jedna marka za avaz je marka radoncicu u dzep....zaboli njega za bosnomAlfa_Ze wrote:
marka za Dnevni avaz, je marka protiv Bosne i Hercegovine
Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#4876 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#4877 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Dženan Redžo, kandidat za načelnika Općine Vogošća
Rođen 06. marta 1971. godine u Sarajevu, gdje je diplomirao na Fakultetu političkih nauka te stekao zvanje diplomirani politolog.
Trenutno završava Master studij na Fakultetu političkih nauka, na Odsjeku diplomatija i međunarodni odnosi.
Osim aktivnog znanja njemačkog, služi se i engleskim i talijanskim jezikom.
Dugo godina je uspješan menadžer i privatni poduzetnik.
DIPLOMIRATI nije mogao jer je zavrsio I ciklus studija, a samim tim nije DIPLOMIRANI POLITOLOG, nego je skromni BAKALAUREAT POLITOLOGIJE...
dobro je poceo...[/quote]
Valjda može biti diplomirani politolog ako je završio fakultet prije uvođenja Bolonje, što mi djeluje jako vjerovatno prema njegovom godištu.
Rođen 06. marta 1971. godine u Sarajevu, gdje je diplomirao na Fakultetu političkih nauka te stekao zvanje diplomirani politolog.
Trenutno završava Master studij na Fakultetu političkih nauka, na Odsjeku diplomatija i međunarodni odnosi.
Osim aktivnog znanja njemačkog, služi se i engleskim i talijanskim jezikom.
Dugo godina je uspješan menadžer i privatni poduzetnik.
DIPLOMIRATI nije mogao jer je zavrsio I ciklus studija, a samim tim nije DIPLOMIRANI POLITOLOG, nego je skromni BAKALAUREAT POLITOLOGIJE...
dobro je poceo...[/quote]
Valjda može biti diplomirani politolog ako je završio fakultet prije uvođenja Bolonje, što mi djeluje jako vjerovatno prema njegovom godištu.
-
paipan
- Posts: 34
- Joined: 13/11/2009 10:50
#4878 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Valjda može biti diplomirani politolog ako je završio fakultet prije uvođenja Bolonje, što mi djeluje jako vjerovatno prema njegovom godištu.[/quote]extraordinary wrote:Dženan Redžo, kandidat za načelnika Općine Vogošća
Rođen 06. marta 1971. godine u Sarajevu, gdje je diplomirao na Fakultetu političkih nauka te stekao zvanje diplomirani politolog.
Trenutno završava Master studij na Fakultetu političkih nauka, na Odsjeku diplomatija i međunarodni odnosi.
Osim aktivnog znanja njemačkog, služi se i engleskim i talijanskim jezikom.
Dugo godina je uspješan menadžer i privatni poduzetnik.
DIPLOMIRATI nije mogao jer je zavrsio I ciklus studija, a samim tim nije DIPLOMIRANI POLITOLOG, nego je skromni BAKALAUREAT POLITOLOGIJE...
dobro je poceo...
ne moze, kad je zavrsio 2008. eto, nije upisao odmah fakultet nakon srednje (mora da se stidi kad nije napisao koju je zavrsio)... pauzu pravio, nije se mogao odluciti sta ce upisati
-
leo johnson
- Posts: 132
- Joined: 04/12/2010 21:41
#4879 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
taj redzo da valja, ne bi bio clan sbb-a.
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#4880 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
To je već druga stvar, pošto te informacije nema tu, a mislio sam da je odmah poslije srednje završio fakultet.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4881 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
nekad je bolje sutit i biti smatran budalom nego progovorit i otkriti svaku sumnjuleo johnson wrote:taj redzo da valja, ne bi bio clan sbb-a.
