Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#48826 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

lendric wrote:
north wrote:
lendric wrote:Kažem ja, nemamo para, sarajevo je glavni favorit, i ako ne osvoje ove sezone duplu sa 10 poena razlike, nek se ugase odmah
Vi ste se prošle godine trebali ugasiti zbog bruke ne znam kako niste :D ..ne prebacuj lopticu ofirno dejačače, i ove godine ponovio ste u ulozi biti ili ne biti, još jedna sezna slična prošloj znači tjeranje lopatama.... pripremi se za grickanje noktiju kako na rukama tako i na nogama :D ...

Ja sam svjestan da nemamo novca, jedva preživljavamo, tako da sam zadovoljan i ako europu izborimo. Ako ne izborimo, jbg, šta da se radi
Super trolaš...još kad bi te neko ozbiljno shvatio tvojoj sreći nigdje kraja :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48827 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Sarlo Akrobata wrote:Sto citirate lika koji ofirno trola ?
Trolanje je krenulo s brda ... :zzzz:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#48828 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

ma dobro, decko je upravu. bolji smo od njih, eh sad samo jos da vidimo jesmo li od hnk bolji.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48829 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Nije ni pocela sezona, mi cirkuzamo jedni sa drugima.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48830 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Nije ni pocela sezona, mi cirkuzamo jedni sa drugima.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
Ma nema šanse da po treći put zaredom osvoje titulu. :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48831 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Nije ni pocela sezona, mi cirkuzamo jedni sa drugima.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
Ma nema šanse da po treći put zaredom osvoje titulu. :-)
Ima, kako nema. Ako mi i dalje budemo cirkus pravili, a bogme i komsije, onda je jasno ko je najblizi tituli opet.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#48832 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

north wrote:
ultima_palabra wrote:Nemamo za plate, a dovedemo reprezentativca iz prvaka države. Golem li si, Željo :D
Uf, uf :D ....samo si zaboravio mali detalj, radi se o tome da je u Zrinjskom istekla posudba, nisu zapinjali da im ponovo igra, i tu vi uletili sa posudbom...ili ste otkupili ugovor od belgijanaca ili nešto treće što nisam upratio :D ? Doveli ste prošle sezone i reprezentzativca Nigerije, to je tek bilo golemo :D
Pa opet valja plaćati njegovu platu ili dobar dio nje. Nije loše za klub koji se raspada :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48833 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

ultima_palabra wrote:
sumirprimus wrote:licni rat seljacine dzidica, koji bi da se primjenjuju pravila iazakoni dosljedno u zatvoru trebo bit a ne srat i vodit svoju privatnu vendetu protiv slobode..cuj trava se ne pokosi,seljacino jedna ubleharska..
nek je on reko alah uekber u izraelu ,pu jebem ti adet i nijet.

i neces dobit pare seljacino jedna.glavata.
A kad je bio slučaj Bogičević, onda je bilo smiješno?
realno sve je ovo smijesno, komicno,tragikomicno..
komplet liga i onda se meni ovde smiju kad kazem kOkuruz. a ne vide poentu,il nece da vide..
dzidic,karic,kostic i mehidic netreba da dobju dinara,al tu krivim i nesposobnost kluba da ih na vrijeme kazni.
jer su neoravdano izostali u po sezone..
a tragikomicno je koliko su glavati dzidic i karic dobili loe i za to sto nisu igrali, i jos jebu mater preko ovog djl.
mehidic isto tako,samo nesto. pa se kao lafo usmeno dogovorili jer ne bi mogao otic, i onda i on potze pitanje duga..
kostic nema se tu sta komentirat. otisao s drugom ekipom na pripreme neopravdano bez papira i hoce plate?
samo je mali govedarica u pravu i to je tuga sto ga ne isplate. ato je sitno da nije ni vrijedno spomena...
i da, na sve ovo svi ovi supci su dobili odredjene iznose...
na sud. i jebat im mater. na sudu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48834 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Jebaces klinac ako imaju ugovor.
Ljudi zaboravljaju pravne aspekte, pa se poslije hvataju za glavu.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48835 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

svi su oni bili pod suspenzijom, i tu je greska sto ih se tu nije recnulo odmah.
jer su pobjegli .
i zato je ovo sto radi dzidic supacki jebo sve svoje
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48836 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

lendric wrote:Nadam se da će ovi igrači što traže svoje pare od Slobode i dobiti ih, a ne da se Sloboda izbaci iz lige pa da momci ostanu bez dinara.

