Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4876 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 5 0 5 »

Barcelona are the first team in history not to lose any of 7 consecutive away games against Real Madrid


Image
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4877 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

missko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
Pa kad ih jedan Real (koji sve redom gazi i u Primeri i u LP) ne može pobjediti, kako ce tek tri puta slabiji City.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4878 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

Lucas Leiva wrote:Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
:lol: :thumbup:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4879 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by missko »

LSD wrote:
missko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
Pa kad ih jedan Real (koji sve redom gazi i u Primeri i u LP) ne može pobjediti, kako ce tek tri puta slabiji City.
Ovi se znaju strpljivo branit a Real je pod kompleksom tako da se Real protiv Barce ne pika :D
Last edited by missko on 19/01/2012 00:14, edited 1 time in total.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#4880 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by fidoremilienko »

Poderaše real :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4881 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by BHF_Manijak »

Treba Pepeu dobro neko mater jebat, pa onda njega, dovest kakvog crnju da mu paksu odere! :x :x :x Majmun onaj ciganski, savez da ima muda slozit mu kaznu godinu dana ne igranja pa nek kod kce lego kockice gaza, maloumni majmun, za psihijatrije je majkemi mile!!! :x
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#4882 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Manic Psycho »

Lucas Leiva wrote:Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
mislim da je konacan odgovor luzerpool. andy carol se usro :lol:
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4883 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by horion_bosona »

Gandalf wrote:Smourinho je uništitelj fudbala - ljudi pričaju o njemu kao o nekom vizionaru, taktičkom geniju, koji preferira čvrstu igru i fizički presing na protivniku - sorry, ali ja vidim samo jednog bunkeraša, koji uporno forsira kukavičku igru i guranje autobusa na vlastiti gol, tek onako da se nađe pored 11 golmana - što bi rekli na španskom govornom području, za uspjeh treba imati Grande Cohones tj. velika m..a, a Smoove taktike smaraju i najzagriženije talijanske ljubitelje katanacha.
:thumbup: kako bi fudbal bio dosadna igra, kad bi se većina trenera vodile Mourinhovom logikom...

jos jednom svaka čast Barci...

jedina primjerana kazna za Pepea je trajni izgon iz fudbala, ljudsko đubre...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#4884 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by -LIBERO- »

missko wrote:
LSD wrote:
missko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
Pa kad ih jedan Real (koji sve redom gazi i u Primeri i u LP) ne može pobjediti, kako ce tek tri puta slabiji City.
Ovi se znaju strpljivo branit a Real je pod kompleksom tako da se Real protiv Barce ne pika :D
Vjeruj mi. Ako iko moze dobiti Barselonu,kada se radi o nekim kljucnim utakmicama,to moze uraditi samo neki Italijanski klub.
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#4885 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by amortizer »

Bravo Pepe! Pravi dingospo sa manirima " à la Gorica"!
Zasluzio je lik jedno 4 crvena.

Cika profesor, dr.sc.foot M. Messi....gospodski odradio jos jedan trening :)
brucos7
Posts: 413
Joined: 01/06/2008 19:40

#4886 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by brucos7 »

Poslije vecerasnje utakmice mene bi bilo stid reci da navijam za Real!!! Pa ovo su najveci mesari modernog fudbalskog doba. Fuuuuj!! BARSA je FENOMENALNO odigrala i steta sto jos nisu dali koji gol.
User avatar
alijagoro
Posts: 8036
Joined: 06/03/2008 18:02

#4887 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by alijagoro »

Baltazar_khan wrote:
Melodicni wrote:WayneRooney Wayne Rooney
Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up.
vor 33 Minuten
Image
E jes se nasao ko ce Pepeu govoriti da je idiot :-) :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4888 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Chmoljo »



Pepe u svom elementu :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4889 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by missko »

Ma nije bio prljav toliko derbi kao inace, ono je bilo od Pepea supacki ali desavalo se i prije i nije niko zbog toga izbacen iz fudbala, meni je gore ono od Carvalja ono sto moze ozljediti igraca a oni sitni ciganluci su sastavni dio portugalsko-spanskog fudbala. Imao je i Fabregas svojih izleta u qrcenju i ciganluku.
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#4890 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by bambina78 »

Bilo bi me stid da navijam za tim u kojem igra onakav divljak Pepe... :run:

I prije je imao napade divljastva kada je kaznjen sa 10 utakmica neigranja...
Last edited by bambina78 on 19/01/2012 00:22, edited 1 time in total.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#4891 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Entropio »

Image
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#4892 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by and »

kakva smiješna ekipa ovaj real.u šta ljudi tolike pare spiskaše.
gvardiola i izmjene :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4893 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by BHF_Manijak »

Joooj kud supka ne nagazi Dzeko u barazu ili bar Spaha da mu je samarcinu neku svezo, maloumni stvor! :twisted:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4894 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Velkoski »

Entropio wrote:Image

ajseučipegooo :lol:
Gray
Posts: 4037
Joined: 14/06/2005 02:47

#4895 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Gray »

Šta je uradio Pepe?
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#4896 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Chmoljo wrote:

Pepe u svom elementu :D


Yebo to...vidi ovaj high kick u vugla cissokhoa :shock: a prije toga odera Lisndro Lopeza krvnicki :shock: koja životinja od covjeka
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#4897 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Bušman »

leet wrote:
Entropio wrote:Image

ajseučipegooo :lol:
Eeeee, fali glavni plesac za to sada :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4898 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by missko »

leet wrote:
Entropio wrote:Image

ajseučipegooo :lol:
Ovo gledali Neymara
Mustang1
Posts: 29903
Joined: 29/12/2010 17:31

#4899 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Mustang1 »

Entropio wrote:Image
Jel ovo upuca ga pa ga "nabije" :D
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#4900 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by amortizer »

and wrote:...
gvardiola i izmjene :-)
Bice kaznjen zbog ponizavanja protivnika :D
Locked