koje generalizovanje majko draga
- Komrad
- Posts: 3884
- Joined: 05/09/2010 21:03
- Location: Republika Bosna
#4882 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Mozda je covjek kao japaipan wrote:
ne moze, kad je zavrsio 2008. eto, nije upisao odmah fakultet nakon srednje (mora da se stidi kad nije napisao koju je zavrsio)... pauzu pravio, nije se mogao odluciti sta ce upisati
Bio prvo bravar
Pa onda upisao masinsku
pa onda fakultet
Nista nije kupljeno
- Komrad
- Posts: 3884
- Joined: 05/09/2010 21:03
- Location: Republika Bosna
#4883 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
[quote="nikad_vise"]
aha..znaci sda ga je stvorila? pa o cemu onda pricamo da je covjek kriminalac ako ga je drzava stvorila?
imas na stranici SBB-a spisak clanova predsjednistva pa ocekujem da ih prebrojis i navedes koliko ih je bilo u SDA dosad?
Nije ga drzava stvorila nego SDA
a sto se tice clanova predsjednistva... pa svi ovi stariji su bili u SDA 
aha..znaci sda ga je stvorila? pa o cemu onda pricamo da je covjek kriminalac ako ga je drzava stvorila?
imas na stranici SBB-a spisak clanova predsjednistva pa ocekujem da ih prebrojis i navedes koliko ih je bilo u SDA dosad?
Nije ga drzava stvorila nego SDA
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4884 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
evo vam ba tri covjeka za koje trebate glasati..KANDIDATI SBB BiH ZA NAČELNIKE OPĆINA VOGOŠĆA, BIHAĆ I SREBRENIK
Dženan Redžo, kandidat za načelnika Općine Vogošća
Rođen 06. marta 1971. godine u Sarajevu, gdje je diplomirao na Fakultetu političkih nauka te stekao zvanje diplomirani politolog.
Trenutno završava Master studij na Fakultetu političkih nauka, na Odsjeku diplomatija i međunarodni odnosi.
Osim aktivnog znanja njemačkog, služi se i engleskim i talijanskim jezikom.
Dugo godina je uspješan menadžer i privatni poduzetnik.
(više...)
Amsal Ibrahimpašić, kandidat za načelika Općine Bihać
Rođen 10. augusta 1968. godine u Bihaću, gdje je završio osnovnu i srednju školu. Kao apsolvent Građevinskog fakulteta u Sarajevu 1992. stupa u redove Armije BiH (do 1994.).Studij nastavlja na Tehničkom univerzitetu «Fredericiana» u Karlsruheu, u Njemačkoj, gdje 1999. godine stiče zvanje diplomiranog inžinjera građevine.
Godine 2000. dovodi austrijski brend «BRAMAC» na bh. tržište.
Od 2001. do 2003. radi u Projektnom birou
«AS-Projekt» Bihać, vlasnice dipl. ing. Sadete Ibrahimpašić.
Godine 2003. osniva svoju firmu «LAMAX».Od 2004. – 2008. bio je generalni menadžer «AUSTROTHERM BH».
Od 2009. do danas vodi «LAMAX», firmu za izvođenje objekata različite složenosti.
(više...)
Novalija Ibrahimović, kandidat za načelika Općine Srebrenik
Rođen 21. augusta 1953. u Šahmerima kod Srebrenika. Osnovnu školu završio na području Općine Srebrenik, a srednju Učiteljsku 1972. godine u Tuzli.
Do oktobra 1973. radio kao učitelj u Kugama. Godine 1977. diplomirao na Ekonomskom fakultetu u Sarajevu. Dobitnik je Zlatne značke Univerziteta u Sarajevu za postignute rezultate studiranja (prosjek ocjena 9,40).
Od 1977. do 1981. radio kao profesor u Srednjoškolskom centru u Srebreniku, a od 1981. zaposlen u RO „Ingram“ Srebrenik, na dužnosti direktora OOUR-a i Radne organizacije.
Od 1984. do 1986. godine obavljao dužnost predsjednika Izvršnog odbora Skupštine opštine Srebrenik, a od 1987. do 1991. godina radio kao pomoćnik direktora za finansije u RO 'Silikatni kompleks' Tuzla. Krajem 1991. godine vraća se na rad u Srednjoškolski centar Srebrenik kao profesor ekonomske grupe predmeta. Godine 2001. postavljen je za V.D. direktora MSŠ. U martu 2002. godine zapošljava se u privatnom preduzeću „Ita – Woolf“. Od sredine 2003. do danas direktora je privatnog preduzeća „Murex d.o.o.“ Špionica.
