Dominacija majke miultima_palabra wrote:lendric wrote:Držite se, doći će vam par odličnih igrača, ode vam rustem, kovačević, balic. Očekuj sms danasavetinja wrote:Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.![]()
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#48951 Re: Premijer liga BiH
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#48952 Re: Premijer liga BiH
Lendra mu je pencilin. 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48953 Re: Premijer liga BiH
Nije to onaj Lendrić što vam isova sve na sjeveru, zapadu i jugu. 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#48954 Re: Premijer liga BiH
I sta kaze lemdara, sarajevo izmislilo prelaske

-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#48955 Re: Premijer liga BiH
ima li ko da pise diplomske, treba jednoj direktorici u jednom klubu u plbih. ovo mi rece kolega. svasta na dunjaluku ovome.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48956 Re: Premijer liga BiH
Gdje ces, bolan, prozivati za diplomski, u tvom klubu sastavljaju nepismene banere na stadionu, svlacionicama, prosipaju se s dopisima na engleskom 
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#48957 Re: Premijer liga BiH
Pobise se izmedju sebe...
Sta uradi crni Bekicu??
Sta uradi crni Bekicu??
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48958 Re: Premijer liga BiH
Na jugu za derbi nekoliko njih htjeli da se mlate međusobno. Kao ne navija se, pa psovanje majki jedni drugima. 
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#48959 Re: Premijer liga BiH
Imal ko da zna engleski, treba dopis investitorima poslatlakilaka wrote:ima li ko da pise diplomske, treba jednoj direktorici u jednom klubu u plbih. ovo mi rece kolega. svasta na dunjaluku ovome.
Ustvari moze i google translate
Desire is a famous club...
PS:
https://androidsportsapp.wordpress.com/ ... ljeznicar/
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48960 Re: Premijer liga BiH
Ovo nema nigdje nigdje na svijetu.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#48961 Re: Premijer liga BiH
We Željine, our desire!

- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#48963 Re: Premijer liga BiH
vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Last edited by lakilaka on 14/06/2017 17:00, edited 1 time in total.
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#48964 Re: Premijer liga BiH
Koji kraljevi, aj tinks da je Baka Sliskovic za njih profesor sa Oxforda
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#48965 Re: Premijer liga BiH
Rece djecarac kojem je bukvalno 99% postova vezano za Sarajevo.lendric wrote:Bola vidiš ti kompleksa, ne prestaju pisati o namalakilaka wrote:vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48966 Re: Premijer liga BiH
Koja direktorica?lakilaka wrote:vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Ova o kojoj je rijec ima diplomski
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#48967 Re: Premijer liga BiH
Koji kolega, gdje pročit'o?Tomahawk11 wrote:Koja direktorica?lakilaka wrote:vidi sto se sami prepoznase. znaci informacija kolegina je bila tacna. direktorica bez diplomskog, to moze samo u klubu plbih. svasta.
Ova o kojoj je rijec ima diplomski
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#48968 Re: Premijer liga BiH
lakilaka wrote:ima li ko da pise diplomske, treba jednoj direktorici u jednom klubu u plbih. ovo mi rece kolega. svasta na dunjaluku ovome.



-
Sarlo Akrobata
- Posts: 504
- Joined: 09/05/2017 15:02
#48969 Re: Premijer liga BiH
Kolega Todd_Smith
Koji ste EDIT: Nemoj, nema potrebe!, onaj Ultima visi na fksinfu i onda dodje ovdje i spominje neke komplekse.
Koji ste EDIT: Nemoj, nema potrebe!, onaj Ultima visi na fksinfu i onda dodje ovdje i spominje neke komplekse.
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#48970 Re: Premijer liga BiH
Sta se ovo desava s Celikom?
Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.
Ko ce uopste igrati?
Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.
Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.
Ko ce uopste igrati?
Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.
Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#48971 Re: Premijer liga BiH
We Željine, our desire! 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#48972 Re: Premijer liga BiH
Nije Čelik jedini kandidat:megaman4 wrote:Sta se ovo desava s Celikom?![]()
Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.
Ko ce uopste igrati?
Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.
Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sindi ... /170613019
Ipak bi se to moglo zaokružiti na 10 klubova na kraju!
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#48973 Re: Premijer liga BiH
Ja se izvinjavam što vas ometam, samo probajte komunicirati bez "paćenici" u rečenici ili postu. Hvala na razumjevanju, jako ste ljubazni ...
-
Sarlo Akrobata
- Posts: 504
- Joined: 09/05/2017 15:02
#48974 Re: Premijer liga BiH
Ma samo banuj, ne navijam za Zelju pa da ti bude zao. 
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#48975 Re: Premijer liga BiH
Moguce.Maharadza wrote:Nije Čelik jedini kandidat:megaman4 wrote:Sta se ovo desava s Celikom?![]()
Otisao im Jusic, iako je jos pod ugovorom.
Ko ce uopste igrati?
Ako nesto ne ucine, moze lako kljuc u bravu, sto bi bila velika sramota za Zenicu.
Moze se lako desiti da se igra krnja Premijer liga, sa 11 klubova ako ovi istupe?
https://www.klix.ba/sport/nogomet/sindi ... /170613019
Ipak bi se to moglo zaokružiti na 10 klubova na kraju!
Ali me zanima da li se moze desiti da neko iz nizeg ranga uleti na mjesto Celika ako odustanu od igranja PL?
