Smiješni ste s tim pričama o bunkeru, kakav je to bunker danas bio?
Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4902 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Svaka čast Barceloni... kakav tim
Smiješni ste s tim pričama o bunkeru, kakav je to bunker danas bio?
Vidljivo je da Madrid pokušava da igra... kombinacija dobre igre Barcelone i njihove psihe im ne dozvoljava da dođu do svoje igre. Na kraju od frustracije dođu i oni idiotski startovi kojima nije mjesto na terenu 
Smiješni ste s tim pričama o bunkeru, kakav je to bunker danas bio?
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#4903 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
i to sto kazes.alijagoro wrote:E jes se nasao ko ce Pepeu govoriti da je idiotBaltazar_khan wrote:Melodicni wrote:WayneRooney Wayne Rooney
Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up.
vor 33 Minuten![]()
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4905 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Evo još jednog portugalca u elementu...jel ovo zažvalio Messija
- Hopkins
- Posts: 494
- Joined: 10/01/2012 00:44
#4906 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ne gotivim ni jedne ni druge, i kao neutralan mogu reci da je Barcelona bolja za 2 klase. Oni se igraju sa ovim Realom. Gdje je kljuc? Po meni sistemski rad sa mladima u Barceloni. Oni imaju podmladak za narednih 20 godina. Ne moraju ni jednog igraca kupiti. S druge strane u Realu zadnji dobri igraci iz njihove skole su Casilas i Raul. Imaju potpuno pogresnu politiku (nesto kao Man City). Zavali se u dugove i nakupuj neplanski "superigrace".
Koliko je Real slab i nemocan sa ovakvom Barcom, pokazuju sramotni potezi portugalskih cigana Pepea i Coentraoa. Hinjski, supacki, idiotski ... iz njihovih startova i izraza lica mogu se procitati dvije emocije: nemoc i mrznja. Nimalo sportskog duha, a od koga da ga i nauce, od Murinja???
Koliko je Real slab i nemocan sa ovakvom Barcom, pokazuju sramotni potezi portugalskih cigana Pepea i Coentraoa. Hinjski, supacki, idiotski ... iz njihovih startova i izraza lica mogu se procitati dvije emocije: nemoc i mrznja. Nimalo sportskog duha, a od koga da ga i nauce, od Murinja???
- M10A4EVER
- Posts: 296
- Joined: 06/06/2011 08:27
#4907 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pametnom dosta...505sCrtom wrote:
- Edin H.
- Posts: 53544
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4908 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Strpao je on Dzeku u dzepBHF_Manijak wrote:Joooj kud supka ne nagazi Dzeko u barazu ili bar Spaha da mu je samarcinu neku svezo, maloumni stvor!
- DenisSarajevo
- Posts: 118
- Joined: 22/02/2010 18:22
- Location: sarajevo
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4910 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Barci treba Pepe, da nije njega bilo na spavanju ne bi Puyol izjednacio. 
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4912 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
samo da predlozim da ubuduce placamo Muhi taj provajder gdje ima Sportklub.
Vise ovo ne mogu gledat, ogrijesit cemo se o' covjeka
Vise ovo ne mogu gledat, ogrijesit cemo se o' covjeka
- stranac2
- Posts: 747
- Joined: 21/07/2006 14:45
- Contact:
#4913 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Mrzim ih dosadni su mi al su vanzemaljci Barcini igaci . Veliki idol i dingospo Igniesta spola snage seretski dribla ... uhhh
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4914 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
vo kod cupe nije six pack plocice nego nine packEntropio wrote:
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4916 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
A jesu vala i nakaradno poredane 

ccc !!

ccc !!
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#4917 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
eh kakve je zuka imo pločiceleet wrote:A jesu vala i nakaradno poredane
- oldschool
- Posts: 7013
- Joined: 20/02/2008 17:27
- Location: where reality is just bunch of illusions
#4919 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Odavno pratim fudbal, nisam navijač ni Barse ni Reala, ali je ovo postala smijurija i sramota za Real, Madrid je pretvorio u najprgaviji klub na svijetu, trenutno. Sramota za sve istinske navijače, gubili su prije Murinja ali nikad nisu bivali ovakvi, od kraljevskog i gospodskog kluba, kako ih zovu, napravio je koljačko-prgavi klub, sramota. Uništava reputaciju kluba, dostojanstvo čelnika i navijača. 
- Hopkins
- Posts: 494
- Joined: 10/01/2012 00:44
#4920 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nije problem sto su gubili prije, i sto sad gube. Problem je sto ce ih Barca derati jos jedno 15-20 godina. U tom periodu daj boze da Real pobijedi 3-4 puta. Ovo vise nije spektakl. Vise lici na gradski derbi Barca - Espanol, samo sto Espanjol ponekad uzme bod.
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4921 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Dobro je sa tim oznojenim muškim tijelima, bez pretjerivanja sad...nismo gay community....nego šta ovaj Pinto slavi da mi je znati
...jedan jedini šut koji je išao u njegov gol nije u stanju odbraniti
mogli si i Gušu komotno angažovati, za njega je Šogun golmanska klasa.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4922 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Dešava se. Valdes je u prošlom El Clasicu katastrofalno pogriješio, pa šta? Dobar je Pinto.LSD wrote:Dobro je sa tim oznojenim muškim tijelima, bez pretjerivanja sad...nismo gay community....nego šta ovaj Pinto slavi da mi je znati...jedan jedini šut koji je išao u njegov gol nije u stanju odbraniti
mogli si i Gušu komotno angažovati, za njega je Šogun golmanska klasa.
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#4924 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Barselonini golmani su poznati po tome da jedan sut koji im uputis na gol udje, nista bolji od Pinta nije ni Valdez... sve je to u 5 deka! Sjetite se Valdeza protiv Milana, dva suta dva gola!
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4925 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
For the first time ever, Mourinho lost a home game after a 1-0 lead at half-time 68W - 6D - 1L





