Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#48876 Re: Premijer liga BiH
belave opet po starom. iz supljeg u prazno. brani crtu ovog sumira, koji se grdno zajeba za zeca. mozes li ga bjelave nekako izvuci iz pogresne tvrdnje oko zeca. pokusaj, on rece da ste mu vi jarani a jaran se ne ostavlja.
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#48877 Re: Premijer liga BiH
A ko je uopste ovaj lik da se tolika frtutma dize oko njega, cuj Asim Zec
isto neki lik iz nadrealista
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48878 Re: Premijer liga BiH
Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#48879 Re: Premijer liga BiH
pogresno. covjek donio ispisnicu iz tk saveza. znaci ugovor mu istekao, pa tek onda potpisao. kod njega je glavno da je mlad sa internacionalnim iskustvom, polivalentan igrac moze igrati desno krilo, napadaca a po potrebi i lijevo. godine su mu glavna prednost a uz to slobodan igrac. bravo za cenana, manijaka, nekadasnjeg i igraca plavih.lijepo slaze ovu igracku krizaljku.avetinja wrote:Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48880 Re: Premijer liga BiH
Jesi to iz postovanje prema vašem sefu Samprasu i ti presao na ekavicu?lakilaka wrote:belave opet po starom. iz supljeg u prazno. brani crtu ovog sumira, koji se grdno zajeba za zeca. mozes li ga bjelave nekako izvuci iz pogresne tvrdnje oko zeca. pokusaj, on rece da ste mu vi jarani a jaran se ne ostavlja.
Ko je Zec, o cemu uopće trabunjas?
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48881 Re: Premijer liga BiH
Mislio sam da mu je ugovor do 17.6. ove godine. Nije on loš igrač, fali mu koji centimetar visine, ali vjerujem da će se pokazati kao dobar. Čija je želja Zajmović bio?lakilaka wrote:pogresno. covjek donio ispisnicu iz tk saveza. znaci ugovor mu istekao, pa tek onda potpisao. kod njega je glavno da je mlad sa internacionalnim iskustvom, polivalentan igrac moze igrati desno krilo, napadaca a po potrebi i lijevo. godine su mu glavna prednost a uz to slobodan igrac. bravo za cenana, manijaka, nekadasnjeg i igraca plavih.lijepo slaze ovu igracku krizaljku.avetinja wrote:Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#48882 Re: Premijer liga BiH
aldin cenan, sadasnji sportski direktor a nekadasnj igrac plavih, radi odlican posao. ovaj zec ima 23 godine i nadavace se golova ovim levatskim odbranama, pogotovo sto ce imati iza sebe odlican vezni red. uskoro potpisiju jos dva igraca, od kojih je jedan bas kapitalac. bravo za zeljinu upravu. ove godine ide i jug , kao nagrada najboljim navijacima - manijacima.avetinja wrote:Mislio sam da mu je ugovor do 17.6. ove godine. Nije on loš igrač, fali mu koji centimetar visine, ali vjerujem da će se pokazati kao dobar. Čija je želja Zajmović bio?lakilaka wrote:pogresno. covjek donio ispisnicu iz tk saveza. znaci ugovor mu istekao, pa tek onda potpisao. kod njega je glavno da je mlad sa internacionalnim iskustvom, polivalentan igrac moze igrati desno krilo, napadaca a po potrebi i lijevo. godine su mu glavna prednost a uz to slobodan igrac. bravo za cenana, manijaka, nekadasnjeg i igraca plavih.lijepo slaze ovu igracku krizaljku.avetinja wrote:Kao da će ga neko ukrasti prije nas, pa nisu mogli sačekati da mu istekne ugovor.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48883 Re: Premijer liga BiH
Ko dovede Zajmovića? Čija je on želja?lakilaka wrote:aldin cenan, sadasnji sportski direktor a nekadasnj igrac plavih, radi odlican posao. ovaj zec ima 23 godine i nadavace se golova ovim levatskim odbranama, pogotovo sto ce imati iza sebe odlican vezni red. uskoro potpisiju jos dva igraca, od kojih je jedan bas kapitalac. bravo za zeljinu upravu. ove godine ide i jug , kao nagrada najboljim navijacima - manijacima.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#48884 Re: Premijer liga BiH
Uz stihove jedne prejake pjesme 'Digni se iz pepela'. 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#48885 Re: Premijer liga BiH
Ovo prvi lik od strumfova da kaže da Cenan radi dobar posao,slažem se
daBogda vam doživotno radio na mjestu sportCkog direktora.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#48886 Re: Premijer liga BiH
dok ne dovodi treceg napadaca travnika, losiji ne moze bitilendric wrote:Samo Ihtijarevic je bolji od Cenana
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#48887 Re: Premijer liga BiH
Boga mi se radnička klasa OPET ne šali,jebi ti to....biće ponovo šampioni prolaznog roka 
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48888 Re: Premijer liga BiH
Bjelave nekom kaze da trabunja 
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48889 Re: Premijer liga BiH
Ti meni tako a ja sam bio za to da vam se pokloni bod.
