Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48901 Re: Premijer liga BiH
Ne dade se usranom do potoka
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48902 Re: Premijer liga BiH
Kazu da pricanje sa sobom obicno nije dobar znak.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48903 Re: Premijer liga BiH
A kad nema plate,kakav je to znak?
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48904 Re: Premijer liga BiH
Otidji u Titovu pa pitaj.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48905 Re: Premijer liga BiH
Neda Miske vise ni pod kamatu. Tibra se sprema da ukliže
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48906 Re: Premijer liga BiH
Jel to insajderska?
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#48907 Re: Premijer liga BiH
Bla, bla, bla....

- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#48908 Re: Premijer liga BiH
E gledaj ti karijere,dan te jebo
a svaki put kad se vraćao dočekan ko da je Piksi u najmanju ruku
da bi svaki put bio haman otjeran iz zeljeznicara
Bekrić sa Željezničarom ima važeći ugovor do ljeta 2019. godine, a na Grbavicu se vratio početkom 2016. godine iz uzbekistanog Bunyodkora. Nastupao je još za iranski Fajr Sepasi, Mes Kerman, kazahstanski Tobol Kostanay, te južnokorejski Incheon United. Ponikao je u Gradini iz Srebrenika, a sa Željom je tri puta osvojio titulu prvaka, te jednom Kup BiH.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#48909 Re: Premijer liga BiH
ultima_palabra wrote:Kazu da pricanje sa sobom obicno nije dobar znak.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#48911 Re: Premijer liga BiH
Ko na hetriku problematican tip koji je iskren i plah. 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#48912 Re: Premijer liga BiH
Nama treba, ali ne ovaj, neka ga negdje drugo. Hvala na ponudi.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#48913 Re: Premijer liga BiH
Ma ne nudim ja, samo čitam vijesti ... 
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#48914 Re: Premijer liga BiH
Ma toga ne bih poželio ni najgorem dušmanu, eto!Logovan wrote:Nama treba, ali ne ovaj, neka ga negdje drugo. Hvala na ponudi.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#48915 Re: Premijer liga BiH
e vrli potez, reko bi covjek nesto uradio. A zabio iz penala, junak divovskialberto_tomba wrote:Bekic im se jednim potezom popisao na projekat i kompletnu strategiju.bjelave wrote:Bas tragedija. Zavalili se lovu, dodatno ukaljali obraz, koji je istina svakako peksin, i onda iskali sadake na Kosevu.alberto_tomba wrote:Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.
Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
I jos se pozivali na svebosnjacko jedinstvo
I na kraju nemaju za plate.
Cak je i papa strumf pustio prevarantsku suzu. Neprocjenjivo!
kakve vi obmane plasirate ovdje, to je cudo.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#48916 Re: Premijer liga BiH
I penal je potez, gledajuci polufinale i finale kupa, nekima vrlo tezak 
Last edited by F&N on 14/06/2017 08:29, edited 1 time in total.
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#48917 Re: Premijer liga BiH
Izvini molim te sto nije zabio skaricama sa centra, ipak ste vi pruzali atraktivne partije cijelu sezonu.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#48918 Re: Premijer liga BiH
Ma hajte molim vas.....ljudi uputili dva pogleda prema golu ,neka ih...
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48919 Re: Premijer liga BiH
To da je Bekic svojim golom odlučio o tituli, tu si u pravu.
Sta bi mu falilo da je fulio kad ste vec toliko napeli. Haman ko žaba.
Pa danas niste u stanju plate da podijelite
Sta bi mu falilo da je fulio kad ste vec toliko napeli. Haman ko žaba.
Pa danas niste u stanju plate da podijelite
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#48920 Re: Premijer liga BiH
Kako ti znaš preuveličavati, to je čudo.Kinaski wrote: e vrli potez, reko bi covjek nesto uradio. A zabio iz penala, junak divovski
kakve vi obmane plasirate ovdje, to je cudo.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#48921 Re: Premijer liga BiH
DAN 24.....nije bio penal 
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#48922 Re: Premijer liga BiH
Da vas dodje 10 tisucaaaa..
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#48923 Re: Premijer liga BiH
E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#48924 Re: Premijer liga BiH
Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica
Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#48925 Re: Premijer liga BiH
Charuga wrote:Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica
Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
Pa ko i za te nabrojane, ko god je odigrao dobro kontra nas dino ga doveo tako i vi. zec odigrao dobro na grbavici deder ga dovedi.

