Super trolaš...još kad bi te neko ozbiljno shvatio tvojoj sreći nigdje krajalendric wrote:north wrote:Vi ste se prošle godine trebali ugasiti zbog bruke ne znam kako nistelendric wrote:Kažem ja, nemamo para, sarajevo je glavni favorit, i ako ne osvoje ove sezone duplu sa 10 poena razlike, nek se ugase odmah..ne prebacuj lopticu ofirno dejačače, i ove godine ponovio ste u ulozi biti ili ne biti, još jedna sezna slična prošloj znači tjeranje lopatama.... pripremi se za grickanje noktiju kako na rukama tako i na nogama
...
Ja sam svjestan da nemamo novca, jedva preživljavamo, tako da sam zadovoljan i ako europu izborimo. Ako ne izborimo, jbg, šta da se radi
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#48826 Re: Premijer liga BiH
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#48827 Re: Premijer liga BiH
Trolanje je krenulo s brda ...Sarlo Akrobata wrote:Sto citirate lika koji ofirno trola ?
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#48828 Re: Premijer liga BiH
ma dobro, decko je upravu. bolji smo od njih, eh sad samo jos da vidimo jesmo li od hnk bolji.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48829 Re: Premijer liga BiH
Nije ni pocela sezona, mi cirkuzamo jedni sa drugima.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#48830 Re: Premijer liga BiH
Ma nema šanse da po treći put zaredom osvoje titulu.Tomahawk11 wrote:Nije ni pocela sezona, mi cirkuzamo jedni sa drugima.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48831 Re: Premijer liga BiH
Ima, kako nema. Ako mi i dalje budemo cirkus pravili, a bogme i komsije, onda je jasno ko je najblizi tituli opet.Logovan wrote:Ma nema šanse da po treći put zaredom osvoje titulu.Tomahawk11 wrote:Nije ni pocela sezona, mi cirkuzamo jedni sa drugima.
Opet ce Zrinjo titulu da klepi i da se zadnji smije.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#48832 Re: Premijer liga BiH
Pa opet valja plaćati njegovu platu ili dobar dio nje. Nije loše za klub koji se raspadanorth wrote:Uf, ufultima_palabra wrote:Nemamo za plate, a dovedemo reprezentativca iz prvaka države. Golem li si, Željo....samo si zaboravio mali detalj, radi se o tome da je u Zrinjskom istekla posudba, nisu zapinjali da im ponovo igra, i tu vi uletili sa posudbom...ili ste otkupili ugovor od belgijanaca ili nešto treće što nisam upratio
? Doveli ste prošle sezone i reprezentzativca Nigerije, to je tek bilo golemo
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48833 Re: Premijer liga BiH
realno sve je ovo smijesno, komicno,tragikomicno..ultima_palabra wrote:A kad je bio slučaj Bogičević, onda je bilo smiješno?sumirprimus wrote:licni rat seljacine dzidica, koji bi da se primjenjuju pravila iazakoni dosljedno u zatvoru trebo bit a ne srat i vodit svoju privatnu vendetu protiv slobode..cuj trava se ne pokosi,seljacino jedna ubleharska..
nek je on reko alah uekber u izraelu ,pu jebem ti adet i nijet.
i neces dobit pare seljacino jedna.glavata.
komplet liga i onda se meni ovde smiju kad kazem kOkuruz. a ne vide poentu,il nece da vide..
dzidic,karic,kostic i mehidic netreba da dobju dinara,al tu krivim i nesposobnost kluba da ih na vrijeme kazni.
jer su neoravdano izostali u po sezone..
a tragikomicno je koliko su glavati dzidic i karic dobili loe i za to sto nisu igrali, i jos jebu mater preko ovog djl.
mehidic isto tako,samo nesto. pa se kao lafo usmeno dogovorili jer ne bi mogao otic, i onda i on potze pitanje duga..
kostic nema se tu sta komentirat. otisao s drugom ekipom na pripreme neopravdano bez papira i hoce plate?
samo je mali govedarica u pravu i to je tuga sto ga ne isplate. ato je sitno da nije ni vrijedno spomena...
i da, na sve ovo svi ovi supci su dobili odredjene iznose...
na sud. i jebat im mater. na sudu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48834 Re: Premijer liga BiH
Jebaces klinac ako imaju ugovor.
Ljudi zaboravljaju pravne aspekte, pa se poslije hvataju za glavu.
Ljudi zaboravljaju pravne aspekte, pa se poslije hvataju za glavu.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48835 Re: Premijer liga BiH
svi su oni bili pod suspenzijom, i tu je greska sto ih se tu nije recnulo odmah.
jer su pobjegli .
i zato je ovo sto radi dzidic supacki jebo sve svoje
jer su pobjegli .
i zato je ovo sto radi dzidic supacki jebo sve svoje
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48836 Re: Premijer liga BiH
naviklo na neposteno i bog.lendric wrote:Nadam se da će ovi igrači što traže svoje pare od Slobode i dobiti ih, a ne da se Sloboda izbaci iz lige pa da momci ostanu bez dinara.
NI MILIMETRA !
sjeti se izlije.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48837 Re: Premijer liga BiH
a haa a sto savez ne presjece?
valja na sud
valja na sud
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48838 Re: Premijer liga BiH
kostic ce nas uzet lopatom ko i zimus al od ponedeljka..
idi ba bjelane..
idi ba bjelane..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48839 Re: Premijer liga BiH
Ja sam na strani igraca u ovakvim situacijama, pa kako god.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48840 Re: Premijer liga BiH
tako si prico i za vas pravni tim.. ice to do lozane strazbura zeneve dje vec u pm:lol:
idi begaj.
idi begaj.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48841 Re: Premijer liga BiH
igraci su ti tomo najveci klosari.Tomahawk11 wrote:Ja sam na strani igraca u ovakvim situacijama, pa kako god.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
bilo i bice..rijetki su oni cista obraza..
jebaji ga.
sta bude bice.
