O'zone wrote:Ne treba grtalica samo treba zvati policiju..al neće niko da se zamjeri jbga..ili što baš ja da ih zovem smeta i drugima,itd,itd. Dođu oni svaki put, ispunjavaju kvotu naloga, imaju opravdanje - neko ih pozvao a u zadnje vrijeme su se popravili u svom poslu posebno ovi mladi kako su upali.
razgovor policajca pozornika i mene na trotoaru kod pijace Merkur
parkiran golf 2 na trotoaru
pokažem na parkir papka i pitam policajca
-- jel ovo u redu i neko novo pravilo
-koje
-pa vidite da je parkirano auto na trotoaru
-gospodine--ja sam na otoKi vec 3 godine i ovo auto je ovdje svaki dan parkirano
-gospodine--budite vi prvi koji ce ovom vozacu zakacit kaznu za brisac
ode policajac-- a ja kontam koji mi kurac to treba da se nerviram
