
Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4876 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Barcelona are the first team in history not to lose any of 7 consecutive away games against Real Madrid


-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4877 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pa kad ih jedan Real (koji sve redom gazi i u Primeri i u LP) ne može pobjediti, kako ce tek tri puta slabiji City.missko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4878 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Lucas Leiva wrote:Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4879 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovi se znaju strpljivo branit a Real je pod kompleksom tako da se Real protiv Barce ne pikaLSD wrote:Pa kad ih jedan Real (koji sve redom gazi i u Primeri i u LP) ne može pobjediti, kako ce tek tri puta slabiji City.missko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
Last edited by missko on 19/01/2012 00:14, edited 1 time in total.
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#4880 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Poderaše real 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4881 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Treba Pepeu dobro neko mater jebat, pa onda njega, dovest kakvog crnju da mu paksu odere!
Majmun onaj ciganski, savez da ima muda slozit mu kaznu godinu dana ne igranja pa nek kod kce lego kockice gaza, maloumni majmun, za psihijatrije je majkemi mile!!! 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#4882 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
mislim da je konacan odgovor luzerpool. andy carol se usroLucas Leiva wrote:Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4883 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Gandalf wrote:Smourinho je uništitelj fudbala - ljudi pričaju o njemu kao o nekom vizionaru, taktičkom geniju, koji preferira čvrstu igru i fizički presing na protivniku - sorry, ali ja vidim samo jednog bunkeraša, koji uporno forsira kukavičku igru i guranje autobusa na vlastiti gol, tek onako da se nađe pored 11 golmana - što bi rekli na španskom govornom području, za uspjeh treba imati Grande Cohones tj. velika m..a, a Smoove taktike smaraju i najzagriženije talijanske ljubitelje katanacha.
jos jednom svaka čast Barci...
jedina primjerana kazna za Pepea je trajni izgon iz fudbala, ljudsko đubre...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4884 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Vjeruj mi. Ako iko moze dobiti Barselonu,kada se radi o nekim kljucnim utakmicama,to moze uraditi samo neki Italijanski klub.missko wrote:Ovi se znaju strpljivo branit a Real je pod kompleksom tako da se Real protiv Barce ne pikaLSD wrote:Pa kad ih jedan Real (koji sve redom gazi i u Primeri i u LP) ne može pobjediti, kako ce tek tri puta slabiji City.missko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
- amortizer
- Posts: 897
- Joined: 30/05/2007 22:00
#4885 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bravo Pepe! Pravi dingospo sa manirima " à la Gorica"!
Zasluzio je lik jedno 4 crvena.
Cika profesor, dr.sc.foot M. Messi....gospodski odradio jos jedan trening
Zasluzio je lik jedno 4 crvena.
Cika profesor, dr.sc.foot M. Messi....gospodski odradio jos jedan trening
-
brucos7
- Posts: 413
- Joined: 01/06/2008 19:40
#4886 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Poslije vecerasnje utakmice mene bi bilo stid reci da navijam za Real!!! Pa ovo su najveci mesari modernog fudbalskog doba. Fuuuuj!! BARSA je FENOMENALNO odigrala i steta sto jos nisu dali koji gol.
- alijagoro
- Posts: 8036
- Joined: 06/03/2008 18:02
#4887 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
E jes se nasao ko ce Pepeu govoriti da je idiotBaltazar_khan wrote:Melodicni wrote:WayneRooney Wayne Rooney
Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up.
vor 33 Minuten
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4888 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pepe u svom elementu
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4889 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ma nije bio prljav toliko derbi kao inace, ono je bilo od Pepea supacki ali desavalo se i prije i nije niko zbog toga izbacen iz fudbala, meni je gore ono od Carvalja ono sto moze ozljediti igraca a oni sitni ciganluci su sastavni dio portugalsko-spanskog fudbala. Imao je i Fabregas svojih izleta u qrcenju i ciganluku.
- bambina78
- Posts: 778
- Joined: 26/10/2011 15:00
#4890 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bilo bi me stid da navijam za tim u kojem igra onakav divljak Pepe... 
I prije je imao napade divljastva kada je kaznjen sa 10 utakmica neigranja...
I prije je imao napade divljastva kada je kaznjen sa 10 utakmica neigranja...
Last edited by bambina78 on 19/01/2012 00:22, edited 1 time in total.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#4892 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
kakva smiješna ekipa ovaj real.u šta ljudi tolike pare spiskaše.
gvardiola i izmjene
gvardiola i izmjene
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4893 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Joooj kud supka ne nagazi Dzeko u barazu ili bar Spaha da mu je samarcinu neku svezo, maloumni stvor! 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4894 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Entropio wrote:
ajseučipegooo
-
Gray
- Posts: 4037
- Joined: 14/06/2005 02:47
#4895 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Šta je uradio Pepe?
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4896 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Chmoljo wrote:
Pepe u svom elementu
Yebo to...vidi ovaj high kick u vugla cissokhoa
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#4897 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Eeeee, fali glavni plesac za to sadaleet wrote:Entropio wrote:
ajseučipegooo
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4898 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovo gledali Neymaraleet wrote:Entropio wrote:
ajseučipegooo
-
Mustang1
- Posts: 29903
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4899 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jel ovo upuca ga pa ga "nabije"Entropio wrote:
- amortizer
- Posts: 897
- Joined: 30/05/2007 22:00
#4900 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bice kaznjen zbog ponizavanja protivnikaand wrote:...
gvardiola i izmjene

