Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#4876 Re: Alfa Romeo

Post by axe22 »

Iskreno nisam ni ja znao da ne ide u prodaju u tom obliku dok nisam vidio na tv, i onda nadjem jos dosta informacija na internetu.

Specijlno je pravljen za NR
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4877 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#4878 Re: Alfa Romeo

Post by Ned071 »

milojice...

nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?

https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4879 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Ja bi Alfu, ako ti nije bitno da imaš baš novo novcato iz salona...dobar motor, bolje auto od Tipa, a i od Ceeda...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4880 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

Ned071 wrote:milojice...

nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?

https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
Ovo je bilo opaljeno i to dobro, pogledaj linije haube sa branikom i blatobranima
EDIT: sad gledam opis, nije udarano :lol: :lol:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#4881 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

Ned071 wrote:milojice...

nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?

https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
Novi Tipo 1.3 Multijet (nadam se da se moze ispregovarati za cijenu ove Giuliette).
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4882 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Throttle wrote:
Ned071 wrote:milojice...

nov bravo ili ceed 1.4 ili ovo?

https://www.olx.ba/artikal/28787964/alf ... ogression/
Ovo je bilo opaljeno i to dobro, pogledaj linije haube sa branikom i blatobranima
EDIT: sad gledam opis, nije udarano :lol: :lol:
Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike. :lol:
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta ;-)
Ned071
Zamislio si me sada. Inače sam pobornik novog auta kad god moze da se uzme,ali sad ne znam sta bih ti rekao. :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#4883 Re: Alfa Romeo

Post by Ned071 »

evo ja dumam od jutros... a veze nemam ni sto sam ukucao alfu na piku... :?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4884 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

mali_milojica wrote: Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike. :lol:
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta ;-)
Ma meni ovo nekako rasuto naprijed, ima li iko kakav šubler u tvornici majkumu ako ovakve izlaze :lol:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4885 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Ma ova Alfa je praktično novo auto, moguće da je bila test za kupce, vjerovatno je sad vozi neko od zaposlenika...vidite da se i dijete vozi, tako da sumnjam da ima nekog deranja i jebavanja majke...ja bi ovo uzeo prije Tipa uvijek...
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4886 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Throttle wrote:
mali_milojica wrote: Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike. :lol:
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta ;-)
Ma meni ovo nekako rasuto naprijed, ima li iko kakav šubler u tvornici majkumu ako ovakve izlaze :lol:
Ovo je prvi mali FL Giuliette. Vidi se po tome jer je ekran na tabli,a ne na vrhu gore.
Možda bih i ja išao na Giuliettu,jer ovo je praktički npv auto. Ne znam :lol:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4887 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

najtragicnije je sto je golf VI sa 2xx xxx km po ovoj cijeni....
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4888 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Ned071 wrote:evo ja dumam od jutros... a veze nemam ni sto sam ukucao alfu na piku... :?
Sejtan ne da mira :lol:
kidney
Posts: 548
Joined: 10/02/2018 12:19

#4889 Re: Alfa Romeo

Post by kidney »

mali_milojica wrote: Ti kao da prvi put vidiš novu Alfu. Pa kakvi su zazori na Giuliji,ispala bi da je svaka udarena izašla iz fabrike. :lol:
Naravno,ne kažem da nisi u pravu,ali vjerujem ljudima iz MarketAuta ;-)
Ned071
Zamislio si me sada. Inače sam pobornik novog auta kad god moze da se uzme,ali sad ne znam sta bih ti rekao. :D

Zazori na Giuliji se moraju riješiti od strane dilera. To je normalno da se takve stvari događaju prilikom transporta.

Dileri su jedna od lošijih stvari kod Talijana. I to se ne rješava lako. Oni u Njemačkoj imaju silnih problema. Gdje neće u ex-yu.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4890 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

Ja i dalje mislim da je bila opaljena. hauba stoji ruzno, branik stoji ruzno. Pogotovo ako je ovo auto bilo demo verzija, pa majkumu ko ce kupit novo auto a zazori bjeze vise nego na starom 10 godina :roll:
kidney
Posts: 548
Joined: 10/02/2018 12:19

#4891 Re: Alfa Romeo

Post by kidney »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4892 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

Do jaja su, cak i u ovoj boji, iako mislim da je crvena ludilo na đuliji i stelviju
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4893 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

U zadnje vrijeme koju god Guliju uzivo vidim sve plave , vis mi muka od te boje :roll:
kidney
Posts: 548
Joined: 10/02/2018 12:19

#4894 Re: Alfa Romeo

Post by kidney »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4895 Re: Alfa Romeo

Post by Velkoski »

[youtube]https://.youtube.com/watch?v=TMGApqL2LO8[/youtube]
:shock:

:srce:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4896 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

kidney wrote:
Odlična,mogle su i pedalice u carbon :D
kidney
Posts: 548
Joined: 10/02/2018 12:19

#4897 Re: Alfa Romeo

Post by kidney »

Image
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#4898 Re: Alfa Romeo

Post by axe22 »

Throttle wrote:Ja i dalje mislim da je bila opaljena. hauba stoji ruzno, branik stoji ruzno. Pogotovo ako je ovo auto bilo demo verzija, pa majkumu ko ce kupit novo auto a zazori bjeze vise nego na starom 10 godina :roll:

Da kazes da je prednji branik skidan radi necega pa nije vracen moglo bi proci, ali citava hauba bjezi od desnog blatobrana.
Bas ko da je udarena i nije dobro nastimana hauba i branik.
ja iskreno ne bi uzeo kad vidim ovo za te pare i niko me ne bi uvjerio da nije udarana.


Italijani nikad nisu bili prefektni u ovim razmacima izmedju odredenih dijelova karoserije, ali ovo je previse.

(italijanu je samo vazan dobar motor i mjenjac, ne gledaju oni na ove sitnice)
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4899 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

Ne mora znaciti da je sad udarene , mozda malo nesto ustinuta , nista strasno . Meni je veci problem ovi koji je prodaju tj ova firma
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4900 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

ako se toliko plašite da je udarana, pogleda se auto, natjera se da se skine sve i to je to...auto je još pod garancijom, da je bio bilo kakav feler sve se uredno moralo upisati u servisnu...više bi dilera glava zabolila da proda auto koje je udareno i još u garanciji, pa da se sazna da popravak nije proveden kroz historijat servisa....mislim da se ne bi smjeli igrati sa tim...
Post Reply