolili navijačima da poskidaju dresove igračima? Jesu. I sada ti meni reci da nismo mahalski klub.
lakilaka wrote:slagao si da je uprava napravila mahalski klub, kao prvo. a drugo da neko ko voli klub i koji navija za njega , pa onda pise ove nebuloze , to moze samo pitar tako da pise, pogotovo na ovoj temi. ako imas nesto pisi na temi kluba a ne na plbih.
Zašto sam slagao da je uprava napravila mahalski klub? Je li želja navijača bila da se komšijama da 5%? Jeste. Jesu li pod pritiskom juga dali Vedranu kapitensku traku (zaslužio je, ali pitanje je da li bi bez one parole postupili kako već jesu) i na djeci promovisali dresove? Jesu. Je li nam želja bio Kostić, pa su zbog toga zakuhali sa Slobodom samo da ga dovedu? Jeste. Je li previše osluškuju forume i društvene mreže? Da, spominju ga i na sjednici/konferenciji ili šta je već bilo. Jesu li dozvolili da navijači drže predavanja igračima u Plavom salonu? Jesu. Jesu li dozvolili navijačima da poskidaju dresove igračima? Jesu. I sada ti meni reci da nismo mahalski klub.
Ja govorim istinu ma kakva bila.
ovako moze pisati o zelji samo jedan pitar. napisao si puno neistine u ovom postu, ali sa pitarom ne zelim o tome diskutovati. najgori je trojanski konj.
lakilaka wrote:slagao si da je uprava napravila mahalski klub, kao prvo. a drugo da neko ko voli klub i koji navija za njega , pa onda pise ove nebuloze , to moze samo pitar tako da pise, pogotovo na ovoj temi. ako imas nesto pisi na temi kluba a ne na plbih.
Zašto sam slagao da je uprava napravila mahalski klub? Je li želja navijača bila da se komšijama da 5%? Jeste. Jesu li pod pritiskom juga dali Vedranu kapitensku traku (zaslužio je, ali pitanje je da li bi bez one parole postupili kako već jesu) i na djeci promovisali dresove? Jesu. Je li nam želja bio Kostić, pa su zbog toga zakuhali sa Slobodom samo da ga dovedu? Jeste. Je li previše osluškuju forume i društvene mreže? Da, spominju ga i na sjednici/konferenciji ili šta je već bilo. Jesu li dozvolili da navijači drže predavanja igračima u Plavom salonu? Jesu. Jesu li dozvolili navijačima da poskidaju dresove igračima? Jesu. I sada ti meni reci da nismo mahalski klub.
Ja govorim istinu ma kakva bila.
ovako moze pisati o zelji samo jedan pitar. napisao si puno neistine u ovom postu, ali sa pitarom ne zelim o tome diskutovati. najgori je trojanski konj.
Kada nemaš odgovora na sve ovo što se dešava u i oko kluba, onda se izvlačiš jeftinim floskulama.
Opet pompezne najave iz radnickog kluba, bh Dinamo u nastanku. Nakon svih dosadanjih, od Gibraltara, preko Kostica, Nikolica i Samprasa, jednostavno nemamo razloga da sumnjamo u ovu najnoviju izjavu od strane Pitara Cenana. Svezite ga ugovorom na 10ak godina, da vam ga ne mazne Mamic, ipak su ovakvi sportski radnici rijetkost na ovim prostorima.
lakilaka wrote:
ovako moze pisati o zelji samo jedan pitar. napisao si puno neistine u ovom postu, ali sa pitarom ne zelim o tome diskutovati. najgori je trojanski konj.
Opusti se laki, pusti avetinju, ko ga još uzima za ozbiljno
hvala plavi druze, opusten sam ja, samo mu skrecem da zna da je provaljen i da si ti to davno otkrio.
alberto_tomba wrote:Opet pompezne najave iz radnickog kluba, bh Dinamo u nastanku. Nakon svih dosadanjih, od Gibraltara, preko Kostica, Nikolica i Samprasa, jednostavno nemamo razloga da sumnjamo u ovu najnoviju izjavu od strane Pitara Cenana. Svezite ga ugovorom na 10ak godina, da vam ga ne mazne Mamic, ipak su ovakvi sportski radnici rijetkost na ovim prostorima.