Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#48801 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Image
Image




:D
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#48802 Re: Premijer liga BiH

Post by lakilaka »

jebote ovaj se ko fol podsmijeva najboljem strijelcu plbih u sezoni 2016/2017. svasta, dokle je dosla ta iskompleksiranost.
trener-profesionalac
Posts: 900
Joined: 23/07/2015 20:29

#48803 Re: Premijer liga BiH

Post by trener-profesionalac »

Kaze onaj mali sto produzi ugovor sa zeljom da je od malena navijao za zelju. Malo mu pogledah profil hahahahah. Jedino ako je kao sa kinwskim salovima Sarajeva isto. Pun profil pjesama o Divovima a i slika sa sjevera. Sto ti je ljubav cudo
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#48804 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

Niko nece u zelju ni u Sarajevo.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#48805 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Niko neće da ga biju. :lol:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3712
Joined: 25/06/2014 14:16

#48806 Re: Premijer liga BiH

Post by kakotakonikako »

Niko nece ni u sarajevo ni u zelju. To je sansa za Olimpic da se, nakon povratka Varesanovica, pojaca i vrati u PLBIH.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48807 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48808 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Charuga wrote:http://sport1.ba/premijer-liga-bih/bh-p ... bala/85269

Debilizam klasični ...
Mene bi zacudilo da kakvu normalnu odluku donesu.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48809 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Vala baš.
User avatar
Logovan
Posts: 102725
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48810 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Tomić i Brkić potpisali za Olimpiju.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#48811 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#48812 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

licni rat seljacine dzidica, koji bi da se primjenjuju pravila iazakoni dosljedno u zatvoru trebo bit a ne srat i vodit svoju privatnu vendetu protiv slobode..cuj trava se ne pokosi,seljacino jedna ubleharska..
nek je on reko alah uekber u izraelu ,pu jebem ti adet i nijet.

i neces dobit pare seljacino jedna.glavata.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48813 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

sumirprimus wrote:licni rat seljacine dzidica, koji bi da se primjenjuju pravila iazakoni dosljedno u zatvoru trebo bit a ne srat i vodit svoju privatnu vendetu protiv slobode..cuj trava se ne pokosi,seljacino jedna ubleharska..
nek je on reko alah uekber u izraelu ,pu jebem ti adet i nijet.

i neces dobit pare seljacino jedna.glavata.
Ama lik je u pravu,nevezano za vas.
Sve dok licencu budu dobijali Čelik,Sloboda i slični koji su pred gašenjem zbog dugova nema napretka.

Nije Dzidic kriv za situaciju u klubovima,ne znam čemu natezanje....plati pa se klati,vazda bilo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#48814 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

sumirprimus wrote:licni rat seljacine dzidica, koji bi da se primjenjuju pravila iazakoni dosljedno u zatvoru trebo bit a ne srat i vodit svoju privatnu vendetu protiv slobode..cuj trava se ne pokosi,seljacino jedna ubleharska..
nek je on reko alah uekber u izraelu ,pu jebem ti adet i nijet.

i neces dobit pare seljacino jedna.glavata.
A kad je bio slučaj Bogičević, onda je bilo smiješno?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#48815 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

ultima_palabra wrote:
sumirprimus wrote:licni rat seljacine dzidica, koji bi da se primjenjuju pravila iazakoni dosljedno u zatvoru trebo bit a ne srat i vodit svoju privatnu vendetu protiv slobode..cuj trava se ne pokosi,seljacino jedna ubleharska..
nek je on reko alah uekber u izraelu ,pu jebem ti adet i nijet.

i neces dobit pare seljacino jedna.glavata.
A kad je bio slučaj Bogičević, onda je bilo smiješno?
Biće možda i Zec,haj ga znaj :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48816 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Ne bih ja nazvao licnim ratom to kad ti klub duguje plate, a ti trazis svoje.
Tu se treba malo staviti u ulogu igraca....a ako je klub spao na socijalu i merhamet, onda bolje da se ugasi nego da stvara armiju igraca koji potrazuju svoje.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48817 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Na pripreme bez plata. Ko god ima sanse udara se noge. Cenan postene prizna da ce uslijed iznenadnog kokuzluka sanse dobiti juniori.

Bekicu sram te i stid bilo sta im napravi.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#48818 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Nemamo za plate, a dovedemo reprezentativca iz prvaka države. Golem li si, Željo :D
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#48819 Re: Premijer liga BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

I mi trpimo glavatog Bogičevića zbog sindikata, pa šta sad.

Dug se platiti mora.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#48820 Re: Premijer liga BiH

Post by Velkoski »

22. juna žrijeb
User avatar
Logovan
Posts: 102725
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#48821 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Velkoski wrote:22. juna žrijeb
S kim Sloboda bude igrala posljednje kolo, taj će biti šampion. :skoljka: :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#48822 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

lendric wrote:Kažem ja, nemamo para, sarajevo je glavni favorit, i ako ne osvoje ove sezone duplu sa 10 poena razlike, nek se ugase odmah
Vi ste se prošle godine trebali ugasiti zbog bruke ne znam kako niste :D ..ne prebacuj lopticu ofirno dejačače, i ove godine ponovio ste u ulozi biti ili ne biti, još jedna sezna slična prošloj znači tjeranje lopatama.... pripremi se za grickanje noktiju kako na rukama tako i na nogama :D ...
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#48823 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

lendric wrote:Kažem ja, nemamo para, sarajevo je glavni favorit, i ako ne osvoje ove sezone duplu sa 10 poena razlike, nek se ugase odmah
Ova titula koju ste skupo platili a niste je uzeli beli ce vas kostat.
Sljedeći sezone slijedi vam borba za opstanak ili povratak zeljinom visedecenijskom DNK.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#48824 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

ultima_palabra wrote:Nemamo za plate, a dovedemo reprezentativca iz prvaka države. Golem li si, Željo :D
Uf, uf :D ....samo si zaboravio mali detalj, radi se o tome da je u Zrinjskom istekla posudba, nisu zapinjali da im ponovo igra, i tu vi uletili sa posudbom...ili ste otkupili ugovor od belgijanaca ili nešto treće što nisam upratio :D ? Doveli ste prošle sezone i reprezentzativca Nigerije, to je tek bilo golemo :D
Sarlo Akrobata
Posts: 504
Joined: 09/05/2017 15:02

#48825 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarlo Akrobata »

Sto citirate lika koji ofirno trola ?
Locked