Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#4876 Re: Alfa Romeo
Iskreno nisam ni ja znao da ne ide u prodaju u tom obliku dok nisam vidio na tv, i onda nadjem jos dosta informacija na internetu.
Specijlno je pravljen za NR
Specijlno je pravljen za NR
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4879 Re: Alfa Romeo
Ja bi Alfu, ako ti nije bitno da imaš baš novo novcato iz salona...dobar motor, bolje auto od Tipa, a i od Ceeda...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4880 Re: Alfa Romeo
Ovo je bilo opaljeno i to dobro, pogledaj linije haube sa branikom i blatobranimaNed071 wrote:milojice...
nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?
https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
EDIT: sad gledam opis, nije udarano
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#4881 Re: Alfa Romeo
Novi Tipo 1.3 Multijet (nadam se da se moze ispregovarati za cijenu ove Giuliette).Ned071 wrote:milojice...
nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?
https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4882 Re: Alfa Romeo
Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike.Throttle wrote:Ovo je bilo opaljeno i to dobro, pogledaj linije haube sa branikom i blatobranimaNed071 wrote:milojice...
nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?
https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
EDIT: sad gledam opis, nije udarano![]()
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta
Ned071
Zamislio si me sada. Inače sam pobornik novog auta kad god moze da se uzme,ali sad ne znam sta bih ti rekao.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#4883 Re: Alfa Romeo
evo ja dumam od jutros... a veze nemam ni sto sam ukucao alfu na piku... 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4884 Re: Alfa Romeo
Ma meni ovo nekako rasuto naprijed, ima li iko kakav šubler u tvornici majkumu ako ovakve izlazemali_milojica wrote: Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike.![]()
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta![]()
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4885 Re: Alfa Romeo
Ma ova Alfa je praktično novo auto, moguće da je bila test za kupce, vjerovatno je sad vozi neko od zaposlenika...vidite da se i dijete vozi, tako da sumnjam da ima nekog deranja i jebavanja majke...ja bi ovo uzeo prije Tipa uvijek...
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4886 Re: Alfa Romeo
Ovo je prvi mali FL Giuliette. Vidi se po tome jer je ekran na tabli,a ne na vrhu gore.Throttle wrote:Ma meni ovo nekako rasuto naprijed, ima li iko kakav šubler u tvornici majkumu ako ovakve izlazemali_milojica wrote: Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike.![]()
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta![]()
Možda bih i ja išao na Giuliettu,jer ovo je praktički npv auto. Ne znam
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4887 Re: Alfa Romeo
najtragicnije je sto je golf VI sa 2xx xxx km po ovoj cijeni....
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4888 Re: Alfa Romeo
Sejtan ne da miraNed071 wrote:evo ja dumam od jutros... a veze nemam ni sto sam ukucao alfu na piku...
-
kidney
- Posts: 548
- Joined: 10/02/2018 12:19
#4889 Re: Alfa Romeo
mali_milojica wrote: Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike.![]()
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta![]()
Ned071
Zamislio si me sada. Inače sam pobornik novog auta kad god moze da se uzme,ali sad ne znam sta bih ti rekao.
Zazori na Giuliji se moraju riješiti od strane dilera. To je normalno da se takve stvari događaju prilikom transporta.
Dileri su jedna od lošijih stvari kod Talijana. I to se ne rješava lako. Oni u Njemačkoj imaju silnih problema. Gdje neće u ex-yu.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4890 Re: Alfa Romeo
Ja i dalje mislim da je bila opaljena. hauba stoji ruzno, branik stoji ruzno. Pogotovo ako je ovo auto bilo demo verzija, pa majkumu ko ce kupit novo auto a zazori bjeze vise nego na starom 10 godina 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#4892 Re: Alfa Romeo
Do jaja su, cak i u ovoj boji, iako mislim da je crvena ludilo na đuliji i stelviju
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4893 Re: Alfa Romeo
U zadnje vrijeme koju god Guliju uzivo vidim sve plave , vis mi muka od te boje 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4895 Re: Alfa Romeo
[youtube]https://.youtube.com/watch?v=TMGApqL2LO8[/youtube]
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4896 Re: Alfa Romeo
Odlična,mogle su i pedalice u carbonkidney wrote:
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#4898 Re: Alfa Romeo
Throttle wrote:Ja i dalje mislim da je bila opaljena. hauba stoji ruzno, branik stoji ruzno. Pogotovo ako je ovo auto bilo demo verzija, pa majkumu ko ce kupit novo auto a zazori bjeze vise nego na starom 10 godina
Da kazes da je prednji branik skidan radi necega pa nije vracen moglo bi proci, ali citava hauba bjezi od desnog blatobrana.
Bas ko da je udarena i nije dobro nastimana hauba i branik.
ja iskreno ne bi uzeo kad vidim ovo za te pare i niko me ne bi uvjerio da nije udarana.
Italijani nikad nisu bili prefektni u ovim razmacima izmedju odredenih dijelova karoserije, ali ovo je previse.
(italijanu je samo vazan dobar motor i mjenjac, ne gledaju oni na ove sitnice)
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4899 Re: Alfa Romeo
Ne mora znaciti da je sad udarene , mozda malo nesto ustinuta , nista strasno . Meni je veci problem ovi koji je prodaju tj ova firma
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4900 Re: Alfa Romeo
ako se toliko plašite da je udarana, pogleda se auto, natjera se da se skine sve i to je to...auto je još pod garancijom, da je bio bilo kakav feler sve se uredno moralo upisati u servisnu...više bi dilera glava zabolila da proda auto koje je udareno i još u garanciji, pa da se sazna da popravak nije proveden kroz historijat servisa....mislim da se ne bi smjeli igrati sa tim...

