RUSIJA

Post Reply
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4901 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

Ne kontas ti da americki saveznici u OPEC-u to daleko bolje i duze mogu podnijeti od Rusije.Ili,na primjer,jadne Venecuele.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4902 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

LDLT wrote:http://www.businessinsider.com/russias- ... use-2015-7

Since June 4, there have been five major Air Force crashes, USNI News reports. On June 4, a MiG-29 and an Su-34 both crashed. The SU-34 is one of Russia's most advanced fighter jets, and was officially introduced into service in March of 2014.
These incidents were followed by a Tu-95 Bear bomber suffering an engine fire on June 8, another MiG-29 crashing on July 3, and an Su-24 crash on July 6 that killed both of its pilots.
Most recently, a second Tu-95 crashed on Tuesday close to the Chinese border. The incident has led to Russia grounding its Tu-95 fleet to carry out mechanical inspections of its planes.


Image
Ovo je clanak za neuke.
Ovakve stavri se desavaju cesto. Imas u americi svake godine bar 50 incidenata sa vojnim avionima. Trebas uzeti u obzir da Rusi do prije 5-6 godina nisu imali broj sati po pilotu ni blizu SAD i NATO zemalja. Naglo su povecali broj sati i to se osjeti i na zamoru pilota i na odrzavanju letjelica. Treba njima par godina da uhvate "ritam" prije nego sto 300-400 sati leta po pilotu psotane rutina.
sportman1
Posts: 1505
Joined: 26/12/2013 22:36

#4903 Re: RUSIJA

Post by sportman1 »

Co0l wrote:A Rusi,ko Rusi,nakon ulaganja veta na rezoluciju o genocidu u Srebrenici:
Čurkin: Rusija će uložiti veto na rezoluciju o MH17


ne vjerujem da su djaba. pricalo se da ce dobit dio elektroprivrede rs.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#4904 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

sportman1 wrote:
Co0l wrote:A Rusi,ko Rusi,nakon ulaganja veta na rezoluciju o genocidu u Srebrenici:
Čurkin: Rusija će uložiti veto na rezoluciju o MH17


ne vjerujem da su djaba. pricalo se da ce dobit dio elektroprivrede rs.
Mozda za rezluciju o genocidu u Srebrenici.Ova je o formiranju medjunarodnog istraznog tima za obaranje onog malezijskog aviona u Ukrajini.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4905 Re: RUSIJA

Post by Truba »

genocidna Rusija treba misliti na osjecaje Bošnjaka zbog srebrenice

mislim da cinite sistemsku gresku :mrgreen:
oni su zli ne ocekujte nista dobro od njih

nista dobro nisu ucinili za bih...kao i sve vlade od bicakcica do novalica :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4906 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

britanija i francuska su zadnji put upotrijebili veto 1989. godine. rusija 2 puta u zadnjih mjesec dana. :D
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4907 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

5 0 5 wrote:britanija i francuska su zadnji put upotrijebili veto 1989. godine. rusija 2 puta u zadnjih mjesec dana. :D
pa sve ti je jasno ko u UN-u odlucuje i ko pravi dokumente, kada se mora tako cesto koristiti veto.... inace britanija predzadnji put ulozila veto 1973 kada im je Brežnjev reko "nemoj da vam potopimo taj otočić." :lol: :lol:
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4908 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

KUZNETSOV wrote:
5 0 5 wrote:britanija i francuska su zadnji put upotrijebili veto 1989. godine. rusija 2 puta u zadnjih mjesec dana. :D
pa sve ti je jasno ko u UN-u odlucuje i ko pravi dokumente, kada se mora tako cesto koristiti veto.... inace britanija predzadnji put ulozila veto 1973 kada im je Brežnjev reko "nemoj da vam potopimo taj otočić." :lol: :lol:
I onda im se raspala drzava.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4909 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

jefferson wrote:
KUZNETSOV wrote:
5 0 5 wrote:britanija i francuska su zadnji put upotrijebili veto 1989. godine. rusija 2 puta u zadnjih mjesec dana. :D
pa sve ti je jasno ko u UN-u odlucuje i ko pravi dokumente, kada se mora tako cesto koristiti veto.... inace britanija predzadnji put ulozila veto 1973 kada im je Brežnjev reko "nemoj da vam potopimo taj otočić." :lol: :lol:
I onda im se raspala drzava.
kome?
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4910 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

kome?
Sta mislis? Nisu potopili otocic, ali se raspala drzava.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4911 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

jefferson wrote:
kome?
Sta mislis? Nisu potopili otocic, ali se raspala drzava.
:lol:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4912 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

jefferson wrote:
kome?
Sta mislis? Nisu potopili otocic, ali se raspala drzava.
merhametli je to narod :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4913 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

Britanci?




