Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48876 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

belave opet po starom. iz supljeg u prazno. brani crtu ovog sumira, koji se grdno zajeba za zeca. mozes li ga bjelave nekako izvuci iz pogresne tvrdnje oko zeca. pokusaj, on rece da ste mu vi jarani a jaran se ne ostavlja.
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#48877 Re: Premijer liga BiH

Post by emigrazione »

A ko je uopste ovaj lik da se tolika frtutma dize oko njega, cuj Asim Zec :-) isto neki lik iz nadrealista
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48878 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48879 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

avetinja wrote:Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
pogresno. covjek donio ispisnicu iz tk saveza. znaci ugovor mu istekao, pa tek onda potpisao. kod njega je glavno da je mlad sa internacionalnim iskustvom, polivalentan igrac moze igrati desno krilo, napadaca a po potrebi i lijevo. godine su mu glavna prednost a uz to slobodan igrac. bravo za cenana, manijaka, nekadasnjeg i igraca plavih.lijepo slaze ovu igracku krizaljku.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48880 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

lakilaka wrote:belave opet po starom. iz supljeg u prazno. brani crtu ovog sumira, koji se grdno zajeba za zeca. mozes li ga bjelave nekako izvuci iz pogresne tvrdnje oko zeca. pokusaj, on rece da ste mu vi jarani a jaran se ne ostavlja.
Jesi to iz postovanje prema vašem sefu Samprasu i ti presao na ekavicu?

Ko je Zec, o cemu uopće trabunjas?
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48881 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lakilaka wrote:
avetinja wrote:Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
pogresno. covjek donio ispisnicu iz tk saveza. znaci ugovor mu istekao, pa tek onda potpisao. kod njega je glavno da je mlad sa internacionalnim iskustvom, polivalentan igrac moze igrati desno krilo, napadaca a po potrebi i lijevo. godine su mu glavna prednost a uz to slobodan igrac. bravo za cenana, manijaka, nekadasnjeg i igraca plavih.lijepo slaze ovu igracku krizaljku.
Mislio sam da mu je ugovor do 17.6. ove godine. Nije on loš igrač, fali mu koji centimetar visine, ali vjerujem da će se pokazati kao dobar. Čija je želja Zajmović bio?
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48882 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

avetinja wrote:
lakilaka wrote:
avetinja wrote:Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
pogresno. covjek donio ispisnicu iz tk saveza. znaci ugovor mu istekao, pa tek onda potpisao. kod njega je glavno da je mlad sa internacionalnim iskustvom, polivalentan igrac moze igrati desno krilo, napadaca a po potrebi i lijevo. godine su mu glavna prednost a uz to slobodan igrac. bravo za cenana, manijaka, nekadasnjeg i igraca plavih.lijepo slaze ovu igracku krizaljku.
Mislio sam da mu je ugovor do 17.6. ove godine. Nije on loš igrač, fali mu koji centimetar visine, ali vjerujem da će se pokazati kao dobar. Čija je želja Zajmović bio?
aldin cenan, sadasnji sportski direktor a nekadasnj igrac plavih, radi odlican posao. ovaj zec ima 23 godine i nadavace se golova ovim levatskim odbranama, pogotovo sto ce imati iza sebe odlican vezni red. uskoro potpisiju jos dva igraca, od kojih je jedan bas kapitalac. bravo za zeljinu upravu. ove godine ide i jug , kao nagrada najboljim navijacima - manijacima.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48883 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

lakilaka wrote:aldin cenan, sadasnji sportski direktor a nekadasnj igrac plavih, radi odlican posao. ovaj zec ima 23 godine i nadavace se golova ovim levatskim odbranama, pogotovo sto ce imati iza sebe odlican vezni red. uskoro potpisiju jos dva igraca, od kojih je jedan bas kapitalac. bravo za zeljinu upravu. ove godine ide i jug , kao nagrada najboljim navijacima - manijacima.
Ko dovede Zajmovića? Čija je on želja?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#48884 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Uz stihove jedne prejake pjesme 'Digni se iz pepela'. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48885 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Ovo prvi lik od strumfova da kaže da Cenan radi dobar posao,slažem se :thumbup: daBogda vam doživotno radio na mjestu sportCkog direktora.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#48886 Re: Premijer liga BiH

Post by al-em »

lendric wrote:Samo Ihtijarevic je bolji od Cenana
dok ne dovodi treceg napadaca travnika, losiji ne moze biti
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48887 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Boga mi se radnička klasa OPET ne šali,jebi ti to....biće ponovo šampioni prolaznog roka :oops:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#48888 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Bjelave nekom kaze da trabunja :sax:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48889 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Ti meni tako a ja sam bio za to da vam se pokloni bod.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#48890 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Bekic i Cenan - ubojice radnicke klase
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#48891 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

leškarenje wrote:Ovo prvi lik od strumfova da kaže da Cenan radi dobar posao,slažem se :thumbup: daBogda vam doživotno radio na mjestu sportCkog direktora.
a zivio do sutra jel ?
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48892 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

ljubomora je cudo. jagodic na aparatima, a po forumasu sumiru i njegovi sportski jarani bordo boje. cuj izjave sumira da su mu plavi neprijatelji a bordo jarani. da on nije punac, jeste 100%. kako se ofira.
a sto se tice ovog pisanja belavea o davanjujednog boda, nema nijednog navijaca plavih koji se ne bi popljuvao po takvoj tituli.
pamtiti i vratiti. na zalost 5%.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48893 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

A sto je zeljA svima odvratan?

A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#48894 Re: Premijer liga BiH

Post by Šibicar »

bjelave wrote:A sto je zeljA svima odvratan?

A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
Ugledali se na vas,sami protiv svih,u inat svima,ko nam zlo mislio...i ostale vase doskocice koje su vam decenijama krasile tribine....
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#48895 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

Šibicar wrote:
bjelave wrote:A sto je zeljA svima odvratan?

A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
Ugledali se na vas,[i]sami protiv svih,u inat svima,ko nam zlo mislio[/i]...i ostale vase doskocice koje su vam decenijama krasile tribine....
:lol: :lol: Sami protiv svih je najjaca pitarska doskočica :nargila:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48896 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Šibicar wrote:
bjelave wrote:A sto je zeljA svima odvratan?

A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
Ugledali se na vas,sami protiv svih,u inat svima,ko nam zlo mislio...i ostale vase doskocice koje su vam decenijama krasile tribine....
Uvijek kaskate za nama i lose dzonite.
Jeftin dupljak
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#48897 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.

Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48898 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Želju većina klubova i navijača mrzi zato što je najbolji. Imao je dominaciju koju niko nije imao, 5 trofeja za 3 godine, i naravno da je sebi stvorio neprijatelje. To je, moglo bi se reći, prirodna pojava.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48899 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

alberto_tomba wrote:Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.

Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
Bas tragedija. Zavalili se lovu, dodatno ukaljali obraz, koji je istina svakako peksin, i onda iskali sadake na Kosevu.
I jos se pozivali na svebosnjacko jedinstvo

I na kraju nemaju za plate.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#48900 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

bjelave wrote:
alberto_tomba wrote:Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.

Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
Bas tragedija. Zavalili se lovu, dodatno ukaljali obraz, koji je istina svakako peksin, i onda iskali sadake na Kosevu.
I jos se pozivali na svebosnjacko jedinstvo

I na kraju nemaju za plate.
Bekic im se jednim potezom popisao na projekat i kompletnu strategiju.
Cak je i papa strumf pustio prevarantsku suzu. Neprocjenjivo!

Image
Locked