Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#48951 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

ultima_palabra wrote:
lendric wrote:
avetinja wrote:Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
Držite se, doći će vam par odličnih igrača, ode vam rustem, kovačević, balic. Očekuj sms danas
:lol: :thumbup:
Dominacija majke mi :lol:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#48952 Re: Premijer liga BiH

Post by Šibicar »

Lendra mu je pencilin. :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48953 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Nije to onaj Lendrić što vam isova sve na sjeveru, zapadu i jugu. :lol:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#48954 Re: Premijer liga BiH

Post by omega369 »

I sta kaze lemdara, sarajevo izmislilo prelaske :thumbup:
:D
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48955 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

ima li ko da pise diplomske, treba jednoj direktorici u jednom klubu u plbih. ovo mi rece kolega. svasta na dunjaluku ovome.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48956 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Gdje ces, bolan, prozivati za diplomski, u tvom klubu sastavljaju nepismene banere na stadionu, svlacionicama, prosipaju se s dopisima na engleskom :mrgreen:
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#48957 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Pobise se izmedju sebe...

Sta uradi crni Bekicu??
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48958 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Na jugu za derbi nekoliko njih htjeli da se mlate međusobno. Kao ne navija se, pa psovanje majki jedni drugima. :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#48959 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

lakilaka wrote:ima li ko da pise diplomske, treba jednoj direktorici u jednom klubu u plbih. ovo mi rece kolega. svasta na dunjaluku ovome.
Imal ko da zna engleski, treba dopis investitorima poslat :D

Ustvari moze i google translate :D

Desire is a famous club...


PS:

https://androidsportsapp.wordpress.com/ ... ljeznicar/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48960 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ovo nema nigdje nigdje na svijetu.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#48961 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

We Željine, our desire!
:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#48962 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Evo ja napisao:
[email protected]

Hmm, nista se ne desava. :hm:
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48963 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Last edited by lakilaka on 14/06/2017 17:00, edited 1 time in total.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#48964 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Koji kraljevi, aj tinks da je Baka Sliskovic za njih profesor sa Oxforda
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#48965 Re: Premijer liga BiH

Post by shbc »

lendric wrote:
lakilaka wrote:vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Bola vidiš ti kompleksa, ne prestaju pisati o nama
Rece djecarac kojem je bukvalno 99% postova vezano za Sarajevo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48966 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

lakilaka wrote:vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Koja direktorica?
Ova o kojoj je rijec ima diplomski ;-)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#48967 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Tomahawk11 wrote:
lakilaka wrote:vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Koja direktorica?
Ova o kojoj je rijec ima diplomski ;-)
Koji kolega, gdje pročit'o?
:lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#48968 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

lakilaka wrote:ima li ko da pise diplomske, treba jednoj direktorici u jednom klubu u plbih. ovo mi rece kolega. svasta na dunjaluku ovome.
Image

Image

Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#48969 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

Kolega Todd_Smith :zzzz:

Koji ste EDIT: Nemoj, nema potrebe!, onaj Ultima visi na fksinfu i onda dodje ovdje i spominje neke komplekse.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#48970 Re: Premijer liga BiH

Post by megaman4 »

Sta se ovo desava s Celikom? :-)

Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.

Ko ce uopste igrati?

Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.

Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#48971 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

We Željine, our desire! :skoljka:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#48972 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

megaman4 wrote:Sta se ovo desava s Celikom? :-)

Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.

Ko ce uopste igrati?

Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.

Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
Nije Čelik jedini kandidat:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sindi ... /170613019

Ipak bi se to moglo zaokružiti na 10 klubova na kraju! 8-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48973 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Ja se izvinjavam što vas ometam, samo probajte komunicirati bez "paćenici" u rečenici ili postu. Hvala na razumjevanju, jako ste ljubazni ...
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#48974 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

Ma samo banuj, ne navijam za Zelju pa da ti bude zao. :thumbup:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#48975 Re: Premijer liga BiH

Post by megaman4 »

Maharadza wrote:
megaman4 wrote:Sta se ovo desava s Celikom? :-)

Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.

Ko ce uopste igrati?

Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.

Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
Nije Čelik jedini kandidat:

https://www.klix.ba/sport/nogomet/sindi ... /170613019

Ipak bi se to moglo zaokružiti na 10 klubova na kraju! 8-)
Moguce.

Ali me zanima da li se moze desiti da neko iz nizeg ranga uleti na mjesto Celika ako odustanu od igranja PL?
Locked