Od 1992. do 1995. godine bio je aktivan učesnik Armije RBiH.
Oženjen je i otac dvoje djece. Kroz rad na svim dosadašnjim poslovima i aktivnostima pokazao se kao uspješan ekonomista i vođa ekonomskih timova. Poštenje i dosljednost, sposobnost i liderstvo značajne su osobine ovog privrednika.
(više...)
manite sumljiranja neg lijepo na izbore i uredno zaokruzite svakog od ova tri gospodina za gradove u kojima se odrzavaju vanredni izbori
popajic,bosnogol,ultima,alfa..na vase glasove racunam onako iskreno jer ne vjerujem da bi dali glas onom sdp levatu sto mu je najaca stvar u biografiji da je bivsi fudbaler i clan SK
- Komrad
- Posts: 3884
- Joined: 05/09/2010 21:03
- Location: Republika Bosna
#4885 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Moj glas ide ovom iz begovske porodice hahanikad_vise wrote: evo vam ba tri covjeka za koje trebate glasati..![]()
manite sumljiranja neg lijepo na izbore i uredno zaokruzite svakog od ova tri gospodina za gradove u kojima se odrzavaju vanredni izbori![]()
![]()
popajic,bosnogol,ultima,alfa..na vase glasove racunam onako iskreno jer ne vjerujem da bi dali glas onom sdp levatu sto mu je najaca stvar u biografiji da je bivsi fudbaler i clan SK
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4886 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
begovskeKomrad wrote:Moj glas ide ovom iz begovske porodice hahanikad_vise wrote: evo vam ba tri covjeka za koje trebate glasati..![]()
manite sumljiranja neg lijepo na izbore i uredno zaokruzite svakog od ova tri gospodina za gradove u kojima se odrzavaju vanredni izbori![]()
![]()
popajic,bosnogol,ultima,alfa..na vase glasove racunam onako iskreno jer ne vjerujem da bi dali glas onom sdp levatu sto mu je najaca stvar u biografiji da je bivsi fudbaler i clan SK
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4887 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma sda je tad bila bog i batina..fakticki su bili i pozicija i opozicija i zato kazem da ga je drzava stvorila..Komrad wrote:nikad_vise wrote: aha..znaci sda ga je stvorila? pa o cemu onda pricamo da je covjek kriminalac ako ga je drzava stvorila?![]()
imas na stranici SBB-a spisak clanova predsjednistva pa ocekujem da ih prebrojis i navedes koliko ih je bilo u SDA dosad?![]()
Nije ga drzava stvorila nego SDAa sto se tice clanova predsjednistva... pa svi ovi stariji su bili u SDA
- Komrad
- Posts: 3884
- Joined: 05/09/2010 21:03
- Location: Republika Bosna
#4888 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Pa ovaj iz Bihaca ...nikad_vise wrote:begovskeKomrad wrote:Moj glas ide ovom iz begovske porodice hahanikad_vise wrote: evo vam ba tri covjeka za koje trebate glasati..![]()
manite sumljiranja neg lijepo na izbore i uredno zaokruzite svakog od ova tri gospodina za gradove u kojima se odrzavaju vanredni izbori![]()
![]()
popajic,bosnogol,ultima,alfa..na vase glasove racunam onako iskreno jer ne vjerujem da bi dali glas onom sdp levatu sto mu je najaca stvar u biografiji da je bivsi fudbaler i clan SKkoji je taj
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4889 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
aha..vjeruj nisam upoznat s tim begovatomKomrad wrote: Pa ovaj iz Bihaca ...tako je pisalo u avazu
- Komrad
- Posts: 3884
- Joined: 05/09/2010 21:03
- Location: Republika Bosna
#4890 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Jock...nikad_vise wrote:aha..vjeruj nisam upoznat s tim begovatomKomrad wrote: Pa ovaj iz Bihaca ...tako je pisalo u avazu
al et vidim da si ipak dao marku za avaz a samim tim i marku za rusenje BIH sto bi rekao uvazeni kolega alfa i bosnolog..
a znam da ce krisom podrzati jednog od ovih kandidata..
