Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#48926 Re: Premijer liga BiH

Post by slucajan »

Rabbit protiv željezničara zabijao za Olimpic, Travnik, Čelik, Slobodu.
Morali su ga osujetiti na bilo koji način, ovo je bio najbezbolniji :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48927 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

slucajan wrote:Rabbit protiv željezničara zabijao za Olimpic, Travnik, Čelik, Slobodu.
Morali su ga osujetiti na bilo koji način, ovo je bio najbezbolniji :mrgreen:
Po sistemu: dovedi i na klupu :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#48928 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

bjelave wrote:To da je Bekic svojim golom odlučio o tituli, tu si u pravu.
Sta bi mu falilo da je fulio kad ste vec toliko napeli. Haman ko žaba.
Pa danas niste u stanju plate da podijelite
fulili ste vi gdje niste smjeli da fulite, drago mi je zbog tebe :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48929 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Dr. Kuca wrote:
Charuga wrote:
Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica :cry:
Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...

Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
Pa ko i za te nabrojane, ko god je odigrao dobro kontra nas dino ga doveo tako i vi. zec odigrao dobro na grbavici deder ga dovedi. :lol:
Zar baš svakog ko je dobro odigrao? Možda treba Dini dati procenat za patent, ko bi se toga sjetio da nije bilo njega ... :thumbup:

Nekada će se pričati o fudbalu u BiH p.d.e. i ovom sada, jer on to zaslužuje.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#48930 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

ma ne, dobri su vam transferi i proslo ljeto i ovu zimu, i proslu zimu. Dabogda vazda tako radili :thumbup: Zec pravo pojacanje, prvi ste kandidati za osvajanje.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#48931 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Charuga wrote:
Zar baš svakog ko je dobro odigrao? Možda treba Dini dati procenat za patent, ko bi se toga sjetio da nije bilo njega ... :thumbup:

Nekada će se pričati o fudbalu u BiH p.d.e. i ovom sada, jer on to zaslužuje.
Treba mu i Bayern dati procenat, da nije njega ne bi Lewandowskog doveli :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48932 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Dr. Kuca wrote:ma ne, dobri su vam transferi i proslo ljeto i ovu zimu, i proslu zimu. Dabogda vazda tako radili :thumbup: Zec pravo pojacanje, prvi ste kandidati za osvajanje.
Opet izvrtanje postova ili posta ... :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#48933 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Charuga wrote:
Dr. Kuca wrote:ma ne, dobri su vam transferi i proslo ljeto i ovu zimu, i proslu zimu. Dabogda vazda tako radili :thumbup: Zec pravo pojacanje, prvi ste kandidati za osvajanje.
Opet izvrtanje postova ili posta ... :mrgreen:
Imamo i mi svog larssona.:D
Dobar je Doca..
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#48934 Re: Premijer liga BiH

Post by omega369 »

lendric wrote:
Charuga wrote:
Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica :cry:
Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...

Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
Sarajevo je prvo počelo dovoditi igrače na ovim prostorima, niko prije njih to nije radio, tako da je opravdano ovo što pišu.
8-)

Nisi ni svjestan kakvu si istinu napisao. Najjaci post na klixu zadnjih 10 god, sigurno :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48935 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Lendrić zvani snaga sjevera.
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48936 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.

Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48937 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.

Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
Znaci, ode Rustem njima.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48938 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48939 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lendric wrote:
avetinja wrote:Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
Držite se, doći će vam par odličnih igrača, ode vam rustem, kovačević, balic. Očekuj sms danas
Evo, ljudi, Lendrić daje besplatno novu majicu iz udruženja Hordi (ona FCS). Dobio je unaprijed. Za sve informacije se obratite njemu u privatnoj poruci. Lendrić aka bordo vojnik.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48940 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

jao vatre :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59306
Joined: 15/12/2008 16:53

#48941 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

lendric wrote:
avetinja wrote:Malo je reći da nam je negativna atmosfera među navijačima. Još nas boli titula.
Držite se, doći će vam par odličnih igrača, ode vam rustem, kovačević, balic. Očekuj sms danas
:lol: :thumbup:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48942 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Eto vidite da ne lažem. Sve što kažem istina je. :D

Nisi ti skontao momak. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48943 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Lendric je redovan na zapadu Koseva, ne znam sta je problem :D
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48944 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.

Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
Znaci, ode Rustem njima.
A nama Petrak. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48945 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:
Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.

Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
Znaci, ode Rustem njima.
A nama Petrak. :D
Eh, ne da nama niko nikog iz ove lige :-)
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48946 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Image
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#48947 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

avetinja wrote:Image


:mrgreen:
Last edited by Sarlo Akrobata on 14/06/2017 15:07, edited 1 time in total.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#48948 Re: Premijer liga BiH

Post by Šibicar »

Tomahawk11 wrote:
Logovan wrote:Ivan Peko otišao iz Zrinjskog.

Vjerovatno će ih napustiti i Oliver Petrak.
Znaci, ode Rustem njima.
I kako to obicno biva,ima da se razigra i bude im jedan od glavnih igraca. :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48949 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Sarlo Akrobata wrote:
avetinja wrote:Image

Isto ti ga dođe. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48950 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Šibicar wrote:
I kako to obicno biva,ima da se razigra i bude im jedan od glavnih igraca. :mrgreen:
Normala, ko i svi ostali koji su presli kod njih. Pandan Casemiru :-)
Nevidjen fenomen.
Locked