Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4901 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Butmiran »

@Bodkin: Ja sam 5 epizoda pregled'o, zasad mi se sviđa.
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4902 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

ćiribiribela wrote:Gleda li neko ovu http://www.imdb.com/title/tt1553656/?ref_=ttep_ep_tt ?

Kad pocinje 2. sezona?
Joj, ja sam počela ljetos kad nije bilo ništa drugo, meni se ne sviđa nešto, Linda je smor :D
A biće naredne godine nova sezona, vjerovatno nekad u junu.
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4903 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

ćiribiribela wrote:Gleda li neko ovu http://www.imdb.com/title/tt1553656/?ref_=ttep_ep_tt ?

Kad pocinje 2. sezona?
Bila je vec prica o njoj par puta, osrednja serija, nista fenomenalno, a opet nije ni katastrofa cista, zanimljiva tematika i ideja, koja je, kao sto neko rece otisla malo isuvise u sapunicu :D.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4904 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

VenomousV wrote: vot da... :O prvi put vidim ovaj promo, luks gud :D

samo skontah da se nicega ne sjecam iz prethodne sezone :roll:
Cudi me da ranije nisi vidjela promo. :-D

Nesto imam osjecaj da bi onaj smor od Jacka mogao sve pokvariti, kako smo vidjeli u promu kaze Emily da ce svima reci ko je ukoliko ne zavrsi sa osvetom do kraja ljeta.

Sto se tice onog sto ce se desiti u prvih 60 sekundi, imam osjecaj da je sve dio Emilynog plana. :D
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4905 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gidra »

ćiribiribela wrote:Gleda li neko ovu http://www.imdb.com/title/tt1553656/?ref_=ttep_ep_tt ?

Kad pocinje 2. sezona?
također počeo i prestao. Serija je imala potencijala ali su onda usrali.
Ja tek počeo Luthera gledati, pregledao sam prve 4 epizode. Odlična serija, Idris Elba otkida :thumbup:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4906 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

NeyDan wrote:
VenomousV wrote: vot da... :O prvi put vidim ovaj promo, luks gud :D

samo skontah da se nicega ne sjecam iz prethodne sezone :roll:
Cudi me da ranije nisi vidjela promo. :-D

Nesto imam osjecaj da bi onaj smor od Jacka mogao sve pokvariti, kako smo vidjeli u promu kaze Emily da ce svima reci ko je ukoliko ne zavrsi sa osvetom do kraja ljeta.

Sto se tice onog sto ce se desiti u prvih 60 sekundi, imam osjecaj da je sve dio Emilynog plana. :D

ma zaboravila sam da revenge postoji :D
sjetih se neki dan kad sam gledala papiric na kojem pise koji dan je koja serija (da znam iduci dan da skidam ep :D )
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#4907 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dasi »

.
Last edited by Dasi on 15/12/2013 19:31, edited 1 time in total.
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#4908 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sgunited »

Nemam vremena za obje pa ko je gledao ako moze preporuka koju skinuti:

(British) Men Behaving Badly

http://www.imdb.com/title/tt0101143/?ref_=tt_rec_tt

ili

Porridge

http://www.imdb.com/title/tt0071036/?ref_=tt_rec_tt
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4909 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

ćiribiribela wrote:Gleda li neko ovu http://www.imdb.com/title/tt1553656/?ref_=ttep_ep_tt ?

Kad pocinje 2. sezona?
Zanimljiva prica, ali kao sto neko rece, razvodnili su je. Trebali su je zavrsiti nakon prve sezone, ali ovako ima jos jedna sezona (koja bi trebala poceti u julu 2014).

U sjeni The Blacklist-a pocela je sa emitovanjem i serija Hostages.

http://www.imdb.com/title/tt2647258/

Prva epizoda nije losa, zanimljiva je.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4910 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Nista to dok ne bude barem 2, 3 sezone "oprzio" sam se sa "Flashforward" :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4911 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

ma i to opet ne znači da je neće ukinuti na 4. sezoni... bez kraja

ja sam gledao FF znajući da je otkazana...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4912 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Black swan wrote:ma i to opet ne znači da je neće ukinuti na 4. sezoni... bez kraja

ja sam gledao FF znajući da je otkazana...