Ne kupujem novine budu u kaficu uvijek ... avaz,san, oslobodjenje pa sta me zapadne ...
inace ja kupujem samo dnevni list al i to rijetko
- NightSkyWalker
- Posts: 1990
- Joined: 03/09/2010 19:48
#4891 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ovo nije istina. On ima tri sehida u svojoj porodici.Ženski Dr.Med wrote:jedna marka za avaz je marka radoncicu u dzep....zaboli njega za bosnomAlfa_Ze wrote:
marka za Dnevni avaz, je marka protiv Bosne i Hercegovine
- Za i Protiv
- Posts: 462
- Joined: 26/09/2010 22:08
#4892 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Ovaj post je postao/la NightSkyWalker, koji/a je na tvojoj Listi ignoriranih; ukoliko želiš pročitati post, klikni ovdje.
Joj, mogu misliti koliko ljudi ima ovakve poruke... frustrirajuce, zar ne
Pises u HaVu
Joj, mogu misliti koliko ljudi ima ovakve poruke... frustrirajuce, zar ne
Pises u HaVu
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4893 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Zanimljivo će biti pratiti koliko FahrA troši na kampanju, pretpostavljam da neće biti ni blizu oktobra
a dugo do 2012...
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4894 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Mene intersuje kakav će biti formalni izlazak fahrA iz politike - da li će biti u lisicama ispraćen u ZE ili će u gepeku nekog od nasera zdimit za gusinje 
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4895 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Hoće li Gaši spremiti doček za "novinara"Gandalf wrote:Mene intersuje kakav će biti formalni izlazak fahrA iz politike - da li će biti u lisicama ispraćen u ZE ili će u gepeku nekog od nasera zdimit za gusinje
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#4896 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
zar ima opcija ignore ovdje?? da postavim ovog ubachenog zagora na ignore...Za i Protiv wrote:Ovaj post je postao/la NightSkyWalker, koji/a je na tvojoj Listi ignoriranih; ukoliko želiš pročitati post, klikni ovdje.
Joj, mogu misliti koliko ljudi ima ovakve poruke... frustrirajuce, zar ne
Pises u HaVu
Edit:naso sam
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4897 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:50, edited 1 time in total.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4898 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Jedva cekam tu temu na forumuGandalf wrote:Mene intersuje kakav će biti formalni izlazak fahrA iz politike - da li će biti u lisicama ispraćen u ZE ili će u gepeku nekog od nasera zdimit za gusinje
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4899 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:51, edited 1 time in total.
-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#4900 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Kako FahrA kaze 1.500.000 KM !! ali, ja bi na taj iznos pridodao bar jos 500.000 KM !!convict wrote:Za prošle izbore je potrošio oko milion KM, te mu je ostalo kreditno zaduženje u približno istom iznosu (obzirom da je informacija iz Avaza, situacija je možda čak i gora). Pitanje je mogu li sredstva koja se dodjeljuju parlamentarnim strankama srazmjerno broju poslanika biti dovoljna da se vrate ove pare, a za nešto više od godinu dana treba skupiti lovu i za lokalne izbore, a tu je povrat na uloženo značajno manji nego na višim nivoima.ultima_palabra wrote:Zanimljivo će biti pratiti koliko FahrA troši na kampanju, pretpostavljam da neće biti ni blizu oktobraa dugo do 2012...
(od 6:10 minuta razgovora, kome se bas ne slusa cijeli razgovor )
Ulozen veliki novac, a nigdje te u politici !!
ili bar u onom dijelu gdje se novac uzima : direktori, upravni odbori, . . . . . a ''clanstvo'' zeljno para, zeljno politicke moci ?? Pa tako jos 4 godine