:lol: :lol: :lol:
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#4914 Re: RUSIJA

Post by Drvenija87 »

Image
Image
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4915 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4916 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

:lol: :lol: haj ne zajebaji

User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4917 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote:
KUZNETSOV wrote:Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

:lol: :lol: haj ne zajebaji

to je onaj avion na kojeg je spičkano 500 milijardi dolara a SU-27 mu moze parirat' :lol: :lol: smijesni su mi ovi likovi koji porede avione za koje je narod tek saznao sa ovima koji se koriste 30 i kusur godina...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4918 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:
General War wrote:
KUZNETSOV wrote:Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

:lol: :lol: haj ne zajebaji

to je onaj avion na kojeg je spičkano 500 milijardi dolara a SU-27 mu moze parirat' :lol: :lol: smijesni su mi ovi likovi koji porede avione za koje je narod tek saznao sa ovima koji se koriste 30 i kusur godina...
...E taj...ima se moze se...a toliko mu pariraju do sada da redovno u konfliktima poljube zemlju a da ni ne znaju sta ih je strefilo... :D
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4919 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote:
KUZNETSOV wrote:
General War wrote:
:lol: :lol: haj ne zajebaji

to je onaj avion na kojeg je spičkano 500 milijardi dolara a SU-27 mu moze parirat' :lol: :lol: smijesni su mi ovi likovi koji porede avione za koje je narod tek saznao sa ovima koji se koriste 30 i kusur godina...
...E taj...ima se moze se...a toliko mu pariraju do sada da redovno u konfliktima poljube zemlju a da ni ne znaju sta ih je strefilo... :D
jest stvarno, imao je se gdje pokazati :lol: zadnje sto su ameri napravili da valja jeste F-15 al' i to teško :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4920 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote: jest stvarno, imao je se gdje pokazati :lol: zadnje sto su ameri napravili da valja jeste F-15 al' i to teško :lol:
...Stooo...pitaj izrael npr. ;-)
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4921 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

General War wrote:
KUZNETSOV wrote: jest stvarno, imao je se gdje pokazati :lol: zadnje sto su ameri napravili da valja jeste F-15 al' i to teško :lol:
...Stooo...pitaj izrael npr. ;-)
jašta dobro se pokazao na palestinskoj nejači, cime ga je Hamas gadjo pamovima i stingerima :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4922 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:
General War wrote:
KUZNETSOV wrote: jest stvarno, imao je se gdje pokazati :lol: zadnje sto su ameri napravili da valja jeste F-15 al' i to teško :lol:
...Stooo...pitaj izrael npr. ;-)
jašta dobro se pokazao na palestinskoj nejači, cime ga je Hamas gadjo pamovima i stingerima :lol:
:-) :D tebi bas ne ide sa ovim lokalnim-regionalnim ratovima po dunjaluku.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#4923 Re: RUSIJA

Post by jefferson »

KUZNETSOV wrote:Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

Avion na kojem vec nakon 120 sati leta se pokaze zamor materijala vidljiv golim okom.
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#4924 Re: RUSIJA

Post by KUZNETSOV »

jefferson wrote:
KUZNETSOV wrote:Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

Avion na kojem vec nakon 120 sati leta se pokaze zamor materijala vidljiv golim okom.
haha samo viči jes, Švabo ga usvojio od Istocne Njemacke i danas ga koristi on ovdje prica o zamoru :lol: misliš da bi švabo trpio takvu skalameriju?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4925 Re: RUSIJA

Post by General War »

KUZNETSOV wrote:
jefferson wrote:
KUZNETSOV wrote:Mig-29 vertikalno uzlijetanje sa piste 8-)

Avion na kojem vec nakon 120 sati leta se pokaze zamor materijala vidljiv golim okom.
haha samo viči jes, Švabo ga usvojio od Istocne Njemacke i danas ga koristi on ovdje prica o zamoru :lol: misliš da bi švabo trpio takvu skalameriju?
:lol:
Eeee nek si ti meni ziv i zdrav...kad se njega svabo kutarisao za jednu "dojc marku"
Post Reply