Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#4876 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

denimb wrote:Moze sve, samo nemojte pucati one linije ukoso preko dresa, nema nista ruznije sto se moze napraviti na dresu od toga...
i meni vala nista odvratnije od kosih ciza,jebo to bolan...normalanbijeli ili plavi i to je to
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4877 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Riddle »

Asmirov dres ce po onom suncu tjerati suze na oci. Cijenim to kao dobru stvar. :mrgreen:

Nesto kao Campos onomad. :lol:
User avatar
hare_ap
Posts: 17
Joined: 12/06/2009 20:17

#4878 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by hare_ap »

Sezam wrote:
Bezze.
I opet grb na sredini grudi, ko da ga je legea pravila :-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4879 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

znate šta....jadan je i bog u kojeg vi vjerujete
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4880 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

JoseMujica wrote:znate šta....jadan je i bog u kojeg vi vjerujete
najbolja do sad :Dž :thumbup:
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4881 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image


Begovića u ovo...ima da se Messi i kompanija sjebu kad ga vide,odmah će otrčati u svlačionu,kontaće neki žljužožder :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4882 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Znaci adidas ipak, ja sam konto nakon egipta da je versace. Bilo bi taman za nase manekene da se bar fino mogu setkati po Brazilu posebno onaj maneken iz buca potoka :lol: :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#4883 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Kinaski wrote:Znaci adidas ipak, ja sam konto nakon egipta da je versace. Bilo bi taman za nase manekene da se bar fino mogu setkati po Brazilu posebno onaj maneken iz buca potoka :lol: :lol:
Ali ih van terena oblaci Tom Tailor i Hugo Boss :mrgreen: Koje bacanje para,al hajd

Sent from my LT26i using Tapatalk
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#4884 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Majjah »

Kal El wrote:
Kinaski wrote:Znaci adidas ipak, ja sam konto nakon egipta da je versace. Bilo bi taman za nase manekene da se bar fino mogu setkati po Brazilu posebno onaj maneken iz buca potoka :lol: :lol:
Ali ih van terena oblaci Tom Tailor i Hugo Boss :mrgreen: Koje bacanje para,al hajd

Sent from my LT26i using Tapatalk
Hugo Boss je poznat po tome sto pravi dobre kreacije za one koji ga na kraju uvijek ispushe :mrgreen: :mrgreen:

http://2.bp.blogspot.com/-9IIcDFjz4JY/T ... /hboss.jpg
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4885 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Majjah wrote:
Kal El wrote:
Kinaski wrote:Znaci adidas ipak, ja sam konto nakon egipta da je versace. Bilo bi taman za nase manekene da se bar fino mogu setkati po Brazilu posebno onaj maneken iz buca potoka :lol: :lol:
Ali ih van terena oblaci Tom Tailor i Hugo Boss :mrgreen: Koje bacanje para,al hajd

Sent from my LT26i using Tapatalk
Hugo Boss je poznat po tome sto pravi dobre kreacije za one koji ga na kraju uvijek ispushe :mrgreen: :mrgreen:

http://2.bp.blogspot.com/-9IIcDFjz4JY/T ... /hboss.jpg
Al' treba i propast' sa stilom. :D (Inače, Wehrmacht uniforme su proglašene najboljim uniformama u 2. sv. ratu, pa ti vidi) :D
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4886 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Kal El wrote:
Kinaski wrote:Znaci adidas ipak, ja sam konto nakon egipta da je versace. Bilo bi taman za nase manekene da se bar fino mogu setkati po Brazilu posebno onaj maneken iz buca potoka :lol: :lol:
Ali ih van terena oblaci Tom Tailor i Hugo Boss :mrgreen: Koje bacanje para,al hajd

Sent from my LT26i using Tapatalk
Kako mislis bacanje para?
Pa ne placa rep. da bi nosila njihove komade odjece nego oni njima jbte . Ko bi jos plac`o i pri tome ih reklamirao :-)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4887 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Image

Maneken iz rvacke i iz buca potoka
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#4888 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Majjah »

Kinaski wrote:Image

Maneken iz rvacke i iz buca potoka
U nas reprezentacija puna konobara, manekena, vehabija...fudbalera zglave nema... :roll:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#4889 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Znaci ne vjerujem :D Znate li vi sta znaci reklama,marketing,promocija ?
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4890 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Kinaski wrote:
Maneken iz rvacke i iz buca potoka
A da nisu mozda tebe trebali zvati da poziras? :-)
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#4891 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

da statira u kukuruzu :D :izet:
User avatar
gustaVege
Posts: 152
Joined: 05/03/2014 16:11

#4892 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by gustaVege »

Warashii wrote:
Kinaski wrote:
Maneken iz rvacke i iz buca potoka
A da nisu mozda tebe trebali zvati da poziras? :-)
:thumbup:
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4893 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Šta kaže komšiluk,svi su u nižerazrednom Najku,samo smo mi Evropska gospoda 8-)
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4894 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Teletubbies wrote:Šta kaže komšiluk,svi su u nižerazrednom Najku,samo smo mi Evropska gospoda 8-)

strava na indexu :D :D Adidas je gospodska firma i oblaci navjecu gospodu :izet:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4895 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

vego jel ima ko kakog amidžića jal tetku gori u adidasu da šmekne i uslika jel se išta kroji
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4896 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Warashii wrote:
Kinaski wrote:
Maneken iz rvacke i iz buca potoka
A da nisu mozda tebe trebali zvati da poziras? :-)
Fazon je u tome sto su oni manekeni i na terenu, ukljuci mozak prije pocnes gluposti pisat.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4897 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Kinaski wrote:
Warashii wrote:
Kinaski wrote:
Maneken iz rvacke i iz buca potoka
A da nisu mozda tebe trebali zvati da poziras? :-)
Fazon je u tome sto su oni manekeni i na terenu, ukljuci mozak prije pocnes gluposti pisat.
Radi meni mozak vjeruj . Ali da se radi i o takvim "modnim pistama", koje ti spominjes, opet nisi prikladan.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22602
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4898 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SmokingMan »

Teletubbies wrote:Image


Begovića u ovo...ima da se Messi i kompanija sjebu kad ga vide,odmah će otrčati u svlačionu,kontaće neki žljužožder :D
Možda nekome su smješni ovi dresovi koje Umbro je pravio i još pravi,posebice za golmane,ali se radi o izuzetnom kvalitetu,ja još imam golmanski dres,u kojem sam branio na betonu ,šljaci,travi,i jedva da se proderalo na laktovanima,po koji manji komadić,platno preko zaštitne spužve za laktove.Inače sam dres kupio još 1997 godine (za tadašnjih 140 DM),Isti je šablon dresa,ali druga nijansa boja,i bez ikakvih natpisa na sebi...Isti dres i danas dan mogu obući,jer sam sa namjerom kupio veći broj,tako da sam oduvijek nosio broj ili dva veće dresove... 8-)

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4899 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

drž se ti kvaliteta....kanarinac jean
User avatar
sinuhe
Posts: 12589
Joined: 03/06/2011 11:33

#4900 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Adidas i fudbal idu zajedno. Nike je novija firma a u fudbalu su znacajnije tek od skoro, mozda 20 godina.
Cudi me da je Francuska odustala od adidasa jer su barem 30 godina nastupali u njihovoj opremi.
Post Reply