Tebi se ako se dobro sjecam ionako nije svidjela :) i da ne znaci ali je ipak razlika jbg...
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4913 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by WildRedRose »

Ima mi neko preporuciti seriju ? neko ko voli npr: friends, suits, ally mc b., how i met ur m.... ? :roll: :mrgreen:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#4914 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

WildRedRose wrote:Ima mi neko preporuciti seriju ? neko ko voli npr: friends, suits, ally mc b., how i met ur m.... ? :roll: :mrgreen:
Scrubs... Malcolm in the middle, big bang theory, the office........... i viza za buducnost :D
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4915 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

Pitarrr82 wrote:
Black swan wrote:ma i to opet ne znači da je neće ukinuti na 4. sezoni... bez kraja

ja sam gledao FF znajući da je otkazana...

Tebi se ako se dobro sjecam ionako nije svidjela :) i da ne znaci ali je ipak razlika jbg...
da nije mi se svidjela... razvučena na 20+ epizoda... moglo je komotno 13

ali hotio sam reć da ako mi se sviđa ideja gledat ću seriju znajući da je otkazana
npr Defying gravity
šteta na otkazivanju ali uživao sam gledajući znajući da je otkazana
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4916 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Pitarrr82 wrote:Nista to dok ne bude barem 2, 3 sezone "oprzio" sam se sa "Flashforward"
Ako si mislio na Hostages, nacekaces se :D ovo je planirano da zavrsi nakon 15 epizoda :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4917 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

phillie wrote:
Pitarrr82 wrote:Nista to dok ne bude barem 2, 3 sezone "oprzio" sam se sa "Flashforward"
Ako si mislio na Hostages, nacekaces se :D ovo je planirano da zavrsi nakon 15 epizoda :D

Ne, ovaj "Under the dome" a i slicne koje tek pocinju...
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4918 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

Brkooo wrote:
WildRedRose wrote:Ima mi neko preporuciti seriju ? neko ko voli npr: friends, suits, ally mc b., how i met ur m.... ? :roll: :mrgreen:
Scrubs... Malcolm in the middle, big bang theory, the office........... i viza za buducnost :D
:thumbup:
Image

meni jedina trenutno koja se prikazuje i dalje da valja
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4919 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

PristavilaVoduZaKafu wrote:
meni jedina trenutno koja se prikazuje i dalje da valja

Nisu mi bas nesto dobro poceli sezonu. :D
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#4920 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

Kako nema Charlija, meni je postala smor :-?
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4921 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

ćiribiribela wrote: Nisu mi bas nesto dobro poceli sezonu. :D
Meni uvijek bude nekoliko smiješnih scena :D
Nek nema Lyndsey u svakoj seriji mi je naporna.
Brkooo wrote:Kako nema Charlija, meni je postala smor :-?
Puno je bolja od Charlijeve nove serije : http://www.imdb.com/title/tt1986770/?ref_=nm_flmg_act_1
A i navikneš se vremenom :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4922 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

Ovo je isto Zabranjeno Pusenje prije rata i poslije rata. Nit je Nele (Charlie) sta vele uradio poslije Pusenja (2 1/2) nit je ostatak ekipe zadrzao kvalitet :D

btw, pocela je druga sezona Elementary-ja. :thumbup:
Last edited by phillie on 27/09/2013 15:19, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4923 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

Brkooo wrote:Kako nema Charlija, meni je postala smor :-?
Od Alana su napravili još većeg debila, Jake odrast'o, Ashton je isto onako beze, Rose me uvijek nervirala itd. :(

Zato volim pogledati starije epizode, sve su vrh. :mrgreen:
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4924 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

Meni i dalje dobra :oops:
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#4925 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

PristavilaVoduZaKafu wrote:Meni i dalje dobra :oops:
hipsters gonna hip ... :mrgreen:
Post Reply