Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#4901 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BegA_ »

Image

8-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4902 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

ma sad je sve u lovi....samo otiđi i pogledaj dresove Liverpoola :lol: neka firma Warrior...haj firma ko firma morebit da su im ti dresovi i najkvalitetniji, ali šare :roll: :lol: no thanks kad bi ga đaba djelili


Image

haj vako i nekako al na igraćima ovo izgleda presmješno da bi ih i Leđea izvadila hestetikom
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#4903 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

JoseMujica wrote:ma sad je sve u lovi....samo otiđi i pogledaj dresove Liverpoola :lol: neka firma Warrior...haj firma ko firma morebit da su im ti dresovi i najkvalitetniji, ali šare :roll: :lol: no thanks kad bi ga đaba djelili


Image

haj vako i nekako al na igraćima ovo izgleda presmješno da bi ih i Leđea izvadila hestetikom
Ove sare me podsjecaju na modu 90'tih godina :mrgreen:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4904 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Image
:D dobra stara vremena :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4905 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

BegA_ wrote:Image

8-)
Vazda moramo kontrasi biti :mrgreen:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4906 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

Kal El wrote:
JoseMujica wrote:ma sad je sve u lovi....samo otiđi i pogledaj dresove Liverpoola :lol: neka firma Warrior...haj firma ko firma morebit da su im ti dresovi i najkvalitetniji, ali šare :roll: :lol: no thanks kad bi ga đaba djelili


Image

haj vako i nekako al na igraćima ovo izgleda presmješno da bi ih i Leđea izvadila hestetikom
Ove sare me podsjecaju na modu 90'tih godina :mrgreen:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
meni je ovaj dres lijep.
a to sto ste vi huligani i nemate osjecaj za umjetnost to je vas problem :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4907 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

BegA_ wrote:Image

8-)


Bitno je biti drugaciji 8-)
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#4908 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by devito »

veze s vezom wrote:
spacek wrote:

ja koliko se sjecam, davno je to neko ovdje postavio...i ispade da je to to...pa makar i zeza bila :D

Image
Ovo su novi leDzeini :D
Isto Chelsea

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#4909 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

Ali koje veličine nose Adidas-Njemacka,Spanija,Argentina, BIH 8-)
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#4910 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Maharadza »

BegA_ wrote:Image

8-)
Image

:thumbup:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4911 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

FIDELCA wrote:Ali koje veličine nose Adidas-Njemacka,Spanija,Argentina, BIH 8-)
Lihtenstajn, Latvia, San Marino, Turkmenistan. :P
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4912 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Trebali bi ovi iz saveza ove sedmice objavit zvanično da se potpisao ugovor sa Adidasom,barem je tako Jasko rekao :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4913 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

ili u sutrasnjem jutarnjem programu :D

Image

casualci :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4914 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

ma super je ovo da se jaki brendovi vrte oko naše repke Tom, Hugo i Adi

do priej par godina sviam njima kad bi neko spomenuo Bosnia and Herzegovina rekli bi ti: Hu iz ju, ba?
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4915 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

:lol:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4916 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by animus »

Dobar je posao uradjen sa Adidasom, milion EURA po godini plus bonusi. :thumbup:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4917 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Tom Tailor je jak brend samo bosanskoj boraniji, Jose Mujica. :)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4918 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

animus wrote:Dobar je posao uradjen sa Adidasom, milion EURA po godini plus bonusi. :thumbup:
pa to su nikakve pare.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4919 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Jazzy.ba wrote:Tom Tailor je jak brend samo bosanskoj boraniji, Jose Mujica. :)
pa drug treba biti realan......toliko moremo u ovom trenutku...nama je i Alma Ras brend s obzirom da nismo imali nikakav
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#4920 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by elmirčo »

SEO XXXL
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4921 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

phillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu :D

Image

casualci :D
Trebali su Avdiju u prvi plan, ipak je naša glavna perjanica. Jbt, Seo širi od Seje i Medunjanina zajedno. :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#4922 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

505sCrtom wrote:
animus wrote:Dobar je posao uradjen sa Adidasom, milion EURA po godini plus bonusi. :thumbup:
pa to su nikakve pare.
To su za naše uslove ako je istinito ogromni novci,znaš li ti koliko je 2 mil maraka na racunu saveza svake godine :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4923 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Joj See kolki je
Hahaha kralj


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4924 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

BegA_ wrote:Image

8-)
Osovina Nike SHS i Republika Adidas. Bas neka nemamo dresove kao osovina SHS.
Last edited by RepB on 18/03/2014 11:54, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4925 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

phillie wrote:ili u sutrasnjem jutarnjem programu :D

Image

casualci :D
Fotosopom ih smanjili, ispade Dzeko i Pjanic iste visine :mrgreen:
Post Reply