NI MILIMETRA !
naviklo na neposteno i bog.
sjeti se izlije.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48837 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

a haa a sto savez ne presjece?
valja na sud :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48838 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

kostic ce nas uzet lopatom ko i zimus al od ponedeljka..
idi ba bjelane..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48839 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Ja sam na strani igraca u ovakvim situacijama, pa kako god.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48840 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

tako si prico i za vas pravni tim.. ice to do lozane strazbura zeneve dje vec u pm:lol:
idi begaj.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48841 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

Tomahawk11 wrote:Ja sam na strani igraca u ovakvim situacijama, pa kako god.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
igraci su ti tomo najveci klosari.
bilo i bice..rijetki su oni cista obraza..
jebaji ga.
sta bude bice.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3712
Joined: 25/06/2014 14:16

#48842 Re: Premijer liga BiH

Post by kakotakonikako »

sumirprimus wrote:svi su oni bili pod suspenzijom, i tu je greska sto ih se tu nije recnulo odmah.
jer su pobjegli .
i zato je ovo sto radi dzidic supacki jebo sve svoje
Ti ocito se ne razumijes u pravo. I kada je pod suspenzijom, to sud mora rijesiti, ali mu i tada pripadaju sva prava iz obligacionog odnosa.
Klubovi inace igrace tretiraju kao roblje isto kao poslodavci svoje radnike. A u upravama klubova i firmi sjede vecinom veca olos od tih istih igraca i radnika.
Koristio si usluge igraca i imao validan ugovor PLOOTI, zivio Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH, zivio Djidic & co.
Last edited by kakotakonikako on 13/06/2017 11:18, edited 2 times in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48843 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

sumirprimus wrote:
Tomahawk11 wrote:Ja sam na strani igraca u ovakvim situacijama, pa kako god.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
igraci su ti tomo najveci klosari.
bilo i bice..rijetki su oni cista obraza..
jebaji ga.
sta bude bice.
Zato treba sve u startu razjasniti. Potpisi ovdje i sutra kad bude stani pani....e, ne moze, vidi ovamo.
Neozbiljno se radi, zato i ovaj cirkus.
Za to stanje je kriv FK Sloboda, odnosno neko ko je odgovoran unutra.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48844 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

tako jeeee..
a frajer radi u najduznijem klubu i nama sere :lol:

da je sve kako je bog zapovidio,ne bi 2 kluba u ligi ostala..
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48845 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

lendric wrote:U najgorem slučaju neka slobodi oduzmu imovine, ako je imaju, ili bar veš mašinu ili tako nešto, prodaju i isplate dugove i izbace ih u kantonalnu ligu.

Dok se ne riješimo ovakvih ekipa nikada naša liga neće napredovati
ko si ti da se neceg rijesis?
....
zbog cega tomo
Last edited by sumirprimus on 13/06/2017 11:20, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48846 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

8-)
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3712
Joined: 25/06/2014 14:16

#48847 Re: Premijer liga BiH

Post by kakotakonikako »

"S obzirom da se puno priča o Asimu Zecu, moram istaći da smo napravili sjajnu saradnju sa predsjednikom Slobode. Ja sam poručio i njemu i svim ljudima u Slobodi da ćemo sa igračem razgovarati tek kada bude imao slobodne papire", otkrio je Čenan.

Sumire ti jedno Ćenan drugo.
Zivio Sindikat profesionalnih fudbalera PLBiH. Zivio Djidic.
Last edited by kakotakonikako on 13/06/2017 11:34, edited 1 time in total.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#48848 Re: Premijer liga BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

Samo oštro i mora se odnekle krenuti, pa makar to bila Slobodanka Beztrofejović 1919. :mrgreen: :mrgreen: Druga liga Sjever, nećemo ih ipak u II Kantonalnu ligu sa FK Stjepan Polje i FK Polet Džakule. Ugovor je ugovor, sve piše na papiru, a Kostić, Karić i Fatić neće odustati od potraživanja.

Vratićete se dogodine jači, al u prvu federalnu. Taman ćete imati priliku za titulu 1 L. federacije na stogodišnjicu postojanja. 8)

Da nije Grada Tuzle koji finansira reprogram, davno bi se ugasio klub, nažalost...
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 13/06/2017 11:35, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48849 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

kakotakonikako wrote:"S obzirom da se puno priča o Asimu Zecu, moram istaći da smo napravili sjajnu saradnju sa predsjednikom Slobode. Ja sam poručio i njemu i svim ljudima u Slobodi da ćemo sa igračem razgovarati tek kada bude imao slobodne papire", otkrio je Čenan.

Sumire ti jedno Ćenan drugo.
cenan kukavicje jaje :lol: :lol:
dervis stari zivot ga kvari.
ma sredice to vas pravni tim ko i zimus nemam ja brige.. :thumbup:
zasto ga juce nisu prikazali??
ili danas? kurko jurko..samo iza djale i ispod zitza ko i dosad,sto bi reko drug izlija.. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48850 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Cuj ispod zita :lol: :lol:
Hoces reci da komsije neko zito valjaju? :mrgreen:
Locked