Page 196 of 1345

#4876 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 17:20
by Velkoski
guber90 wrote:
WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ? :roll:
Ima LI google?

Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo. :)

#4877 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 17:23
by ćiribiribela
leet wrote:
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo. :)
Na imdb-u je pisalo 8. oktobar.

#4878 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 17:24
by Lakat Jebić
na imdbu pise 8. oktobar epizoda 12

kad ce bit epizoda 11 ne pise :D

#4879 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 17:27
by guber90
leet wrote:
guber90 wrote:
WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ? :roll:
Ima LI google?

Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo. :)
Samo sam na jednom mjestu naletio na oktobar, dok je na par mjesta spominjana zima (znaci najranije decembar) i pocetak 2014 godine, tako da sam ovo uzeo kao referencu, ali moguce da su se desile neke promjene umedjuvremenu, tako da sasvim sigurno je neko od njih pogresnu informaciju prenio. (na traileru kazu da se "Suits vraca ove zime").

#4880 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 19:50
by alibaba_i_30_godina
Nesto mi se nikako ne da zapocinjati odmah sa novim serijama, volim sacekati da prodju 2-3 epizode...bezveze bi mi bilo da mi se svidi mi neka, a oni je ukinu.

Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.

#4881 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 19:57
by MalaMO_
Praktičan kalendar za rasporedom emitovanja epizoda gotovo svih aktualnih serija.
http://www.pogdesign.co.uk/cat/

#4882 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 19:59
by Velkoski
NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
+1

Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve. :mrgreen:

#4883 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 20:01
by phillie
http://www.tvrage.com/Suits

Vracaju se u 2014, vjerovatno u januaru, u "polu-sezoni"

#4884 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 20:06
by Lakat Jebić
phillie wrote:http://www.tvrage.com/Suits

Vracaju se u 2014, vjerovatno u januaru, u "polu-sezoni"
ma ko i lani sto je bilo, ovo na imdbu je neki zajeb sigurno

#4885 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 20:20
by PristavilaVoduZaKafu
NeyDan wrote:
Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro :evil:

#4886 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 24/09/2013 22:10
by BJB
Butmiran wrote:Večeras na Fox-u "Zero hour" počela. Prve dvije epizode mi se čine dobre, pratiću dalje samo da ne zaseru šta. :D
Odgledala sve sto je bilo..Dobra. :D

#4887 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 12:34
by ćiribiribela
Agents of S.H.I.E.L.D.

Pilot dobar. :thumbup:

Phil Coulson je badass. :lol:

#4888 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 18:12
by Bodkin
ćiribiribela wrote:Agents of S.H.I.E.L.D.

Pilot dobar. :thumbup:

Phil Coulson je badass. :lol:
dobar pilot. nadam se jos vise povezanosti sa filmovima

#4889 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 20:22
by Korisničkoime
boogy wrote:True Detective - prikazivanje na HBO počinje u januaru 2014.

Zezaš me auuuuuuuuu Woody Harrelson i Matthew McConaughey ovo bi moglo da bude veoma dobro. Ako se radi o dobrom scenariju oba glumca imaju mnogo čega za ponuditi.

#4890 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 20:24
by Korisničkoime
horion_bosona wrote:
NeyDan wrote: Imal' jos nesto interesantno, ne mora biti ovakve tematike? :D
tu sam seriju sasvim slučajno vidio, provjeravajući šta je Michael Sheen (pomenut na drugoj temi) snimio u zadnje vrijeme

jedina nova serija koju sam zapazio je AMC-ova Low Winter Sun, ali nisam još gledao... provjeri valja li, pa javi

Gledao prve dvije do sada je dobra nije CSI sranje ima potencijala.

#4891 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 20:48
by black
Broadchurch (2013– )
http://www.imdb.com/title/tt2249364/

mozda je vec preporucena ali vrijedi ponoviti :wink:

#4892 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 20:57
by alibaba_i_30_godina
leet wrote:
NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
+1

Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve. :mrgreen:
Mnogima se druga sezona nije svidjela, pogotovo ona prica oko Inicijative. Bilo mi je ok kada je onaj malac umro na kraju sezone jer je bio totalni smor. Naravno i ono kada je Jack konacno saznao ko je Emily ... ostalo nista posebno. Sada bi se moglo zakuhati sa povratkom Aiden-a i tog izgubljenog sina.
PristavilaVoduZaKafu wrote:
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro :evil:
Kao sto rekoh, bilo mi je sasvim ok sto je onaj njegov brat na kraju umro ... sudeci po promu moglo bi se ove sezone dosta interesantnog dogoditi Emily. :oops:


#4893 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 20:59
by alibaba_i_30_godina
Bodkin wrote:
ćiribiribela wrote:Agents of S.H.I.E.L.D.

Pilot dobar. :thumbup:

Phil Coulson je badass. :lol:
dobar pilot. nadam se jos vise povezanosti sa filmovima
Skidoh i ja prvu epizodu u 720p ... pa da vidim jel' vrijedi. :D

#4894 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 21:03
by Skream
Sleepy Hollow prve dvije epizode OK
ništa bombastično, al' može se tipra :)

#4895 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 25/09/2013 23:37
by VenomousV
NeyDan wrote:
leet wrote:
NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
+1

Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve. :mrgreen:
Mnogima se druga sezona nije svidjela, pogotovo ona prica oko Inicijative. Bilo mi je ok kada je onaj malac umro na kraju sezone jer je bio totalni smor. Naravno i ono kada je Jack konacno saznao ko je Emily ... ostalo nista posebno. Sada bi se moglo zakuhati sa povratkom Aiden-a i tog izgubljenog sina.
PristavilaVoduZaKafu wrote:
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro :evil:
Kao sto rekoh, bilo mi je sasvim ok sto je onaj njegov brat na kraju umro ... sudeci po promu moglo bi se ove sezone dosta interesantnog dogoditi Emily. :oops:

vot da... :O prvi put vidim ovaj promo, luks gud :D

samo skontah da se nicega ne sjecam iz prethodne sezone :roll:

#4896 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 26/09/2013 00:25
by Point.
Jel ko gledo ovu seriju Siberia, valjal cemu ili je qurcu za usi?

#4897 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 26/09/2013 06:04
by TinNBANFL
gidra wrote:
Lakat Jebić wrote:Image

prva epizoda odlicna
:thumbup:

:D :D :D :thumbup: :thumbup: Odlicna :)

PS:
2 nove ep Modern Family pa ko voli nek izvoli :)

#4898 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 26/09/2013 13:47
by Bodkin
jel ko krenuo sa zero hour?

#4899 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 26/09/2013 18:51
by gidra
Bodkin wrote:jel ko krenuo sa zero hour?
vidi očajne ocjene na imdb-u :roll:

#4900 Re: Gledate seriju - preporucite je

Posted: 26/09/2013 18:55
by ćiribiribela
Gleda li neko ovu http://www.imdb.com/title/tt1553656/?ref_=ttep_ep_tt ?

Kad pocinje 2. sezona?