Morali su ga osujetiti na bilo koji način, ovo je bio najbezbolniji
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#48926 Re: Premijer liga BiH
Rabbit protiv željezničara zabijao za Olimpic, Travnik, Čelik, Slobodu.
Morali su ga osujetiti na bilo koji način, ovo je bio najbezbolniji
Morali su ga osujetiti na bilo koji način, ovo je bio najbezbolniji
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48927 Re: Premijer liga BiH
Po sistemu: dovedi i na klupuslucajan wrote:Rabbit protiv željezničara zabijao za Olimpic, Travnik, Čelik, Slobodu.
Morali su ga osujetiti na bilo koji način, ovo je bio najbezbolniji
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#48928 Re: Premijer liga BiH
fulili ste vi gdje niste smjeli da fulite, drago mi je zbog tebebjelave wrote:To da je Bekic svojim golom odlučio o tituli, tu si u pravu.
Sta bi mu falilo da je fulio kad ste vec toliko napeli. Haman ko žaba.
Pa danas niste u stanju plate da podijelite
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#48929 Re: Premijer liga BiH
Zar baš svakog ko je dobro odigrao? Možda treba Dini dati procenat za patent, ko bi se toga sjetio da nije bilo njega ...Dr. Kuca wrote:Pa ko i za te nabrojane, ko god je odigrao dobro kontra nas dino ga doveo tako i vi. zec odigrao dobro na grbavici deder ga dovedi.Charuga wrote:Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica
Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
Nekada će se pričati o fudbalu u BiH p.d.e. i ovom sada, jer on to zaslužuje.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#48930 Re: Premijer liga BiH
ma ne, dobri su vam transferi i proslo ljeto i ovu zimu, i proslu zimu. Dabogda vazda tako radili
Zec pravo pojacanje, prvi ste kandidati za osvajanje.
- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48931 Re: Premijer liga BiH
Treba mu i Bayern dati procenat, da nije njega ne bi Lewandowskog doveliCharuga wrote:
Zar baš svakog ko je dobro odigrao? Možda treba Dini dati procenat za patent, ko bi se toga sjetio da nije bilo njega ...![]()
Nekada će se pričati o fudbalu u BiH p.d.e. i ovom sada, jer on to zaslužuje.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#48932 Re: Premijer liga BiH
Opet izvrtanje postova ili posta ...Dr. Kuca wrote:ma ne, dobri su vam transferi i proslo ljeto i ovu zimu, i proslu zimu. Dabogda vazda tako radiliZec pravo pojacanje, prvi ste kandidati za osvajanje.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#48933 Re: Premijer liga BiH
Imamo i mi svog larssona.Charuga wrote:Opet izvrtanje postova ili posta ...Dr. Kuca wrote:ma ne, dobri su vam transferi i proslo ljeto i ovu zimu, i proslu zimu. Dabogda vazda tako radiliZec pravo pojacanje, prvi ste kandidati za osvajanje.
Dobar je Doca..
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#48934 Re: Premijer liga BiH
lendric wrote:Sarajevo je prvo počelo dovoditi igrače na ovim prostorima, niko prije njih to nije radio, tako da je opravdano ovo što pišu.Charuga wrote:Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica
Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
Nisi ni svjestan kakvu si istinu napisao. Najjaci post na klixu zadnjih 10 god, sigurno
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48935 Re: Premijer liga BiH
Lendrić zvani snaga sjevera.
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#48936 Re: Premijer liga BiH
Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.
Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48937 Re: Premijer liga BiH
Znaci, ode Rustem njima.Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.
Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48938 Re: Premijer liga BiH
Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48939 Re: Premijer liga BiH
Evo, ljudi, Lendrić daje besplatno novu majicu iz udruženja Hordi (ona FCS). Dobio je unaprijed. Za sve informacije se obratite njemu u privatnoj poruci. Lendrić aka bordo vojnik.lendric wrote:Držite se, doći će vam par odličnih igrača, ode vam rustem, kovačević, balic. Očekuj sms danasavetinja wrote:Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48940 Re: Premijer liga BiH
jao vatre

- ultima_palabra
- Posts: 59306
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48941 Re: Premijer liga BiH
lendric wrote:Držite se, doći će vam par odličnih igrača, ode vam rustem, kovačević, balic. Očekuj sms danasavetinja wrote:Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48942 Re: Premijer liga BiH
Eto vidite da ne lažem. Sve što kažem istina je.
Nisi ti skontao momak.
Nisi ti skontao momak.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48943 Re: Premijer liga BiH
Lendric je redovan na zapadu Koseva, ne znam sta je problem 
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#48944 Re: Premijer liga BiH
A nama Petrak.Tomahawk11 wrote:Znaci, ode Rustem njima.Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.
Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48945 Re: Premijer liga BiH
Eh, ne da nama niko nikog iz ove ligeLogovan wrote:A nama Petrak.Tomahawk11 wrote:Znaci, ode Rustem njima.Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.
Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
-
Sarlo Akrobata
- Posts: 504
- Joined: 09/05/2017 15:02
#48947 Re: Premijer liga BiH
avetinja wrote:
Last edited by Sarlo Akrobata on 14/06/2017 15:07, edited 1 time in total.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#48948 Re: Premijer liga BiH
I kako to obicno biva,ima da se razigra i bude im jedan od glavnih igraca.Tomahawk11 wrote:Znaci, ode Rustem njima.Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.
Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48949 Re: Premijer liga BiH
Isto ti ga dođe.Sarlo Akrobata wrote:avetinja wrote:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48950 Re: Premijer liga BiH
Normala, ko i svi ostali koji su presli kod njih. Pandan CasemiruŠibicar wrote:
I kako to obicno biva,ima da se razigra i bude im jedan od glavnih igraca.
Nevidjen fenomen.