- kakotakonikako
- Posts: 3712
- Joined: 25/06/2014 14:16
#48842 Re: Premijer liga BiH
Ti ocito se ne razumijes u pravo. I kada je pod suspenzijom, to sud mora rijesiti, ali mu i tada pripadaju sva prava iz obligacionog odnosa.sumirprimus wrote:svi su oni bili pod suspenzijom, i tu je greska sto ih se tu nije recnulo odmah.
jer su pobjegli .
i zato je ovo sto radi dzidic supacki jebo sve svoje
Klubovi inace igrace tretiraju kao roblje isto kao poslodavci svoje radnike. A u upravama klubova i firmi sjede vecinom veca olos od tih istih igraca i radnika.
Koristio si usluge igraca i imao validan ugovor PLOOTI, zivio Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH, zivio Djidic & co.
Last edited by kakotakonikako on 13/06/2017 11:18, edited 2 times in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48843 Re: Premijer liga BiH
Zato treba sve u startu razjasniti. Potpisi ovdje i sutra kad bude stani pani....e, ne moze, vidi ovamo.sumirprimus wrote:igraci su ti tomo najveci klosari.Tomahawk11 wrote:Ja sam na strani igraca u ovakvim situacijama, pa kako god.
Stavim se u ulogu sta bi bilo da meni moja firma da nogu, pa da se poslije ganjam s njima.
A to sto klubovi olahko shvataju pravne aspekte ili ih zanemaruju, ostavljaju rupe, pa i treba onda da ih klepi po usima.
Kaze mi jedan sagovornik....nemaju kad klubovi da se bakcu tim (pravnim pojedinostima u ugovorima igraca), imaju preceg posla....reko super, al sutra kad taj igrac bude trazio svoja prava, nema kuknjave.
bilo i bice..rijetki su oni cista obraza..
jebaji ga.
sta bude bice.
Neozbiljno se radi, zato i ovaj cirkus.
Za to stanje je kriv FK Sloboda, odnosno neko ko je odgovoran unutra.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48844 Re: Premijer liga BiH
tako jeeee..
a frajer radi u najduznijem klubu i nama sere
da je sve kako je bog zapovidio,ne bi 2 kluba u ligi ostala..
a frajer radi u najduznijem klubu i nama sere
da je sve kako je bog zapovidio,ne bi 2 kluba u ligi ostala..
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48845 Re: Premijer liga BiH
ko si ti da se neceg rijesis?lendric wrote:U najgorem slučaju neka slobodi oduzmu imovine, ako je imaju, ili bar veš mašinu ili tako nešto, prodaju i isplate dugove i izbace ih u kantonalnu ligu.
Dok se ne riješimo ovakvih ekipa nikada naša liga neće napredovati
....
zbog cega tomo
Last edited by sumirprimus on 13/06/2017 11:20, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- kakotakonikako
- Posts: 3712
- Joined: 25/06/2014 14:16
#48847 Re: Premijer liga BiH
"S obzirom da se puno priča o Asimu Zecu, moram istaći da smo napravili sjajnu saradnju sa predsjednikom Slobode. Ja sam poručio i njemu i svim ljudima u Slobodi da ćemo sa igračem razgovarati tek kada bude imao slobodne papire", otkrio je Čenan.
Sumire ti jedno Ćenan drugo.
Zivio Sindikat profesionalnih fudbalera PLBiH. Zivio Djidic.
Sumire ti jedno Ćenan drugo.
Zivio Sindikat profesionalnih fudbalera PLBiH. Zivio Djidic.
Last edited by kakotakonikako on 13/06/2017 11:34, edited 1 time in total.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#48848 Re: Premijer liga BiH
Samo oštro i mora se odnekle krenuti, pa makar to bila Slobodanka Beztrofejović 1919.
Druga liga Sjever, nećemo ih ipak u II Kantonalnu ligu sa FK Stjepan Polje i FK Polet Džakule. Ugovor je ugovor, sve piše na papiru, a Kostić, Karić i Fatić neće odustati od potraživanja.
Vratićete se dogodine jači, al u prvu federalnu. Taman ćete imati priliku za titulu 1 L. federacije na stogodišnjicu postojanja.
Da nije Grada Tuzle koji finansira reprogram, davno bi se ugasio klub, nažalost...
Vratićete se dogodine jači, al u prvu federalnu. Taman ćete imati priliku za titulu 1 L. federacije na stogodišnjicu postojanja.
Da nije Grada Tuzle koji finansira reprogram, davno bi se ugasio klub, nažalost...
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 13/06/2017 11:35, edited 1 time in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#48849 Re: Premijer liga BiH
cenan kukavicje jajekakotakonikako wrote:"S obzirom da se puno priča o Asimu Zecu, moram istaći da smo napravili sjajnu saradnju sa predsjednikom Slobode. Ja sam poručio i njemu i svim ljudima u Slobodi da ćemo sa igračem razgovarati tek kada bude imao slobodne papire", otkrio je Čenan.
Sumire ti jedno Ćenan drugo.
dervis stari zivot ga kvari.
ma sredice to vas pravni tim ko i zimus nemam ja brige..
zasto ga juce nisu prikazali??
ili danas? kurko jurko..samo iza djale i ispod zitza ko i dosad,sto bi reko drug izlija..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48850 Re: Premijer liga BiH
Cuj ispod zita
Hoces reci da komsije neko zito valjaju?
Hoces reci da komsije neko zito valjaju?