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#48890 Re: Premijer liga BiH
Bekic i Cenan - ubojice radnicke klase
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#48891 Re: Premijer liga BiH
a zivio do sutra jel ?leškarenje wrote:Ovo prvi lik od strumfova da kaže da Cenan radi dobar posao,slažem sedaBogda vam doživotno radio na mjestu sportCkog direktora.
-
lakilaka
- Posts: 1610
- Joined: 10/10/2014 16:48
#48892 Re: Premijer liga BiH
ljubomora je cudo. jagodic na aparatima, a po forumasu sumiru i njegovi sportski jarani bordo boje. cuj izjave sumira da su mu plavi neprijatelji a bordo jarani. da on nije punac, jeste 100%. kako se ofira.
a sto se tice ovog pisanja belavea o davanjujednog boda, nema nijednog navijaca plavih koji se ne bi popljuvao po takvoj tituli.
pamtiti i vratiti. na zalost 5%.
a sto se tice ovog pisanja belavea o davanjujednog boda, nema nijednog navijaca plavih koji se ne bi popljuvao po takvoj tituli.
pamtiti i vratiti. na zalost 5%.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48893 Re: Premijer liga BiH
A sto je zeljA svima odvratan?
A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#48894 Re: Premijer liga BiH
Ugledali se na vas,sami protiv svih,u inat svima,ko nam zlo mislio...i ostale vase doskocice koje su vam decenijama krasile tribine....bjelave wrote:A sto je zeljA svima odvratan?
A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#48895 Re: Premijer liga BiH
Šibicar wrote:Ugledali se na vas,[i]sami protiv svih,u inat svima,ko nam zlo mislio[/i]...i ostale vase doskocice koje su vam decenijama krasile tribine....bjelave wrote:A sto je zeljA svima odvratan?
A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48896 Re: Premijer liga BiH
Uvijek kaskate za nama i lose dzonite.Šibicar wrote:Ugledali se na vas,sami protiv svih,u inat svima,ko nam zlo mislio...i ostale vase doskocice koje su vam decenijama krasile tribine....bjelave wrote:A sto je zeljA svima odvratan?
A glede kmecanja sto vam nismo dali bod vrati se 2 strane pa pogledaj kako vam kmeci ovaj junior sef raje
Jeftin dupljak
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#48897 Re: Premijer liga BiH
Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.
Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#48898 Re: Premijer liga BiH
Želju većina klubova i navijača mrzi zato što je najbolji. Imao je dominaciju koju niko nije imao, 5 trofeja za 3 godine, i naravno da je sebi stvorio neprijatelje. To je, moglo bi se reći, prirodna pojava.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#48899 Re: Premijer liga BiH
Bas tragedija. Zavalili se lovu, dodatno ukaljali obraz, koji je istina svakako peksin, i onda iskali sadake na Kosevu.alberto_tomba wrote:Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.
Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
I jos se pozivali na svebosnjacko jedinstvo
I na kraju nemaju za plate.
- alberto_tomba
- Posts: 740
- Joined: 07/05/2013 13:03
#48900 Re: Premijer liga BiH
Bekic im se jednim potezom popisao na projekat i kompletnu strategiju.bjelave wrote:Bas tragedija. Zavalili se lovu, dodatno ukaljali obraz, koji je istina svakako peksin, i onda iskali sadake na Kosevu.alberto_tomba wrote:Po izjavama ne bih rekao da bi i Ivica Osim popljuvao titulu.
Njegovo kmecanje je tresnja na slagu ove vase moralne i finansijske tragedije.
I jos se pozivali na svebosnjacko jedinstvo
I na kraju nemaju za plate.
Cak je i papa strumf pustio prevarantsku suzu. Neprocjenjivo!

