Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48901 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Ne dade se usranom do potoka
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#48902 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Kazu da pricanje sa sobom obicno nije dobar znak.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48903 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

A kad nema plate,kakav je to znak?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#48904 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Otidji u Titovu pa pitaj.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48905 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Neda Miske vise ni pod kamatu. Tibra se sprema da ukliže
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#48906 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Jel to insajderska?
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48907 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Bla, bla, bla.... :D :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48908 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

E gledaj ti karijere,dan te jebo :-) a svaki put kad se vraćao dočekan ko da je Piksi u najmanju ruku :skoljka: da bi svaki put bio haman otjeran iz zeljeznicara

Bekrić sa Željezničarom ima važeći ugovor do ljeta 2019. godine, a na Grbavicu se vratio početkom 2016. godine iz uzbekistanog Bunyodkora. Nastupao je još za iranski Fajr Sepasi, Mes Kerman, kazahstanski Tobol Kostanay, te južnokorejski Incheon United. Ponikao je u Gradini iz Srebrenika, a sa Željom je tri puta osvojio titulu prvaka, te jednom Kup BiH.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#48909 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

ultima_palabra wrote:Kazu da pricanje sa sobom obicno nije dobar znak.
:pisnuo:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48910 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#48911 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Ko na hetriku problematican tip koji je iskren i plah. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48912 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Charuga wrote:Kome treba napadač ... :mrgreen:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/krpic-od ... bih/240926
Nama treba, ali ne ovaj, neka ga negdje drugo. Hvala na ponudi.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48913 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Ma ne nudim ja, samo čitam vijesti ... :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#48914 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Logovan wrote:
Charuga wrote:Kome treba napadač ... :mrgreen:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/krpic-od ... bih/240926
Nama treba, ali ne ovaj, neka ga negdje drugo. Hvala na ponudi.
Ma toga ne bih poželio ni najgorem dušmanu, eto! :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#48915 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

alberto_tomba wrote:
bjelave wrote:
alberto_tomba wrote:Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.

Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
Bas tragedija. Zavalili se lovu, dodatno ukaljali obraz, koji je istina svakako peksin, i onda iskali sadake na Kosevu.
I jos se pozivali na svebosnjacko jedinstvo

I na kraju nemaju za plate.
Bekic im se jednim potezom popisao na projekat i kompletnu strategiju.
Cak je i papa strumf pustio prevarantsku suzu. Neprocjenjivo!

Image
e vrli potez, reko bi covjek nesto uradio. A zabio iz penala, junak divovski
kakve vi obmane plasirate ovdje, to je cudo.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#48916 Re: Premijer liga BiH

Post by F&N »

I penal je potez, gledajuci polufinale i finale kupa, nekima vrlo tezak :mrgreen:
Last edited by F&N on 14/06/2017 08:29, edited 1 time in total.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#48917 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Izvini molim te sto nije zabio skaricama sa centra, ipak ste vi pruzali atraktivne partije cijelu sezonu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48918 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Ma hajte molim vas.....ljudi uputili dva pogleda prema golu ,neka ih...
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48919 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

To da je Bekic svojim golom odlučio o tituli, tu si u pravu.
Sta bi mu falilo da je fulio kad ste vec toliko napeli. Haman ko žaba.
Pa danas niste u stanju plate da podijelite
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48920 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Kinaski wrote: e vrli potez, reko bi covjek nesto uradio. A zabio iz penala, junak divovski
kakve vi obmane plasirate ovdje, to je cudo.
Kako ti znaš preuveličavati, to je čudo. :D Malo preuveličaš, malo preformulišeš ono što je rečeno i lakše ti bude nakon poraza. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48921 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

DAN 24.....nije bio penal :skoljka:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#48922 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Da vas dodje 10 tisucaaaa..
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#48923 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica :cry:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48924 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica :cry:
Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...

Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#48925 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

Charuga wrote:
Dr. Kuca wrote:E cuj Zec. Pa bukvalno kopirate dinu selimovica :cry:
Po ćemu života ti? Pa nije valjda da je Dino patentirao dovođenje igrača ...

Koja je razlika između Zeca i Graovca i Kuzmanovića ili Ahmetovića ili Bekića ili Crnova ili Zakarića ili Sarića, Hodžića ... Fakat ne kontam zašto je ovo kopiranje.

Pa ko i za te nabrojane, ko god je odigrao dobro kontra nas dino ga doveo tako i vi. zec odigrao dobro na grbavici deder ga dovedi. :lol:
Locked